4 Dodaj opinię
4 314 212 5 1

Opinie o Transwell Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

majkel

najpierw pytacie czy wszystko ok, czy wyplacaja a pozniej ktos inny pisze ze watki sa tylko o pieniadzach? Przeciez najwazniejsze jest to czy wogole mozna tam "zarobic", a nie czy dostaniesz stala podstawe-a takich firm to pelno, tak samo jak wazne jest to, jakie maja podejscie do kierowcow. Niewiem jak jest w Warszawie, ale ja w Krakowie i dla mnie jest spoko. Tam tez otwieraja swoj serwis i jakas specjalne strefe dla kierowcow (tak tez slyszalem od innych osob co pracuja tam juz dlugo) wiec zapowiada sie ciekawie. Mi sie tam poprostu dobrze pracuje i tyle.

Poczatkujacy
@majkel

Mowicie o tym samym Transwellu co jest w lublinie? Nie wiedzialem ze maja baze tez w krakowie, o stolicy wiem. Pracuje w lublinie I tez jest calkiem spoko choc u nas strefy komfortu dla kierowcow nie ma :D

magik

spoko, spoko, spoko zwłaszcza kiedy maja teraz pozadne auta. daje plusa i ja minus za brak choinek zapachowych przez 2 tygodnie

Tak4Nie
Karol
@magik

Możesz sprecyzować, czy wypowiadasz się z poziomu klienta, czy może pracownika firmy Transwell? Na chwilę obecną Twoją wypowiedź można rozumieć na dwa sposoby, dlatego, proszę o sprecyzowanie.

Magik
@Karol

no tak, jeżdże w stolicy i widze ze sa nowe toyoty corolle co mnie bardzo cieszy

hunter

wydaje się spoko, (usunięte przez administratora) atmosfera na placu z chłopakai, za to duzy plus!

Tak5Nie
Karol
@hunter

Atmosfera to bardzo ważny czynnik w pracy, więc cieszę się że pod tym względem jesteś zadowolony z Transwell. Może jako osoba znająca firmę od środka napiszesz coś więcej na jej temat? Jestem ciekaw jak prezentuje się tam kwestia zarobków, są też jakieś benefity pozapłacowe? Napisz proszę coś więcej na ten temat, będę wdzięczny.

dajcie se spokój

Widząc po wpisach firma bardzo dba o swoją opinię, powtarzają się słowa : kasa mi się zgadza, jest ok. Tylko dlaczego wciąż wprowadza ludzi w błąd?

Tak1Nie3
@dajcie se spokój

Firma zatrudnia na umowę o pracę tylko że wiadomo że nie od razu tylko wiadomo po kilku tygodniach pracy , mi chodzi o to że w ogłoszeniu na olx jest informacja o pełnym etacie i takie zapewnienie dostałem rownież na pierwszym spotkaniu w siedzibie firmy , ale po miesięcy jak upomniałem się o umowę to dostałem propozycję ale na pół etatu.

wlodek88
@dajcie se spokój

pracowalem u innego partnera flotowego, tak naprawde to dwoch. zawsze przycinali kase (za rozne dziwne rzeczy, raz rowniez nie dostalem wyplaty) i najwiekszym plusem w tej firmie jest to, ze kasa jest zawsze w terminie, warunki sa jasne, jak zabranie mi kasy to prosze o zaliczke i nie robili z tym rzadnego problemu przynajmniej w wawie, bo w krk nie wiem jak jest.

Tak4Nie
Nazwa działu: Marketing

Niestety firma aktualnie zatrudnia (usunięte przez administratora)ale na pół etatu , a w ogłoszeniu na olx jest widoczna informacja o pełnym etacie, druga ciekawa informacja to że firma nie wie czy nawet do końca roku się to zmieni , więc niestety spore minięcie się z prawdą w ogłoszeniu , dla ludzi którzy szukają oficjalnego pełnego etatu nie polecam

mc’gregor
@Adriano

Adriano ja też tam pracuje od niedawna tzn od dwóch miesięcy i od lipca mam umowę o prace. Tez nie jest do końca prawda o tym co piszesz, bo w ogłoszeniach jest informacja ze oferują umowę o prace, nie ma tylko informacji na jaki wymiar. Wiec to już pewnie ustalają indywidualnie. Zreszta jak praca Ci nie odpowiada to zawsze możesz zmienić na inna. W tej branży to nie spotkałem się z partnerem który by wg oferował umowę o prace, tak ze ciekawie xD Dla mnie jest spoko.

Tak4Nie3
@mc’gregor

Informacja w jakim wymiarze jest i to bardzo widoczna i jest to informacja ze zatrudniają na pełny etat , na pierwszym spotkaniu też o tym słyszałem bo dopytywałem , a jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to polecam się wrócić do szkoły podstawowej , widzę że wychodzisz z założenia że oni walą w (usunięte przez administratora) ale inni jeszcze bardziej więc polecam dalej się podstawiać typowe podejście chłopa pańszczyźnianego.

Tak3Nie2
Dawid

Dla chcących jeździć polecam.

Tak4Nie1
Maciej 81

Wszystko jest normalnie. Nie jest super / nie jest zle- trzeba swoje wyjezdzic. Ja pracuje srednio 3 dni w tygodniu, mam 1/2 etatu. Bylem juz u partnera na swoim aucie, tu po dogadaniu z prezesem oplaca mi sie bardziej. Niektore auta faktycznie sa zaniedbane, ale ja mam stalych zmiennikow i jest ok.

Tak4Nie2
jacek_07

Po pierwszym rozliczeniu mi się wszystko zgadza, kontakt do dziewczynami z biura jest, z Hubertem także. Nie wszystko jest idealnie ale idzie się dogadać, to mój drugi partner i jest dużo lepiej, zobaczymy jak będzie dalej.

Tak5Nie1
jaki

wszystko ok, brak zastrzrzen. wyplate dostalem terminowo wczoraj.

Tak15Nie1
Ilona
@jaki

Z tego co widać na wątku, jesteś jedną z wielu osób, które o firmie Transwell wypowiadają się w sposób bardzo pozytywny. Niestety nikt tutaj nie napisał niczego więcej o umówię jaką podpisuje się z firmą. Czy jest to umowa zlecenie, a może można ubiegać się również o umowę o prace? Na jaki okres podpisujecie z firmą umowę?

Tak4Nie1
@Ilona

Sam pracuje tam od kilku dni , tylko na pierwszym spotkaniu usłyszałem coś o umowie o pracę że może to potrwać od miesiąca nawet do 3 , za kilka dni rozpytam się więcej jeśli nie dostanę umowy o pracę to zrezygnuje , i napiszę o tym na forum

Tak8Nie2
Nikoś
@Adriano

Ja pracuję drugi miesiąc, kasa mi się zgadza, a co do umowy o pracę to wiem że trzeba indywidualnie rozmawiać ale po 3 miesiącach próbnych. nie znam jeszcze wszystkich kierowców ale wiem że Witek i Michał mają już umowy o pracę, więc pewnie jest więcej takich osób. Trzeba by zapytać w biurze na zmianie.

Tak11Nie1
@Nikoś

A ile ten (usunięte przez administratora) pracują? Dla mnie 3 miesiące okresu próbnego to zwykle zdzierstwo w dzisiejszych czasach, a Ty już pytałeś o umowę? Według mnie to po tym czasie powinieneś ich cisnąć.

Tak2Nie5
Ilona
@Nikoś

Trzeba w związku z tym powiedzieć, że byłoby to uczciwe rozwiązanie. W tych ciągu kilku miesięcy okresu próbnego zarówno pracodawca, jak i pracownik zdążą się wzajemnie poznać i zdecydować, czy chcą dalej ze sobą współpracować. Chciałabym Ci tylko jeszcze przypomnieć, iż na forum publicznym nie używamy żadnych danych personalnych. A co, jeśli chodzi o dostęp do podstawowych świadczeń socjalnych? Mace go?

Tak5Nie1

Dani86
@Nikoś

Czesc a mogl bym wiedziec ile tych poborow? Zastanawiam sie czy zlozyc do nich cv. Mozesz cos wiwcej napisac o pracy?

Tak1Nie1
jaki
@jaki

jesli mowimy o umowie o prace to chyba w polowie drugiego miesiaca zaproponowano mi umowe, lecz jej nie potrzebowalem.

TakNie
Poszukiwacz wrażeń

A jak to jest w przypadku zatrzymania przez ITD?

Tak2Nie
Marek

Mi się zgadza wszystko co umówiłem.

Adriano

Pytanie do tych którzy mają już umowę o pracę, macie na umowie cały etat czy pół etatu?

Tak1Nie1
Matthew

Ja pracuje u nich juz drugi miesiac w tamtym tygodniu podpisalem wlasnie umowe o prace w krk. A okres probny jest u nich do 3 miesiecy. Od poprzedniego partnera odeszlem bo wyplaty na oczy nie zobaczylem. A mowienie ze ktos komus podsuwa umowe do podpisania jest jednym wielkim farmazonem! Chyba ze jakis glab sie trafia na skoleniu co nie rozumie co to jest umowa uzyczenia. Szczerze to nawet najwieksze firmy typu dhl czy inne nie zagwarantuja wam takiej wyplaty. Przy 20 dniach pracy zrobile ponad 8700 zl z groszami obrotu, dla mnie jest z tego 48% - wiec radze sobie policzyc nieuki ile to wychodzi. A nie komentowac nie majac o niczym pojecia.

Tak4Nie3
zainteresowany

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego firma Transwell w ogłoszeniach oferuje umowę o pracę a w rzeczywistości podsuwa do podpisania śmieciówkę.

Tak4Nie6
Nikoś
@zainteresowany

Ponieważ jest okres próbny, po nim można się starać o umowę o pracę. Napewno inny partner zaoferuje Ci umowę o Pracę od pierwszego dnia. Będziesz przebierał w ofertach. Napewno, tylko musisz spróbować :P

Tak11Nie3
@zainteresowany

Cześć od kiedy tam pracujesz i kiedy dostałeś propozycje umowy?, Bo jestem ciekawy sam pracuje tam od kilku dni

@Nikoś

Coś ściemniasz, w ogłoszeniu jest proponowana umowa o pracę a nie śmieciówka i " póżniej możesz się starać ...". Cha, cha, cha..... Ktoś w ogóle pracuje tam na umowę o pracę?

Tak3Nie5
Alvin i wiewiorki

Dla mnie spoko udalo mi sie dogadac z nimi i moge dorywczo pracowac. Fajna sprawa z tymi grafikami, bo co tydzien ukladane sa nowe. Z tego co widze to rozni kierowcy u nich pracuja, przedzial wiekowy 19-60 plus chyba ;D wiec niewiem czym sie kieruja przy rekrutacji. Ale atmosfera bardzo fajna w firmie.

Tak14Nie2
Urszula
@Alvin i wiewiorki

Alvin, napisz coś proszę więcej na temat atmosfery pracy w Transwell. Czym konkretnie się ona przejawia? Czy jest stały kontakt między pracownikami / kierowcami firmy? Co można powiedzieć o wynagrodzeniu? W jaki sposób jesteście rozliczani?

Tak1Nie2
Alvin i wiewiorki
@Urszula

Wszyscy mowia do siebie po imieniu, nie widac roznicy w stanowiskach. Kolejna sprawa to doslownie otwarte biuro w Krakowie, mieszkam ponad 30km i zawsze w ciagu dnia moge zjechac do firmy na przerwe, kawe albo telewizor. Wynagrodzenie takie jak pisza w ogloszeniach, rozmawialem z kieorwcami ktorzy juz dlugo pracuja tam i nie narzekaja. Sa tacy tez co maja inne zdanie, ale ja sam wiem ile wyjezdze obrotu w systemie dorywczym wiec ich zdanie mnie nie interesuje.

Tak6Nie4
Sebastian
@Alvin i wiewiorki

Fajnie, że panuje tak zdrowa atmosfera w firmie Transwell. Jest to bardzo optymistyczne, patrząc z poziomu zainteresowanego pracownika. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś na temat zarobków, które oferuje firma? Pensja jest stała i niezmienna, czy może uzależniona od ilości przepracowanych godzin?

Adriano

Jak wygląda sprawa umowy? Czy jest rzeczywiście umowa o pracę? I jak wygląda sprawa podstawy? Tzn ile dokładnie wynosi i czy w ogóle jest?

Tak7Nie
zainteresowany

witam mam pytanie na czym polega ta praca , na przewozie osób czy towarów ??????

Tak14Nie3
Adam N.
@zainteresowany

Osób, Bolt dla znawców tematu nie muszę rozwijać.

Tak7Nie
do celu

Wszystko zgodne z umowa brak większych zastrzeżeń

Tak7Nie1
gumiś

Dla mnie ok. Drugi miesiąc przepracowany, rozliczenie się zgadza a wypłata jest najważniejsza. Jednak warto było zmienić partnera na Transwell.

Tak7Nie1
ktos
Nazwa działu: Handlowy

firma rzetelna. jak mialem jakies problemy czy pytania to zawsze pomogali.

Tak8Nie1
Taki pan
Nazwa działu: Handlowy

Czasem ta auta są brudne jak jakiś brudas przyjdzie i nie wyczyści. Więc proponuję o dopasowanie w pary że zmiennikiem tak jak ja. Z firmą da się dogadać tylko trzeba chcieć tak jak w każdej pracy.

Tak12Nie
Jeżdżębochcę

Kk a może tez oddałeś brudne albo sam uszkodziłeś? Wtedy pewnie dostałeś to samo. Bo zazwyczaj tak jest. Nasza trójka nie ma z tym problemu, dostaliśmy auto na trzech i sami o to dbamy by jeździło czyste. Pozatym nawet pod firmę nie musimy zjeżdżać, by zdawać samochód. Dla mnie jak najbardziej OK. Proponuje zmienić partnera na mniej wiarygodnego

Tak13Nie1
Kk

Dramat dramat dramat !!!! Samochody są brudne, nie sprawne, jedno jeżdżą wg oraz z każdej strony są uszkodzone.

Tak2Nie12
Robert44

Witam, a jakimi samochodami jeździcie w Krakowie?

Tak31Nie
@Robert44

Toyoty AURIS Hybrydy sztuk 25 rok produkcji 2018 w marcu odbieramy pierwsze Corolle w hybrydzie.

Tak47Nie
TomaszKrakow
@adamznikimniegadam

Witam, nigdy nie jeździłem automatem , całe życie manualem :) a widzę ze Aurisy to automaty, czy na rozmowie o prace ma to znaczenie? Czy są jakieś jazdy próbne lub szkolenie?

Tak42Nie
@TomaszKrakow

Podczas rozmowy nie ma to znaczenia, po podpisaniu umowy jest obszerne szkolenie które na życzenie kierowcy może również zawierać jazdę próbną i szkolenie z obsługi samej hybrydy.

Tak28Nie1
Kierowca Transwell
@Robert44

W Krakowie nie ma lepszej floty. A i pewnie w stolicy ciężko szukać lepszych.

Tak33Nie1

Pracodawca

@Kierowca Transwell

Toyota Auris Hybrid (2018r)

Tak24Nie
SPC
@Transwell Sp. z o.o.

Ile można zarobić u Państwa jeżdżąc od poniedziałku do piątku dziennie? Pozdrawiam

Tak22Nie
Kk
@Kierowca Transwell

Kłamstwo jest lepsza flota w Krakowie, która oferuje same Toyoty auris hybryda i na czas są normalne wypłaty. A nie jak Ci (usunięte przez administratora) z transwell....

Tak2Nie4
LookInMyEyes

Ja dostałem właśnie swoją drugą wypłatę (jeżdzę w Krakowie) ponad 3.300, nie powiem bo lekko nie ma, ale narzekać też nie ma na co. Jedyny minus to to, że nie wszyscy kierowcy potrafią posprzątać po sobie auto. Ale jak kto w domu ma tak i później przenosi to do pracy. Pozdrawiam kierowców!

Tak5Nie2
Mustang

Ja pracuje trzeci miesiąc w oddziale w Krakowie, narazie kasa się zgadza. Choć dopiero teraz zorientowałem się ze firma ma jakiekolwiek opinie, nigdy nie zwracałem na to uwagi. Na razie jestem zadowolony, to tyle co mogę powiedzieć.

Tak6Nie3
Borys

Kraków. (usunięte przez administratora) Uwaga na nich. (usunięte przez administratora)Gwarantują 2200 plus 42% w systemie 12 h 24wolnego a wychodzi tylko niecałe 2200, po przeliczeniu (usunięte przez administratora) non stop za 9 zł na h.

Tak11Nie13
@Borys

Nie zgodze sie, widac ze kolega czytal piec razy i dalej nie zrozumial umowy. 2200zl netto tj kwota tzw u nich gwarancyjna i przy pelnej ilosci zmian tj minimum. Przeciez juz z ich najnizszego 40 % wynika, ze masz kwote 2400zl netto w gore. Matematyka sie klania :D ja moge zaproponowac innego partnera do wspolpracy tam gdzie pracowalem dwa miesiace temu. Z tym ze tamten do tej pory mi kasy nie wyplacil. Tutaj po miesiacu dostalem dokladnie tyle ile wypracowalem.

Tak13Nie3
@bolcik_driver

Oblicz ile to jest godzin aby mieć zagwarantowane 2200.Ile wyjdzie na godzinę? (Czysta matematyka)

Tak7Nie3
@bolcik_driver

Jak taka dobra firma i takie super zarobki to proszę mi wytłumaczyć ciągłą rekrutację i tak dużą rotacje kierowców. W/g mnie dobry pracodawca= stała załoga.

Tak5Nie6
michaszek
@Andzia

Nie zgodze sie bo 2200 netto tj kwota wyjsciowa. I raczej dla tych, ktorzy boja sie, ze przy takiej ilosci godzin zarobia mniej. Pozatym nie znam partnera, ktory by jakakolwiek podstawe by oferowal? Ale jesli kolezanika takiego zna ktory oferuje wieksza podstawe i tez pokrywa koszty to chetnie przejde. Jakis namiar? tak pozatym to pracowalas w tej firmie, albo czy wg bylas zwiazana z taka branza?

Tak7Nie3
@Andzia

Dokładnie dobry pracodawca=stała załoga, dlatego sa osoby która pracują tutaj od samego początku. Nie dla każdego tj praca i nie każdy się do niej nadaje (jak wszędzie), dlatego myśle ze Ci co nie dają rady to albo sami odchodzą albo dostają wypowiedzenie. Ja mogę wypowiedzieć się za siebie, przy ostatnim miesiącu zrobiłem 8 531,26zł obrotu netto, przepracowałem 21 zmian (sorry, ale cały miesiąc to mi się jednak niechce pracowac). Z tego dostałem 48% dla siebie, czyli jakieś ponad 4 tysiaki. I wole jeździć po te 10h, zamiast mieć prace na etacie od pn fo pt, po 8h za 1600zl, żenua! Wybacz ale na to wasze 2200zl to mi szkoda mojego czasu, żeby tyle zarobiac.

Tak10Nie1
@bolcik_driver

Bolcik sorry trochę mnie rozśmieszyłeś tym Swoim stwierdzeniem że cyt: "cały miesiąc niechce mi się pracować " Chłopie pracujesz w tej firmie nie 10 a 12 godzin przez 21 dni ( od poniedziałku do piątku) to daje ponad 250 godzin. Piszesz o zarobkach ponad 4 tysiące. Wychodzi to ok. 15 złociszy na godzinę (przy 48%)to sam przyznasz, że to nie jest rewelacja.Musisz jeszcze robić obrotu dziennie ok. 400 zł a to w Wawie jest trudno (przynajmniej w dzień)Realny procent od utargu jest 40 % Sam wiesz, że złapać robotę za 1600 zł za 160 godzin to chyba tylko jako cięciu na parkingu. Stałych pracowników (kierowców) może jest 5 lub 7 któży lubią taką pracę. W/g mnie to nie jest praca aby się utrzymać. Ja oczywiście nie namawiam żebyś tam nie pracował ale piszemy prawdę jak to wygląda. Chłopaki co przychodzą i odchodzą zderzają się z rzeczywistością. Za ok. 250 godzin dostają 2200 i to nie zawsze. Jeszcze raz piszemy prawdę. Pozdrawiam wszystkich pracowników firmy.

Tak11Nie2
@Andzia

Przedewszystkim to ja jeżdżę w Krakowie a nie w Warszawie, a za stolice to nie mogę się wypowiadać. A jeśli piszemy prawdę to tak: w Krk na 12 godz zmiany wymagają 10,5h zalogowania - i uwierz mi, ze sam lepiej wiem ile godz jeżdżę, a średnio Ok 10h na zmianę. Te 40% tj realne ale chyba u Ciebie, bo jednak ja spokojnie dochodzę do tych 48%. Pozatym odchodzi mi czas dojazdu do firmy, bo z ziomkiem wymieniamy się autem na mieście. Nie mam pojęcia jaka organizacja jedt u was, w Krk kierownictwo pozwoliło niektórym kierowcom wymieniać się autami miedzysoba (tak się składa ze mnie to obejmuje). Tylko cierp jest w stanie przeliczać to na stawki godzinowe ;D (nie chce cie obrażać). Nie znam warunków jakie panują w Wawie, ale u nas nie mogę się do niczego (póki co) przyczepić.

blackxXx

kasa sie zgadza. slabe jest troche czekanie na zmiennika ktory czasem sie spuznia. firma nawet ok

Tak8Nie1
ryszard5

praca wydaje się fajna, pracuje kilka dni. Kierowcow jest duzo, kupa smiechu i co najwarzniejsze traktuja jak ludzi a nie bydło. narazie mi sie podoba.

Tak9Nie1
adamznikimniegadam

Nie zgodzę się, trzeba się postarać aby nie zarobić 2200 a tak na serio to 2700-2900 to standard, i to poza sezonem

Tak9Nie1

Zostaw opinię o Transwell Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wiesz coś więcej o tej firmie ?

Bądź na bieżąco!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie