Apotex

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 62 ocen.

Apotex
3 62 6 1

Opinie o Apotex

Wiki

Ja słyszałam, że firma ma dobre notowania. Może ktoś podpowie czy aktualnie prowadzą rekrutację? Warto aplikować?

Iks

Apotex to cudowna firma, nastawiona na pracownika co rzadko spotyka się w tej branzy.... To jest typowa korporacja.... Tu liczy się człowiek a kadra zarządzająca bardzo dobrze motywuje do pracy. Klimat jest niesamowity i polecam każdemu. Jedyny minus to zbyt niskie premie i sama podstawa. Jeżeli to zmienią to będzie ideal

Administrator

Czemu nic nie piszecie na forum Apotex? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Henry

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Rep

pracuję z lekarzami Poz i pediatrami , Rep ze mnie o stażu 12 lat , pytałam o opinię lekarzy , jest fatalna , odradzają tam pracę

Agata

@zadowolony z odejścia, a czy sposób przyznawania premii i tak dalej jest szczegółowo zapisany w umowie? Czy mógłbyś powiedzieć, jaka atmosfera panowała w firmie? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Apotex w Warszawie i mógłby napisać coś więcej na temat tego pracodawcy? Jak oceniacie go na tle innych, podobnych firm z branży?

zadowolony z odejścia

Firma nie mająca szacunku do ludzi. Pracowałem kilka lat, a w momencie kiedy nasze drogi się rozchodziły za ostatni kwartał nie została mi wypłacona premia - chociaż było wypracowana. Usłyszałem, że premie są uznaniowe i skoro odchodzę do konkurencji nic nie dostanę. Podobnie było z konkursami za które mieliśmy dostać bony upominkowe. Kilka stówek przeleciało koło nosa. Field Force na spotkaniach cyklicznych i innych wyjazdach nie kupuje alkoholu ani papierosów. Cały czas słychać tylko: daj papierosa, zrób drinka. Żałosne zachowanie przełożonego, czasami ciężko odmówić, a samemu już się prawie nic nie ma. Co kilka miesięcy zmieniają się produkty w promocji. 3 miesiące coś się promuje, gdy lekarz przekona się do produktu nie jest on już istotny bo promowany jest już inny. Niskie płace, a plany dosyć wysokie. Jedynym plusem są małe tereny w linii POZ. Szczerze nie polecam tej firmy, gdyż na każdym kroku pokazuje, że jest się tylko pionkiem w korpo.

Administrator

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Apotex? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Wiślak

Witam, po rekrutacji mogę stwierdzić, że linia pediatryczna- kolejny probiotyk plus vit D do poz i pediatrów więc bardzo ciężko. Plus jeszcze wizyty u gastrologa, alergologa, reumatologa i Bóg wie kogo jeszcze. Kto trochę zna branże wie jak pracuje się z probiotykami, 10 wizyt plus 4 apteczne... sporo biorąc pod uwagę , że wizyty muszą być pewnie wykonywane z odpowiednim standardem. Plus, że małe tereny. Praca u lekarzy i sprzedaż do aptek o która martwisz się sam... nie ma wsparcia farma sam chodzisz i musisz wciskać kolejny wspaniały suplement. Czyli pensja jedna a pracujesz jako medyczny i farmaceutyczny...Zostawiam to Wam do oceny...

anha
@Wiślak 11.10.2017 06:35

Też byłam ostatnio na rozmowie w tej linii. Sporo tych wizyt a pencja maskara.

Kicia897

Slabo prawde mowiac bo ani premii ani jakos super podstawy niema. Leki co kwartal inne. Masa suplementow. Nie polecam.

Kicia

Slabo prawde mowiac bo ani premii ani jakos super podstawy niema. Leki co kwartal inne. Masa suplementow. Nie polecam.

werf

a czytales może co na ten temat w ich olgloszeniu ?

Przyszy niedoszły pracownik

Byłem kiedyś na rozmowie rekrutacyjnej. Do zalet mogę zaliczyć profesjonalny wygląd firmy oraz ich reprezentantów. Niestety nie mogę tego powiedzieć o organizacji spotkania w terenie i Warszawie spotkanie opóźniło się o 2 h. Spotkanie z kierownikiem regionalnym przebiegało bez merytorycznych konkretów. Przypominało luźną rozmowę. Spotkanie w Warszawie było skierowane na detale ( Pracownik działu HR) i scenki, które trzeba było odgrywać. Plusy: profesjonalny wizerunek formy miła obsługa recepcji Minusy: Brak organizacji procesu rekrutacyjnego, Brak przygotowanych pytań rekrutacyjnych, co utrudnia rozmowę rekrutacyjną, Opieszałość w działaniu Powielające się ogłoszenia o pracę ( na to samo stanowisko)

marcin

niepoważna rozmowa rekrutacyjna, hurtownia ludzi

kinga
@marcin 08.06.2016 15:42

Mógłbys cos blizej ??bo mnie zaprosili na rozmowe??

anonim

(usunięte przez administratora)

kinga

Co to znaczy "ciekawa" opcja ?? Jakie warunki pracy??Mozesz cos blizej

anonim

(usunięte przez administratora)

Nie mam nic z tym wspólnego

A niby skąd może to wiedzieć ? Urwałeś się z choinki?

olo

koleżanka pisze z odrobiną ironi

tom

Mówisz że firma soldina i podajesz przykłady braku solidności. Gdzie tu sens?

xcs

Potwierdzam, firma sprawia wrażenie solidnej. Na pierwszym etapie, opóźnienie rekrutacyjne ok 1 h Na drugim etapie opóźnienie ( spotkanie umówione na 12:00, rozpoczęło się o 15... Mogę powiedzieć, że czas umilała Pani z sekretariatu. Sympatyczności dodała podczas spotkania Pani z HR.

byłam

Byłam tam na pierwszej rozmowie, kwestionariusz wypełniany przez kierownika, a pytania w stylu " jakie masz wady i zalety.., słyszałam od kolezanki co była na drugim etapie, że są scenki sprzedazowe (żena) - dobrze, że mnie nie zaprosili.. Powodzenia na rekrutacjach!

Zostaw opinię o Apotex - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apotex