Apotex

Apotex

Opinie o Apotex

Wiki

Ja słyszałam, że firma ma dobre notowania. Może ktoś podpowie czy aktualnie prowadzą rekrutację? Warto aplikować?

Iks

Apotex to cudowna firma, nastawiona na pracownika co rzadko spotyka się w tej branzy.... To jest typowa korporacja.... Tu liczy się człowiek a kadra zarządzająca bardzo dobrze motywuje do pracy. Klimat jest niesamowity i polecam każdemu. Jedyny minus to zbyt niskie premie i sama podstawa. Jeżeli to zmienią to będzie ideal

Czemu nic nie piszecie na forum Apotex? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Henry

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Rep

pracuję z lekarzami Poz i pediatrami , Rep ze mnie o stażu 12 lat , pytałam o opinię lekarzy , jest fatalna , odradzają tam pracę

Agata

@zadowolony z odejścia, a czy sposób przyznawania premii i tak dalej jest szczegółowo zapisany w umowie? Czy mógłbyś powiedzieć, jaka atmosfera panowała w firmie? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Apotex w Warszawie i mógłby napisać coś więcej na temat tego pracodawcy? Jak oceniacie go na tle innych, podobnych firm z branży?

zadowolony z odejścia

Firma nie mająca szacunku do ludzi. Pracowałem kilka lat, a w momencie kiedy nasze drogi się rozchodziły za ostatni kwartał nie została mi wypłacona premia - chociaż było wypracowana. Usłyszałem, że premie są uznaniowe i skoro odchodzę do konkurencji nic nie dostanę. Podobnie było z konkursami za które mieliśmy dostać bony upominkowe. Kilka stówek przeleciało koło nosa. Field Force na spotkaniach cyklicznych i innych wyjazdach nie kupuje alkoholu ani papierosów. Cały czas słychać tylko: daj papierosa, zrób drinka. Żałosne zachowanie przełożonego, czasami ciężko odmówić, a samemu już się prawie nic nie ma. Co kilka miesięcy zmieniają się produkty w promocji. 3 miesiące coś się promuje, gdy lekarz przekona się do produktu nie jest on już istotny bo promowany jest już inny. Niskie płace, a plany dosyć wysokie. Jedynym plusem są małe tereny w linii POZ. Szczerze nie polecam tej firmy, gdyż na każdym kroku pokazuje, że jest się tylko pionkiem w korpo.

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Apotex? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Wiślak

Witam, po rekrutacji mogę stwierdzić, że linia pediatryczna- kolejny probiotyk plus vit D do poz i pediatrów więc bardzo ciężko. Plus jeszcze wizyty u gastrologa, alergologa, reumatologa i Bóg wie kogo jeszcze. Kto trochę zna branże wie jak pracuje się z probiotykami, 10 wizyt plus 4 apteczne... sporo biorąc pod uwagę , że wizyty muszą być pewnie wykonywane z odpowiednim standardem. Plus, że małe tereny. Praca u lekarzy i sprzedaż do aptek o która martwisz się sam... nie ma wsparcia farma sam chodzisz i musisz wciskać kolejny wspaniały suplement. Czyli pensja jedna a pracujesz jako medyczny i farmaceutyczny...Zostawiam to Wam do oceny...

anha
@Wiślak 11.10.2017 06:35

Też byłam ostatnio na rozmowie w tej linii. Sporo tych wizyt a pencja maskara.

Kicia897

Slabo prawde mowiac bo ani premii ani jakos super podstawy niema. Leki co kwartal inne. Masa suplementow. Nie polecam.

Kicia

werf

a czytales może co na ten temat w ich olgloszeniu ?

Przyszy niedoszły pracownik

Byłem kiedyś na rozmowie rekrutacyjnej. Do zalet mogę zaliczyć profesjonalny wygląd firmy oraz ich reprezentantów. Niestety nie mogę tego powiedzieć o organizacji spotkania w terenie i Warszawie spotkanie opóźniło się o 2 h. Spotkanie z kierownikiem regionalnym przebiegało bez merytorycznych konkretów. Przypominało luźną rozmowę. Spotkanie w Warszawie było skierowane na detale ( Pracownik działu HR) i scenki, które trzeba było odgrywać. Plusy: profesjonalny wizerunek formy miła obsługa recepcji Minusy: Brak organizacji procesu rekrutacyjnego, Brak przygotowanych pytań rekrutacyjnych, co utrudnia rozmowę rekrutacyjną, Opieszałość w działaniu Powielające się ogłoszenia o pracę ( na to samo stanowisko)

marcin

niepoważna rozmowa rekrutacyjna, hurtownia ludzi

kinga
@marcin 08.06.2016 15:42

Mógłbys cos blizej ??bo mnie zaprosili na rozmowe??

kinga

Co to znaczy "ciekawa" opcja ?? Jakie warunki pracy??Mozesz cos blizej

Nie mam nic z tym wspólnego

A niby skąd może to wiedzieć ? Urwałeś się z choinki?

olo

koleżanka pisze z odrobiną ironi

tom

Mówisz że firma soldina i podajesz przykłady braku solidności. Gdzie tu sens?

xcs

Potwierdzam, firma sprawia wrażenie solidnej. Na pierwszym etapie, opóźnienie rekrutacyjne ok 1 h Na drugim etapie opóźnienie ( spotkanie umówione na 12:00, rozpoczęło się o 15... Mogę powiedzieć, że czas umilała Pani z sekretariatu. Sympatyczności dodała podczas spotkania Pani z HR.

byłam

Byłam tam na pierwszej rozmowie, kwestionariusz wypełniany przez kierownika, a pytania w stylu " jakie masz wady i zalety.., słyszałam od kolezanki co była na drugim etapie, że są scenki sprzedazowe (żena) - dobrze, że mnie nie zaprosili.. Powodzenia na rekrutacjach!

Zostaw opinię o Apotex - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apotex