Opinie o SAS Advisors w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SAS Advisors. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SAS Advisors o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAS Advisors w Warszawa

koperek

świetne warunki pracy, jeżeli chodzi o okołopracowe benefity - jest po prostu wszystko - dużo szkoleń, atrakcyjna przestrzeń w wework (co oznacza m.in baristę), j.angielski, multisport, opieka zdrowotna, praca zdalna - dla działu zarządzania projektami w 99% można pracować wyłącznie zdalnie. ponadto sporo imprez, wyjazdów - w tym zagranicznych, integracyjnych, na $ też nie można narzekać. natomiast sama praca jest trudna, wymagająca i nie dla każdego.

Maja
@koperek

To jakie trzeba mieć doświadczenie, wykształcenie, żeby dostać się do tej firmy, skoro mówisz, że praca jest wymagająca i nie dla każdego? :) Jakie cechy dobrze mieć?

Pracownik123 Nowy wpis
@Maja

To zależy do jakiego działu i na jakie stanowisko, na stanowiska juniorskie nie trzeba mieć doświadczenia albo mieć niewielkie, ale już na stanowiska starszych konsultantów wymagania są spore, ale głównie jest to doświadczenie w obszarze pozyskiwania lub rozliczania środków unijnych. Na 100% może się tutaj dużo nauczyć, ponieważ standardy pracy są mocno nastawione na jakoś pracy.

Czy ktoś wie jak się pracuje w SAS ADVISORS? Myślę żeby tam się wysłać na stanowisko konsultanta ale nie wiem czy to nie jest firma "krzak'? Prośba o opinie.

@Kandydat

to na 100% nie jest firma "krzak". Pracuję to ponad pół roku i z całą pewnością mogę powiedzieć że to bardzo fajne miejsce do pracy

Maja Nowy wpis

A co Ci się tu najbardziej podoba? :)

Zainteresowana Nowy wpis

SAS opublikował ogłoszenie na konsultanta, czy warto tam się wysłać?

Małgorzata Nowy wpis
@Zainteresowana

to ogloszenie jest na ich stronie czy gdzies indziej? zapodasz linka?

Pracuję w SAS już kilka miesięcy, praca jest wymagająca ponieważ jest to praca z klientem na projektach, czyli najbardziej wymagający typ pracy. Warto jednak zaznaczyć, że praca nawet na najtrudniejszym projekcie nie jest ciężka jeśli ma się fajnych ludzi dookoła a tutaj tacy są. Generalnie największą zaletą pracy w firmie jest atmosfera, tutaj jest duży fokus aby pracowało nam się dobrze.

Koordynator

Rekrutacja sprawna, ciekawa. Kontakt mailowy po wysłaniu CV, następnie 20 min rozmowy telefonicznej po uzgodnieniu odpowiedniego dla Wszystkich terminu. Pytania odnośnie doświadczenia i oczekiwań od nowej pracy, łącznie z omówieniem form zatrudnienia i oczekiwanego wynagrodzenia. Następnie "zadanie" do wykonania. Po odesłaniu zrobionego "zadania" kolejny etap to zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie biura. Miła niespodzianka - ludzie mili, kompetentni, pytania na miejscu, bez "starodawnych" pytań z kosmosu ;) , same konkrety. Po rozmowie ,po około tygodniu mailowa informacja z prośbą o kontakt - w sprawie chęci przez Firmę zaproponowania pracy. Kolejna rozmowa telefoniczna w kwestii omówienia warunków pracy. (Tu mała skaza Rekruter nie pamiętał oczekiwanego wynagrodzenia i formy zatrudnienia o jaką wnosił Kandydat. Informacja mailowa o ostatecznych warunkach miała przyjść na maila i...."nigdy nie przyszła". Oczywiście każdy Pracodawca może zakończyć rekrutację jak chce i kiedy chce, pomimo ustaleń. Tyle. Pozdrawiam.

brak - sama opinia

Marcel

Dość niepokojąca jest ta cisza na forum, firma działa przynajmniej tak wynika z KRS więc o co chodzi?

nick

Podczas rozmowy rekrutacyjnej opowiedziałem szczegółowo o każdym moim poprzednim stanowisku zamieszczonym CV. Później osoba rekrutującą sama zniechęcił do podjęcia pracy przekazując między słowami, że jest ona monotonna i odtwórcza, pełno w niej opisów i powtarzających się wniosków. Zaoferowała przesłanie mailem case’ów do rozwiązania przez asystentkę biura. Nigdy one do mnie nie dotarły. Bardzo marny poziom rekrutacji.

Jan

Widzę, że firma oferuje praktyki studenckie oraz prowadzi wiele procesów rekrutacyjnych: https://sasadvisors.pl/kariera/. Waszym zdaniem warto zdobyć tam doświadczenie zawodowe? Czy można nauczyć się wielu praktycznych oraz przyszłościowych rzeczy?

Zostaw merytoryczną opinię o SAS Advisors - Warszawa

• Jak się pracuje w SAS Advisors?

Zobacz opinie na temat firmy SAS Advisors tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAS Advisors?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAS Advisors?

Kandydaci do pracy w SAS Advisors napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAS Advisors