Medicalgorithmics Sp. z o.o.

Opinie o Medicalgorithmics Sp. z o.o.

Joanna

@Higi, wiesz coś w kwestii premii w Medicalgorithmics? Czy chciałbyś się dowiedzieć? Jeżeli jest coś czym mógłbyś się podzielić na tym forum, co jednocześnie jest ważne dla osób chcących pozyskać aktualne informacje o tej firmie, to proszę Cię o ich zamieszczenie.

Higi

A są jakieś?

Joanna

@Bartek, czyli polecasz pracodawcę? A mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać coś na temat systemu premiowego i podwyżek proponowanych pracownikom przez Medicalgorithmics? Na pewno ta kwestia, również jest ważna dla osób, które interesują się tym pracodawcą.

anonymous
@Joanna 25.03.2018 17:17

też ciekawią mnie te premie :P

Joanna

Na stronie Medicalgorithmics Sp. z o.o. zauważyłam informacje o tym, że ta firma poszukuje programistów. Czy ktoś z Was pracuje lub pracował na takim stanowisku w tej firmie? Możecie podzielić się wrażeniami wynikającymi z współpracy z Medicalgorithmics Sp. z o.o. w takim charakterze? Czy pracodawca dba o rozwój swoich pracowników, np. poprzez organizowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje? Każda Wasza uwaga będzie wzięta przez osoby, które są zainteresowane tymi ofertami i planują złożyć swoje CV do firmy.

Bartek
@Joanna 28.01.2018 18:46

Pracuję w Medicalgorithmics jako C# Developer już od jakiegoś czasu. Zespół jest złożony głównie z młodych osób, lecz za sprawą całkiem wymagającej rozmowy wstępnej (bez dobrej znajomości algorytmiki ani rusz!) oraz tego, że zespół prowadzony jest przez kompetentnych starszych programistów nie stanowi to żadnego problemu. Oprogramowanie tworzymy w oparciu o szeroki wachlarz technologii opartych na .Net. Jeśli chodzi o szkolenia to ostatnio ruszył program szkoleń ze wskazanych przez firmę technologii. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie szkoleniom z innych, wybranych przez Ciebie tematów. Medicalgorithmics oferuje program benefitów – pewna kwota, którą firma refunduje za zakupy z wybranych kategorii, a szkolenia należą do jednej z nich. Zdecydowanie mogę polecić to miejsce pracy! ????

Paweł

Firma ma dużo zalet, które sprawiają że jest ciekawą opcją. Wymienię kilka: atmosfera szacunku i życzliwości, elastyczność w kwestii godzin, szanowanie 8-godzinnego czasu pracy, świetna lokalizacja biura. O samej specyfice pracy ze względu na NDA nie mogę raczej pisać, ale w rekrutacji można było pytać o wszystko, co dla nas wydaje się istotne i w razie rozpoczęcia pracy nie powinniśmy być niczym zaskoczeni.

Adi

Czy ktoś wie może jak wygląda sytuacja w firmie w oddziale w Gdańsku ? Obecnie poszukują na stanowisko - Inżynier elektronik (konstruktor). Może ktoś miał styczność z podobnym stanowiskiem w tej firmie.Dzięki za info.

Marcin
@Adi 08.02.2018 23:18

W oddziale Gdańskim również jest bardzo przyjemnie.Na stanowiskach inżynierskich masz dużą swobodę w doborze stosowanych rozwiązań oraz realny wpływ na końcowy kształt projektu. Promowana jest nowoczesność i innowacja, dzięki temu możliwy jest własny dynamiczny rozwój. Poza tym atmosfera jest luźna, godziny pracy elastyczne, a pracownik (i jego wiedza) jest traktowany z wysokim szacunkiem.

Joanna

Pracujesz w Medicalgorithmics? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Co uważasz za jej największy plus?

Paulina
@Joanna 24.05.2017 11:52

Lokalizacja biura, fajni ludzie, normalna atmosfera, spersonalizowane benefity, szacunek dla czyjejś pracy, profil działalności - że robimy coś co faktycznie ludziom pomaga... to pierwsze zalety jakie przychodzą mi do głowy.

Paulina

Pracuję tutaj od niedawna i muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem. Szacunek, tolerancja i elastyczność są dosłownie wszechobecne. Nic nie robi się na pokaz, a każdy z nas ma realny wpływ na swoją pracę. Warunki pracy są bardzo fajne, a lokalizacja biura - idealna.

Wielki

Mam nadzieję, że tutaj wszystko jest na swoim miejscu, bo widzę że do Medicalgorithmics Sp. z o.o. (trudna nazwa troszeczkę poszukują na naprawdę masę stanowisk do warszawy i Gdańska, generalnie naprawde mega pozytywny szok się dzieje, ciesze się, jaram

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Medicalgorithmics Sp. z o.o.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Medicalgorithmics Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medicalgorithmics Sp. z o.o.