Opinie o Obi w Gorzów Wielkopolski Myśliborska 48

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Obi. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Obi o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obi w Gorzów Wielkopolski Myśliborska 48

Również podpinam się do opinii poprzedniego pracownika , odkąd przyszedł nowy dyrektor miało być lepiej a jest gorzej . Zastępca dyrektora w niczym nie pomaga tak jak by go nie było . Niby jest ale jest bezbarwny o co go nie zapytamy to nie mamy pomocy . Wszyscy pracownicy rzucani są na ogród , kasjerka nie siedzi spokojnie na kasie bo musi robić multum innych rzeczy . Dziewczyny z reklamacji siedzą na kasie . Panuje bałagan i chaos . Przychodząc do pracy nie wiadomo czy będziesz pracować na kasie jako kasjerka czy będziesz dokładać towar na ogrodzie . Dyrektor lata jak opętany . Każdy rozumie jakie są teraz czasy , ale nie tędy droga . To nie jest (usunięte przez administratora) . Super ludzie uciekają .Ogólnie nie polecam pracy w obi jest straszna atmosfera każdy szuka sobie innej pracy , ludzie odchodzą z dnia na dzień , szkoda bo było fajnie.

Również nie polecam tam pracy. Po zgłoszeniu do dyrekcji o rozpoczęciu (usunięte przez administratora).. dyrektor najpierw uspokoił ze nie trzeba się martwić że to zalatwi a później zwolnił. A kierownictwo kasjerów porażka...

W obecnym obi nie polecam pracy. Każdy szuka sobie już drugiej na boku bo z obecna atmosfera nie idzie wytrzymać. Płaca nie jest najniższa ale na pewno nie jest godziwa za wykonywana robotę. Po zmianie dyrektora o ile każdy ba początku myślał ze będzie lepiej, okazuje się być gorzej. Jeden wielki bałagan. Pracownicy są rzucani po działach (z techniki na ogród np) nikt nie zna dokładnie asortymentu z innych działów przez co nie można dobrze obsłużyć klienta. Kasjerki nie mogą siedzieć na kasach bo tak. Robią się ogromne kolejki. Klienci kasują się tylko na informacji i ogrodzie. Długie kolejki na informacji bo tam się dzieje wszystko! Kasowanie, zwroty i jedna kolejka do wszystkiego. Na ogrodzie nie ma kto wykładać ciężkich towarów, większość to dziewczyny, które ze względu bhp nie mogą dźwigać aż tak ciężkich rzeczy. Na ogród sa ściągane osoby z innych działów do pomocy, głównie fizycznej. Nie ważne na jaki dział sie zatrudniasz to dyrektor i tak wyślę cie na ogród do pomocy. Dział reklamacji nie ma kiedy ich spisywać bo sa rzucane na kasy ,,do pomocy” czyli biegają z kasy na punkt reklamacji.. czyli w skrocie, każdy jest do wszystkiego i jednocześnie do niczego, bo nie jest produktywny na swoim stanowisku pracy. Nie ma ,,wolnego” pracownika który by podszedł do klienta i go obsłużył bo jest po prostu za mało pracowników. Każdy jest przemęczony bo tyra za conajmniej 3 osoby a dyrektor nie chce zatrudniać nowych, No bo po co. Jest źle. Bardzo źle. Niektórzy nawet sie boja między sobą rozmawiać żeby inni nie kablowali. Wszędzie są plotki, każdy sobie coś dopowiada. Gdyby ktoś sie teraz zapytał czy polecam to miejsce pracy? ZDECYDOWANIE NIE!

Młoda

Dzięki :( już sie tam właściwie wybierałam z cv ale w tej sytuacji.. zastanowie się jeszcze. Że też nie idzie gościa jakoś spławić:(

Jak dużo osób pracuje w Obi?

Młoda Nowy wpis

To brzmi strasznie, od kiedy jest ten nowy dyrektor?

Pracownik Nowy wpis
@Młoda

Wydaje mi się ze ponad rok czasu już będzie niestety. Jest dużo opinii na ten temat, zachęcam do lektury zanim się zacznie prace

Młoda Nowy wpis

Czy pracodawca Obi motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie, nie motywuje. Nie ma żadnych premii za tzw obecnosciowki, jest problem jak ktoś chce sobie zrobić zmianę w grafiku i jest mało ludzi na obsłudze klienta. Jedyna motywacja tutaj jest ciągłość pracy.

Wilson

Nie polecam!!! Brak pracowników obsługi klienta. Normalni zostali zwolnieni, ale niekomunikatywni i niekompetentni zostali. I robią tylko to, przed czym uciekają od klientów. A pracują z klientami, gdy jest w pobliżu dyrektor, bo boją się zwolnień. Ceny nie odpowiadają rzeczywistości, produkt nie na swoim miejscu. Nie posiada kart rabatowych, nie posiada kas samoobsługowych. W hali nie ma ochrony, towary są kradzione i niszczone. Jakiś horror.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Obi się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Jestem częstym klientem Obi, miałem przyjemność być obsłużony przez bardzo miłego doradcę klienta P.Krzysia,ale już go nie widzę,a szkoda bo takich ludzi powinno być więcej,czego nie mogę powiedzieć o Pani na stanowisku kierownika, która źle nie tylko traktuje klientów ale i pracowników min P Krzysztofa,dziwi mnie że dyrekcja ją trzyma i nie widzi jej zachowania,ta kobieta do obory nawet się nie nadaje,bo zwierzęta by uciekły

Klient
@Anonim

To prawda, bardzo sympatyczny człowiek, pomimo że z działem budowlanym nie miał do czynienia,to doradził jak umiał, co do tej kobiety to popieram,potrafi z daleka pokazywać palcem i krzyczeć co pracownik ma robić zamiast podejść jak do człowieka i powiedzieć, bardzo nie sympatyczna

@Klient

Palcem to w tyłku może sobie pogrzebać,jest wiele fajnych ludzi tam i tylko im współczuję

Skoro ten dyrektor jest taki świetny to czemu tyle ludzi uciekło? Ilosc personelu mówi samo za siebie :) wystarczy spojrzeć ze na działach pracują po 2 osoby na 1 zmianie, co jest zdecydowanie za mało. Obecny dyrektor zmienia zdanie co 2 godziny, czy tak powinna działać osoba decyzyjna? Tu nie chodzi o szykanowanie, tylko każdy jest rozgoryczony bo, jak było już zreszta pisane wcześniej ,,szkoda, bo kiedyś było fajnie” ,,miało być lepiej a jest gorzej przy obecnym dyrektorze” ,,ludzie zatrudniają się na konkretny dział a są rzucani po innych” nie No. Świetnie jest przecież :)

Pracownik działu

To wszystko co jest napisane to prawda tez nie polecam pracy w obi w Gorzowie dyrektor bardzo zle traktuje pracowników siedzi od rana do wieczora i pilnuje traktuje nas ja (usunięte przez administratora) . Zależy jaki ma humor jak nie ma humoru to jego zachowanie podchodzi pod mobbing . Wszyscy maja go dosc każdy szuka pracy na boku . Teraz pierze mózg bo ma być jakaś śmieszna ankieta i sugeruje co zaznaczyć . Nie polecam pracy w obi w Gorzowie . Ze nikt tego nie widzi , jak jest jakiś nalot to trawę na zielono maluje i wtedy wychodzi super . Oby nie było za późno . Każdy gada na boku , są ploty . Jest złe .

Stanowczo NIE POLECAM pracy w Obi! To co dzieje się w Obi, odkąd przyszedł nowy dyrektor, to jakaś komedia... Wiecznie po 1 lub 2 osoby na zmianie, wieczne pretensje od klientów dotyczące braku obsługi na sklepie, brak obsługi na kasach (jak pisali poprzednicy, wszystko sprowadza się do ogrodu... inne działy jakby nie istnieją...) Z powodu humorów dyrektora cierpi sklep jak i pracownicy... Nic dziwnego, że co chwilę ktoś odchodzi lub myśli o odejściu. Szkoda bo kiedyś na prawdę fajnie się tam pracowało. Chciało się przychodzić do pracy. Teraz to idzie się tam jak za karę. Może w końcu się ockną i zobaczą, że coś jest nie tak. Tylko żeby nie było za późno...

Jestem pracownikiem jednego z działów sprzedaży,ale jak wiele innych osób szukam już nowej pracy. Powód jest jeden nowy dyrektor. Miał być nowy,miało być lepiej, a jest jeszcze gorzej. Agresywny , szkalowanie pracowników, a nawet czasem odczuwalny mobbing z jego strony nie jest fajny, a co za tym idzie atmosfera wśród pracowników jest straszna. Nasz dyrektor nie potrafi z żadnym z pracowników normalnie rozmawiać. Czy ten człowiek powinien zajmować takie stanowisko ,o to jest pytanie?. A zastępca dyrektora normalny człowiek tylko bojący się najwyraźniej cokolwiek powiedzieć do dyrektora. Starasz się o awans,zapomnij chyba że chodzisz donosisz na swoich kolegów, koleżanki. Nie polecam,trzymaj się z daleka.

Bogdan

Jestem bardzo zadowolony z obsługi doradcy klienta na farbach. Pani Oliwia bardzo komunikatywna, bardzo mi pomogła. Daje jej ,5+ oby więcej takich pracowników w tym sklepie ????

Pani Kaja z Obi z Gorzowa, przemiła osoba. Kupilam plytki na salon. Potrafi profesjonalnie doradzić. Jak na młoda osobe jestem pod wrażeniem.

B...

Jestem częstym klientem Obi, w związku z tym , że jestem laikiem w kwestii remontów potrzebowałam pomocy osoby kompetentnej i tutaj przyszedł mi z pomocą Pan Tomasz Grochocki. Z uśmiechem na twarzy i ogromną cierpliwością udzielił mi wszelkiej potrzebnej pomocy. Życzę Obi więcej takich kompetentnych i zaangażowanych pracowników.

Teresa

Hej, jakie obecnie mają tu warunki dla doradcy klienta? pracownicy jak widać są chwaleni i zastanawiam się ile można za taką pracę tutaj zarobić. Ogólnie to jak z atmosferą w środku i relacjami między ludźmi? pytam, bo to także istotny aspekt, warto składać cv?

tanab

Jestem bardzo zadowolony z obsłógi projektowania wnętrza łazienki .Pani Katarzyna była bardzo pomocna i w merytoryczny sposób podeszła do tematu. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam jej usługi.

Daniel

Pracownicy super np. Pani Joanna ,dział reklamacji. Życzliwa i miła. Firma montująca drzwi zaproponowana przez OBI. Firma usługowa Paweł FIC rzetelna którą polecam! Pan Paweł słowny, konkretny, miły ,uzgadnia wszystko ,doradza i wykonuje usługę tak jak klient sobie życzy dobrze dokładnie. Polecam!!!

Emilia
@Daniel

Ta firma zewnętrza współpracuje jakoś z Obi? Czy to tak tylko po prostu przez polecenie poszło?

Anonimowy

Nie polecam pracy w OBI na stanowisku młodszy pracownik serwisu towarowego. Praca na każdym dziale i stanowisku, robisz za trzech, wypłatę ucinają. Kadrowa stosuje (usunięte przez administratora) Klienci mają problem, żeby znaleźć kogokolwiek do pomocy i dział logistyki z dobrej pomaga w doradzaniu klientom.

Krzysztof
@Anonimowy

Co masz na myśli ze ucinają wypłatę? (usunięte przez administratora) jest karalny, więc nikt tego nie zgłosił?

hahah
@Anonimowy

Doradców nie widać bo za was zapierdzielają poprawiaja wrzucony gdzie kol wiek towar. Wykladaja go i co chwile pomagaja wam go zlokalizować. Wiec jak sie chlopie do roboty nie nadajesz to nie komentuj negatywbie tylko idz do pegerow byka jaja bujac :)

Renata
@hahah

Skąd wiesz że doradcy poprawiają towar za pracowników? Przecież to nie ich działka :) Widziałeś czy pracujesz tam i mówisz to z autopsji?

Hhh
@Renata

Z autopsji :)

Zawiedziony

Odradzam zakupy w sklepie OBI ! Byłem ich klientem od wielu lat ... Do czasu aż po kupieniu kabiny prysznicowej - zaczął się horror Po jej zakupie, przy składaniu przez wykwalifikowanego montażystę pojawiły się problemy ... Najpierw problemy z uszczelkami, które de facto są olbrzymim problemem - co potwierdziły późniejsze okoliczności , Generalnie producent wykonał je na zasadzie - dołączenia do produktu - bez na pewno kontroli ich skuteczności w praktyce ! Później reklamacja ( z którą także było ,, pod górkę ,, przy jej złożeniu ) poprzez błędy w dziale obsługi klienta Potrzebna była kolejna wizyta przez pomyłkę pracownika obi :( Szczyt (usunięte przez administratora) i buty to dopiero serwis w ramach reklamacji. Wszystko przeciągane do granic max terminu reklamacji Na 14 dni wskazanych na podjęcie interwencji - otrzymaliśmy telefon ok. godz 20 w ostatnim dniu i dojazd następnego dnia Serwis z Poznania :(( Notabene w między czasie ( tj okresie 14 dni - kiedy czekaliśmy na kontakt ) były 2 * telefony kontrolne z BOK czy mieliśmy kontakt od serwisanta bo sklep nie może się z nim skontaktować ... Kiedy się już pojawił, serwisant na sportowo w dresie przybył wyłącznie w komórką i wchodząc w drzwiach zapytał cyt, ,, czego oczekujemy ? ,, a następnie stwierdził iż obsługuje kabiny o wartości do 30 tys , a my kupiliśmy kabinę w 4 klasie szczelności więc mamy produkt taki za jaki zapłaciliśmy ( ogólnie 1700 zł ) Nigdzie w sklepie nie było takiej adnotacji ! Kupiliśmy produkt pełnowartościowy - beż żadnych promocji ani przecen !! Wracając do serwisanta - poprzekładał sam uszczelki - pozostawiając szczeliny między nimi, wykonał kilka zdjęć - bo jedynie w aparat telefoniczny był wyposażony Wypisał protokół iż wina jest po naszej stronie. De facto nie znał nawet produktu ponieważ na próbę okazania i udowodnienia mu iż nawet w instrukcji złożenia jako składowe kabiny przez producenta elementy były fabrycznie docięte - nie dopuszczał naszego stanowiska. Facet odizolowany od rzeczywistości - mieliśmy wrażenie iż mamy kontakt z agresorem na stadionie - wiedział swoje ... i Bóg wie czego jeszcze oczekiwał od nas ? Nie mogliśmy nawiązać z nim dialogu :( A próbowaliśmy ... Przestrzegam przed kupnem - kabin prysznicowych - w sklepie OBI - ponieważ nie informują tam rzetelnie jaki produkt sprzedają Na pytania zadane w sklepie - co usłyszeliśmy od serwisanta o 4 kategorii - konsternacja ... Generalnie < kpina i żenada > ! zaznaczam iż dokonując zakupu dopytywałem wraz z żoną obsługi na dziale kabin o skuteczność uszczelek widząc produkt i mając już praktykę z wieloma wcześniej kupionymi ... a mimo to < tak trafiliśmy > Obsługa nie zna oferowanych produktów - nawet na sklepie nie mają kompletnie złożonych kabin - kiedy reklamowaliśmy próbowaliśmy zobrazować problem na sklepie - to nawet tam były zdekompletowane kabiny - jako produkt pokazowy !! Ta ,, nasza ,, także Reasumując ODRADZAM ZAKUPY w OBI - zdecydowanie ! Chyba że Ktoś chce wyrzucić pieniądze w błoto jak ja :(((

Czy w Obi możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

pracownik obi

Nie

$$$

super ochrona agnieszka i nikola

zyhu

Moja pani zapłaciła (naiwna) 200 zł za projekt kuchni w postaci rzutu z góry blatów kuchennych,pani pseudo projektantka nie ma pojęcia o swojej pracy i bezczelnie naciągnęła moją kobietę na projekt mebli kuchennych do pomieszczenia 2m 60cm wysokosci(moja kuchnia ma 2m 35 cm). Mam pytanie kiedy zwrócicie mi 200 zł?

Zostaw merytoryczną opinię o Obi - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Obi?

Zobacz opinie na temat firmy Obi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obi?

Obi