Opinie o OBI-Superhobby Dom i Ogród w Bydgoszcz Fabryczna 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OBI-Superhobby Dom i Ogród. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OBI-Superhobby Dom i Ogród na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI-Superhobby Dom i Ogród w Bydgoszcz Fabryczna 1

Natalia

Już na szczęście jestem byłym pracownikiem tego marketu to mogę napisać szczerze swoją opinię . Dużym minusem są zmiany ( chodzi mi konkretnie o kasy bo na tym stanowisku pracowałam ) , które są fatalne . Rano , środek i popołudniówka . Generalnie nie byłoby nic w tym strasznego gdyby nie fakt że kończąc o 21.15 idziesz następnego dnia na rano ! Dodatkowym minusem jest atmosfera , panie pracujące na kasach dłużej ( oczywiście nie wszystkie - dla tych wspaniałych pozdrowienia serdeczne :) ) myślą że wszystko im wolno i zachowują się jakby owy market był ich własnością . Przesiadywanie na informacji ,wyśmiewanie pracowników oraz obgadywanie jest na porządku dziennym . Dodatkowo nie próbuj brać zwolnienia bo niektóre koleżanki mają ból (usunięte przez administratora)w efekcie czego wiadomo że umowa nie zostanie przedłużona . Na plus dobry socjal na święta i w sumie tylko tyle . Podsumowując jeżeli nie chcesz mieć życia prywatnego , lubisz stres i nie przeszkadza Ci to że ktoś gada na Twój temat różne historie to ta praca będzie idealna dla Ciebie .

@Natalia

Odpowiedz jest z marketu wzięta. Tego marketu. Stanowiska są obsadzane głównie osobami z rodziny lub dobrymi znajomymi, gdyby zajrzeć głębiej to kto wie, jakie jeszcze informacje można by było znaleźć. Przez kilka lat na przykład dwie siostry pracowały na jednym dziale, na technice, jedna z nich była kierowniczką, a druga podwładną. Miały różne nazwiska więc nie wszyscy się łapali. Dyrektor i jego świta oczywiście na to pozwolili. Panie pracują do dziś, już na osobnych działach, ale co się widziało, tego się nie odwidzi.

beti 1961

Dzień dobry. Z wielką radością chciałabym podzielić się z Państwem opinię na temat mojej wczorajsze( 16 października 2021) wizyty w OBI w Bydgoszczy na ul. Fabrycznej.Nie tylko znalazłam to, czego szukałam, ale zostałam OBSŁUŻONA (dosłownie tak się czułam) przez niezwykle uroczego, sympatycznego, kompetentnego, uczynnego Pana Damiana- Doradcę Klienta z dziełu technicznego. Kupiłam szafkę łazienkową,dzięki niespotykanej już uprzejmości Pana Damiana, który pofatygował się do samochodu córki, aby sprawdzić, czy mebel zmieści się w ciasnym aucie. Pomierzył, poradził, przywiózł. Robił to wszystko z uśmiechem,wykazując cierpliwość wobec moich na pewno irytujących pytań. Taki pracownik to skarb dla OBI, zasługuje na docenienie i nagrodę. Zachwycona klientka,Beata.G.

Strzelec
@Mistrzu

Dobre :-)))) Pan Damian nie pracuje już od dawna i taka opinia o obsłudze :-))) Ciekawe... Pan Damian obsługiwał tylko tych klientów, których chciał.

Lucyna

Do czego to dochodzi, żeby kazano nam pisać pozytywne opinie? "Trzeba podnieść średnią, mówi dyro... no wiec piszę: jest fajnie i zabawnie

Mały
@Baba Jaga

Tutaj ręka rękę myje. Stanowiska rodzinne, wiadomo swojego się nie tyka. Siostry, kuzynki, małżeństwa itd.itp. Przez długi czas siostra była przełożoną siostry i szybki awans był. Taka "rodzinna firemka".

@Lucyna

sorry, sie pomyliłam, miało być na google. już się robi :)

Prawdziwa opinia.

Olga
@Czarna owca

Jaka to jest ta prawdziwa opinia ? Przedstawisz ją ?

Baba Jaga
@Lucyna

Wystarczy wejść na opinie google i skojarzyć nazwiska, dyrekcja całymi rodzinami daje po 5 gwiazdek, pracownicy z woli dyrekcji też. Pracownicy działów też zachwalają nie wiem co, bo przecież każdy kto choć raz był w tym markecie wie, jak jest i przez to nie wraca. Pracownik wróci, bo musi.

Mały Nowy wpis
@Baba Jaga

Nikola

Pracowałam tam na fabrycznej w OBI prze kilka lat, traktowanie pracowników przez kierownictwo jest poniżej krytyki. zero szacunku, zero słuchania nas z dołu, panie z dyrekcji oraz ten pan co nazywają go dyrektorem to już ogóle głową w chmurach, zawsze wielkie sprzątanie jak jedzie regionalny a już całkiem świat stoi do gry nogami i wielka panika jak ktoś z zarządu, lament i zamieszanie, malowane trawy... kierownik z magazynu wielki gość co traktuje innych z góry, pani egoistka z reklamacji, kierowniczki działów to zależy ale trzeba uważać, bo z miłości do dyrekcji donoszą, nie wiem, chyba żeby podbudować swoje ego, nie rozumiem tego? atmosfera na budować znośna, na ogrodzie też, kasy i reszta, o słabo. ogólnie to nie polecam, kasa kiepska a szanse na rozwój znikomy :(

Zofia
@Nikola

Ale to były jakieś ważne zalety jednak skoro pracowałaś tam kilka lat? Nie znajdziesz jakiś pozytywów?

Zz
@Zofia

Raczej brak innej pracy

Teresa
@Nikola

Rozumiem, ale wiesz, inflacja i kredyty, czasem trzeba zęby zacisnąć. Więc mam pytanie, bo piszą w necie, że doradca zarabia 3 900–4 700 zł brutto. Ile naprawdę u nas w Bydgoszczy z tego przedziału ma się miesięcznie?

Mariola rysik
@Nikola

Czemu negatywne opinie są kasowane ?

Gabion Nowy wpis
@Nikola

Przypadkowi "kierownicy" z wykształceniem podstawowym, zawodowym, pojedyncze przypadki ze średnim. Braki w wielu dziedzinach w tym w kontaktach międzyludzkich..Empatia czy szacunek to pojęcia nieznane.

Lidia

Pracowałam parę lat. Nie opłaca się tutaj zatrudniać. Małe podwyżki. Szansa na rozwój znikoma. Masz siedzieć, robić i najlepiej się nie odzywać. Brak klimy a przy 30 st upale na sklepie 40.. wszędzie plotkują. Powiesz jednej,wie cały sklep. Dziewczyny najlepiej nie zachodzić w ciążę bo to skandal. Najlepiej pracować do porodu. Nie można chorować bo za dużo L4 to już ma się rozmowę. Żeby dostać wolne to trzeba się namęczyć i pozamieniac z innymi bo kierownik zapomniał dać w grafiku wolny dzień. Skandal. Umowę się dostaje dzień przed końcem starej. Do końca człowiek nie wie czy ma pracę bo nie da się dowiedzieć u dyrekcji czy jest dla niego umowa. Najśmieszniejsze jest to, że jak ktoś wypisze negatywna opinię to od razu każą pisać pozytywy innym pracownikom. Śmiechu warte

@Lidia

Zarobki niskie, podwyżki dla wybranych, albo też poniżej krytyki. Premia na papierze, a rozwój ci nie grozi. Chyba, że jesteś swój, to bez względu na wszystko i wszystkich dostaniesz lepsze stanowisko.

GaMa Nowy wpis
@Lidia

Jesteś tylko robolem za śmieszne pieniądze, jak potrzebują żebyś przyszedł za kogoś bo on na L4 to tak ci słodzą że aż na (usunięte przez administratora) się zbiera. Jak ty coś chcesz czy wolne czy zamiany to już cię nikt nie widzi. Więc i ty idziesz na zwolnienie. I tak latka lecą. Szczególnie na ogrodzie gdzie przypada trzech kierowników na sześciu robotników. Widać trzeba tu ich dobrze pilnować.

Daniel

Jak wiemy w tym roku w OBI w Bydgoszczy zwolniono dosyć sporo osób. Ciekawe ilu i w jaki sposób dyrektor pozbędzie się w styczniu.

Baba Jaga Nowy wpis
@Daniel

Już jedna zastępczyni jego odpadła, w końcu i on zniknie. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść ???? Nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie jest myśleć, że coś trwa wiecznie.

Sprzedawca

Rozmowa przeprowadzona bardzo amatorsko na sali sprzedaży pośród klientów , osoba przeprowadajaca domowe ( kierownik budowlani) totalny amator brak profesjonalizmu. Jedyne co powiedział to płaciły tyle co PAN na to?

Praktycznie zero pytań tylko gdzie pracowlem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w OBI-Superhobby Dom i Ogród możliwa jest praca na podstawie B2B?

Xxx

Tak, jest możliwa dla urzędów, developerów oraz biur projektowych

Mojżesz

Jak nie masz pracy to zatrzymać się i potem szukać. Najlepsze działy to budowlanka i technika. Dział ogród to najgorzej tam trafić. Minus to grafiki ruletka jakich mało. Zapomnij o urlopie w długi weekend majowy czy inne święta nie dostaniesz i tyle. Ciągłe obserwowanie na kamerach. Chwilę staniesz to już pytanie nie masz pracy. Socjal słaby. Wszystko wyliczane co do minuty.

Iwka
@Mojżesz

Praca pod presjom ciągle jakieś ale. Idziesz na L4 to nie dlatego że jesteś chory tylko do innej pracy żenada.

Czy w OBI-Superhobby Dom i Ogród jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

MARIOLA

Nie ma żadnej reakcji . Masz (usunięte przez administratora). i siedzieć cicho, ewentualne problemy zostaną wysłuchane i nic więcej.

Klient Obi Lipienice/ Chojnice

Witam . Sklep jako sklep super , niestety ostatnio robiąc zakupy na dziale ogród bardzo się zraziłem obsługą . (usunięte przez administratora)- to chyba za karę tam pracuje , mina zgorzkniała , obsługuje jak za karę , odpowiada na pytania z wielka łaską i arogancją dla klienta . Bardzo nie fajnie patrząc ze strony klienta .

Nick nick

Zdecydowanie nie polecam pracy w OBI ! Atmosfera tak toksyczna i gęsta ,że nie da się oddychać swobodnie po przekroczeniu progu. Wyzysk , obgadulstwo i fałsz to najładniejsze słowa jakimi można opisać to miejsce. Z dnia na dzień potraktują cię jak śmiecia wywalając bez słowa dziękuje za współpracę. Nie potrzebują cię to pozbywają się bez skrupułów a najgorsze jest to ,że nie potrafią powiedzieć ci wcześniej ze planują zwolnienia tylko po zmianie albo i w trakcie potrafią ci wręczyć wypowiedzenie. TRZYMAĆ SIĘ Z DALA OD TEGO MIEJSCA

Urszula
@Nick nick

A to wypowiedzenie co piszesz jest tak z dnia na dzień czy jakiś okres wypowiedzenia chociaż dają? Jak oni w ogóle argumentują takie zwolnienie?

@Urszula

Potrafią Ci powiedzieć ostatniego dnia umowy, że masz posprzątać szafkę i że jutro już nie będziesz przychodzić do pracy

Ilona
@OMG

aha czyli ile w końcu to wypowiedzenie trwa? miesiąc? mówisz o ostatnim dniu umowy, to pracownik sam się nie próbuje zorientować czy jego praca im w ogóle odpowiada? raczej nikt tak do ostatniej chwili nie czeka gdy wie o wygasającym okresie?

@Ilona

Czekają do ostatniego dnia żeby Ci powiedzieć. A jak się dopytujesz to nie ma odpowiedzi

@Nick nick

Brak cywilnej odwagi dyrekcji, żeby powiedzieć wprost, że nie jesteś już tutaj mile widziany. Można to nazwać i tchórzostwem i fałszem jak kto woli.

Hermenegilda
@Nick nick

To jest styl prezentowany przez ludzi, którzy nie potrafią godnie się reprezentować.

XYZ

Niestety nie mogę polecić pracy w tym sklepie , porada dla osób które chcą rozpocząć pracę A po krótkim czasie zostaną zwolnione z powodu nie związanego z ich zadaniami polecam. Jednym słowem brak szacunku do pracownika

Nowa
@XYZ

Nie jesteś pierwszy/ pierwsza ani ostatni. Pewnie dowiedziałeś się ostatniego dnia umowy, że nie zostaje z Tobą podpisana dalej umowa.

@XYZ

Opinia wydaje się prawdziwą i trafna.

Ilona
@Nowa

Chyba żartujesz, że właśnie tak tu robią czyli to często się zdarza? Czemu nie mówią tego wcześniej, co to za różnica?

Bożena
@Ilona

Nie mówią żeby pracownik nie rzucił L4 , przecież ktoś musi zapi. na pensje Świętej Trójcy z góry :D

Urszula
@XYZ

A jakie konkretnie stanowisko jest nie do polecenia i można zostać zwolnionym w taki sposób? Jak wygląda zwolnienie, chodzi mi o wypowiedzenie i odprawa, gdy ktoś zostaje zwolniony z powodów niezwiązanych z obowiązkami?

@XYZ

Opinia jest rzetelna, z prawdziwego zdarzenia. W tym markecie jak nie jesteś znajomym któregoś z kierowników albo wyżej, to jesteś na szarym końcu, nawet gdybyś latał z wiszącym jęzorem.

Hermenegilda
@XYZ

Tutaj jesteś tylko numerkiem, jako człowiek się nie liczysz.

beti 1961

OMG

Twoja wypowiedź jest poniżej krytyki.

uhahany
@beti 1961

Dziekujemy Damianie za napisanie pozytywnej opini o sobie napewno jest bezstronna i prawdziwa

prac

Sama prawda @beti 1961 :-)

Kulfon
@uhahany

Nawet trudno tę zazdrość skomentować

Alicja
@Kulfon

Zazdrość o co, do czego pijesz? Nie każdy, kto nie jest wtajemniczony w życie wewnętrzne firmy, ogarnie te skróty myślowe. A jednak fajnie byłoby wiedzieć, co i jak.

Mistrzu
@beti 1961

Pan Damian zawsze wyróżniał się spośród zespołu. Jak nikt inny potrafił doradzić fachowo klientom. Wielu pracowników unika obsługi a to chyba ich główny obowiązek

Strzelec
@Mistrzu

Natalia

Nic dodać, nic ująć

nigdy sie nie dowiesz

obi goni castorame z pomyslami szkoda ze nie biora przykladu wypłat dla pracowników z castoramy

@nigdy sie nie dowiesz

Dlatego jeszcze trochę i znów ludzie zaczną rzucać wypowiedzenia a z tego co słyszałem kilka ich będzie i to osoby ze stażem dobrym i z doświadczeniem Ale co to dla obi. Obi woli zatrudnić nowego pracownika niż zainwestować (dać podwyżkę) staremu pracownikowi żeby został. A czasy są takie że dużo jest pracy na rynku więc szybko można znaleźć lepszą płatną pracę nawet toż za rogiem :)

Hh

Nigdy się nie nauczą

Greg

Witam, czy możecie napisać o warunkach pracy na 4-ch działach marketu z osobna? Tzn. czy bywają nadgodziny? Czy są rozliczane, czy tzw. „oddawane”? Czy odbywają się prace nocne? Czy na czas pracy letniej była przewidziana woda?

Mariola
@Greg

Praca tak dobra że aż poliki rumienieja, Nie, przewaznie nagodzin nie potrzeba, oddaja. Woda leje sie tu strumieniami.

@Mariola

Piękna ironia, trafiona w sedno!. Choćby skały srały nic nie zmienisz, bo ryba psuje się od głowy. Problemy są usuwane pod dywan, a gdy już zbierze się ich cała masa, to nawet, gdy wywiniesz orla na nim, to i tak udawanie, że nic się nie stało. Dlatego Ci, którzy to widzą zwijają się stąd, albo próbują z tym walczyć, choć to Syzyfowa Praca.

@Mariola

Odnośnie wody, tak leje się strumieniami po (usunięte przez administratora) w formie potu, gdy na dworze powyżej 25 stopni. Brak klimatyzacji i wielu innych udogodnień, jak na sklep w XXI wieku.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z OBI-Superhobby Dom i Ogród? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czarna owca-:

Sami się zwalniają, to częste zjawisko.

Adrian
@Czarna owca-:

Dobra, ale w sumie czemu? Co im nie odpowiada? Ciekawe co mi powiesz na ten temat, daj znać!

@Adrian

Warunki płacy i pracy.

Mat

Witam. Poszukują ludzi na logistykę. Jakieś opinie o pracy na tym dziale? Jakie zmiany? Jaka wypłata?

Czy w OBI-Superhobby Dom i Ogród poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Doradca

Jest premia ale jej się nie wyrabia. Poza tym dodatek na święta, wakacje i na wyprawkę dla dzieciaków.

@Doradca

Na jakie wakacje ? Czemu kłamiesz ? Nie ma żadnego dodatku na wakacje ...

On
@Gość

Są wczasy pod grusza człowieku.

Hgji

Całkiem fajnie było ;) Czy pracuje tam nadal Pan Szymon K.?

@Hgji

Cały czas pracuje

Jaki jest wkład kierownictwa OBI-Superhobby Dom i Ogród w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zz

Żaden

Do tej pory żaden , nic się nie zmieniło .

Doradca

W zależności na jaki dział się trafi taka jest atmosfera. Ale nie jest źle. W innych firmach na pewno może być gorzej.

Qwesd

Nie polecam tam pracy, dużo stresu bo kierownik nie potrafi powiedzieć co masz zrobić, daje ci kilkanaście zadań ale każda na pierwszym miejscu, wyzysk okropny bo zamiast na jednym stanowisku robisz na kilku a pensja najniższa. Umowę Ci może przedłużą a może nie - jak nie to dowiesz się ostatniego dnia trwania umowy ze masz wypi******. Niektórzy ludzie są tam w porządku, ale większość obgaduje każdego za plecami, z tak toksycznym środowiskiem nie spotkałem się nigdzie.

Qwesd
@Qwesd

A no i jeszcze święta trójca z góry, przy której wszyscy chodzą na paluszkach, nie daj Bóg ma być wizytacja to wszystko z głównej alei jest sprzątane, chowane po kątach, aby nie można było się przyczepić, żeby po wizytacji wrócić do tego (usunięte przez administratora) spowrotem:)

Zostaw merytoryczną opinię o OBI-Superhobby Dom i Ogród - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w OBI-Superhobby Dom i Ogród?

Zobacz opinie na temat firmy OBI-Superhobby Dom i Ogród tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI-Superhobby Dom i Ogród?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OBI-Superhobby Dom i Ogród?

Kandydaci do pracy w OBI-Superhobby Dom i Ogród napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OBI-Superhobby Dom i Ogród
1.5/5 Na podstawie 101 ocen.

OBI-Superhobby Dom i Ogród