OBI

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o OBI

Karolina Malicka

Hej, jesteście zatrudnieni na podstawie umowę zlecenie/dzieło? Jeśli tak, to warto mieć status słuchacza wtedy pracodawca płaci niższe składki ZUS i jednocześnie wy zarabiacie trochę więcej. Ja np. tak zrobiłam i i ja i szef jesteśmy zadowoleni z obrotu sprawy. Zapisałam się do Żaka, na Warmińskiej na darmowy kierunek, otrzymuje status słuchacza w momencie zapisu, za nic nie płacę, nie ponoszę żadnych opłat za szkołę, też za zajęcia chodzę baaardzo rzadko, bo nie mam za bardzo czasu ( dzieci, dom, praca), ale Szkoła mnie nie ściga z tego powodu, nic się nie dzieje. Jak mówiłam, szkoła jest za darmo więc żadnego problemu mi nie robią, a kasę mam większą bo ten status słuchacza mam! :) Także polecam Wam zrobić też taki myk - działa :D

Zygmuś

Siema, dobrze że to poczytałem bo właśnie miałem tam zostać zatrudniony. Właśnie takiej pracy nie szukałem, nie chce być poganiany, obgadywany i być tak traktowany. Precz z mobbingiem. Dzięki wam nie zmarnowałem sobie życia.

marino

@kapitan huk mają teraz ofertę dla niespecjalnie wykształconych ale pracowitych osób. Pracownik serwisu towarowego odpowiedzialny za dokładanie towaru. Niezbędne uprawnienia na wózek widłowy, sumienność i dokładność i najlepiej asortymentu marketów budowlanych. Umowa o pracę

yhhhhmmm

Taa jasne pewnie to sam dyro pisał

Emil Lux

Będę chyba jedyny z taką opinią. Praca mimo weekendów i pracy po 9 h w niedzielę całkiem całkiem. Jeśli masz za grosz ambicji i chęć nauki to można awansować. Premie można wyrobić no ale wiadomo nie zawsze. Socjal ok imprezy + sport dla chętnych. A z tą najniższą krajową to lekka przesada- ile byście chcieli na umowie próbnej. Po niej pensja do góry o tyle ile się staracie. Ceny dostosowane do innych jakość w gorę ( chyba że ktoś nie pamięta co było kilka lat temu bo sie zwolnił :) za szybko

Tadek

Ostatnio byłem na zakupach w Castoramie w Żorach i zauważyłem jak Dyrektor OBI Jastrzębie nachodził byłych swoich pracowników i specjalnie próbował ich rozpraszać i przeszkadzać w pracy

uladada

ja też zastanawiam się nad stanowiskiem biurowym, bo w prawdzie mam doświadczenie w tego typu miejscu pracy , ale w międzyczasie udało mi się zrobić administrację zaocznie więc mierzę już troszeczkę wyżej. A może jest taka możliwość aby załapać się do OBI jako sprzedawca i później awansować- może mi ktoś podpowiedzieć?

maniek

Jest HORRENDALNIE DROGO i mały wybór artykułów. Nie polecam tego marketu!

onyx
@maniek 23.04.2014 13:15
Jest HORRENDALNIE DROGO i mały wybór artykułów. Nie polecam tego marketu!

żartujesz sobie z tą zapłatą za weekend?robisz za darmo cały weekend ( nd po 9 godzin ) a potem ew w tygodniu masz dzień wolny albo masz jeden dzień krótszy o godzinę.Nikomu nie polecam pracy w OBI (usunięte przez administratora)Fakt w J-biu jest plaża jeśli chodzi o pracę więc wszyscy musimy się męczyc pracując w takich firmach jak (usunięte przez administratora)może w innych miastach jest inaczej,wszystko zależy od zarządzającego.

iwonx

roman co do weekendow to mi powiedziano ze jeden caly weekend w miesiacu ma sie wolny, 2 cale pracujace i jeden w polowie wolny czyli idziesz albo w sob albo w niedz do pracy pozdrawiam

iwonx

ja dostalam oferte pracy w obi na kasie. zgodzilam sie tylko dlatego ze mam bardzo blisko domu i nie musze wydawac na dojazdy. praca jest na 3/4 etatu. palca 1275 brutto co daje okolo 950 na reke. na caly etat z tego co wiem placa 1700 brutto co daje okolo 1250. ogolnie masakra ale wczesniej pracowalam w textil market jako zastepca kierownika i mialam 1800 brutto co wychodzi 1320 na reke. to dopiero paranoja. 150 wydawalam miesiecznie na dojazd. odpowiedzialnosc majatkowa za sklep, za pracownikow i po 10 godzin w pracy.....

Byly pracownik

No a jak ma byc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najnizsza krajowa, codzienne pretensje o brak sprzedazy, praca na zmiany, (usunięte przez administratora)...ne weekendy etc. miooodzio. Jedynie niektorzy ludzie fajni. Czlowieku rekami nogami bron sie przed praca w OBI, znam osoby ktore pracowaly, zmarnowaly po roku zycia i znalazly inna swietna prace za konkretna kase. Powodzenia

Witam! Obserwuje z boku prace w Obi - Jastrzębie Zdrój i bardzo nie podoba mi sie \\\\\\\"polityka\\\\\\\" dotycząca urlopów i dni wolnych. Jest to dla mnie paranoją, że pod koniec każdego roku dyrekcja wymaga określenia się kiedy i ile urlopu chce dany pracownik. Hmm niby wszystko jest ok, i każdy może stwierdzić, że to ja mam paranoje ale po co komu taki harmonogram jeżeli nie jest przestrzegany????? Śmieszne jest również to, że w tym zakładzie pracy nie można dostać urlopu w dziwnych określonych przez dyrekcje okresach (kwiecień-maj, grudzień), nawet takie okoliczności jak ślub lub narodziny dziecka dyrekcji nie przekonują!!! Poza tym Obi jest ok. Trochę ludzkich zmian i będzie to idealny zakład pracy!!! POZDRAWIAM

Były Obibok

Witam. Czytam tak te wypowiedzi i też dodam coś od siebie. Pracowałem w tym markecie (na szczęście już nie pracuję), poznałem świetnych ludzi jak również nic nie wartych donosicieli o gumowych uszach. Praca mało atrakcyjna bo nisko płatna i czasem można poczuc się wręcz jak małpka w ZOO na którą ciągle gapią sie ludzie i rzucają banany, dodajmy do tego goryla przechadzającego sie w białej koszuli po tym ZOO i mamy istny zwierzyniec. Tak na marginesie nic do dyrekcji nie mam, wykonują swoją robotę i są z tego rozliczani, tudzież kogoś zwolnią, wpiszą absurdalną notatkę ( to raczej kierownicy, choc są zmuszani przez dyrekcję). Generalnie, pracowałem, nie pracuję, jest dużo więcej znacznie atrakcyjniejszych i lepiej płatnych zawodów, lub miejsc pracy. Generalnie OBI, tak ale nie na dłużej niż 1 rok a w międzyczasie trzeba szukac innej pracy. Pozdrawiam pracowników, tylko tych których lubię :)

Lignina

Jak się komuś robić nie chce to zawsze będzie szukać dziury w całym. Dobrze, że jest praca.

wpisałem nick

A może dyro przez to, że chodzi z kołnierzykiem zapiętym po samą szyje jest za ciasny, co powoduje niedotlenienie mózgu i utratę świadomości jak i rzeczywistości. Może dlatego jest taki jaki jest...

bla bla bla

A którego wpisu to dotyczy ?

panie i władco w 100% się z tobą zgadzam, chciałabym to zobaczyć.

pan i wladca

Dzięki dyro że się wpisałeś. Pamiętaj że nie jesteś nieomylny i noga ci się też może powinąć. Spadniesz wtedy z dużo większym hukiem niż osoby które zwalniasz. Spójrz w lustro na półpiętrze i powiedz czy widzisz tam jeszcze człowieka? W firmie krótko robiłem i nie polecam - robota dla robotów.

solid

W każdej wypowiedzi jest jakaś tam ilość prawdy,niektórzy kierownicy bywają niekompetentni, dyrekcja popełnia błędy w organizacji pracy, ale z drugiej strony mają oni nad sobą kogoś, kto ma swoje dziwne wizje i oni muszą je realizować. Ale pewne decyzje są absurdalne, zwalnianie kasjerki bo ma komornika i niby jest karana, a pracują osoby co mają poważniejsze grzeszki na sumieniu, hipokryzja w czystym wydaniu.

Trzeźwo patrzący

Powiem tak. Praca jak praca, fakt może niezbyt wysoko płatna 1300 - 1600 netto sprzedawca no i te zamiany plus praca w weekendy, jednak da się wytrzymać, Do dyrekcji nic nie mam, robią swoje, również są rozliczani ze swojej pracy jak i my. Wciąż słyszę narzekanie zewsząd jaka ta praca beznadziejna i mało płatna, kamery wszystko rejestrują a dyro wzywa na dywanik i daje jakieś notatki, no ale ludzie, jak sie stoi w alejce przez godzine i gada o pierdołach olewając klienta to czego my chcemy? Niektórzy kierownicy owszem są ... powiedzmy niekompetentni w swojej pracy i uważam że źle kierują ludźmi ale..cóż trzeba jakos przeżyć. Co do opini o tym że dyrektor pije na imprezach i sie bawi to.. brak słów, przecież to też jest człowiek jak i my. Imprezy są w czasie wolnym i każdy może robić co mu sie podoba. Pozdrowienia dla pracowników OBI a ci wiecznie narzekający niech sie cieszą że mają pracę albo szukają innej. P.S. osoba która pisała opinię wcześniej niech zastanowi się nad swoją pisownią i jeśli pracuje tak jak sie wyraża to.... Hej

hahaha

Ten sklep to jedna wielka porażka !!!!!!!!! Towar to czysta najczyściejsza made in china !!!!!! Dyrektor oprucz podsłuchiwania na imprezach nic wiecej nie potrafi nawet z klientem rozmawiać bo dobrze wie czym handluje ! A co poniektóży kierownicy działów oprucz odtrącania klientów swoim nie przyjemnym zapachem nie potrafią nic aaaaaa potrafią okradać własnych pracowników chętnie kiedyś zapytam jednego czy święta w tym roku miał udane i bogate w prezentach jakie my pracownicy za ciężką prace otrzymaliśmy od przedstawicieli a których nigdy nie otrzymaliśmy bo zostały wyniesione przez ................... pewnie wiecie przez kogo !!!!! A dyrektor cooooo wielkie jajo Kierownik wynosi mu towar ze sklepu a on udaje że nie widzi ! Ale żeby uje........bać pracownika to on pierwszy jak kogut raguje! Panie(usunięte przez administratora)... wie pan jak pan wygląda w oczach ZUSU ???? I czy pan nadal sie nie podda aby sprawdzać nagonką pracowników w zusie ? Tam lekarze orzeczniki za nami stają, mało tego zaczeli pokazywac nam pańskie pisemka smieszne !!!! A co do wyje.....nia pracownicy za komornika to prawda ale wstydził by sie pan , po to ta dziewczyna poszła do pracy aby spłacić długi a pan tak łatwo ją wywalił ? Ale czemu pan nie wszystkich miarą mierzy taką samą jeden z pana pracowników ma komornika ma długi a mimo to nadal pracuje i pan dobrze o tym wie rozmawiał pan z tym chłopcem jest pan smieszny !!!! Szybko jastrzębie sie przekona jak pan zatrudnia a jak szybko pan kobiety zwalnia !! Nie lubi pan kobiet ??? Jak to pan (usunięte przez administratora). na otwarciu dalismy zatrudnienie tyle kobietom hahahahahhaha

Nowe umowy, podwyżki, a raczej ich brak... jakieś przemyślenia ?

k.pack

tak, to prawda.Pracowała na kasie, wywalili ją zaraz na początku. ogólnie wiadomo,że "boss" ma gdzieś swoich pracowników.

burzum

Czy to prawda, że zwolnili jedną z dziewczyn, z powodu wyroku od komornika, bo dla firmy jest już osobą karaną ?

Yoahim

Żal Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ściska że pił? Też tam byłeś i piłeś. Nikt Ci nie kazał, więc mogłeś nie przychodzić. Następnym razem przemyśl swoje decyzje co chcesz robić, żebyś już nie musiał swoich żali innym udzielać.

Czajo

Zgadzam się ! Darujcie sobie te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oczernianie, jak ktoś nie wiem jak było to niech się nie odzywa , fakt dziewczyna ma przez zasrane obi zepsutą opinie co nie znaczy ze jest winna, to tylko świadczy o głupocie szefostwa, że zamiast wyjaśnić sprawy to olali to i mieli takie widzimisię żeby ja wyp...z pracy, nie patrzą że się starała, ze na l-4 nigdy nie chodziła , że na skinienie palca zawsze była... w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to mają!!! A dyrektorek taki z pozoru inteligentny a tak zje.bał tą całą sytuację hahaha żal mi go i jego żony , bo jak on ma takie rozumowanie tez w domu ze lepiej się czegoś pozbyć zamiast rozwiązać problem to....hahahah...żal szkoda słów ...nic tylko splunąć w ta zakłamaną gębę!

Ratatujjja

anonim - 2011-01-25 19:12:05 Dokładnie,(usunięte przez administratora)Kasa mała, premii żadnych i trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] soboty, niedziele a i tak człowiek nie zostanie doceniony. Ostatnio jakąś laskę zwolnili dyscyplinarnie, nawet jej nie tłumacząc o co chodzi. A dyrektor produkt firmowy bo nigdy nigdzie więcej nie pracował nie dba o pracowników wcale, a sam był zwykłym pracownikiem, gdzie wybił się (usunięte przez administratora)Ma wszystkich w dupie. Ważne, że on ma dobrze. Witam :) "Laską" którą rzekomo zwolnili dyscyplinarnie jest moja bliska koleżanka . Chciałam zaprzeczyć tej plocie , która powstała napewno albo z nudów ,albo dlatego ze ktoś usłyszał piąte przez dziesiąte od osób ,które o tym rozmawiały...To jest plota! Jest porozumienie stron z tym ze podpisane niepotrzebnie , gdyby "laska"podpisała dyscyplinarkę ma wygraną przez Sąd Pracy z OBI!!!Posądzili ją o to czego NIE ZROBIŁA i jestem na 100 % pewna tego , bo była jedyna osobą ,która tak naprawdę przychodziła codziennie uśmiechnięta do pracy i tylko ona sie cieszyła ,że w tym obozie pracuje...ludzie ja lubili...no cóż dyrektor chciał zabłysnąć a w gruncie rzeczy pozbył się rzetelnego i oddanego pracownika...ich strata! Pozdrawiam Cię ...I nie przejmuj się głupimi plotami , ludzie nie wiedzą co robią!!! Byście się wstydzili, a tak po za tym ,to tym co chciała by wiedzieli jaka jest prawda to na pewno powiedziała, na plotkarzach jej widocznie nie zależało:P:((....(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)Kasa mała, premii żadnych i trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] soboty, niedziele a i tak człowiek nie zostanie doceniony. Ostatnio jakąś laskę zwolnili dyscyplinarnie, nawet jej nie tłumacząc o co chodzi. A dyrektor produkt firmowy bo nigdy nigdzie więcej nie pracował nie dba o pracowników wcale, a sam był zwykłym pracownikiem, gdzie wybił (usunięte przez administratora) Ważne, że on ma dobrze.

ZAKŁĄD PRACY DAREMNY, NIE DOŚC ZE ZAROBKI MAŁE BO JAK MOŻNA ZARABIAC 1400ZŁ I ZA TAKA KWOTE UTRZYMAC DOM I RODZINE, A ZARZĄD MA TO W [usunięte przez moderatora]. BOSS LUBI ZWALNIAC LUDZI ZA GŁUPOTE, A SAM BYŁ KIEDYŚ ZWYKŁYM ROBOLEM, DOROBIŁ SIĘ I W OGÓLE LUDZI NIE SZANUJE. A JAK BYŁA IMPREZA TO DYREK PIŁ ILE WLEZIE, WTEDY WIELKI KUMPEL, A TAK TO ZWALNIA ZA GŁUPOTĘ. KIEDY MACIE NASTĘPNĄ IMPREZE? MYŚLĘ ŻE DYREKTOR REGIONALNY CHCIAŁBY ZOBACZYC STAN BOSSA Z JASTRZĘBIA NA IMPREZIE.

Zostaw opinię o OBI - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBI