Opinie o OBI w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie OBI. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie OBI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Warszawa

Mirek

Często pokazuje się ogłoszenie na stanowisko Ksiegowa ds. rozrachunków ( Warszawa) o co chodzi z zatrudnieniem w tym obszarze poszukują kogoś za grosze ? zwalniają po okresie próbnym i znowu przyjmują ? czy może ktoś napisać jakieś konkrety , coś więcej .

Gabrusia
@Mirek

Czy ktoś był na spotkaniu rekrutacyjnym , na to satnowisko , może napisać coś więćej

Kate
@Mirek

Tam jest milion osób na tym stanowisku. Im więcej marketów tym ich więcej potrzeba. A co jakiś czas ciąża np. Nie ma tu haczyka.

qa

Jak wygląda typowy dzień pracy w Obi na stanowisku Doradcy Klienta? Czy jest to głównie dokładanie towaru? Może ktoś opisać jakie czynności zadania ma doradca klienta w OBI?

Livers
@qa

Poranki zaczynasz od odłożenia na miejsce towaru który zwrócił klient i nadaje się do dalszej sprzedaży . Jesteś doradca wiec Twoim głównym założeniem jest pomoc klientom w wyborze towaru na poszczególnych działach. Doradca tak jak napisałeś wykłada też towar na swoim dziale zmienia czołówki za zgoda bądź z polecenia kierownika, dorabianie cen opiekuje sie działem do którego jest przypisany.Z doświadczenia wiem ze pomimo OBI to siec to różnica jest znacząca jaka jest do dokładna lokalizacja sklepu bo każde OBI jest inne. Powodzenia.

personal od polewania piwska
@qa

Sabi dobrze ciagnie i dlatego ma plecy. pfff

@Livers

Dziękuje za przedstawienie zadań na danym stanowisku. Jak rozumiem, pracowałeś w OBI? Jeśli tak, podpowiesz nam, jak wygląda system premiowy w tym miejscu pracy? Czy oceniasz go jako korzystny dla pracownika?

luba
@Agata

System premiowania o czym ty mówisz Premię można bylo dostać jak market wyrobił 3 miesięczny target tzn 10 procent z nadwyzki do podziału System wynagradzania i premiowania pracowników jest beznadziejny czy pracujesz czy chorujesz zarabki są te same no może potraca ci za L4 to samo premię system podziału to porazka

Rażące po oczach klapki
@personal od polewania piwska

Każdy wie że polewała piwsko i .....Dyrektorka będzie się (usunięte przez administratora) do twojej "pracy"" jak to ujełaś bo od tego jest! Jak się na taaAkim poziomie pracuję to tak jest. Weź się z koleżanka z pokoju za pracę.

@Rażące po oczach klapki

Jeśli zwracasz komuś uwagę na forum postaraj się to robić w bardziej przyjaznym tonie. Luba wypowiadała się jakiś czas temu na temat premii. Może mogłabyś napisać jakie są dodatki do wynagrodzenia i czy jesteś z nich zadowolona? To ważny aspekt zatrudnienia, który dawno nie był opisywany na forum.

Jednak sprawiedliwość jest
@Rażące po oczach klapki

Cieszę się bardzo że Pani Dyrektor jest sprawiedliwa! Czekam tylko aż sprawdzi te dwie Panie z biura kasowego co po 16 godzin pracują bo chcą mieć wiecej wolnego. Kodeks pracy się kłania. Zrobić porzadek z nierobami.

Nie rób
@Rażące po oczach klapki

A ta koleżanka (usunięte przez administratora)to może by przeszła przez ten sklep i sprawdziła ceny? Bo chyba od tego jest! Przynajmniej raz w miesiącu by wypadało.

Dwulicowa
@Nie rób

Może w końcu ta" Pani" systemowiec weźmie się za robotę a nie plotki!

bez kariery w obi

To naprawdę robi się śmieszne, pracownik ze stażem dostaje o 500 zł niż nowo zatrudniony, to jakiś obłęd, premii zero, dodatków zero, nadgodzin zero, sami sobie snujcie wątki

@bez kariery w obi

Racja

Roman
@Kasia

Widzę że zgadzasz się z użytkownikiem "bez kariery w obi", czyli od pół roku sytuacja nie uległa zmianie? Próbowaliście rozmawiać z przełożonymi na ten temat? Jeśli tak, to jaka była ich reakcja? Jestem ciekaw jak potoczyła się ta sprawa, daj znać jak to obecnie wygląda.

kalerga

na działach handlowych 1 osoba do obsługi klientów, kompletowania zamówień i uzupełniania regałów to norma natomiast to co się dzieje na dziale przyjęcia towaru to totalny chaos, zero jakiegokolwiek porządku i zainteresowania ze strony kierownictwa, a tym bardziej dyrekcji. Kolesiostwo jest nie tylko akceptowane, co wręcz w jawny sposób pożądane, a wydajnej pracy nikt już nie docenia, lepiej ją zrzucić na tych, którzy postanowili jednak nie wchodzić w układy zbyt głęboko. Zapał do pracy szybko zamienia się w cynizm i frustrację. Zastępcy kierownictwa dpt potrafią po 2 miesiącach żądać wyjaśnień do raportu. Zniszczona nawierzchnia na placu sprawia, że w sezonie wózki co tydzień są w naprawie, a komunikacja między działami, mówiąc delikatnie, nie domaga. Naprawdę te zobojętnienie do codziennych spraw funkcjonowania działu potrafi wpłynąć na podejście pracownika do pracy.

Bhp
@kalerga

Kto pozwala na chodzenie po sklepie budowlanym w klapkach? Gdzie jest dyrekcja marketu?

@kalerga

No mam podobne zdanie

Doradca Klienta

spoko, profesjonalnie, miłe panie z hr, bez zadnej ściemy, umowa od ręki

o przebieg dotychczasowej pracy, oczekiwania itd test kompetencji i tyle

qx

Czy w OBI jest dofinansowanie do posiłków?

Fifi
@qx

ja też chcę to wiedzieć!

qwerty
@Fifi

Ja bym wolał wiedzieć czy w OBI są zarobki wystarczające, żeby mnie było stać na coś tak luksusowego jak jedzenie i żebym nie potrzebował "dofinansowania do posiłków".

Ktoś

Jak wygląd a praca w dziale kontrolingu w centrali? Zastanawiam się czy apl8k9eac.

Paulina
@Ktoś

Przeglądał niedawno portal pracuj.pl i widziałam, że OBI chce zatrudnić Kontrolera Biznesowego w Dziale Controllingu. Chodzi Ci właśnie o to stanowisko, mam rację? Trzeba powiedzieć, iż stawiają kandydatom sporo wymagań, bo na przykład: wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, doświadczenie jako analityk biznesowy, analityk sprzedaży, dobra organizacja pracy i zdolności analityczne oraz znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację. Czy spełniasz wszystkie te warunki?

Roman
@Ktoś

Na stronie https://www.pracuj.pl/praca/obi;kw/warszawa;wp masz sporo ofert zatrudnienia. Jest stanowisko kontroler biznesowy w dziale controllingu. Pracodawca oferuje bogaty pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, bezpłatne lekcje języka angielskiego i szkolenia. Złóż CV i po rozmowie z rekruterami sam zdecydujesz, czy to praca dla Ciebie. Daj znać jaką podejmiesz decyzje.

MK

czy wiecie moze jak pracuje się w dziale analiz? szukaja Analityka biznesowego. czy warto aplikować? będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam

@MK

Czy zdecydowałaś się na pracę na stanowisku analityka biznesowego, o której pisałaś? Byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeżeli tak może mogłabyś podzielić się informacjami dotyczącymi pytań i kwalifikacji jakich od ciebie oczekiwano. Twoje doświadczenie może być bardzo pomocne dla osób odwiedzających ten wątek i zainteresowanych praca w OBI.

@MK

Nie warto

Jola

Wydałem w sklepie oni ponad 7000 zł. 2 farby do pomieszczeń Magnat ceramika są przeterminowane i woda odchodzą paragon wyrzuciła i brak reklamacji. Ludzie uwarzajcicie na farby MAGNST w sklepie OBI przy ul. Pulawskiej a oprócz tego kiepska obsługa nikt nic nie wie

@Jola

Twoja opinia dotyczy produktów, które oferuje sklep OBI. Pamiętaj, że jest to wątek, w którym prowadzimy dyskusję na temat pracy w tej firmie. Wyraziłeś również zdanie o obsłudze sklepu, gdzie robiłeś zakupy. Co dokładnie nie podobało Ci się w obsłudze, że oceniłeś ją jako "kiepska"? Proszę, abyś rozwinął swoją wypowiedź.

szarlot

Dramat jakościowy i ilościowy, zero premii, zero perspektyw

Witka

Czy ktoś z pracowników OBI może napisać jak wygląda praca na stanowisku Księgowa ds. rozrachunków , ciągle pojawia się to ogłoszenie . jest aż tak duża rotacja ?

xyz

obecnie to już tragedia, na działach normalny pomór nie chodzi o urlopy, ucieka stąd kto tylko może nawet za 100 więcej, są działy gdzie brakuje połowę obsady, odpowidzcie sobie sami czy może być gożej? zarząd absolutnie nie ratuje sytuacji bo i po co? ma niewolników a nie pracowników, podobno dział hr dzwoni po byłych robolach i pyta o powody odejścia z pracy, dobre i poniżające nikomu nie polecam/-my pracy w tej firmie

markiząbkitworki
@xyz

do mnie też dzwonili hehe, ale beka

@markiząbkitworki

A kiedy odchodziłeś?

@xyz

Gorzej być nie może. Ciekawe czym to jest spowodowane? Jak widzę wypowiadają się osoby, które podstaw ortografii nie mają.

Polyglota
@Freemoz

W końcu ktoś , kto ma magistra ekonomii raczej nie trafia do OBI

Krysia

Niech HR i Kadra zarządzająca ustalą godziwe wynagrodzenie w poszczególnych obszarach, a nie szczycą się tym że dopłacą do kanapki dla pracownika !

ciekawy

Na jakie wygrodzenie może liczyć Doradca klienta zaczynający swoją karierę w OBI w miastach takich jak Warszawa, Kraków czy też Wrocław?

Warto?

Mam propozycję z jednego z warszawskich sklepów na stanowisko zastępcy kierownika sprzedaży. Czy możecie się wypowiedzieć na temat warunków pracy? Jakie są obowiązki, zarobki, atmosfera?

@Warto?

Od czasu Twojej wypowiedzi minęło kilka dni. Czy podpowiesz nam, jaka była Twoja decyzja? Postanowiłeś, że podejmiesz pracę w OBI? A może w dalszym ciągu się wahasz?

Pio

Pracuje w sieci od 5 lat jak dla mnie wszytko jest ok zarobki w miarę socjal i inne atrakcje polecam osobom lubiącym pracę i wyzwania z nią zwiazane Moje sugestie dla OBI: Oby tak dalej Lubię atmosferę w OBI za: Ludzkie podejście do każdej sytuacji i sprawy

@Pio

Dziękuje za informacje na temat pracy w firmie. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków finansowych w firmie? Jak przedstawia się kwestia wspomnianych benefitów pozapłacowych? Jakie rodzaju benefity pracownicy mogą otrzymać? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Jack Sparow

Przestrzegam przed rozmowami w sprawie pracy na sprzedawce do OBI. Nie powiedzą wam jakie będziecie mieć zarobki. Robią wielka tajemnicę. To jakaś kpina i strata mojego czasu.

ObiWanKoenobi
@Jack Sparow

Nie powiedzą ile, żeby kandydat od razu nie zrezygnował :)

ciekawy

Czy doradcy klienta w OBI muszą pracować fizycznie?

Zmęczony
@ciekawy

Tak, szczególnie na dziale budowlanym, gdzie doradzanie klientowi to tylko miła odskocznia.

Agata

@Obserwator, Twoja opinia skupia się na atmosferze i kontaktach między pracownikami. Czy próbowałeś w jakiś pozytywny sposób wpłynąć na uzdrowienie tej sytuacji? Jak oceniasz pozostałe aspekty w firmie OBI? Czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia, czy firma daje Ci wystarczające możliwości do rozwoju?

asiaoledzka2@gmail.com
@Agata

Ja bylam pracownikiem w obi warszawie pracowalam w firmie sprzatajacej i chcę złożyć skargę na dyr.Dariusza Wąsika. Stosuję mobing na firmach sprzatajacych ludzie nie maja nawet jak zjeść. P.Marek P był brygadzista wymieniono go na inego pana uważam że został skrzywdzony tyle dobrej pracy wykonywał. Złoże skarge do pipu nie może byc tak że pracownik ktory przygotowuje market do otwarcia byl traktowany jak nie wolnik.To nie jest prywatny folwark P Dariusza Wąsika. Ludzi trzeba szanować a nie krzyczeć i wyzywac i mywic że go to nie obchodzi ludzie mają wypadki .Nic z tym nie robi nic.

@Agata

Ale jaja. Nikt nie odpisał :). Zbyt mądre...

@asiaoledzka2@gmail.com

Czy firma sprzątająca podlega pod OBI? Kto w końcu "stosuje" mobbing? Dyrektor, czy Ty? Nauczcie się w końcu mówić i pisać po Polsku bo mnie już to (usunięte przez administratora) Teraz możecie śmiało mnie zbanować. Musiałem!!!

Orang

Co sądzicie o pracy w obi Kraków bo dostałem propozycję i się wacham?

@Orang

WaCHaj się dalej

Agnieszka

Czy ktoś z Państwa pracował na stanowisku specjalista ds zakupów? Proszę o opinie.

tobiaszek
@Agnieszka

siedzisz caly dzien przed kompem i robisz zamowienia, analizujesz, dzwonisz do dostawcow i ph proszac/wymuszajac rozne tematy jak lubisz biurowa ciagle z tymi samymi ludzmi to ew pomysl o niej

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Warszawa

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OBI?

Kandydaci do pracy w OBI napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OBI
2.2/5 Na podstawie 93 ocen.

OBI