Transwell Sp. z o.o.

Opinie o Transwell Sp. z o.o.

Chyba najbardziej rzetelna i poważna flota na rynku a znam ten rynek doskonale. Rozliczenia uczciwe a wypłata zawsze na czas. Auta zadbane, mocno położony nacisk na zachowanie czystości przez kierowców dzięki temu auto są w bardzo dobrym stanie. Firma docenia uczciwość i sumienność. Ogromnym plusem jest elastyczność pracy i dowolne ułożenie grafiku takie jakie nam pasuje. Jeżeli chcesz pracować i zarobić to u nich zarobisz.

Black Jack

Czy jest możliwość współpracy w Elblągu?

@Black Jack

Dzień dobry Niestety na dzień dzisiejszy nie posiadamy oddziału w Elblągu. Pozdrawiamy Transwell

Black Jack

Czy opcja pracy w Elblągu? Czy obsługujecie ten rejon?

Wiktor

Przyjdźcie na rozmowę wszystkiego się dowiecie! Będzie wam pasować będziecie jeździć nie będzie to nie! Nikt was nie zmusi ludzie. Ja jeżdżę z Hubertem ponad 6 lat i chwale sobie.

Firma Transwell Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Bruno

Kiepsko liczysz. Przy dziennym zysku 400-500 zł zarobiłbyś na rękę 5 tysi lub więcej. Dostałbyś nie 40 %, ale 48-50 %. Wysokość Twojej kasy zależy od obrotu w skali miesiąca. Ale nie zarobisz tyle, bo nie chce Ci się pracować. Tak jak tu ktoś napisał, do tej roboty nie każdy się nadaje. Dobranoc Tobie.

miki
@Bruno

sam kiepsko liczysz a to matematyka z podstawówki 20% bolt a reszta 6/4 trans-ja czyli z całości zostaje mi 30 % ,czyli z 500 zł mam 150 zł czyli 30dni na trzydzieści charówy po 12 h żeby zarobić 4500 a przecież nie każdy dzień da się zarobić

Pracuje w Warszawie. To mój 3 partner. Wcześniej pracowałem na wynajętym samochodzie. Każdy kto tak pracował w tym systemie poczuje ze zamiast pracować na koszty pracuje dla siebie. Podział jest jasny. Dla mnie to ulga ze ktoś bierze koszty na siebie i mogę pracować ile chce, a nie codziennie żeby „spłacić samochód”. Fajna firma. Są tutaj fajni ludzie. Są tez tacy co ciagle marudzą, ale pracuja tutaj już kilka lat. Wiec zakładam ze marudzą bo lubią. Ja żałuje ze tak późno się tutaj zatrudniłem. Wcześniej sporo zdrowia straciłem harując codziennie. Teraz pracuje 5 zmian w tygodniu i jeszcze w dni które chce. Dzięki Joanna i reszta zespołu za to ze kiedyś przekonaliście mnie do tego systemu. Kierownicy tez są spoko. Człowiek jak zaśpi to nikt sie tutaj nie unosi. Polecam… jako osoba doświadczona w jeździe z partnerami i osoba po pracy w korporacji. Fajny luz tutaj panuje a jeszcze to wszystko działa. Szacunek

SlaVa

Hej. Czy aktualnie firma poszukuje dodatkowych kierowców na auto firmowe? Szukam dodatkowego zajęcia poza pracą etatową.

Wiecie może, czy w Transwell Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

x

Nie.

pop-art

Dzień dobry. Czy mogę prosić o kontakt do rekrutacji w Krakowie?

@pop-art

tel. 577 009 530 mail: krakow@transwell24.pl

Mirosław

Jak ktoś lubi dużo jeździć to polecam.

Andzia
@Mirosław

Dużo jeździć i mało zarobić.Polecam. Rzeczywiście na ponad 300 godz. w miesiącu otrzymasz 3500 zł. Polecam

@Andzia

Ale nie wydajesz nic na auto.

Nowy drajwer
@Mirosław

A jak się to ma do pełnych kosztów utrzymania auta? Paliwo, obsluga, ubezpieczenie itp?

Skyline787

Witam, czy wiecie Państwo może czy w Transwell jest możliwa praca dorywcza, nie w pełnym wymiarze godzin? Mam podstawową pracę i po prostu szukam pracy dodatkowej, stąd pytanie.

Roman

Również polecam, jeżdżę już ponad 3 lata z nimi. Ludzie odchodzą, przychodzą jest rotacja ale Jest także spora grup stałych osób, jeżeli jesteś ok to napewno się ze wszystkim dogadasz

Mam pytanie czy jak ktoś nie ma badań psychotechnicznych to można wyrobić w Transwellu czy trzeba na iść na własną rękę ?

Zebra
@Marcin

Badania robisz na własny koszt. Jak wypracujesz ileś tam godzin mogą Ci zwrócić pieniądze. Zadzwoń, napisz wszystko Ci powiedzą

Jerzy

Polecam partnera.

Marecki

Ma ktoś jakiś namiar na osobę odpowiedzialną za rekrutację w Gdańsku? Bo w moim CV nie będzie ani słowa o zawodowym prowadzeniu aut i wolałbym się dopytac zanim się zbłażnię i wyślę Z góry dzięki za odpowiedź

@Marecki

Dzień dobry, proszę skontaktować się z Marcinem tel. 574 006 530 Pozdrawiamy

Pytacz

Ktoś coś wie o tym jak to wygląda w Katowicach?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Transwell Sp. z o.o.?

Pracownik biurowy

Nie wymagamy znajomości języka angielskiego. Obowiązkowy jest za to język polski w stopniu co najmniej komunikatywnym ;)

falsz
@Pracownik biurowy

? jeżdżą wszyscy nawet bez znajomości języka!

Dawid

Według mnie mocne 8/10 w skali flot z swoimi autami.

Elvis
@Dawid

A co takiego jest mocnego w tych autach? Przebiegi to na pewno. Słabiutki serwis. Opony typu slick na zimę? W każdym Aurisie nawala elektryka. Faktycznie jest moc. Te auta są mocno zajechane i nie ma się co podniecać.

Grześ- kierowca
@Elvis

Myślę, że na tle konkurencji to i tak jest nieźle. Plus, że nie mają starych aut we flocie- Corolki i Aurisy z max 2018 (może kilka z 2017), tłuką przebiegi po mieście 24h na dobę więc szybko coś tłucze ale moim zdaniem chłopaki od zmian szybko reagują na nasze zgłoszenia. Mi tam taka praca pasuje i tego partnera mógłbym śmiało polecić

Krzysztof

Najbardziej mnie interesuje czy da się aktualnie zarobić przynajmniej te 3000 na rękę i co z weekendami?

@Krzysztof

Wszystko się da. Podstawą jest odpowiednie dobranie zmian.

Jacek
@pracownik

Dokładnie....

Jarek

Witam. Jest ktoś w stanie opowiedzieć coś na temat firmy Transwell w Lublinie? Jak wygląda praca, czy jest możliwość wyboru kiedy się pracuje (noc/dzień), jak wygląda rekrutacja i potrzebne dokumenty do podpisania umowy, jakie są auta oraz jak wygląda sama jazda? Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś by rozwinął temat, szczególnie w odniesieniu do oddziału w Lublinie. Zauważyłem też, że plac firmy znajduje się w centrum miasta, czy można tam zaparkować własne auto jak jest się w pracy?

@Jarek

Panie Jarku, grafik jest elastyczny co oznacza, że kierowcy ustalają go indywidualnie. Na ten moment posiadamy hybrydowe Toyoty Auris, oraz Toyoty Corolle. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: lublin@transwell24.pl, oraz telefonicznego 575 004 350. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Transwell Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Transwell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transwell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transwell Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Transwell Sp. z o.o.