Opinie o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA w Warszawa

misiunia

w dudzie nie jest zle trzeba miec tylko duzo sily zarobki to krajowa+bony 150 tylko pod zakladem posredniak nie wchodzi w gre ppod agencja jest tylko podstawa ok 1200 na reke

ola

Witam Czy Meat market (sklepy )pracownice maja fundusz socjalny , ? Czy jak biora 10 dni urlopu to czy moga liczyc na wczasy pod grusza?

arek

Ja jakos nie wierzę w te stawki, przeciez to poniżej minimalnej krajowej, więc niemożliwym jest aby tyle płacili w duda silesia.

ciekawSSki

witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda atmosfera na dziale utrzymania ruchu? goście są normalni? jakie zarobki? i czy bezpośrednio pod firmą czy również przez pośrednika?

Czy po rozmowie w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
ola

co łączy firmę MEAT MARKET duda silesia. Mam możliwośc pracy w sklepie z wyrobami firmy Duda tylko że zatrudnia MEAT MARKET. cZY SA JAKIEŚ PREMIE ŚWIĄTECZNE ITP?

ktos

Witam prosze o informacje w sprawie pracy PH.Zarobki atmosfera itd.Bede wdzieczny

esy-floresy

jakkolwiek źle wam się wiedzie, błagam - nie idźcie (usunięte przez administratora), to bardzo smutna praca.

rzeżnik

na wyższych stanowiskach mowie tu o brygadzistach kierownikach itp pracuja osoby nie kompetentne ktore nigdy w zyciu nie powinny nawet tam na obr myc kijow np brygadzista o inicjalach [usunięte przez administratora] kazdy wie o kogo chodzi jest czlowiekiem nie kompetentnym obgaduje wszystkich z wedzarzami

?

Nowa oferta dla rzeznikow na wieprzowine. 360 Recruitment oferuje zwrot czesci kosztow dojazdu albo zorganizowanie busa, którego 70% ceny pokryje pracodawca. Stawka godzinowa dla rzeznikow wynosi £8.40/h nadgodziny platne £10.08/h Minimum 38h/tydz. gwarantowane. czyli po miesiacu pracy minimalna wyplata to £1175 (na czysto, juz po potraceniu podatkow) Rozne zmiany dostepne. Wymagamy umiejetnosci wykrawania szynki lub/i lopatki na tasmie, test nie jest trudny jeżeli osoba oczywiscie ma doswiadczenie na wykrawaniu kosci z szynki lub lopatki. Osoby chetne musza być gotowe do podjecia pracy w ciagu najblizszych 3 tygodni. [usunięte przez administratora]

robi
@

dlaczego usunieto adres duda mało płaci

obywatel

tam to jest (usunięte przez administratora) nic szacunku opracowniku i jeszcze ta ustawa będziemy tam robic po 24h za darmo a jak się wypalisz to cie zmienia nainny model

?????????

haniu tam są ciągle przyjęcia ,trzeba się wstrzelić jak komuś umowy nie przedłużą z agencji ,,,,próbuj jednak składać cv bezpośrednio do dudy ,,,a agencje są w katowicach więcej ci nie pomogę ,,,,pozdrawiam

?????????

no proszę jaka kulturalna nina ty jesteś głupa i w dodatku liczyć nie umiesz policz sobie ile dostaniesz tej emerytury z taką stawką ty pustaku ,,,,pracowałam w anglii ,holandii ,ale tylko polak jest taki głupi ,,,cóz kończę tą konwersację bo mi brakuje słów do takich ludzi jak ty ,,,,może za darmo u mnie popracujesz mam remont ha ha ,,,,,

nina

A slyszalas o czyms takim jak emerytura?Trzeba sobie ja wypracowac ty glupia babo,nie kazdy pracuje dla kasy i nie dla kazdego ta praca jest ciezka.

?????????

a stwierdzenie że komuś na kasie nie zależy przy tak cięzkiej pracy to tego juz nie rozumiem wcale ,,,bo ja jesli pracuje to potrzebuje zarobić inaczej to wolę posiedzieć w domu i spędzać czas w miły sposób ,,,,ale widać że są jeszcze ludzie co lubią pracować dla samego pracowania .....i jak cię nazwać no cóz ,,,,,jesteś głupia ,,,,

nina

Tu nie ma co poruszac. Jestes bardzo plytka pusta osoba .Duzo w tobie zlosci .Polecam zmiane pracy i tylko mi nie mow ze jej nie ma . Mnie jak nie pasi to zmieniam tak jak teraz trafila sie lepiej platna to odeszlam.Nie bede cie juz denerwowac swoja osoba ale mnie tam sie podobalo .A. i.nie trzeba nikomu w (usunięte przez administratora) wchodzic zeby praca zadawalala. Trzeba ja lubiec mnie na kase nie zalezalo ale jezeli trafi sie lepiej to czemu nie. Pozdrawiam.

nina

Nie prawda nie kazda robi laske troszke taktu jestem zwyklym pracownikiem. A to ze w Polsce. mamy jak mamy. to owszem wina nasza ale narzekaniem i wyzwiskami tego nie zmienisz tak jest prawie wszedzie wiec wylej sobie kubel zimnej wody na glowe i ochlon .Polecam szkole dobrych manier i nerwosol.

?????????

a czy ktoś ci nie da pracować pracuj ,,,i koniecznie zrób la..ę panu dyrektorowi przydupasie pierdzielony dzięki takim mamy tak jak mamy żebracze pensje i umowy śmieciowe przez agencje ,a jeśli chodzi o wykształcenie to nie ma nic do rzeczy bo ludzie po studiach też pracują w takich miejscach , nie podpisuje się tylko dlatego że pewnie byś mnie podpierdzieliła prawda ???

nina

A mnie tam sie podoba ci co narzekaja ze ciezko to chyba nigdy ciezko nie prcowali badzmy realistami zarobki takie jak praktycznie wszedzie jak sie czlowiek nie wyksztalcil to ma co ma i sam sobie tak poscielal a narzekajacym polecam poszukac pracy gdzie indziej a nie srac we wlasne gniazdo nikt nikogo do pracy nie zmusza zawsze mozna poszukac pracy gdzies.....skoro tak zle

szkolnik

Witam mam takie pytanie ile zarabia wedzarz w tym zakladzie i jakie warunki maja czy atmo.spoko dzieki za odp .. poz

???????

jesli ci wystarczy 1100 -1200 netto jesli to dla ciebie normalne pieniądze ha ha ,,,brutto 1600 dalsze pytania juz w agencjach

Zostaw merytoryczną opinię o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA - Warszawa

• Jak się pracuje w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA?

Zobacz opinie na temat firmy POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA?

POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA