Apotex

Opinie o Apotex

Wiślak

Witam, po rekrutacji mogę stwierdzić, że linia pediatryczna- kolejny probiotyk plus vit D do poz i pediatrów więc bardzo ciężko. Plus jeszcze wizyty u gastrologa, alergologa, reumatologa i Bóg wie kogo jeszcze. Kto trochę zna branże wie jak pracuje się z probiotykami, 10 wizyt plus 4 apteczne... sporo biorąc pod uwagę , że wizyty muszą być pewnie wykonywane z odpowiednim standardem. Plus, że małe tereny. Praca u lekarzy i sprzedaż do aptek o która martwisz się sam... nie ma wsparcia farma sam chodzisz i musisz wciskać kolejny wspaniały suplement. Czyli pensja jedna a pracujesz jako medyczny i farmaceutyczny...Zostawiam to Wam do oceny...

anha
@Wiślak 11.10.2017 06:35

Też byłam ostatnio na rozmowie w tej linii. Sporo tych wizyt a pencja maskara.

Kicia897

Slabo prawde mowiac bo ani premii ani jakos super podstawy niema. Leki co kwartal inne. Masa suplementow. Nie polecam.

Kicia

werf

a czytales może co na ten temat w ich olgloszeniu ?

Przyszy niedoszły pracownik

Byłem kiedyś na rozmowie rekrutacyjnej. Do zalet mogę zaliczyć profesjonalny wygląd firmy oraz ich reprezentantów. Niestety nie mogę tego powiedzieć o organizacji spotkania w terenie i Warszawie spotkanie opóźniło się o 2 h. Spotkanie z kierownikiem regionalnym przebiegało bez merytorycznych konkretów. Przypominało luźną rozmowę. Spotkanie w Warszawie było skierowane na detale ( Pracownik działu HR) i scenki, które trzeba było odgrywać. Plusy: profesjonalny wizerunek formy miła obsługa recepcji Minusy: Brak organizacji procesu rekrutacyjnego, Brak przygotowanych pytań rekrutacyjnych, co utrudnia rozmowę rekrutacyjną, Opieszałość w działaniu Powielające się ogłoszenia o pracę ( na to samo stanowisko)

marcin

niepoważna rozmowa rekrutacyjna, hurtownia ludzi

kinga
@marcin 08.06.2016 15:42
niepoważna rozmowa rekrutacyjna, hurtownia ludzi

Mógłbys cos blizej ??bo mnie zaprosili na rozmowe??

kinga

Co to znaczy "ciekawa" opcja ?? Jakie warunki pracy??Mozesz cos blizej

Nie mam nic z tym wspólnego

A niby skąd może to wiedzieć ? Urwałeś się z choinki?

olo

koleżanka pisze z odrobiną ironi

tom

Mówisz że firma soldina i podajesz przykłady braku solidności. Gdzie tu sens?

xcs

Potwierdzam, firma sprawia wrażenie solidnej. Na pierwszym etapie, opóźnienie rekrutacyjne ok 1 h Na drugim etapie opóźnienie ( spotkanie umówione na 12:00, rozpoczęło się o 15... Mogę powiedzieć, że czas umilała Pani z sekretariatu. Sympatyczności dodała podczas spotkania Pani z HR.

byłam

Byłam tam na pierwszej rozmowie, kwestionariusz wypełniany przez kierownika, a pytania w stylu " jakie masz wady i zalety.., słyszałam od kolezanki co była na drugim etapie, że są scenki sprzedazowe (żena) - dobrze, że mnie nie zaprosili.. Powodzenia na rekrutacjach!

Zostaw opinię o Apotex - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apotex