Opinie o Nowy Szpital We Wschowie Sp. z o.o. w Wschowa Ks. Andrzeja Kostki 33

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowy Szpital We Wschowie Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nowy Szpital We Wschowie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowy Szpital We Wschowie Sp. z o.o. w Wschowa Ks. Andrzeja Kostki 33

marek Nowy wpis

Chciałbym bardzo podziękować dla całego zespołu chirurgii ogólnej za wysoki poziom sprawowanej opieki lekarskiej oraz wielkie serce ze strony pań pielęgniarek

Franciszek Nowy wpis

SOR pod wszelką krytyką! Nikomu nie polecam jechać w nocy na SOR do Wschowy, ponieważ Pani Doktor Kozioł-Szablowska obudzona przez nas na dyżurze z łaską zeszła na dół miała pretensje, że przyjechaliśmy z ropną angina gdzie mąż już nie mógł nic przełknąć nic powiedzieć ledwo żywy... Powiedziała, że od tego się nie umiera i że robimy sobie kpiny żeby po nocy jeździć z taką błahostką. Bez żadnych chociaż podstawowych badań osłuchanie cokolwiek (jakiś zastrzyk) odesłali nas do domu z antybiotykiem, który nawet nie był dostępny.. PO PROSTU ŻAL!! Musieliśmy jechać do Wolsztyna, bo mąż chyba by się udusił do rana, tam Pan Doktor zbadał od stóp do głów, dał zastrzyk, skierowanie na oddział, nie mogę powiedzieć złego słowa..

Gość Nowy wpis

Po operacji na oddziale chirurgii. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Panie pielęgniarki naprawdę super. Oby w innych placówkach też takie były.

Anna Nowy wpis

Moja mamusia Leontyna L. trafiła do szpitala we Wschowie na oddział wewnętrzny 9 lipca,stan był krytyczny,agonalny.Każde z nas (jej dzieci) wiedziało, że mamusia odchodzi.Chciałabym serdecznie podziękować personelowi tego oddziału za tak cudowne podejście,za zaangażowanie.Pomino wieku,stanu jej zdrowia została potraktowana z godnością,badana do ostatnich godzin jej życia.Dziękuję bardzo.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nowy Szpital We Wschowie Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pielęgniarka/ Pielęgniarz - Wschowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Ktoś

Nie polecam tego miejsca w100% nie dość że nie potrafią pomóc to jeszcze nie badając stawiają diagnozę, a po wyjściu z gabinetu pożal się Boże lekarz obraża pacjenta. Wstyd i żenada. Na pewno tego tak nie zostawię!!! ????

@Ktoś

Jak bez przebadania mogą diagnozę niby wystawić? Może chodzi Ci o jakąś sugestię tylko od nich na podstawie wywiadu? A z tym obrażaniem to co konkretnego masz na myśli?

Jadwiga konik

Serdecznie dziękuję za fachową i profesjonalną opiekę nad moim mężem , dziękuję lekarzom , pielęgniarkom i całemu personelowi oddziału chirurgii

@Jadwiga konik

Całe szczęście, że udaje się podziękować za tak profesjonalną opiekę u nich. Długo ta opieka musiała trwać? I czy wcześniej odwiedzaliście Państwo jeszcze ten szpital czy to był pierwszy raz?

Iza Szyjka Kasprzyk

Mimo trudnej sytuacji na świeci, ten szpital przyjął mnie na oddział chirurgi. Dziękuję serdecznie Ordynatorowi oddziału oraz lekarzom za przeprowadzenie operacji. Solidna i fachowa opieka. A lepszych pielęgniarek jak tam nigdy nie spotkałam ❤️Jeszcze raz bardzo dziękuję ❤️

Figo

Bardzo miła obsługa, lekarze znający się na chorobach i szybka pomoc polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Nowy Szpital We Wschowie Sp. z o.o. - Wschowa

• Jak się pracuje w Nowy Szpital We Wschowie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowy Szpital We Wschowie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowy Szpital We Wschowie Sp. z o.o.?

Nowy Szpital We Wschowie Sp. z o.o.

Nowy Szpital We Wschowie Sp. z o.o.