OBI-Superhobby Dom i Ogród

Tak szef.

Szef

Tak Szef

Mobbing

W tej pracy poznalem co to znaczy mobbing ze strony dyrektora i jego zastepcy. Totalnie niezorganizowane osoby do pelnienia funkcji dyrektorskiej. Jak cos jest nie po ich mysli od razu zastraszaja. Ale jak podkablujesz kolege/kolezanke rosniesz w ich oczach.

ubaw :)

ci co nie zadowoleni widziały gały co brały więc nie narzekać na obi sie nie podoba rzucic wypowiedzenia jak kilka osób i tyle bo te wasze żale nic nie dają na tym forum dziękuje nie pozdrawiam :)

Do Joanna

@Joanna Czytajac opinie widac jasno i wyraznie ze na ten moment nikt nie poleca pracy w Obi Bydgoszcz pod skrzydlami obecnego dyrektora i jego zastepcy.

Trener

Obi w Bydgoszczy ma jeden plus. Przez swoja polityke szkoli pracownikow do pracy w leroy i castoramie przez co konkurencja nie traci pieniedzy na szkolenie swiezakow.

Joanna

@byly pracownik czy w OBI-Superhobby Dom i Ogród nie ma możliwości, aby dostać awans? Taki awans to też wyróżnienie. @Heh czy pracujesz w Obi? Co możesz powiedzieć na temat pracy? Jakie doświadczenia masz związane z firmą?

Heh

Okret budowlany tonie Jacku :)

...
@Heh 11.09.2017 15:04
Okret budowlany tonie Jacku :)

O czymś nie wiemy?

nicki

Niestety ale poprzedni post to 100% prawda.

byly pracownik

Ja nie pracuje w obi juz kilka lat i powiem tak każdy kto tam pracuje chciałby zmienić prace ale malo kto jej szuka naprawdę. Ile razy słyszałem , ze teraz mam wolne to IDE roznosic podania a kończy się tak wolne mija a podania nierozniesione. Dzisiaj z perspektywy czasu wiem , ze nikt kto zmienił prace z obi na inna nie pogorszył sobie sytuacji. Masa ludzi mówi o odejściu a jak dostanie jakąś podwyżkę jakieś grosze 100-200 zł to juz zadowolona i znów dwa lata przsiedzi zanim zrozumie ,ze trzeba szukać pracy. Dobrze radzie wezcie się za siebie i szukajcie pracy bo jest jej tyle na rynku , ze nast w czym przebierać. Powodzenia

lox
@byly pracownik 22.08.2017 09:33

Ktoś wziął sobie do serca to co napisales bo juz jedno wypowiedzenie z pracy zaraz poszło . Zobaczymy ile jeszcze osób cie posłuchać. Oby jak najwięcej. Pozdrawiam wszystkich szukajacych nowej pracy.

Ludzie co wy marudzicie? Bezrobocie w Bydgoszczy trochę ponad 4% a wy nie szukacie innej pracy? Olejcie OBI, niedługo zostaną sami kierownicy i dyrektorzy. Jest mnóstwo lepszych ofert w Bydgoszczy niż OBI.

@Były pracownik 02.08.2017 23:56

Podejrzewam że większość z nas szuka ale nie chce się przyznać.

do nowy

te które Jacku/Tomku wprowadzacie niszcząc atmosfere na sklepie

Nowy
@do nowy 02.08.2017 22:52
te które Jacku/Tomku wprowadzacie niszcząc atmosfere na sklepie

Konkretnie. I pudło, je jestem żadnym z nich :)

Mistrz Jacek

Po ostatnich super zmianach jakie następują dni tego marketu są już policzone.

nowy
@Mistrz Jacek 02.08.2017 12:38
Po ostatnich super zmianach jakie następują dni tego marketu są już policzone.

Niby jakie zmiany następuja?

Tutu

Pytanie z innej beczki gdzie są koszulki letnie dla pracowników które rzekonu miały być i nie ma co dopiero w zimę będą?

obik 2

hahahaahha przerwy to jakaś masakra tylko do 18 moga chodzić pracownicy bzdura taka ktoś dobrze napisał na górze ze obóz pracy sie robi znowu :) a taka sugestia dyrekcja mówi ze duży ruch sie robi o 18;00 i do tej 18 bedzie klient olewany troszkę bo pracownik bedzię chciał wykorzystac przerwę isc przed 18 a nie o 20;30 bo 20;30 co najwyzej to mozna do wc iść wiec będzie ruch np o 17 40 a pracownik ktory nie byl na przerwie to 99% bedzię miał wylane na ten ruch i bedzie szedl na przerwe zeby tylko zdążyć przed tą 18 wiec slaby pomysł z tymi przerwami ale obi bydgoszcz tak to robi chce dobrze a jest słabo

D

@D 27.07.2017 21:57
Wszyscy źli, którzy mają klimę xD Kierownicy, Dysponenci, Systemowiec, Administracja, Dyrekcja, techniczny, szok xD...

No źli. Wystarczy wyjść z biur na sklep i od razu czuć różnicę w temperaturze. Bucha żar tropików. Klienci sami się pytają jak wytrzymujemy cały dzień w tej duchocie.

1/10

jak to mówią historia lubi sie powtarzać i znów pracownicy będą sie zwalniać jak dyrekcja cała się nie zmieni swojego zachowania i zacznie szanować każdego pracownika a nie swoich ulubieńców co tylko wybili się tylko na kablowaniu, a po drugie obi robi się na obóz pracy :)

nick

Witam wrócę do tematu juz wielokrotnie poruszanego ale wtedy dyrekcja i wazeliny kierownicy potrafili tylko szydzic. Tak jak napisał poprzednik w sklepie gorąco ,ze nie idzie wytrzymać i jak wyglądają ciuchy pracowników dziewczyny noszą sobie krótkie spodenki rybaczki natomiast chłopach te same spodnie co zima długie ,grube i niewygodne . Tak wygląda w tym sklepie rownouprawnienie ale ci to dyrekcje i kierowników obchodzi skoro siedzą cały czas u gory w biurze a tam klimatyzacja.

AA

Prędzej czy później będą sami nowi. Jak ktoś już wspomniał grafiki to jakaś paranoja, gorąco jak ch***ra, po jednym (może dwóch) pracowniku na działach na popki gdzie jest najwięcej klientów. Przychodzi tajemniczy klient i sklep nie przechodzi badania bo jest źle obsłużony. A potem wielkie zdziwienie.

obik

Praca w obi Bydgoszcz jest nieporozumieniem co tu dużo pisać wystarczy poczytać co na forum pisza pracownicy.Tyle wpisów co za tej dyrekcji to chyba wszyscy poprzedni dyrektorzy razem wzięci tyle nie mieli.Ale co się dziwić starzy pracownicy odchodzą bo maja dość takiego traktowania a młodzi mają wszystko gdzieś. Brawo dla dyrekcji robocie tak dalej to w końcu centrala do bierze się wam do du.. .takiej rotacji pracowników nie miał chyba w tym roku nikt w Polsce.Przynajmniej w czymś jesteście najlepsi bo o robieni kasy dla firmy to nie macie pojecia. Banda amatorow.u

Joanna

A możecie powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda system pracy w firmie? Z jakim wyprzedzeniem jest ustalany grafik? Czy można mieć duży wpływ na wybór godzin, w których się pracuje?

szczera
@Joanna 27.06.2017 13:38

Witam mogę szczerze powiedzieć ,ze w tej firmie nie ma żadnego systemu.Grafik teoretycznie powinien być robiony trzy miesiące do przodu w praktyce dostajesz na miesiąc dwa dni przed końcem miesiąca. Wpływu na grafik nie masz , a jeśli będziesz pracować na kasie to juz zapomnij o jakiejkolwiek logice w grafiki. Ogólnie bardzo dużą rotacja pracowników w ciągu ostatniego roku około 40% nowych pracowników bo starzy się pozwalniali sami bo mieli dość pracy z taka dyrekcja. Jeśli mam cos do radzić to na twoim miejscu szukała bym czegoś innego. Pozdrawiam

Obik

To jeszcze pani nie znalazła tego naszego kolegi słabo się pani stara Hehe :) :-D

Poszukujaca

DROGI Kolego :) Mam nadzieję że to przeczytasz. Niestety nie mam możliwości w inny sposób się z Tobą porozumieć, co wpadnę do Waszego sklepu to Ciebie nie ma ! Jeśli wiesz kim jestem proszę o reakcję :) Pozdrawiam Serdecznie

Pozytywny

O problemach to się rozmawia na zebraniu a nie na forum :)

@Pozytywny 12.05.2017 19:39
O problemach to się rozmawia na zebraniu a nie na forum :)

Ja o problemach rozmawiałem z Jackiem w 4 oczy i o to jestem byłym pracownikiem :-P Jacek dużo mówi o tym ze można do niego ze wszystkim przychodzić i o wszystkim mówić ale tylko pod warunkiem że reprezentujesz jego punkt widzenia. Jakakolwiek sugestia sprzeczna z jego zdaniem to zwolnienie. I to takie zwolnienie na zasadzie: Monia przez radiowęzeł prosi do biura marketu a tam zastępca wręcza wypowiedzenie i do widzenia pakuj się, już nie pracujesz. Bez słowa wyjaśnienia, pożegnania i podziękowania. Jak podludzia Ciebie traktują. Arogancki, nie liczący się z niczyim zdaniem despota. Dyrektor. Piszę to żeby wszyscy potencjalni pracownicy OBI wiedzieli jakiego będą mieli szefa.

@Były pracownik 13.05.2017 01:40

No muszę powiedzieć ,że masz rację w 100% . Tego nieudacznika który obstawił się bandą nieudolnych kierowników którzy mają klapki na oczach i wykonują posłusznie każde polecenie swojego Pana bojąc się o własną d.... Przykre ale prawdziwe.

OBCY

PrAcOwNiK
@OBCY 10.05.2017 17:19
O widzę ,że zamiast rozmawiać o prawdziwych problemach jakie są w firmie urządza sie tu portal matrymonialny....

Wylewanie żalu w Internecie nic Tobie nie da. Takie są realia polskiego zatrudnienia. Pod przymusem nie pracujesz, nikt nikogo w pracy na siłę nie trzyma. WYSTARCZY zmienić pracę próbować dalej szczęścia. Narzekanie, nic nie pomoże, tym bardziej jeśli się to robi tu !

NoWy
@OBCY 10.05.2017 17:19

A jakie są problemy w firmie? Wydaje się, że to Ty masz problem a nie firma. Chyba, że Ty jesteś tym problemem.....

Poszukujaca

Pytanie z innej beczki :) Szukam Chłopaka który bawił się ostatnio w Ministerstwie. Był (jest) mega przystojny :) O ile się nie mylę był z działu Techniki. Brunet (Szatyn) ubrany był w szarą bluzę dresowa :) Znacie Go?

@Pozytwyny 06.05.2017 14:01
Jak tu powoli się spotted robi , ale przynajmniej coś nowego a nie ciągle narzekanie itp życzę powodzenia Poszokujaca :) trzyma...

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedzi. Napewno cos wymyślę żeby osiągnąć swój cel (jak kolwiek to brzmi xD) Jeśli znasz TEGO Pana (w szarej bluzie z kapturem i dżinsach bruneta/szatyna mega przystojnego i charakternym spojrzeniu pozdrów Go serdecznie) !!!! Jeszcze raz Dzięki :* :* :* !!!!!!

@Poszukujaca 06.05.2017 15:28

Nie ma za co :) powodzenia życzę: ) może ci się uda

Jachu

Na jakie zmiany prcujecie? Każdy dział ma swoje zasady czy każdy ma jednakowe zmiany?

Fanta

Na technice kilku jest pracowników co sa obgadywani bo czegoś nie zrobili albo czegoś co nie umia zrobić szkoda trochę ich ale są tez ulubieńcy kierowników co zawsze są chwaleni ale co zrobisz obi tak to robi ale to nie tylko na tym dziale podobnie jest na innych a pracownicy sedza cicho bo wiadomo nie chcą być zwolnieni za swoja wypowiedź w oczy..

obserwator

Nic nowego w tej firmie dyrekcja i kierownicy zawsze gardzieli zwykłym pracownikiem. Ale ni ma się czym przejmować będziemy nadal pisać o tym co się dzieje w tej firmie po to by osoby chcące się tu zatrudnić wiedziały na co się pisza. Obraźliwe teksty dyrekcji w stosunku do pracowników typu gardzą czy nieudacznik nie przeszkód za nam w wyrażaniu swojej opinii. A na miejscu dyrekcji zamiast wyzywac pracowników zaczabym wsluchiwac się w ich problemy.

@Pozytwyny 17.04.2017 14:03
twoje wyzwanie mnie przez internet spływa mi jak pot z pleców Łbie ;) kozaczek przez kabel ;) odważny sie znalazł wyzywac przez...

Pot na plecach to czuć ale twoja higiena mnie nie interesuje. Za to bardzo zdumiewa odporność na wiedzę ale z tym sie juz chyba nic nie da zrobić.

@Nick 18.04.2017 12:15

Ciekawe czy w twarz taki wywygadana(ny)Bys był: )zresztą gardze takimi ludźmi co walą żale przez forum a na zebraniu cisza :) smieszna zenujaca nie zadowolona jednostka w pracy :(

Ale palić papierosy mogło być dozwolone w czasie przerwy

Nick

Widzę tu na forum kilka tematów które się ciągną bez konca. Pole do popisu ma tutaj dyrektor i będzie koniec rozmów. Niech zrobi zebranie i zamknie wszystkim niezadowolonym japę. 1. Słyszę ,że niektórzy mówią do dyrektora po imieniu inni na Pan - niech powie na zebraniu wszyscy mówimy sobie po imieniu i koniec tematu. 2. Nierówne ubranie pracowników dziewczyny i kierownicy chodzą w spodniach prywatnych - niech dyrektor ubierze wszystkich pracowników jednakowo i problem z głowy( na marginesie w innych firmach to jest standard) 3. Nie ma palarni - nie ma miejsca na palarnię więc niech dyrektor wyznaczy miejsce przed marketem gdzie pracownicy będą mogli palić i problem z głowy. 4. Awanse - no tu niestety zawsze ktoś będzie niezadowolony ale niech dyrektor ogłosi ,że osoby zainteresowane awansem na wyższe stanowisko zgłoszą się i ma taką listę osób zainteresowanych .Kto się nie zgłosi niech ma pretensje do siebie i tyle. Jeśli dyrektor wyjaśni to wszystko na zebraniu to już nie będą mieli o czym pisać na forum. PROSTE

MSDIDK
@Nick 08.04.2017 18:25
Widzę kolego ,że jesteś z kadry kierowniczej a nie pracownikiem. Ty w ogóle nie widzisz problemu . Spodnie kierownika to nie...

Masz rację kolego kadra kierownicza zawsze miała w nosie pracowników nigdy kierownik nie wstawiał się za pracownikiem u dyrektora tylko jeszcze podkładał mu nogę aby bardziej przypodobać się dyrekcji. No ale tak to jest kiedy na kierowników wybiera się byle kogo . Przyznaję ci 100% racji.

@Nick 08.04.2017 18:25

Awansów było kilka i pewnie do każdego można przypiąć jakąś łatkę. Był awans za kierownika BUDOWAĆ, zastępcę na MIESZKAĆ, dysponenta OGRODU...chociaż o dysponencie jeszcze nikt nie pisał nie wiedzieć czemu. Wybacz, ale kierownicy no mają większe przywileje tak jest i zapewne tak będzie. Nigdy nigdzie nie będzie równości, a tym bardziej w zakladach pracy. Jest kadra pracowników, jest kadra kierowników i jest kadra dyrekcji. No sorry ale tak jest. A ubiór powinien być taki jak jest teraz. Nie wstkim kierownikom można zarzucać coś złego. Nie generalizuj. Każdy może wyrazić swoją opinię, byleby nie urazić ani nie obrazić osoby zainteresowanej.

Joanna

Co więcej możecie powiedzieć o możliwościach rozwoju w firmie? Z jakich szkoleń udało się Wam skorzystać?

@takitaminny 01.04.2017 20:52
Można w niej awansować. Wiadomo, że nie jest to częste, ale jeśli jest się dobrym, jest się raczej docenianym....

no pewnie że tak trzeba robić swoje :) i się wykazać :)powoli do przodu aaa ale też jest nie zadowolona jednostka jak kazdej pracy :) więc wiesz ich nie warto słuchać tym bardziej ze są cwani tylko przez internet ;)

@Vader 01.04.2017 22:32

Ja tam olewam takie opinie. Krytyczna opinia powinna być czymś podparta, a nie coś w stylu "źle, bo źle i ch.."

mkow57

witam. szukam pracownika OBI warszawa chodzi o zniżkę pracowniczą - sprawa do dogadania

Vader

dobra kazdy jest odważny w necie napisac jak dyrektor jest zly i itp, ale w oczy czy na zaberaniu powiedziec w twarz to słabo bo 99% cie zwolni Pan Dyrektor :) bo pewnie powiesz za duzo ale co ci szkodzi jak ci nie odpowiada praca w obi dyrekacja zla, boisz sie ze nie znajdziesz innej pracy proszę cie

Takitaminny
@Vader 18.03.2017 11:32

Dlatego ja wspolczuje takim rozgoryczony ludziom, którzy są sfrustrowani swoimi niepowodzeniami. Ale awansować można w obi. Bodajże jakiś czas temu był konkurs na dysponenta i z tego co wiem, każdy mógł sie zgłosić, ale chętnych było malo.

Pracownik obi

wiesz wszyscy mają mózg, lecz nie każdy myśleć umie :D pozdrowienia dla normalnych pracowników

taki tam
@Pracownik obi 15.03.2017 16:29

Zgadzam się w 100% lepiej bym nie opisał dyrekcji

Hahaha a co przeszkadza. Ci to ze dziewczyny chodzą połowie po cywilu bo mi jakoś nie i mam wyrobane w to czy dziewczyny będa miały bojówki czy nnie śmiech na sali

takitaminny

W każdej pracy są plusy i minusy. Nie wydaje mi się, aby było gorzej niż w casto czy leroy. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) Bardzo sporadycznie słyszę, zeby do Dyrektora mówił ktoś na Ty. Do zastępcy całkiem sporo osób mówi po imieniu. Cała Administracja, Dysponenci, Kierownicy i czy jest coś w tym złego? Nie czaję. Dla mnie byłoby dziwnym, gdyby wszyscy mówili dyrekcji po imieniu. I sorry, ale ja do Technicznego mówię na Pan :) Więc kiepski przykład. A co do przypieprzania się do nowych kierowników czy zastępców, nie widze problemu, żeby im to powiedzieć w 4 oczy. Przecież każdy wie gdzie mają biuro, a takie cwaniakowanie jest słabe. Każdy debil potrafi napisać coś anonimowo :) Pozdrawiam.

Takitaminny
@nick 15.03.2017 22:16
Pudło to twój pusty łeb wazelino

Dlaczego nie przyjdziesz i nie powiess tego wprost? No chociażby na zebraniu? Odezwij sie i powiedz co Ci sie nie podoba...czy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze strachu? :p A zdajesz sobie sprawę ze prędzej czy później wyjdzie kim jesteś?/:p

aku
@takitaminny 06.02.2017 16:38

Przykro czytać te wszystkie twoje wypowiedzi. Widzę, że w głowie Ci się poprzestawiało> Jesteś kierownikiem czy menagerem zapewne lepiej brzmi:) Widzę, że masz wysokie mniemanie o sobie, ale pamiętaj kierownik w OBI nie podejmuje żadnych decyzji, większość zapada w biurze dyrektora na zebraniu z kierownikami, na obchodach działu na których dyrektor mówi co trzeba zmienić a ty tylko zapisujesz aby potem przekazać to pracownikom, zamówienia centralne na które nawet nie masz wpływu. Kierownik jest od tego aby budować atmosferę na dziale a nie być kimś wyższym. Pamiętaj, śrubie kiedyś kończy się gwint i wtedy efekt jest odwrotny, to pracownik cię uwali a nie ty jego. Dzięki temu, że Polak traktuje Polaka tak jak traktuje to nie może być dobrze. Jesteśmy krajem Buraków, ponoć same się już sieją, myślę, że reprezentujesz właśnie pewną odmianę buraka. Słoma z butów Ci wystaje. Przykro to pisać ale taka jest rzeczywistość. Jak żyłbyś w komunie (ale chyba nie) to malował byś wszystko na czerwono, teraz nic się nie zmieniło z tą różnicą, że malujesz wszystko na zielono .

Nick to Nikt
@nick 25.01.2017 19:37
Żyjecie tą pracą jak nawiedzeni. Dzień i noc. To tylko świadczy o tym jaki biedny jest ten wasz świat....

Twój świat jest cudowny nie interesuje cię nic oprócz trzymania wyprostowanego palca w tyłeczku jaśnie wielmożnego Pana dyrektora.

Nick

Osoby palące nie mogą sobie zapalić w czasie przerwy choć 15min maja dla sb a nie mogą zapalić to jest zalosne a co bardziej jak by zapalił w czasie przerwy naganne dostanie albo wydalony z roboty hahaha dyskryminacja palacych zakaz ten jest śmieszny

Ktoś

Nie pozostaje nic innego . Człowieku co Ty wiesz ? Gdzie Ty pracujesz? Jak sprawia Ci ulgę pisząc te bzdury to powodzenia. Nikt Nikogo na siłę nie trzyma.Juz ktoś wcześniej to powiedział. Nie widzę różnicy w ubiorze naszym a Kierownika. A podsumowując ubiór tak ważny dla Ciebie ? Bo chyba nie to jest najważniejsze. Koniec

Ostatnia opinia
@Ktoś 23.01.2017 20:01
Ciekawe co , opinia z konkurencji.Wszyscy mamy równe stroje oprócz kierowników i Dyrekcji . Hmmm .No jakie to Obi zle ....

Ale żenada kierownicy i niektórzy wybrani do dyrektora na TY natomiast pospolity pracownik na Pan i to według ciebie jest ok? Czym oni lepsi od nas co? Natomiast kierownik jest taki sam jak inni pracownicy więc powinien nosić te same ciuchy. A tekst z tego co mi wiadomo dziewczyny czekają na ogrodniczki haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dobre poczekamy zobaczymy. To wiesz czy nie wiesz na razie jest tak jak piszę jest dyskryminacja a Ty kłamiesz jak z nut. Za rok będziesz gadał to samo ,że zamówione ale jeszcze nie ma.

Ktoś

Bla była bla .Juz Wszyscy mówimy sobie po imieniu . Hmmm do Dyrekcji no to już od kultury osobistej. A jeżeli chodzi o ubrania dziewczyn !!!!!!z tego co mi wiadomo tylko czekają na bojówki. Nie pisz więc o starych czasach bo chyba jesteś z innej epoki

?
@Ktoś 23.01.2017 18:50

Jak tam dziewczyny ciągle czekają na bojówki ? Cos długo to trwa.

Stary obik

Podwyżki zawsze były w Obi tylko dla cwaniaków. Wystarczy spojrzeć jak tam traktuje się zwykłego pracownika. Zwykły pracownik musi nosić spodnie robocze teraz są w miarę dobre bo kiedyś to syf straszny , oczywiście dziewczyny nie muszą bo powiedziały ,że w takich spodniach nie będą chodzić. Wystarczy spojrzeć na konkurencje tam wszyscy jednakowo w leroy zielona bluzka czarne spodnie wszyscy bez wyjatku , castorama to samo żółte bluzki i niebieskie spodnie od pracownika po kierownika , dziewczyny i chłopacy. W obi jak tylko zostaje się kierownikiem lub zastępcą to już spodnie tylko ładne dżinsy bo w firmowych to pionki chodzą. Do dyrekcji zwykły pracownik musi mówić na Pan natomiast kierownik i zastępca i nieliczne wyjątki już na TY to jasno obrazuje ,że klasa robotnicza jest zerem.

@Stary obik 23.01.2017 15:24

Czyli czas zatrzymał się jakieś 8 lat temu .Ojjj konkurencie po Co to piszesz?

Vader

Pewnie tak by było :) wiec 100% nie mozna byc szczerym :)

blok

Według Dyrektora możemy wszyscy przyjść i powiedzieć mu w cztery oczy co nam leży na sercu zamiast wypisywać anonimowo na forum jakieś DZIWNE RZECZY :) No ale coś czuje że zaraz dostałoby się wypowiedzenie.

nick

W tłumie zawsze znajdzie się ktoś kto będzie nie zadowolony. Nikt tam nikogo na siłę nie trzyma.

A ja nie zgodzę się z przedmowca. Niezadowolona jednostka

Anty Jacek
@Ktoś 17.01.2017 22:18
A ja nie zgodzę się z przedmowca. Niezadowolona jednostka

Oj Jacku śmieszny Jacku czy ty kiedykolwiek zgadzales się z pracownikiem? Nie.

Oświecony

Załamany - a czego się spodziewałeś? Że korporacja da wszystkim pracownikom podwyżki odgórnie po równo? Wiadomo że będzie to w gestii dyrektorów a ci faworyzują swoich ludzi, to normalne. Tak jest w każdej korporacji. Chcesz więcej zarabiać? Zmień prace... OBI jest miejscem gdzie tylko "ludzie szefa" i ładne kierowniczki dobrze zarabiają. Jako stary pracownik powinieneś to dobrze wiedzieć.

Załamany
@Oświecony 04.01.2017 12:57

Wiem pracę w tym roku zmienię na 100% bo nie należę do ludzi szefa a z tymi ładnymi kierowniczkami to ci wyszło ha ha ha . Tam wszystko jest nie tak jak trzeba. Żeby awansować trzeba na GŁOWĘ upaść i wtedy jest szansa na awans nawet na dział mieszkać.

Załamany

No i mamy nowy rok i znów syf. Obiecywane wielkie podwyżki skończyło się na 250 zł. Wazeliniarze dostali 600-800 zł . Brawa dla dyrekcji dziś nowi pracownicy zarabiają więcej niż starzy . Za kierowników ogrodu , mieszkać i budowlanki także dziękujemy.

Zostaw opinię o OBI-Superhobby Dom i Ogród - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBI-Superhobby Dom i Ogród