POLSERVICE Geo Sp. z o.o.

Opinie o POLSERVICE Geo Sp. z o.o.

Zigi

Nie mogę złego słowa powiedzieć na temat tej firmy. Byłem naprawdę bardzo zadowolony. Jeśli tylko będę potrzebował pracy i będą chcieli mnie przyjąć chętnie tam wrócę.

pepa

Roki, chyba nie oczekujesz że wrzucą klepsydrę na stronę główną co ? Weź ty się puknij w czoło.

Roki

To jest taka firma że ostatnio zginęło jej dwóch pracowników w wypadku samochodowym a na stronie ww cisza :(

ja

To może dla odmiany parę pozytywów. Odszedłem od nich kilka lat temu, a pracowałem przez 3. Mozna trafić na dobrego koordynatora, ja takiego miałem. Dostałem na dzień dobry na tyle na ile się umówiliśmy, jeśli chodzi o stawkę. Fakt, na podwyzki nie ma co liczyć. Tu akurat Koordynator troszkę przesadził, obiecując mi sciezkę rozwoju. Ile wynegocjujesz na dzień dobry, tyle bedzie Ci musiało wystarczyc na lata. Jako pracownik z umowa o pracę, nie mogłem narzekać. Praca niby po 10h, ale jak mi ów Koordynator powiedział "jak skończysz robotę, możesz jechac do domu, innym razem może będzie potzreba zostać dłużej". Generalnie wspominam pozytywnie, bo mając już swoje doświadczenie, mogłem liczyć na zaufanie z jego strony.

Janusz

Trafiłem do nich przez przypadek, czytam tutaj opinie i widzę, że od lat nic się nie zmienia. Jeżeli jesteś młody i nie masz doświadczenia, to na pewno w tej firmie nikt cię nie nauczy sztuki geodezyjnej, pomimo dużych kontraktów praca jest często robiona niezgodnie ze standardami, a najgorsze jest to, że młodzi ludzie, którzy zaczęli swoją karierę w tej firmie, nawet nie maja pojęcia, że robią coś źle i później się dziwią, że wychodzą im błędy. Co do samych warunków pracy wszystko zależy na jakiego koordynatora się trafi, u jednego będziesz w terenie nawet w śnieżycę, drugi w taką pogodę puści cię do domu. Zarobki marne, bo firma woli zatrudniać ludzi bez doświadczenia , ale tanich, ewentualnie jak godzisz się na wszystko co ci powiedzą, i lubisz z ucha strzelać dla przełożonych.

Typowy Janusz

Ludzie nigdy w życiu nie decydujcie się na pracę tej firmie. Szkoda życia! Wykorzystuja ludzi jak nigdzie. Standardy 100% jak z PRL. Aż dziw bierze że taka badziewna firma może istnieć na rynku. No ale to wszystko kosztem biednych pracowników. Istna tragedia. Mógłbym też się rozwodzić nad kompetencjami kadry zarządzającej ale miłościwie przemilcze. Powiem tylko że syf [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kamieni kupa jak to mówią politycy. Nawet na praktykę nie polecam, szczególnie że standardów bhp nie ma żadnych.

Geodetta

Firma z dużym doświadczeniem na dużych projektach, fajni ludzie (oprócz tych w biurze w Warszawie), profesjonaliści (co po jednym kontrakcie rezygnują z tej firmy), praca głównie w delegacjach, szukają lokalnych asystentów. Umowa zlecenie przez rok a później loteria, albo umowa o pracę albo dalej zlecenie albo zwolnienie. Stawki nieco zaniżone zależnie od piastowanego stanowiska. W żadnej innej firmie nie spotkałem się z taką patologią żeby wpłaty za umowy zlecenie umownie płatne DO 10-go przychodziły niekiedy 22-go każdego miesiąca. A jeśli szanowny pan D. klęska pojedzie sobie na wakacje urlop ferie czy inne L4 to wpłata dociera po dwóch miesiącach. Pan MJ jest jak listonosz rozworzący pocztę pon kontaktach, ciężko z nim porozmawiać, a jeśli już dopadnie cię ten zaszczyt i poprosisz o podwyżkę lub umowę o pracę to udowodni ci że jesteś nikim w tej firmie. Sprzętu wiecznie brakuje, bo są ważniejsze kontrakty w Polsce. Jeśli lubisz pracę na rozpadających się Leica 1200 lub starszych, z podstawową wersją oprogramowania to własne dla ciebie jest praca w tej firmie.

Asystent
@pick 22.09.2016 15:09
Normalne, powiedz która firma geodezyjna daje samochód służbowy?

Dużo obietnic, mało konkretów , dziwne umowy o prace z rozbiciem na stawki z ryczałtem za nadgodziny, brak umów na czas, sprzęt z muzeum chyba brany albo ze szrotu, auta w stanie agonalnym i pensje płacone w zależności od humoru księgowego. Odradzam !!!!!!!!!!!!!

Wesoły ninja
@pick 22.09.2016 15:09
Normalne, powiedz która firma geodezyjna daje samochód służbowy?

Firma Dno nie szanują nikogo NIE POLECAM Brak znajomości prawa bhp przepisów Kicha

do lek

Po tej firmie można się wszystkiego spodziewać, nie zdziwi mnie to, zdarzało się że człowiek jest w terenie i ma problem natury sprzętowej kierownictwo przez duże K mówi - radź sobie ale robota ma być zrobiona

Michal

A mi kazali paliki strugać z drwa w lesie, a farbę to z malin robiłem... Szkoda gadać,

v

Przepisy prawne w jasny sposob wyarazaja sie w temacie piastowania stanowiska koordynatora bez uprawnien geodezyjnych tj. zezwalaja na nie. Nauczcie sie przepisow zanim pojdziecie pracowac do Polservice albo jakiejkolwiek innej firmy.

Januszzz

Jeżeli dla inż. geodety wyższa stawka to 10 zł/h na ręke na umowie zlecenie to gratuje pojęcia o świecie lub szacunku do samego siebie. W tej firmie kierownictwo ma za nic pracownika. Po wypłate trzeba dzwonić co miesiąc i najlepiej codziennie to może przed dwudziestym dniem miesiąca się uda. Pracowałem w wielu firmach z różnych branż ale takiego braku szacunku dla pracowników jeszcze nie widziałem nigdzie. Nie polecam nikomu Polservice Geo chyba, że ktoś naprawde nic nie moze znaleźć i chce przezimować.

informator

nowa strona Polservice Geo a na niej pytanie: DLACZEGO MY Postaram się odpowiedzieć na to nurtujące niektórych pytanie >Firma z tradycjami - rodzinnymi.. >Zatrudniamy ponad 100 geodetów - z czego 3/4 to umowy o dzieło/zlecenia, ewentualnie podwykonawstwo >Posiadamy niezbędne uprawnienia i kwalifikacje -kto? bo chyba nie kierownictwo :):)))) >Działamy w cały kraju - tylko ciągle szukają ludzi którzy będą chcieli jeszcze z nimi współpracować >Korzystamy z nowoczesnego sprzętu - np. geodimeter pamiętający czasy Libii (lata 70) >Mamy stabilną sytuację finansową - ale tylko tych na umowie o pracę, reszta co miesiąc czeka na "kęsję" >Kilkuset zadowolonych klientów - nie "-set" a "-kilkunastu" matki-firmy-córki zależności między firmami znane tylko nielicznym >Jesteśmy firmą z polskim kapitałem - do której ciągle ktoś musi dopłacać, bo biorą roboty za bezcen, a faktura nie pokrywa realnych kosztów ps. objaśnienia słowa FAKTURA - słowo magiczne w tej firmie FAKTURA - pojawia się mniej więcej co miesiąc w drugiej połowie 4 tygodnia każdego miesiąca i blady strach pada na coniektórych kierowników - ile procent ile procent ile zł... >Oferujemy kompleksowe wykonanie pakietu usług - - może być szybko i tanio, ale nie będzie dobrze ewentualnie - może być szybko i dobrze ale i tak będzie tanio.. takie czasy >Gwarantujemy wysoki standard usług i terminowość - terminowość - w tej firmie to fikcja, co lepsze firmy budowlane już się nauczyły, pozostali się uczą

Pomres

Do Polservice Geo (a fuj) dostać się nie trudno-przyjmują wszystkich jak leci tam gdzie akurat kogoś potrzebują. Pracownicy na których trafiłem całkiem w porządku, czego nie można powiedzieć o kierownictwie firmy. Ci mają za nic pracowników. Co miesięczne upominanie się o wypłatę to norma. W tej firmie liczy się tylko kasa!!! Pieczątki uprawnionych jeżdżą po całej Polsce i aż dziwne że ta firma jeszcze funkcjonuje i to całkiem nie najgorzej. Dla tych na śmieciówkach na każdym kroku i pod byle pretekstem ucinają stawki, byle tylko prezesom i koordynatorom(sławny już pan J...i) żyło się dobrze, którzy de facto potrafią tylko liczyć pieniądze, i wozić faktury, bo o geodezji to mają niewielkie pojęcie.

Jan

Pojawiły się ogłoszenia bo zwolniło się kilku geodetów (z dużym stażem, z własnego wyboru) i na miejsce np. 3 doświadczonych osób firma planuje zatrudnić pewnie z 6-7 nowych.. sami sobie przeliczcie stawki :)

Stary Geodeta

Pracowałem. Praca jak praca. Mam wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Jedyne co widzę to coraz niższy poziom wykształcenia i coraz większe wymagania.

Heniek

Nie

archibaldzie

o taaaaak, sztuka geodezyjnej nieprecyzji szczególnie na kontraktach kanalizacyjnych :) wiecie o kim mowa :))

Chcesz być murzynem to wysyłaj i sam się przekonaj. I życzę powodzenia w zdobywaniu wiedzy, bo to nie będzie wiedza zgodna z zasadami sztuki geodezyjnej.

gość

Archibaldzie, brzmisz niczym stare - młode 35 piętro...

były pracownik

Przyznam sie szczerze że wstyd mi teraz że pracowałem w tej firmie, nie piszę o tym jak sie pracowało w tej firmie bo ten który miał umowę o pracę i wywalczył sobie tyle ile chciał na początku mówię o zarobkach to jakoś mu tak praca leciała wypłata regularnie, nadgodzin wypłacone.Gdy pracowałem firma zatrudniała 100 geodetów na umowę o pracę, teraz to najgorsze badziewie jakie może być, zadnych umów o pracę,zatrudniają piekarzy aby schodzić z cen, oferują na początek 8 zł brutto w delegacji bez delegacji,takie ceny jaka ta firma daje na przetargach to wstyd dla geodezji, przez takie firmy jak polservice zawód geodety spada na psy, tylko koordynatorzy maja dobrze i oczywiście Pan J.a reszta to zwykłe robole.Mam nadzieje że ta firma długo jeszcze nie będzie psuła rynku ,choć przez swoje ceny wygrywają przetargi. Szczerze nie polecam tej firmy, żenada

universal

Firma daje możliwość zdobycia praktyki do geodezyjnych uprawnień. Na początku kariery nigdzie "złotem nie sypią" a w Polservice szynkę kroi się grubymi plastrami.

pracownik01
@universal 22.12.2014 12:13

Retoryka Złotoustych z firmy Polservice Geo :) starszyzna plemienna zawsze w formie :) "dałbym ci wszystko co tylko mógłbym ci dać, ale dam ci tyle ile chcę ci dać by cię wydy*ać"

yy

Cieszę się koledzy Geodeci, że dzielicie się swoimi doświadczeniami z pracy w PolSerGeo i mówicie innym prawdę - jak tam jest. Dobrze by było, żeby pan J. i najwyższy z najwyższych pan Prezio poczytali sobie co o nich inni myślą :)

anonim warszawa

Poszedłem tuż po studiach z jakimś tam doświadczeniem. Na start dostałem 10zł brutto umowe zlecenie a na umowie w sumie nic nie było napisane konkretnego. Powiedziano mi na początku że po miesiącu dwóch dostanę podwyżkę do 10 netto a potem po jakimś czasie więcej. Jak się okazało po miesiącu pan J. mnie zbył mówiąc że jeszcze nic nie umiem - sam jeździłem już na tyczenie, inwentaryzacje itp. na dość poważnej inwestycji oraz sam robiłem szkice z tego. po dwóch miesiącach gdy się przypomniałem powiedziano mi że jak mi się nie podoba to przyjdą inni i będą robić za 8zł brutto... Atmosfera w pracy całkiem dobra bo trafiłem na fajny zespół na początku i sporo się nauczyłem. niestety na wyższych stanowiskach metoda spychologii jest na 1. miejscu... o wszystko trzeba się wykłucać i prosić... Dojazd 2h w obydwie strony zapewnili ale kasa się liczyła od wejścia do wyjścia z inwestycji czyli dziennie 2h były kradzione... NIE POLCEAM !!!

terefere
@anonim warszawa 17.11.2014 16:29

Podzielam zdanie kolegi i również nie polecam. Najgorsze jest to, że nawet o wypłatę trzeba dzwonić non stop i przypominać o swoim istnieniu, po czym wpłynie na konto, około 20 dnia miesiąca. Stawki nędzne. Zamiast motywować. Zniechęcają. Niestety jest to największe przedsiębiorstwo w mazowieckim. NIE POLECAM.

terefere
@anonim warszawa 17.11.2014 16:29

ooooo

Oj jak to na czyich? Jest tam jeden człowiek z 1,2 i 4 i podpisuje wszystko jak leci. PŻ bo o nim mowa nie boi się niczego, ale oni takich głupich geodetów szukają! I jak? Macie ochotę tam pracować?

yy
@ooooo 05.11.2014 22:10

Nie tylko PŻ, są i inni. A prezio wkurzony bo za mało kasy zarabia i mści się na szarakach wykonujących dla niego niemałą robotę.

ciekawy

A na jakich warunkach byliscie zatrudnieni.Stawka godzinowa?umowa jakas?

kk
@ciekawy 06.03.2014 12:20
A na jakich warunkach byliscie zatrudnieni.Stawka godzinowa?umowa jakas?

Umowy? śmieciowe.. Umiejętności w przypadku geodetów w tej firmie to element drugoplanowy. Nawet koordynatora szukają bez uprawnień (ewentualnie mile widziane:D)

Geodeta z Wawy - 2014-02-19 12:43:43 - Geodeto z którego piętra jesteś? z 35??

:))

Jak się pracownik "postawi" i wyrazi swoją opinię o problematyce nadgodzin czy też urlopów szefowie zgodnie odpowiadają :"Możesz się zwolnić, na twoje miejsce jest dużo chętnych"....

dokładnie tak, a do wyliczanki dodajcie też delegajce :)

:))

Nie zapomnijcie dodać że i nadgodziny są obowiązkowo wykonywane i STANDARDOWO niepłatne... szefostwo odpowiada: to odbierzecie sobie dzień wolny... przez długą kadencję w tej firmie nigdy nie dane mi było odebrać sobie dnia wolnego za nadgodziny

Hmmm Ciekawe bardzo gdzie jest ten nowy sprzęt, jeżeli już to wersje demo wydarte z gardła Leicy. Przeważnie rozczłonkowany (brak kart pamięci, brak oprogramowania), a co najważniejsze brak osób za ten sprzęt odpowiedzialnych. A co do wynagrodzeń: Jak mają płacić skoro kontrakty biorą po kosztach lub dają dumpingowe ceny.

Geodeta z Wawy

Stawki wynagrodzenia takie sobie, ale i rynek trudny więc niby skąd mają płacić wysokie pensje. Wypłaty na czas, sprzęt nowy, ogólnie jestem zadowolony.

...

przeszedłem przez to piekło i szczerze odradzam każdemu

niestety wszytkie negatywne opinie są prawdą:(, marne pieniądze o które trzeba sie upominać, harówka całe dnie dosłownie, a i tak mają do ciebie pretensje, bo powinieneś podziękować że możesz u nich pracować; zapewnienie w sprzęt marne, przestrzeganie bhp to chyba marzenie, jeżeli nie masz na piśmie to zapomnij o tym co ci obiecywali, bie liczą sie z człowiekim wogóle (oprócz siebie); standardy pracy - brak zupełny włącznie z kompenetcjami kadry kierowniczej, o wielu innych rzeczach chyba lepiej nie pisać; chcesz przetrwać - bądź pupilkiem i wtyką kierownika(dosłownie z wszytskmi konsekwencjami) albo sie zwolnij chyba że lubisz takie warunki

ass

[usunięte przez moderatora] Mój staż był dłuższy niż 2 lata, i mój błąd że aż tak długo! Po pytaniach niektórych z tej strony widzę że mają ciśnienie na robotę w tej firmie. Ok, zero podwyżek, zero nadgodzin, brak szacunku dla pracownika, błaganie o dni wolne. tego chcecie?

EX

Ja uważałem się za starego pracownika bo pracowałem ponad dwa lata , ale są tacy którzy już tam działają po 5 lat i wzwyż, trzeba tylko dobrze [usunięte przez moderatora] lizać swojemu kierownikowi [usunięte przez moderatora]

też ex

Firma Polservice Geo ma jedną złotą zasadę - zwalniać starych pracowników.... bo nowi są tańsi..

EX

Jak przyszedłem w po studiach świerzak to dali mi 2000 netto jak po 2 latach odchodziłem miałem ciut ponad 2400 , ale w umowie miałem ciekawy zapis ze ta pensja jest rozbita na dwie stawki i ze kwota ta zawiera niby ryczałt za jakieś nadgodziny średnio ok 40h. Ale w ogóle ich nie przepracowałem :D. W tej firmie działaj w myśl zasad oni udają że o ciebie dbają i ci godnie płacą a ty udawaj że pracujesz !!!

bosquie

onn - 2012-10-08 10:59:42 gdzie ta firma ma siedzibe? pracowalem kiedyś, ale w POLSEVICE W-wa na Chałubinskiego..........Siedziba jest na Chałubińskiego w wieżowcu z logo SHARP

onn

Wyzysk, traktują ludzi jak rzeczy! Zdecydowanie nie polecam.

yogi

Beznadziejna firma, zatrudniają na najgorszy okres, nie przedłużają umów, fakt nie zalegają z płatnościami, ale co z tego jak słabo płacą. Nie polecam, a wręcz odradzam współpracę.

ZIGI

DOBRE WARUNKI PRACY, BARDZO DOBRE WARUNKI PŁACOWE, FIRMA NIGDY NIE SPÓŹNIAŁA SIĘ Z WYPŁATAMI. POLECAM

as

Zatrudniony na dobrych warunkach kadrowo-płacowych. Byłem zadowolony.

wyzysk ludzi, nieprofesjonalne podejście do pracownika, zgraja ludzi nie liczących się z pracą ludzi, liczy się dla nich tylko własny zysk

Zostaw opinię o POLSERVICE Geo Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLSERVICE Geo Sp. z o.o.