Apotex
counter
2 69 105 5 1
C3PO

Nie ważne czy do tej pory było w tej firmie źle czy dobrze, bo teraz Pani Ewa zrobi tam to co robi najlepiej :-) Jak ktoś jest ciekaw co ta Pani robi najlepiej, to proszę popytać na rynku o jej sukcesy :-)

Pomocna?
Tak12Nie45
Zgłoś
Karolina
@C3PO

Witam, mógłbyś/mogłabyś napisać na jaką podstawę można liczyć w Apotex? Kilka razy padło to pytanie ale nikt nie odpowiedział...

Pomocna?
TakNie8
Zgłoś
Nasia
@C3PO

Pani Ewa razem z panem G z Sosnowca byłym działaczem Samoobrony to raczej równia pochyła niestety dla tej dobrej firmy.Smutne ale prawdziwe.Wystarczy poczytać zasięgnąć info o tych ludziach.Szkoda bo to dobra firma była:(

Pomocna?
Tak17Nie36
Zgłoś
Leo
@Karolina

Na taką jaką sobie wynegocjujesz. Skoro nikt nie odpowiada tzn, że są ku temu powody chociażby prawne. Dostaniesz tyle ile jesteś warta.

Pomocna?
Tak7Nie2
Zgłoś
Nick
@Karolina

PM 4000 - 4500 netto max

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Pola
@Karolina

3500

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Pracownik
@C3PO

(usunięte przez administratora) Zniszczyli firmę Apotex. Aurovitas to poziom najniższy z możliwych pod każdym względem. Niedługo będą wszczepiać GPSy pod skórę. Atmosfera fatalna od 2 lat. Pensję zaczną zaraz obniżać. Premie to fikcja. 2-3tys.brutto dla garstki na górze. Reszta sama podstawa 3-5tyss.brutto

Pomocna?
Tak2Nie22
Zgłoś
Sowa
@Karolina

Pracuję w tej firmie... Jeszcze.... ale to już nie Apotex..... Szkoda.... Teraz to Aurodno.... Podstawa 4000-6000netto i więcej dla (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak3Nie13
Zgłoś
md
@Pracownik

a masz wyniki misiu? jesli nie to nie licz nawet na to bo Cie zwolnią jak w kazdej firmie za brak wyników///

Pomocna?
Tak5Nie4
Zgłoś
huster
@Sowa

to szukaj, moze znajdziesz hmmmm za 10 tysi

Pomocna?
Tak5Nie6
Zgłoś
Jarosław
@Karolina

Jesteś zainteresowana zatrudnieniem w firmie? Obecnie pracodawca szuka osób na stanowisko: konsultant medyczny i key account specialist w różnych lokalizacjach. Niestety nie znam wysokości wynagrodzenia, ale Apotex oferuje rozwój, premie i benefity. Daj znać jeżeli będziesz składać CV.

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś
Pracownik
@Jarosław

A skąd Ty mozesz wiedziec co oferuje pracodawca, jak tutaj nie pracujesz? Rozwój, premie, benefity na papierze proponuje każdy. Gorzej z rzeczywistością. Tym bardziej w obecnym Apotexie (a raczej już Aurovitas). Nie polecam

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś
Llu
@Jarosław

„Jarosław” doskonale reprezentuje przykład obłudy jaka zapanowała w firmie po połączeniu z Aurovitas. Dlaczego są wakaty na Kas-a non stop? Bo co to za Kas który musi po punktach aptecznych jeździć gdyż Kam odbiera mu wypracowane sieci - nawet takie gdzie są 4 apteki. Czy nie zastanawia nikogo, że wakaty są tylko u jednego kierownika? Stanowisko masz tylko na umowie, uposażenie nie ma nic wspólnego z tym co oferują inne firmy. Jeżeli aplikować to tylko na medycznego.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Bob
@Leo

Wnioskując po tak przykrej odpowiedzi na zainteresowanie zarobkami, które jest tu jak najbardziej na miejscu. To Ty dostajesz ZERO

Pomocna?
Tak1Nie11
Zgłoś
Leo
@Bob

Wnioskując po formie i składni Twojego wpisu ZERO to poziom Twojej inteligencji.

Pomocna?
Tak10Nie1
Zgłoś
Boxing
@Nasia

Moim zdaniem nic lepszego nie mogło się trafić tej podupadającej firemce niż para tych ludzi. Nareszcie wszyscy będą musieli zabrać się za prace merytoryczna u lekarzy a nie za pierdolety, mielenie paczek i udawane transakcje.

Pomocna?
Tak6Nie10
Zgłoś
Ula
@C3PO

Pani Ewa fajna babka. Wypiele nierobów którzy są tu z zasiedzenia. Zredukuje stanowiska nikomu do niczego niepotrzebne i basta. Do czego to podobne żeby było tylu produkt managerów? W innych firmach 1 ma 8 -10 produktów i radzą sobie. A tu jedna osoba odpowiada za promowanie jednej tabletki. Parodia !

Pomocna?
Tak5Nie3
Zgłoś
Boby
@Karolina

3900 czysty dramat. Bez szans na premię. Budżetów nie ma.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Kula
@Ula

Dobre.... rozumiem, że liczysz na etacik wzamian za zwolnionych by samej nic nie robić jak cała reszta która ciągnie się niczym smród za Panią Ewą z firmy do firmy.

Pomocna?
Tak7Nie2
Zgłoś
Ula Nowy wpis
@Kula

Kula, nie pracuje już w Apotex. Umiem liczyć na siebie. A moja opinia jest obiektywna. Smród ciągnie od ciebie- zatęchły, zasiedziały, charakterystyczny dla tych którzy siedzą w jednym miejscu latami z wygodnictwa i lenistwa. Robić tak żeby się nie narobić to wasza maksyma.

Pomocna?
Tak7Nie2
Zgłoś
Kula Nowy wpis
@Ula

Ula jad i żal ściskający Twą (usunięte przez administratora) to takie typowe dla niespełnionego korpo ludka. Osądzasz kogoś nie mając o nim bladego pojęcia, nazywasz kogoś leniem a nie potrafisz posługiwać się poprawnie językiem ojczystym ... świadectwo prawdy o sobie sama wystawiłaś.

Pomocna?
Tak1Nie6
Zgłoś
Nie ok Nowy wpis

Zacznę od tego, że Apotex a teraz już Aurovitas to była podkreślę była świetna firma z tradycją i szacunkiem do pracowników. W firmie, w której rzeczy w zasadzie niemożliwych nie było. Odkąd ekipa zmieniła się, zamienili w (usunięte przez administratora) i typową korporację. Teraz nie liczy się pracownik, ważne jest bizancjum co by się pokazać na zewnątrz i jak najwiecej ściągnąć swoich do pracy a przy tym utworzyć nowe nikomu niepotrzebne stanowiska pracy. Tylko niestety to idzie w bardzooo złym kierunku , począwszy od tego ze atmosfera w terenie jest nieciekawa, klienci to widzą i przechodzą wraz z przedstawicielem do konkurencji bez żadnych sentymentów a wyniki idą w dół... . Zastanawia mnie jeden fakt, ze wielu ze „starej gwardii” ma rzekomo skończone studia MBA, coach i inne a dają się wciąż tak manipulować oraz nikt z góry mówię tutaj o panach z Indii nie reagują na działania ekipy rządzącej, widząc w jakim kierunku zmierza ten pociąg... . Przypomnę, że nie jedną firmę już położyli i ręce umyli. Po rozmowach z przedstawicielami 80% czeka aż pandemia minie , rynek ustatkuje i będą mogli znaleźć inną pracę. Każdy z nich w tym momencie koncentruje się na statystykach, które muszą być corect typu, aktywności dzienne, ilość zamówień a nie to co najważniejsze efektywna wizyta , która dałby wszystko opisane powyżej bez zbędnych tabel i kolorowania trawy na zielono. Business review- takie rzeczy są teraz ważne? Serio?Apotex w tym czasie skupił wagę na szkoleniu dla pracowników w regionach, bo stawiał na ludzi i ich komfort pracy, czego mieli świetne efekty. Narzędzia? Czuje, ze w tej materii nic nie idzie do przodu vs firmy konkurencyjne. Kasa idzie na spotkania cykliczne i hotele w pięknych miejscowościach , których i tak nie korzystają ludzie ze względu na wypełniony po brzegi plan zajęć. Dużo można jeszcze wypominać ale uważam ze nie ma sensu. Droga firmo tracicie to co najcenniejsze czyli LUDZI,co daje Wam zysk i szacunek na rynku farmaceutycznym w postaci opinii i zaufania, które będzie ciężko odbudować... . Dziękuje

Pomocna?
Tak3Nie11
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Apotex? Oddzwaniają zawsze?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Lila
@Pytanie

Ale po czym? Po wysłaniu CV, po I etapie, II, na jakie stanowisko czy po wysłaniu wniosku urlopowego. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Pola Nowy wpis
@Lila

Po zapytaniu o godzinę...

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Olek

Jaką macie atmosferę w pracy?Na jaką umowę oraz zarobki może liczyć młody pracownik?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
KOlega

Kolego, pojawiło się ogłoszenie na Kasa teren Skierniewic Łomża czy ten kierownik odpowiada, za ten teren. Mam kilka pytań ile wizyt, czy sa realne plany, na ile można liczyć podstawy, czy sa GPS.. Słyszałem ze jest jakiś koleś kierownik w Apotex który pracował Valent i jest bardzo nieprzyjemny (usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Lo
@KOlega

Info o kierowniku się zgadza. Plany bardzo wysokie, wizyt 10. Geolokalizacja w telefonie.

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś
Nick
@KOlega

Kierownik kas który ma Sierniewice i Łomżę to coś najlepszego co może was spotkać. Jest wspierający, kreatywny, wymagający i ambitny. Chyba mylicie go z kimś innym.

Pomocna?
Tak3Nie10
Zgłoś1
Boby
@Lo

10 wizyt to nawet poniżej standardu.

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Kogito

Mielenie paczek, odkupywanie i wprowadzanie w to miejsce nowych zamówień. Ot i cały sukces rekinów wyników tej firmy. Obciąć budżety, ściągnąć lejce, przyjrzeć się jak generowane są zamówienia i wtedy się okaże kto powinien zajmować najwyższe miejsca w rankingach. Bo powielać zamówienia, które już raz wprowadził kam/ kas to każdy potrafi. Amatorka. Odradzam prace w tym czymś.

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 166 dni.
 Pytanie

Czy w firmie Apotex są regularne szkolenia pracownicze?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Val

I jak tam? Turbany was pozamiatają ????

Pomocna?
Tak3Nie6
Zgłoś
j

Pracowałem tam kilka lat, dawno temu. W porównaniu z resztą branży, to atmosfera tam wydawała się być jeszcze dość ok, a ludzie w miarę rozsądni. Przerobiłem jednak oczywiście zmianę terenu i ciągłą rotację leków. Kasa wtedy około 3500 zł netto podstawy, premie ciężkie do wyrobienia od 3000 zł do nawet 8000 zł brutto. Dużo egocentrycznych gwiazd, głośnych, robiących wokół siebie szum, ale nie mających intelektualnie tak naprawdę zbyt dużo do zaproponowania, taka jest smutna prawda - to było czasem nieznośne. Trafiło się też kilku totalnych wieśniaków bez szkoły na kierowniczych stanowiskach, którzy nie potrafili nawet poprawnie posługiwać się językiem polskim. (usunięte przez administratora) i konformizm też na bardzo wysokim poziomie. Taka to branża. Życzę Wam wszystkim powodzenia i pozdrawiam z zupełnie innego miejsca (również branża handlowa, ale w powiązaniu z handlem międzynarodowym i spedycją). Tu trzeba pracować nie tylko ciałem, ale ważna jest też głowa i konkretna wiedza. Apotex siedzi we mnie każdego dnia, w dzień i w nocy :), ukształtował mnie, być nawet jeszcze bardziej mnie skrzywił. Tak czy inaczej, mimo, że na samo wspomnienie kilku zdarzeń dostaję aż gęsiej skórki... i tak było super.

Pomocna?
Tak3Nie3
Zgłoś
Leo
@j

Od momentu połączenia się z aurovitas równia pochyła w stronę przepaści. „Góra” zatrudnia swoich ludzi - bez żadnych pozytywnych osiągnięć, wiedzy, chęci nauki i rozwoju... a przede wszystkim szacunku do pracownika. Nierealne plany sprzedażowe, tworzenie wewnętrznej konkurencji przez niedouczonych menadżerów jest na porządku dziennym. Szkoda, kiedyś Apotex był dobrą firmą na rynku farmaceutycznym.

Pomocna?
Tak8Nie12
Zgłoś
Była

Widzę, że coś się dzieje w firmie. Dla mnie to nie dziwne, bo jak są do firmy przyjmowane spady z innych firm które nie jeździły do pracy we wcześniejszej firmie to jak ma się dobrze dziać. Trzeba używać GPS a tego te osoby nie lubią i narzekają a później rotują.

Pomocna?
Tak1Nie4
Zgłoś
Aniela

W apotexie ogolnie pracowalo sie super. Oczywiście to zależy od terenu i kierownika ale od kiedy przejął nas aurovitas niestety wszystko sie zmieniło... Nowy zarząd nowe warunki i swoje zasady... Praca nie wygląda juz tak samo niestety.... Rotacja jest taka bo ludzie sami zaczeli odchodzić po zmianach skoro pozmieniali im tereny i do najblizszego punktu co niektórzy mieli 100 km... Albo z PM musieli przejsc na faramceutycznego.... Premie sa do wyrobienia ale niestety śmieszne... (ok 3 tys brutto) Jesli chodzi o PM to tak 3500-4000 netto podstawa Auto golf VII Geolokalizacja w telefonie

Pomocna?
Tak3Nie7
Zgłoś
Odp
@Aniela

Premie możliwe do wyrobienia są większe. Mówisz o podstawie, są konkursy, koszyki, może uzbierać się niezła suma. Ale prawda jest taka, że przez ciągłą rotację produktów i masę suplementów w promocji, jeżeli nie masz dobrego KAMa i nie robisz wrzutek - samą pracą lekarską cudów nie zdziałasz. Podstawy tez są wyższe, wszystko zalezy od doświadczenia. Atmosfera w porównaniu do tej np sprzed roku jest fatalna. Przedstawiciele uciekają sami, bo firma nie jest w stanie ich niczym zachęcić, dokładając tylko obowiązki i zajmują się szukaniem haków na kierowników z długoletnim stażem...

Pomocna?
Tak2Nie9
Zgłoś
Zadowolony z odejścia
@Aniela

To wszystko prawda... Apo już nie istnieje. Było fajnie ale się skończyło. Aurovitas posprzątał dobra atmosferę i motywacje. Dla niektórych drastyczne zmiany w terenach nawet liczone w województwach. Wcześniejszy ważny czynnik ludzki to teraz już tylko pionki w rękach góry...

Pomocna?
Tak2Nie5
Zgłoś
~

Ta gówniana firma cały czas się ogłasza ale nawet nie otwierają wysłanych do nich CV. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie7
Zgłoś
Wiecz

Czesc, Chciałbym się dowiedzieć jak się pracuje w Firmie Apotex z tego co się dowiedziałem to jest nowy regionalny na terenie wielkopolski, łódzki. Czy to jest normalna osoba czy wyciska z przedstawiciela tz. Cytrynę a pózniej mówi odejść. Chodzi o Kas-ów. Jakie zarobki, auto, liść wizyt na tym stanowisku KAS. Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Jarosław
@Wiecz

Ja też widziałem, że szukają osób na to stanowisko i pracodawca proponuje sporo benefitów. Interesuje mnie wysokość targetów i możliwość uzyskania premii. Jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej napisz proszę czego się dowiedziałeś.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
*
@Wiecz

Nowy pan kierownik jest tak skuteczny, że odkąd „kieruje” ma więcej wakatów niż pracowników w terenie.

Pomocna?
Tak7Nie2
Zgłoś
Pan
@*

Czyli to prawda, co mówią na rynku żeby uważać na niego. Mam pytanie czy sami przedstawiciele odchodzą czy ich zwalnia. Jaki ,a teren ten „ nowy kierownik. Jeszcze mam pytanie czy cele sprzedażowe sa u Was realne.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Lo
@*

Potwierdzam

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Apotex?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Nick
@Pytanie

Mocna głowa.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
X

Byłem na rozmowie, ostatecznie jednak wybrałem inna ofertę. Szkoda że rekrutacji nie prowadził kierownik tylko Pani z HR, choć bardzo miła, kompletnie nieprzygotowana. Nie uzyskałem nawet odpowiedzi jakie leki mam promowac, ile wizyt itp

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Krzy

Witam, Jakie sa zarobki na stanowisku Kas apteczny, jaki jest kierownik, czy można się z Nim porozumieć, jaka flotą ile wizyt, czy farmaceuci sa zainteresowani preparatami. Czy plany sa realne. Proszę o odpowiedz bo nie wiem czy iść na rozmowę

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
AgnesMagnes

Lubię atmosferę w Apotex za: Świetne zarobki, bardzo dobra organizacja pracy, ułatwiająca życie przedstawiciela, a do tego świetne benefity (benefit system, ubezpieczenie, prywatna opieka zdrowotna).

Pomocna?
Tak1Nie9
Zgłoś
Karolina
@AgnesMagnes

Agnes na jaką podstawę można liczyć na stanowisku medycznego?

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nick
@Karolina

4000 - 4500 max

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Snowboard
@Nick

5000tys netto jak masz doświadczenie i firma chce Cię (zakupić) na dzień dobry.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Nick
@Snowboard

Bzdura

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Edyta
@Nick

Może wynagrodzenie to zależy od doświadczenia? Poza tym napiszesz, jaką formę współpracy oferują dla nowych pracowników w Apotex?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Apoludek

Nie polecam. Szukam czegoś innego bo atmosfera jest straszna ect.

Pomocna?
Tak8Nie1
Zgłoś
Ryszard
@Apoludek

Masz zamiar szukać nowego miejsca pracy z uwagi na atmosferę, która panuje w firmie Apotex. Mógłbyś wypowiedzieć się na temat innych aspektów związanych z zatrudnieniem w tej firmie? Mam tu na myśli pozostałe warunki pracy. Liczę na Twoją wypowiedź.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Edyta

A na jakim stanowisku pracy pracujesz w Apotex? Nie napisałeś nic na ten temat. Jeśli możesz, powiedz coś więcej o swoich obowiązkach.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zainteresowany

Czy wiadomo z jakiego powodu jest w ostatnim czasie tak wiele rekrutacji w apotex?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Xyz
@Zainteresowany

Firma się powiększyła, doszedł Aurovitas, dobra szansa aby się dostać do dobrej firmy ;)

Pomocna?
Tak3Nie10
Zgłoś
Zainteresowana
@Xyz

Z tego co wiem to są 2 osobne firmy i apotex sprzedał swoje flagowe produkty. Dlatego pytanie czy też z tego względu jest taka obecnie rotacja?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
PM
@Zainteresowany

Rekrutacje są spowodowane zmianami w zarządzie firmy, co spowodowało szeroko pojęty brak kultury organizacyjnej.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Zainteresowana
@PM

Jest aż tak źle. Jakieś więcej szczegóły? Warto aplikować?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nick
@PM

Powiększono tereny niemal dwukrotnie za te same pieniądze. Premie nierealne -od 100 % realizacji ims.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Vhvh
@Nick

Premie są realne dla medycznych

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś
zadowolony z odejścia

Firma nie mająca szacunku do ludzi. Pracowałem kilka lat, a w momencie kiedy nasze drogi się rozchodziły za ostatni kwartał nie została mi wypłacona premia - chociaż było wypracowana. Usłyszałem, że premie są uznaniowe i skoro odchodzę do konkurencji nic nie dostanę. Podobnie było z konkursami za które mieliśmy dostać bony upominkowe. Kilka stówek przeleciało koło nosa. Field Force na spotkaniach cyklicznych i innych wyjazdach nie kupuje alkoholu ani papierosów. Cały czas słychać tylko: daj papierosa, zrób drinka. Żałosne zachowanie przełożonego, czasami ciężko odmówić, a samemu już się prawie nic nie ma. Co kilka miesięcy zmieniają się produkty w promocji. 3 miesiące coś się promuje, gdy lekarz przekona się do produktu nie jest on już istotny bo promowany jest już inny. Niskie płace, a plany dosyć wysokie. Jedynym plusem są małe tereny w linii POZ. Szczerze nie polecam tej firmy, gdyż na każdym kroku pokazuje, że jest się tylko pionkiem w korpo.

Pomocna?
Tak24Nie2
Zgłoś
Bel
@zadowolony z odejścia

Czytam czytam,nie jestem z branży.moja żona jest. Skoro nie polecasz tej firmy to dlaczego pracowałeś w niej kilka lat? Nie szkoda było Ci czasu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Apotex - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259