Opinie o Viateam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Viateam Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Viateam Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viateam Sp. z o.o. w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Pani Prezes i Wielki Pan Dyrektor nie wypłacili wynagrodzenia pracownikom (ponad 20 osób) w firmie MM SYSTEM . Późnię zarządzali sobie firmą Viateam sp. z o.o. tu pojawiły się negatywne komentarze to teraz są w filmie ELECTRICITY sp. z o.o. Z tarczy MM System otrzymali 500 tyś zł. Może wypłacie był pracownikom zaległe wynagrodzenia? Jak wy możecie spać bez wyrzutów sumienia, (usunięte przez administratora) tyle osób i zostawiliście bez środków do życia. Pensja nie została wypłacane pracownikom a Ci Państwo chwalili się nowym mercedesem i jak były problemy to jakoś mieli pieniądze na wakacje!!! Uwaga dla wszystkich którzy pracują u Tych osób, na początku jest dobrze a później brak wynagrodzenia. A Pan W. udaje pokrzywdzonego że to mu nie wypłacili i że jest taki poszkodowany przez życie. A jak zaczynają się problemy to otwieracie albo wykupujecie kolejną firmę i zmieniacie w KRS zakres prac. Czy ktoś wam jeszcze w ogóle wierzy ? Cwaniacy

Czy w Viateam Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Były pracownik Nowy wpis

No oczywiście że nie, Wojtek razem z Marzena mają na głowach komorników i kwoty dla niektórych z wierzycieli przekraczają 100tys, 200tys itd...

Paulina Nowy wpis

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że na forum publicznym nie należy raczej posługiwać się danymi osobowymi. Miej to zawsze na uwadze. Z Twojego posta wynika, że Właściciele firmy Viateam mają spore problemy. A o od jak dawna już tam nie praujesz?

@Paulina

Paulina nie należy (usunięte przez administratora)pracowników ja Ci ludzie i nie wypłaca pieniędzy. Niech ta dwójka zacznie przestrzegać przepisów prawnych.

kariatyda

Jak można wypisywać takie bzdury? Czy ktoś z Was pracował w firmie VIATEAM? Bo z tego co wiem ta firma jeszcze nie zatrudniała pracowników więc może ktoś ma jakieś dowody, że firma nie płaci? Może jakieś potwierdzenie w postaci umowy o pracę z VIATEAM dołączycie? Najprościej to wszystkich hejtować bez poparcia dowodami.

@kariatyda

Weź się przejdź z tym psem i ochłoń. Może prawda boli gdzieś tam z tyłu pod kłębkiem wyrachowania, braku empatii i niespełnionym marzeniu o byciu kimś. Nie wyskakuj mi tu z umowami, bo jedną umowę już z wami mam, wiesz gdzie mogę ci ją dołączyć ? Jeśli choć jedna firma bądź jeden pracownik dzięki tym komentarzom was ominie to już będzie dla nas następny mały sukces. Tak że przypominam Wszystkim, nie wierzyć w żadne ich słowo, żadne zapewnienia, najzwyczajniej w świecie Was wykorzystają tak samo firmy które mają nadzieje na dobrą współprace z Wojtkiem i Marzeną zaaaaaaapomnieć o nich i omijać szerokim krokiem.

Znajomy z MM
@kariatyda

Tak tak Pani Marzanno, jeżeli nasze wypowiedzi są bzdurami to Pani wypłaciła zaległe wynagrodzenie pracownikom z MM System. Do wszystkich którzy będą chcieli zacząć pracę w firmie VIATEAM zobaczycie w KRS kto do kogo należy ta firma, a później do kogo należy MM System i poczytajcie opinię. Wszyscy pracownicy się zwolnili bo nie otrzymywali wynagrodzenia.

Pracownik MM
@kariatyda

Marzanno, najlepiej to się dorabiać na czyimś nieszczęściu. Oddaj pracownikom z MM System pieniądze a później możesz kogoś oceniać. Największą bzdurą to są wasze firmy i które (usunięte przez administratora) ludzi.

@kariatyda

Wystarczy wiedzieć, kto tą "firmą" zarządza. Dorabiacie się na ludzkim nieszczęściu a to jest najgorsze qrestvo, jakie można sobie wyobrazić. Jak wy co rano w lustro patrzycie wiedząc ilu ludzi skrzywdziliście?? Jak wasi pracownicy z Ukrainy nie mieli za co wrócić do domu kiedy wizy im się skończyły? Jak ludzie nie mieli za co przeżyć w Boże Narodzenie? Jeszcze bezczelnie z uśmiechem na ustach staliście na Wigilii pracowniczej na "krzywy ryj" i żarliście nasze jedzenie wiedząc, że nie było wypłat półtora miesiąca wstecz? A konkubent jeszcze przemówienie wygłosił jak to przykłady prezes. Nie rób wsi w Stolicy kobieto, nie zasługujecie na to, żeby tu mieszkać. Wyjdź z tej starożytności, KARIATYDO. W tych czasach nie ma już niewolnictwa.

@kariatyda

Zapomniałam pochwalić nick, Marzanno. Kariatyda - starożytny słup. Bardzo adekwatne ;)

@kariatyda

Ja mogę dołączyć SĄDOWY NAKAZ ZAPŁATY wystawiony na twoją drugą firmę, jak pewnie zresztą cała masa innych wierzycieli ;)

Ex

Viateam to nowa firma założona przez właścicieli MMSystem, którzy oszukali wielu ludzi. Zarówno kontrahentów jak i własnych pracowników. Nieopłacane faktury i niewypłacane miesiącami wynagrodzenia ograz składki ZUS to tylko część tego, co uprzednio założona przez tych ludzi firma sobą reprezentuje. Nie rozumiem dlaczego jeszcze nie siedzą w pace za swoje poczynania, ale myślę, że ten czas nieuchronnie się zbliża. Nawet "Słupy" nie powinny być tak bezmyślne jak prezesik i jego konkubina. Generalnie sprawa nadaje się do telewizji. Myślę, że powstałby z tego dobry reportaż np. u p. Jaworowicz albo w Uwadze.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Viateam Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Wszystkie opinie negatywne są prawdziwe. Nie płacą, (usunięte przez administratora) Na początku obiecują gruszki na wierzbie a potem brak kasy i brak kontaktu. Maja dziwne powiązania w urzędach w Warszawie - pachnie to nawet zorganizowanym działaniem na szkodę. Ostzrgam

wojtek
@Piotr

Proszę o potwierdzenie faktami czym to pachnie, bo odnoszę wrażenie że gównem pachnie twoja wypowiedź

@wojtek

Nie wiem czy pachnie, nazwij to jak chcesz. Kiedy oddasz mi moje 25.000, zł z umowy o pracę?

Znajomy
@wojtek

(usunięte przez administratora)Pewnie już robisz pod Siebie. Później będziesz mówił wszystkim że to tylko chwilowy brak płatności itp. Jak najdalej o tych ludzi. Po co zakładasz drugą firmę jej majątek też przegrasz przez hazard a pracownikom będziesz mówił że Ci inne firmy nie zapłaciły ?

@wojtek

(usunięte przez administratora)to pachną wasze przekręty. Po co nową firmę otworzyliście skoro poprzednia jest tak zadłużona, że do końca życia byście się nie wypłacili za same faktury i wynagrodzenia dla pracowników? Tak przy okazji... Zamierzacie jeszcze w tym roku wywiązać się ze zobowiązań wobec byłych pracowników jakie zasądził Sąd Pracy czy znów zorganizujecie "wesołe święta"?

To nic innego jak MM System

Broń boże tam nie iść do pracy, nie płacą wynagrodzenia. Banda złodziei i (usunięte przez administratora) Broń boże nie nawiązywać współpracy między firmami, STRABAG'owi i PKP położyli roboty na które mieli kontrakt. I po prostu zmienili sobie firmę na inną, razem ze swoim adwokatem myślą że nie są do ruszenia, a to pierwszy z X błędów. Zatrudniają osoby z Ukrainy i po dwóch tygodniach czy miesiącu zwalniają i nie płacą wynagrodzenia. Najśmieszniejsze jest że myśli że nikt nie wie gdzie mieszka, gdzie stoi jego Mercedes i gdzie wychodzi z psem, jeszcze chwila, jeszcze moment i....

wojtek
@To nic innego jak MM System

Proszę o potwierdzenie swojej wypowiedzi konkretem w innym wypadku jesteś zwykłą (usunięte przez administratora)

@wojtek

Ehhh Wojtek, Wojtek Wojtek, przestań udawać barana, tylko oddawaj pieniądze swoim pracownikom. Jak myślisz że jesteś taki sprytny to się zdziwisz, a dowody pewnie przyszły Ci pocztą już dawno temu. Jak nie chcesz ich oglądać, to zawszę możesz się z pracownikami spotkać i "jakoś" to załatwić. No chyba że jednak coś jest na rzeczy i trochę takiego spotkania się obawiasz. Na Twoim miejscu na pewno bym się obawiał. Nie martw się, ja na pewno przyjdę po to co mi się należy.

Pracownik MM

Proszę oddać pracownikom MM System ciężko zarobione pieniądze. Nie ukryją się państwo w nowej firmie. Odradzam wszystkim Pracy u tych ludzi.

angry

Banda (usunięte przez administratora) jak najdalej od nich

Kamil

@nickelback jakiego finansowania?

angry
@Kamil

nie wypłacają pensji

Stary znajomy

Nie polecam tej firmy, Firma ta należy do tych samych osób co MM SYSTEM, które (usunięte przez administratora) dużo osób. Pracownicy nie dostali pensji i pracowali za darmo. Po wszystkim firma się zmyła z starej lokalizacji. A prezesem tej firmy został Pan Wojciech, który miał tupet oszukać tyle osób. Życzę Pani Marzannie i Panu Wojciechowi żeby ktoś Państwa tak (usunięte przez administratora) jak Państwo oszukali wszystkich pracowników. Wszyscy Którzy chcą zacząć prace albo współprace z tym Państwem, serdecznie odmawiam.

Nickelback

Brak finansowania

Ciekawy

Czy w tej firmie również nie płaci płaci Pani wynagrodzenia pracownikom ?

Zostaw merytoryczną opinię o Viateam Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Viateam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Viateam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Viateam Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Viateam Sp. z o.o.
  • Malborska 1 lok. 11