Opinie o Obi w Gorzów Wielkopolski Myśliborska 48

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Obi. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Obi o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obi w Gorzów Wielkopolski Myśliborska 48

Ag

Niekompetentną obsługa na dziale ogrodniczym,chemia. Kobieta która otwiera chemię potraktowała mnie jak złodzieja mało tego naruszyła moją cielesność ściskając mi dłoń w której trzymałem konkretny preparat na insekty.W sobie pandemii to nie do pomyślenia.

John

Wybrałem się na zakupy do działu ogrodniczego 4 dni temu , na obrzydliwie brudny wózek postawiłem dwie duże ceramiczne donice , podstawki oraz mniejszą donice .Przejechałem pod sekcje z ziemią. I tutaj zaczyna się koszmar dla człowieka z problemami kręgosłupa, drzwi się owszem otworzyły, lecz gość, który nazywany jest ochrona sklepu i młoda pani kasjerka głośno informują mnie , że muszę towar zdjąć z wózka i wówczas mam prawo wjazdu na zewnątrz. Nikogo nie ma w tym czasie w okolicy , nie pomagają informacje , że mam problemy zdrowotne , " dla nich" pozostałem kolejnym potencjalnym (usunięte przez administratora) a nie klientem .Dzięki inwestorowi L.M , który wyrósł pod bokiem mam nadzieję, że tam będę klientem .Mam nadzieję, że większość kupujących się obudzi i zacznie zauważać brak empatii i profesjonalizmu w obsłudze OBI Gorzów Wlkp

OBI tak to robi

Dziadoska obsługa na wewnetrznych działach sklepu . O cokolwiek zapytać w tym sklepie zawsze ta sama odpowiedż pt. '' to nie mój dział '' itp. Wrażenie jakby pięciu ludzi tam pracowało. Znależć kogoś i zapytąć o cokolwiek graniczy z cudem.Niektóre osoby tam pracujące sprawiają wrażenie że są tam za kare.Nie polecam tego czegoś......pt. obi . Jak już się coś uda załatwć to na towar czeka się godzinami ,,,,masakra.....Castorama przy tym wypada luksusowo mimo ze mają sto razy więcej klientów wszystko odbywa się w Castoramie błyskawicznie. nigdy więcej obi. Bardzo wku.....y klient,

Zostaw merytoryczną opinię o Obi - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Obi?

Zobacz opinie na temat firmy Obi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obi?

Obi