Opinie o Apotex w Warszawa

Apotex
3 64 60 5 1
Apoludek

Nie polecam. Szukam czegoś innego bo atmosfera jest straszna ect.

Ryszard
@Apoludek

Masz zamiar szukać nowego miejsca pracy z uwagi na atmosferę, która panuje w firmie Apotex. Mógłbyś wypowiedzieć się na temat innych aspektów związanych z zatrudnieniem w tej firmie? Mam tu na myśli pozostałe warunki pracy. Liczę na Twoją wypowiedź.

Vhvh Nowy wpis
@Ryszard

Medycznym jest lepiej niż farmie. Premie do zrobienia, ale mega niskie. Płatności w terminie. Atmosfera...zależy jakiego masz kierownika, ale to w każdej firmie tak jest. Kierownik wariat to się nie da pracować i tyle. Auto spoko, komputer tel też. Cyklowki ok. Generalnie polecam

Edyta Nowy wpis
@Vhvh

A na jakim stanowisku pracy pracujesz w Apotex? Nie napisałeś nic na ten temat. Jeśli możesz, powiedz coś więcej o swoich obowiązkach.

Zainteresowany
Nazwa działu: Handlowy

Czy wiadomo z jakiego powodu jest w ostatnim czasie tak wiele rekrutacji w apotex?

Xyz
@Zainteresowany

Firma się powiększyła, doszedł Aurovitas, dobra szansa aby się dostać do dobrej firmy ;)

Tak2Nie3
Zainteresowana
@Xyz

Z tego co wiem to są 2 osobne firmy i apotex sprzedał swoje flagowe produkty. Dlatego pytanie czy też z tego względu jest taka obecnie rotacja?

PM
@Zainteresowany

Rekrutacje są spowodowane zmianami w zarządzie firmy, co spowodowało szeroko pojęty brak kultury organizacyjnej.

Tak3Nie
Zainteresowana
@PM

Jest aż tak źle. Jakieś więcej szczegóły? Warto aplikować?

Nick Nowy wpis
@PM

Powiększono tereny niemal dwukrotnie za te same pieniądze. Premie nierealne -od 100 % realizacji ims.

Vhvh Nowy wpis
@Nick

Premie są realne dla medycznych

zadowolony z odejścia

Firma nie mająca szacunku do ludzi. Pracowałem kilka lat, a w momencie kiedy nasze drogi się rozchodziły za ostatni kwartał nie została mi wypłacona premia - chociaż było wypracowana. Usłyszałem, że premie są uznaniowe i skoro odchodzę do konkurencji nic nie dostanę. Podobnie było z konkursami za które mieliśmy dostać bony upominkowe. Kilka stówek przeleciało koło nosa. Field Force na spotkaniach cyklicznych i innych wyjazdach nie kupuje alkoholu ani papierosów. Cały czas słychać tylko: daj papierosa, zrób drinka. Żałosne zachowanie przełożonego, czasami ciężko odmówić, a samemu już się prawie nic nie ma. Co kilka miesięcy zmieniają się produkty w promocji. 3 miesiące coś się promuje, gdy lekarz przekona się do produktu nie jest on już istotny bo promowany jest już inny. Niskie płace, a plany dosyć wysokie. Jedynym plusem są małe tereny w linii POZ. Szczerze nie polecam tej firmy, gdyż na każdym kroku pokazuje, że jest się tylko pionkiem w korpo.

Tak22Nie
Bel
@zadowolony z odejścia

Czytam czytam,nie jestem z branży.moja żona jest. Skoro nie polecasz tej firmy to dlaczego pracowałeś w niej kilka lat? Nie szkoda było Ci czasu.

Misza

Czy wiecie czy rekrutacja na PF na Podkarpacie się skończyło?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
AgnesMagnes

Lubię atmosferę w Apotex za: Świetne zarobki, bardzo dobra organizacja pracy, ułatwiająca życie przedstawiciela, a do tego świetne benefity (benefit system, ubezpieczenie, prywatna opieka zdrowotna).

Karolina
@AgnesMagnes

Agnes na jaką podstawę można liczyć na stanowisku medycznego?

TakNie4

4000 - 4500 max

Snowboard
@Nick

5000tys netto jak masz doświadczenie i firma chce Cię (zakupić) na dzień dobry.

C3PO

Nie ważne czy do tej pory było w tej firmie źle czy dobrze, bo teraz Pani Ewa zrobi tam to co robi najlepiej :-) Jak ktoś jest ciekaw co ta Pani robi najlepiej, to proszę popytać na rynku o jej sukcesy :-)

Tak8Nie3

Karolina
@C3PO

Witam, mógłbyś/mogłabyś napisać na jaką podstawę można liczyć w Apotex? Kilka razy padło to pytanie ale nikt nie odpowiedział...

TakNie5

Nasia
@C3PO

Pani Ewa razem z panem G z Sosnowca byłym działaczem Samoobrony to raczej równia pochyła niestety dla tej dobrej firmy.Smutne ale prawdziwe.Wystarczy poczytać zasięgnąć info o tych ludziach.Szkoda bo to dobra firma była:(

Tak9Nie2
Leo
@Karolina

Na taką jaką sobie wynegocjujesz. Skoro nikt nie odpowiada tzn, że są ku temu powody chociażby prawne. Dostaniesz tyle ile jesteś warta.

Tak5Nie1

PM 4000 - 4500 netto max

poszukujący

Cześć. Widzę pojawiło się ogłoszenie na Konsultanta Medycznego lub Key Account Specialist w moim województwie. Mam kilka pytań: 1. Jak wygląda praca? 20 wizyt dziennie jak FMCG? 2. Jaka podstawa netto? 3. Czy plany są realne do wyrobienia? 4. Jaka jest premia i co się na nią składa? 5. Jakie są auta? czy mają GPS? Czy można z nich korzystać prywatnie? Dzięki za odpowiedzi :)

Tak3Nie4
Log
@poszukujący

Standard wizyt podobny jak w całej branży, znacznie mniej niż 20. Plany są realne o ile chce Ci się pracować. Samochody to golf 7. Tankujesz za swoje / jeździsz swoje / proste i uczciwe.

Tak8Nie

Żywo zainteresowany
@Log

Może i proste i uczciwe ale jednak w wiekszosci firm w branży jest ten benefit w postaci użytkowania prywatnego. A już zwłaszcza w tyg. Napiszesz może ile wizyt Ma key account (takie teraz widzę ogłoszenie) ? Jak pracuje się z preparatami ? Dużo rabatowanych rxów czy większość urzedowki ? Z supli raczej gazel farmacji nie ma(co wcale nie musi być wadą);) tereny pokrywają się z medycznymi, jest współpraca ? Czy obslugujesz wszystkich na terenie czy tylko sieci do jakiejś liczby aptek(w zasadzie na pewno pytanie do jakiej)? W kontekście wprowadzenia obowiązkowego podawania stawek podstawy w ogłoszeniach o prace mógłby tez ktoś napisać chociaż dolny próg żeby była jakaś orientacja. Wiadomo ze stawka do negocjacji jeśli ma się pod nie argumenty. Od czego w firmie zależy to czy dostaniesz golfa/passata ?:) Bo jednak pasek to już fajne auto:) Z góry dziękuje za pomoc.

TakNie5
@Żywo zainteresowany

Podstawa max 3500 netto. Apotex to mała firma (ok 200 osob) skomplikowany system premiowy (koszyki).warto zwrócić uwagę że często pojawiają się ogłoszenie - duża rotacja.

Tak3Nie4
AM
@Nick

Musisz być bardzo kiepskim pracownikiem skoro ktoś proponuje Ci tak niską stawkę.

Tak4Nie
@AM

Serio??? Zapewne jesteś gejzerem biznesu farmaceutycznego i dostałeś 4000 netto :):) Wyższych progów na start tu nie ma.

Tak2Nie4
Gosia
Nazwa działu: Handlowy

Jaka Pani Ewa ? Przecież rządzi Maciej i Gosia. Apotex to świetna firma przyjazna zaangażowanym pracownikom. Każdy kto ciężko pracuje zostaje doceniany.

Tak8Nie10

Natt
@Gosia

Apotex się sprzedał i ich już w firmie nie ma. Jest nowy zarząd po przejęciu firm.

Tak2Nie
Konrad

To co było w firmie parę lat temu można włożyć do archiwum. Ważne, że teraz jest dobrze!!

Tak6Nie4

Petersonek

Cześć. Pojawiło się ogłoszenie na podkarpacie na KAS-a. Możecie napisać jakie warunki, co z poprzednią PF, jakie auta ile wizyt dziennie ? Dziękuję

Tak1Nie3

Kicia897

Slabo prawde mowiac bo ani premii ani jakos super podstawy niema. Leki co kwartal inne. Masa suplementow. Nie polecam.

Tak7Nie7
OK
@Kicia897

Słaba to Ty jesteś i Twoja wypowoedź nie mająca nic wspólnego z rzeczywostością.

Tak9Nie1
Rep

pracuję z lekarzami Poz i pediatrami , Rep ze mnie o stażu 12 lat , pytałam o opinię lekarzy , jest fatalna , odradzają tam pracę

Tak6Nie7

Ali
@Rep

A skąd lekarz może wiedzieć jak im się pracuje. Bzdury wyssane z palca.

Tak20Nie
Leo
@Rep

Pracujesz 12 lat w branży i musisz lekarzy pytać? A Może 12 lat starasz się o przyjęcie do Apotexu i stąd ta frustracja oraz bzdury które wypisujesz?

Tak13Nie
Mallorca

W apotexie pracuje się bardzo dobrze , panuje przyjazna atmosfera przedstawiciel vs dm,ff itp. . Co prawda dużo pracy w aptekach ale są do tego odpowiednie narzędzia . Flota vw golf lub pasat , telefon plus komputer . Szkolenia w większości w kraju, zdarzają się również i zagraniczne. Każdemu kto uczciwie podchodzi do tematu polecam z czystym sumieniem!

Tak5Nie3

Jan

Na jaką podstawę można liczyć? Netto

TakNie4

Zainteresowany

Witam. Czy przedstawiciel medyczny promuje zarówno rx jak i otc? Czy tylko jedno? Jak wygląda rotacja w firmie?

Wiki

Ja słyszałam, że firma ma dobre notowania. Może ktoś podpowie czy aktualnie prowadzą rekrutację? Warto aplikować?

Iks

Apotex to cudowna firma, nastawiona na pracownika co rzadko spotyka się w tej branzy.... To jest typowa korporacja.... Tu liczy się człowiek a kadra zarządzająca bardzo dobrze motywuje do pracy. Klimat jest niesamowity i polecam każdemu. Jedyny minus to zbyt niskie premie i sama podstawa. Jeżeli to zmienią to będzie ideal

Tak12Nie2

Czemu nic nie piszecie na forum Apotex? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Tak27Nie

Henry

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Tak5Nie3

Agata

@zadowolony z odejścia, a czy sposób przyznawania premii i tak dalej jest szczegółowo zapisany w umowie? Czy mógłbyś powiedzieć, jaka atmosfera panowała w firmie? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Apotex w Warszawie i mógłby napisać coś więcej na temat tego pracodawcy? Jak oceniacie go na tle innych, podobnych firm z branży?

TakNie

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Apotex? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Wiślak

Witam, po rekrutacji mogę stwierdzić, że linia pediatryczna- kolejny probiotyk plus vit D do poz i pediatrów więc bardzo ciężko. Plus jeszcze wizyty u gastrologa, alergologa, reumatologa i Bóg wie kogo jeszcze. Kto trochę zna branże wie jak pracuje się z probiotykami, 10 wizyt plus 4 apteczne... sporo biorąc pod uwagę , że wizyty muszą być pewnie wykonywane z odpowiednim standardem. Plus, że małe tereny. Praca u lekarzy i sprzedaż do aptek o która martwisz się sam... nie ma wsparcia farma sam chodzisz i musisz wciskać kolejny wspaniały suplement. Czyli pensja jedna a pracujesz jako medyczny i farmaceutyczny...Zostawiam to Wam do oceny...

Tak17Nie1

anha
@Wiślak

Też byłam ostatnio na rozmowie w tej linii. Sporo tych wizyt a pencja maskara.

Tak1Nie2

Kicia

werf

a czytales może co na ten temat w ich olgloszeniu ?

Przyszy niedoszły pracownik

Byłem kiedyś na rozmowie rekrutacyjnej. Do zalet mogę zaliczyć profesjonalny wygląd firmy oraz ich reprezentantów. Niestety nie mogę tego powiedzieć o organizacji spotkania w terenie i Warszawie spotkanie opóźniło się o 2 h. Spotkanie z kierownikiem regionalnym przebiegało bez merytorycznych konkretów. Przypominało luźną rozmowę. Spotkanie w Warszawie było skierowane na detale ( Pracownik działu HR) i scenki, które trzeba było odgrywać. Plusy: profesjonalny wizerunek formy miła obsługa recepcji Minusy: Brak organizacji procesu rekrutacyjnego, Brak przygotowanych pytań rekrutacyjnych, co utrudnia rozmowę rekrutacyjną, Opieszałość w działaniu Powielające się ogłoszenia o pracę ( na to samo stanowisko)

marcin

niepoważna rozmowa rekrutacyjna, hurtownia ludzi

kinga
@marcin

Mógłbys cos blizej ??bo mnie zaprosili na rozmowe??

kinga

Co to znaczy "ciekawa" opcja ?? Jakie warunki pracy??Mozesz cos blizej

TakNie

Nie mam nic z tym wspólnego

A niby skąd może to wiedzieć ? Urwałeś się z choinki?

olo

koleżanka pisze z odrobiną ironi

Tak5Nie1

tom

Mówisz że firma soldina i podajesz przykłady braku solidności. Gdzie tu sens?

Tak2Nie

Zostaw opinię o Apotex - Warszawa