Opinie o Andrzej Garczyński Super Taxi w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Andrzej Garczyński Super Taxi, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Andrzej Garczyński Super Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Garczyński Super Taxi w Warszawa

Koleszka Nowy wpis

A jak można napisać opinie o korporacji która jest umieralnia i wiem co mówię bo znajomego ojciec jeździ w tej korpo i jest taksówkarzem z ponad 30 letnim stażem jak nie większym (chłop młody bo jeszcze 60 lat nie ma) i przez to że nie ma wcale tam kursów i więcej stoi na slupie to musial pójść na 2 etat na dźwigach robić, takie realia mamy w tego typu korporacjach. Więc w takich umieralniach to mogą emeryci bądź renciści stać na slupach bo im to ryba czy zrobi 50 czy 100 zł czy 300 zł obrotu.

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal czekamy na nowe sprawozdania, ponieważ wątek o warunkach w firmie Andrzej Garczyński Super Taxi w mieście Warszawa nie ma żadnej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Garczyński Super Taxi - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Andrzej Garczyński Super Taxi
0/5 Na podstawie 0 ocen.