Medicalgorithmics Sp. z o.o.

Opinie o Medicalgorithmics Sp. z o.o.

Joanna

Pracujesz w Medicalgorithmics? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Co uważasz za jej największy plus?

Paulina
@Joanna 24.05.2017 11:52

Lokalizacja biura, fajni ludzie, normalna atmosfera, spersonalizowane benefity, szacunek dla czyjejś pracy, profil działalności - że robimy coś co faktycznie ludziom pomaga... to pierwsze zalety jakie przychodzą mi do głowy.

Paulina

Pracuję tutaj od niedawna i muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem. Szacunek, tolerancja i elastyczność są dosłownie wszechobecne. Nic nie robi się na pokaz, a każdy z nas ma realny wpływ na swoją pracę. Warunki pracy są bardzo fajne, a lokalizacja biura - idealna.

Wielki

Mam nadzieję, że tutaj wszystko jest na swoim miejscu, bo widzę że do Medicalgorithmics Sp. z o.o. (trudna nazwa troszeczkę poszukują na naprawdę masę stanowisk do warszawy i Gdańska, generalnie naprawde mega pozytywny szok się dzieje, ciesze się, jaram

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Medicalgorithmics Sp. z o.o.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Medicalgorithmics Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medicalgorithmics Sp. z o.o.