EMC Instytut Medyczny SA
counter
1 2 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 300 dni.

Jaka jest stawka początkowa w EMC Instytut Medyczny SA? 25 września na Nuzle.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Położna i zastanawiam się czy aplikować.

TakNie1
Stefan Nowy wpis

Wiecie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Jaka atmosfera w firmie?

brak szacunku Nowy wpis

Kierowniczka zespołu potrafi zwolnic pracownika rejestracji telefonicznej jedynie po godzinnej ocenie jego umiejętności, bez udzielenia profesjonalnego szkolenia, zaledwie po 2 tygodniach pracy (oczywiście na umowie śmieciowej, co wolno). Jeżeli zatrudnia się nową osobę do zespołu, to należy ja najpierw odpowiednio przeszkolić, dać jej szansę na to, żeby zdążyła zapoznać się z pracą, systemem, narzędziami. Taka wskazowka, polecam najpierw zaoferować porządne szkolenie, pozwolić nowemu pracownikowi samemu próbować i uczyć się narzędzi pracy, następnie po pewnym okresie (nie po 2 tygodniach patrzenia) oczekiwać, że dana osoba powinna już zapoznać się z procesami. Nie należy na pewno kazać nowemu pracownikowi jedynie obserwować, jak pracują inni, następnie kazać mu udowodnić, że nadaje się na dane stanowisko, poświęcając mu jedynie zaledwie godzinę bądź dwie i na tej podstawie następnie zwolnić te osobę, wnioskujac, że nie nadaje się ona do pracy. Proszę pomyśleć o ludziach, najpierw zaoferować im szkolenie, a później wymagać i oczekiwać. Przykre jest, że takie kierowniczki zajmują się personelem, kiedy same nie mają podstawowych umiejętności do zarządzania ludźmi. Ludzie natomiast zasługują na szacunek. Ludzie, którzy mają doświadczenie i nie decydują się na pracę dla EMC, tylko po to, żeby ktoś nie dał im w ogóle szansy na udowodnienie, że potrafią wykonywać dana pracę. Ciekawe, czy Pani kierownik/Team Leader czy kto tam też chciałaby zostac zwolniona po 2 tygodniach z nowej pracy, kiedy było jej dane jedynie obserwować jak pracują inni i nikt nie wymagał od niej samodzielnej pracy, aby następnie po 2 tygodniach jej podziękować. Następna wskazówka byłoby poinformowanie danej osoby, ze powinna cos poprawiać, odczekanie min. miesiąca etc. Polecam albo zastanowić się nad kierownictwem, albo zmienić politykę firmy. Na nauke empatii do ludzi to już chyba za późno.

Tak1Nie
Marta Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy na stanowisku konsultanta ds. rejestracji? Na stronie EMC Instytut Medyczny SA znalazłam taką właśnie ofertę pracy. Czy jest to dobra praca dla studentów, którzy nie są w pełni dyspozycyjni i preferują elastyczne godziny pełnienia obowiązków? Pracodawca zapewnia szkolenia specjalistyczne i umowę o pracę. Zachęcam do wypowiedzi osoby, które pracują lub pracowały na takim stanowisku w tej firmie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

gość

Czy to prawda , że zatrudniają na " śmieciowych umowach " ?

Tak40Nie

to

atmosfera podobno jest okej, ja jednak nie ze względu na nią chcę u was być młodszym architektem, podobno dajecie możliwości rozwoju

TakNie

Czy w firmie EMC Instytut Medyczny SA panuje dobra atmosfera pracy? Napisz o tym i pomóż innym podjąć decyzję.

Tak25Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o EMC Instytut Medyczny SA - Wrocław

EMC Instytut Medyczny SA