Opinie o POLSERVICE Geo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy POLSERVICE Geo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w POLSERVICE Geo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLSERVICE Geo Sp. z o.o. w Warszawa

je

Hmm... dziwią mnie nieco tak negatywne opinie - można by pomyśleć, że to jakiś zorganizowany trolling. Ja pracuję od niecałego roku i jeszcze nie spotkałem się z jakimikolwiek przykrościami, zarówno w stosunku do siebie, jak i innych. Wręcz przeciwnie - firma jest elastyczna i kilka razy poszła mi na rękę w ważnych dla mnie sprawach.

Gabriela

@Zadowolony, @Były niewolnik, dobrze, że jesteście zadowoleni z pracy w POLSERVICE Geo Sp. z o.o. - w końcu zadowolony pracownik, to dobry pracownik, prawda? :) Możecie powiedzieć, czy pracodawca oferuje swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity? @Absolwent, napisz coś na temat tego, jak wyglądała Twoja rozmowa rekrutacyjna - w jakiej atmosferze przebiegała, czy miałeś do wykonania jakieś zadania?

Zadowolony

Osobiście uważam, że firma jest naprawdę w porządku. Po 3 miesiącach okresu próbnego mam umowę o pracę na czas nieokreślony i co miesiąc pensję na czas. Fajni ludzie i atmosfera. A do tego świeżo odnowione biuro w centrum.

Absolwent

Byłem na rozmowie na Chalubinskiego, dostałem prace asystenta za tyle ile chciałem i umowę o prace na okres próbny. Za 3 miesiące powiem więcej. Puki co ok

Geodeta

Rozmowa w siedzibie firmy - jakaś parodia, szukają "niewolnika". Co chwilę pojawiają się ich ogłoszenia na różnych portalach.

Idiotyczne pytania o informacje zawarte w przesłanym CV + o delegacje/kontrakty zagraniczne i oczekiwania finansowe bez podania co będziesz robił bo chcą zatrudnić pracownika ale w sumie to nie wiedzą po co.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Były niewolnik

A mi dla odmiany w Polservice pracuje się nieźle. Po pracy poprzedniej firmie u pana B warunki się poprawiły. Mam umowę o pracę, rozliczane delegacje i urlop, a nie kasę na boku i karimatę w biurze jak trzeba sprzedaż do nocy robić.

Janusz

Czy jest powód takiej ciszy na forum?

Miki
@Janusz

Jest.

Zigi

Nie mogę złego słowa powiedzieć na temat tej firmy. Byłem naprawdę bardzo zadowolony. Jeśli tylko będę potrzebował pracy i będą chcieli mnie przyjąć chętnie tam wrócę.

pepa

Roki, chyba nie oczekujesz że wrzucą klepsydrę na stronę główną co ? Weź ty się puknij w czoło.

To może dla odmiany parę pozytywów. Odszedłem od nich kilka lat temu, a pracowałem przez 3. Mozna trafić na dobrego koordynatora, ja takiego miałem. Dostałem na dzień dobry na tyle na ile się umówiliśmy, jeśli chodzi o stawkę. Fakt, na podwyzki nie ma co liczyć. Tu akurat Koordynator troszkę przesadził, obiecując mi sciezkę rozwoju. Ile wynegocjujesz na dzień dobry, tyle bedzie Ci musiało wystarczyc na lata. Jako pracownik z umowa o pracę, nie mogłem narzekać. Praca niby po 10h, ale jak mi ów Koordynator powiedział "jak skończysz robotę, możesz jechac do domu, innym razem może będzie potzreba zostać dłużej". Generalnie wspominam pozytywnie, bo mając już swoje doświadczenie, mogłem liczyć na zaufanie z jego strony.

Janusz

Trafiłem do nich przez przypadek, czytam tutaj opinie i widzę, że od lat nic się nie zmienia. (usunięte przez administratora) Co do samych warunków pracy wszystko zależy na jakiego koordynatora się trafi, u jednego będziesz w terenie nawet w śnieżycę, drugi w taką pogodę puści cię do domu. (usunięte przez administratora)

do lek

A jak kolega na obsłudze w rejonie Galerii Mokotów z jednej budowy na drugą ze sprzętem tramwajem się poruszał??? Normalne w tym zawodzie???

pick
@do lek

Normalne, powiedz która firma geodezyjna daje samochód służbowy?

Asystent
@pick

Dużo obietnic, mało konkretów , dziwne umowy o prace z rozbiciem na stawki z ryczałtem za nadgodziny(usunięte przez administratora)

janka

jak widać, już po rekrutacji :) w sumie nie dziwię się, stanowiska geodezyjne są bardzo modne, ludzie znowu chodzą na ten kierunek studiów, mając szansę na ciekawe zatrudnienie i dobre warunki finansowe :)

jasiek

widze, że jest u nich oferta jako Geodeta - kameralista, ale jest ona z pocztku marca, wiec pewnie niedługo będzie sie kończyła rekrutacja, kto wie, ale na pewno można próbowac.

tynk

czyli musisz mieć wszystko, co Geodeta powinien w standardzie mieć. Dodatkowo wiedza i bystrość :) jak dla mnie, oferta miazga, aczkolwiek nie każdy tu się nada.

bodzio
@tynk

nie wiem co jest w niej takiego nadzwyczajnego Waszym zdaniem :) Praca geodety nigdy nie należała do tych najłatwiejszych - podobnie jest i tutaj moim zdaniem

danka

Podpisali nowe kontrakty więc teraz poszukują Geodetów nie tylko w województwie śląskim ale i na mazowszu i wielkopolsce. Umowa o pracę jest, musisz mieć prawo jazdy i uprawnienia geodezyjne.

ona

Hej wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na geodetę? Skoro jest umowa o pracę to jest zdecydowanie o co walczyć, bo o takie stabilne zatrudnienie teraz trudno.

do lek

Po tej firmie można się wszystkiego spodziewać, nie zdziwi mnie to, zdarzało się że człowiek jest w terenie i ma problem natury sprzętowej kierownictwo przez duże K mówi - radź sobie ale robota ma być zrobiona

Michal

A mi kazali paliki strugać z drwa w lesie, a farbę to z malin robiłem... Szkoda gadać,

erty

ja czytałem w internecie raczej pozytywne opinie na ich temat, wielu ludzi chwaliło sobie atmosferę i warunki tam panujące..to mnie trochę zachęciło do tego by spróbować do nich aplikować ale niestety nie mają teraz żadnych nowych ofert pracy jedynie pamiętam że jakiś rok temu szukali pracownika administracyjnego..

v

Przepisy prawne w jasny sposob wyarazaja sie w temacie piastowania stanowiska koordynatora bez uprawnien geodezyjnych tj. zezwalaja na nie. Nauczcie sie przepisow zanim pojdziecie pracowac do Polservice albo jakiejkolwiek innej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o POLSERVICE Geo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w POLSERVICE Geo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POLSERVICE Geo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLSERVICE Geo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w POLSERVICE Geo Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLSERVICE Geo Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 175 ocen.

POLSERVICE Geo Sp. z o.o.