OBI
counter
3 36 78 5 1
Pytanie Nowy wpis

Wypłacają dodatkowe nagrody w OBI?

Odpowiedź Nowy wpis
@Pytanie

Tak, nagrody są: po roku- kilogram pasztetowej po 5 latach- kaszanka po 10 latach-serdelowa :)

PRACA Nowy wpis

Jakie premie...

Anonimowa34 Nowy wpis
@PRACA

Premie to zobaczysz jak świnia niebo :)

Anonimowa34
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Proszę o kilka słów o pracownikach sklepu. Czy w sklepie był lub jest stosowany mobbing?

Wojciech

Jak osoby zatrudnione w OBI oceniają swoją współpracę z firmą? Dużo pracy? Kasa spoko?

Didi
@Wojciech

Pracuje w OBI od ponad dwoch lat, bardzo dobrze się pracuje, czasem są kwasy na dziale ale ogólnie robota ok. Podwyżka co rok, prywatną opieką lekarską, imprezy integracyjne, czasem nawet działowe. Atmosfera fajna, kontakt z dyrekcją jest ok. Nie ma problemów.

TakNie1
Didi
@Didi

Kasa jest ok. Jak na obowiązki. Zależne od stażu pracy. Premie są osiągalne.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Arisa
Nazwa działu: Produkcja

Bardzo miły Pan maciej na stolarni aż miło sie sklada zamuwienie doradzi usluga wykonsna na 6 z plusem Zawsze uśmiechnięty polecam tego pana i na pewno jeszcze skorzystam z jego usług

Tak2Nie
Klient
@Arisa

To prawda. Jedyny w okolicy dla którego dokładność i terminowość jest bardzo ważna.

Tak1Nie

Czy OBI narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Lokata
@Pytanie

Jak w większości firm, z poczatkiem roku planujesz sobie urlop razem z pracownikami ze swojego działu

Urlopy
@Pytanie

Często ale kadrze kierowniczej.

@Pytanie

Tak narzuca. Wyraźnie wskazuje w jakim terminie urlopu brać nie można.

Małżeństwo
Nazwa działu: Handlowy

Odradzam kupowania płytek w markecie na Ul.Rolnej ! Dnia 28.04. Chcielismy z żoną zakupić płytki z oferty obniżonych cen. Potrzebowaliśmy do tego pracownika marketu. Przy punkcie serwisowym musieliśmy odczekać dłuższą chwilę, aż pracownik zakończy swoją jak bylo widać mocno prywatna rozmowe, z koleżanką z pracy... Udało się! Wskazaliśmy płytki które chcemy, lecz nie wszystkie miały naklejkę z przekreślona ceną, a z doświadczenia wiemy, że nie można się skasować bez naklejki. Doradca chyba po złości zapewnił nas , że kasjerka nas skasuje. Chyba dla tego, że czekaliśmy aż zakończy rozmowę z koleżanką. I tylko po to tak długo czekaliśmy. Płytki mieliśmy już na wozku, zniesmaczeni poszliśmy do kas. Podchodząc do głównych kas przy wejściu Pani kasjerka spostrzegła brak naklejki. Prowadząc rozmowę z panem z płytek odczuliśmy z żoną, że musimy poczekać dłuższą chwilę, aż Pan dostarczy kasjerceta naklejke. I tak też było! Dzisiejsze zakupy to strata cennego, czasu pomimo zyskanych paru złotych. Odradzam 'pseudo blond pracownika' który sprzedaje płytki z łaską. Chłopie, to Ty jesteś dla nas, a nie my dla Ciebie! Mysle, że był to nowy pracownik ale jesteś w pracy. Już tu nie wrócimy.

Tak11Nie12
Blondyn z kafelek
@Małżeństwo

I całe szczęście

Tak3Nie8
Duebe

Ludzie, ładna robicie opinie firmie.

Spokojny
@Małżeństwo

Oni tam tylko ze sobą gadają a jak chcesz o coś zapytać to robią wielką łaskę że Ci pomogą.Nie kupowałem ,Nie kupuje i Nie będe kupować w obi.!!!!!!!!!!!!!

Tak1Nie1
Ona
@Blondyn z kafelek

Hahaha

Tak1Nie2
Robert
@Spokojny

Skoro nie kupowałeś to skąd taka opinia.Ja robię zakupy regularnie i zawsze jak potrzebuję pomocy to ją uzyskuję.Obsługa bardzo miła i pomocna.

Nazwa działu: Handlowy

Pracowałem tam i było kiepsko.Kazali Ci rozkładać towar ,powiedzieli na jakim dziale a potem nic.Byłeś tam pierwszy raz i musiałeś sam wszystkiego szukać bo doradcy klijenta byli zajęci plotkowaniem ze sobą i z łaską Ci coś pomogli.Ogólnie to nie jest tam dobrze.Te ich mówienie na Ty to pic na wodę-fotomontaż.Każdy tam sobie rzepkę skrobie i jesteś zdany na siebie bo oni z łaską Ci zrobią łaskę i powiedzą gdzie co jest,i wcale tam nie ma dobrej atmosfery w pracy a kierownictwo to też masakra,nie mówiąc już o pracy na choinkach na dworze za najniższe pieniądze na umowę zlecenie gdzie każdą choinkę trzeba rozłożyć,nadzwigać się i zapakować w maszynie,a czasem jest klijent wymagający i przez godzinę trzeba tak zapieprzać aż się zdecyduje.Każdą rozłożyć i pokazać .

@marin

jakie obecnie proponuja stawki na poczatek ??? 3200 da rade

mic

Na jakie zarobki można liczyć na początku jako doradca klienta? Warto składać?

Tak1Nie5
@miki
@mic

na poczatek najnizsza krajowa 2600 i sa niezle cyrki bo niektórzy po paru latach tyle maja wiec ich troche nosi ;)

Stalowy
Nazwa działu: Handlowy

Czy wydzwanianie do wspöłpracowników na dniu wolnym przez dyrekcję lub smsy, bądź używanie komunikatorów w celu wydawania poleceń jest jakoś osadzone w prawie pracy?

TakNie1
Zofia
@Stalowy

A czy wydzwanianie w dniu wolnym przez dyrekcję ma miejsce w OBI? Jeśli tak, to często się tak zdarza? I są to jakieś uzasadnione telefony/smsy?

TakNie

Powiem tak po 5 latach 2700 brutto, sami przemyślcie czy warto.....

Tak81Nie
Zawiedziona

To się ciesz bo ja po 15 latach mam tyle

Tak4Nie1
ByłemWidziałem
@Pracownik

Mi po 3 latach zaproponowali podwyżkę na 2800 brutto. Pieprznąłem papierami a tylko dlatego, że pracownik po 3 miesiącach dostawał tyle samo a nie robił nawet połowy tego co ja.

Tak3Nie1
Doris

Po 14 latach 2100 brutto

Tak2Nie1
Halo
@Doris

2100zl brutto? Jak najniższa jest 2250zl To chyba coś nie tak z tą wypowiedzią. Może na pół etatu?

Ja
@Doris

Po 12 latach w Obi Płock 2600 brutto zapraszam do pracy ????

Zbigniew
@Ja

Kwota, która podajesz to podstawa? Zwykle firmy dodają premie lub benefity takie jak zniżki na asortyment sklepu lub dodatki socjalne. Wyszczególnij jakie obowiązują w firmie.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 236 dni.

Jak jest z awansem w OBI?

Czarownica

Miałam przyjemność w obi pracować dwa lata, odeszłam niedawno, tylko dlatego, że dostałam prace w wyuczonym zawodzie. Uważam, że w każdej firmie jest „ktos” lub „coś” co ludziom pasować nie będzie i tak tez było w obi, nie ma co się oszukiwać - w każdej firmie tego doświadczymy :) natomiast przygodę z Obi zapamiętam na zawsze, bo ludzi takich jak poznałam nie poznam w żadnej innej firmie. Wszyscy pomocni, życzliwi, uśmiechnięci i bardzo radośni, włączając w to osoby zarządzające. Napewno będę tęsknić za atmosfera która tam panowała :)

Tak6Nie10
@Czarownica

Dziękuję za Twoją opinię. Masz rację - w każdej pracy znajdą się zarówno jakieś pozytywne, jak i negatywne aspekty. Widzę, że jesteś bardzo zadowolona z atmosfery, która panowała w pracy. A jak oceniasz kwestię zarobków? Czy firma OBI oferowała pracownikom możliwość zdobycia premii albo jakieś benefity pozapłacowe?

Klient

(usunięte przez administratora) Moje konkretne pytanie o godziny otwarcia OBI podawane w informacjach internetowych(niedziela:9-20 , czyli wynika , ze kazda), Ale czy tak jest to prosze sprawdzic osobiscie. Tu pole dzialania dla Waszego IT.Hello obudzcie sie!!!!!!!

Tak3Nie7

Thomas

Pewnie jesteś pedofilem;). .... księża, fałsz obłuda

Tak1Nie9
Furkas

Pracowałam na kasach przez dłuższy okres, ludzie tam są w porządku zwłaszcza ochrona, ludzie z działów wiadomo sanitarny i dział płytki to porażka jeśli chodzi o pomoc, No ale w każdej pracy jest coś i ktos:) (usunięte przez administratora)jak nie mogles przyjść do pracy (bo nagle ktoś nie przyjdzie i szuka zastępstwa i nie mozesz) to oburzenie i traktuje Cię gorzej. Przemyslcie dobrze pracę tam na kasie-hardkor. (usunięte przez administratora)

Tak46Nie2
Rozczarowany klient

Obi Katowice. Beznadziejna obsluga klienta. Panowie siedza podparci o lade, proszeni o pomoc w ogole nie reaguja. Po drugiej prosbie o pomoc laskawie po kogos zadzwonił, niestety na nikogo sie nie doczekalam. Porazka! Nie polecam! Moje sugestie dla OBI: Proponuje zachęcić pracowników do pracy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Moglby zachecic pracowników do pracy, albo wyjasnic im na czym polegaja ich obowiązki.

Tak6Nie5
ja

Niby praca jak praca ale kierownictwo potrafi do niej skutecznie zniechęcić.Kasy to miejsce dla lubiących warunki ekstremalne.Kierowniczka wraz ze swoją prawą ręką udowadniają kolejnym pracownikom,że do niczego się nie nadają,ciągłe gnębienie i brak szacunku."Starzy "pracownicy odchodzą bo nikt im nie wierzy,że tam dzieje się coś złego.Dyrekcja udaje,że nic nie widzi ,toleruje mobbing i tak od lat...

Tak30Nie1

Weronika

@Prezes, forum dotyczy opinii na temat OBI w Katowicach. Pod tym linkiem znajdziesz wątek dotyczący Warszawy: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,307897 Zachęcam Ciebie do aktywności również i na nim. Oddzielne wątki ułatwiają poruszanie się po forum.

Igor

Słyszałem , że sklep jako pracodawca ma dobrą opinię. Może ktoś wie czy potrzebują ludzi?

Tak2Nie1

Prezes

Witam .Pracuje 2 miesiące i jestem zadowolony mam ambicje na prezesa kto się może kiedyś.A sama praca jak wszędzie trzeba pracować nikt nie zatrzyma sklepu bo Ty akurat masz czas na pogaduchy i kwaśną miny.Jedyna co mnie wk......to palacze którzy palą przed wejściem głównym i wchodzisz i można się zwymiotowac.Dyrektor zrób coś z tym .Warszawa ul.Radzymińska.

Weronika

@Nati, może pracodawca na rozmowie rekrutacyjnej chciał przekazać realnie jak wygląda praca w firmie OBI? Nie uważasz, że lepiej od razu z góry widzieć jak będą wyglądały przyszłe obowiązki na danym stanowisku i dopiero wtedy na spokojnie podjąć decyzję odnośnie zatrudnienia? A czy możesz powiedzieć, czy osoba rekrutująca przedstawiła Ci uzasadnienie decyzji odmownej? @Obi, możesz coś więcej napisać na temat jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna w Twoim przypadku? Na jakie stanowisko kandydowałeś? @Witek, jesteś obecnie pracownikiem firmy OBI? Czy możesz napisać coś na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Tak12Nie

Nati

Wiecie co byłam w piątek na rozmowie na ulicy Rolnej w Katowicach ( wysłałam ogloszenie o prace Kasjer -sprzedawca 3/4 etatu) Pani odrazu na wstepie zaczeła mnie zniechęcać do pracy , ze to praca ciezka , czy sobie dam rade. Czy tak sie przeprowadza rozmowe w sprawie pracy ? właśnie niedawno dzwoniła że nie nawiąże ze mną współpracy w sumie to sie ciesze skoro odrazu zniecheca pracownikow ;]

Tak24Nie
Ratti
@Nati

To nie jest zniechęcanie, tylko informacja jak ta praca wygląda. Uczciwie mówią Ci, jak jest, żebyś potem nie płakała jak Ci źle i niedobrze. Jeśli się nie podoba- rezygnujesz, jeśli nie rezygnujesz, to zgadzasz się na te warunki. Proste.

Tak5Nie

Obi
@Nati

Może nie spodobałaś się rekruterce np nie jesteś zbyt atrakcyjna?? Bo ja też pracuje w Katowicach w Obi i mnie nikt nie zniechęcał

Tak9Nie

Pracujący
@Obi

Ta rekruterka ma kompleksy, pewnie mentoring jej porył głowę

Tak23Nie

Witek

Jeśli ktoś myśli, że do pracy idzie się poleżeć to nigdzie nie znajdą pracy!!!!

Tak11Nie
Andzelika

Witam. Czy osoby z grupą inwalidzką np. trzecią mogą liczyć na zatrudnienie w Obi?

Bartek

Firma po to robi rekrutację żeby wybrać odpowiednich ludzi.

Tak3Nie1

Weronika

@Pracownik czy tylko Ty po takim stażu pracy nie dostałeś podwyżki czy też każdy z pracowników firmy OBI ma taką stawkę? @Zadowolona wszystkie aspekty, które wymieniłaś są bardzo ważne w pracy. I to właśnie na takie aspekty zwracają uwagę pracownicy poszukujący pracy.

Tak12Nie

Zadowolona

Rodzinna atmosfera, dobry socjal, dodatkowo pakiet medyczny. Pracuje ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Wypłata na czas, zarobki dobre.

Tak42Nie1
Weronika

@Obecny pracownik, @JuzSiePoddalem dzięki za wyczerpujące opinie. Czy inni też mają takie odczucia związane z OBI? To ważne dla osób, które myślały nad pracą tam.

Zostaw opinię o OBI - Katowice

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

OBI