Opinie o POLSERVICE Geo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy POLSERVICE Geo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w POLSERVICE Geo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLSERVICE Geo Sp. z o.o. w Warszawa

bodzio

pomimo negatywów jakie tu dość często się pojawiają muszę zaznaczyć , że firma jest jednak moim zdaniem niezłym pracodawcą. Dla osób , które nie zraziły się do nich jeszcze polecam oferte pracy chociażby dla geodety którego dość usilnie obecnie poszukują. Fajne warunki i całkiem przyzwoicie skonstruowana umowa

Jan

Pojawiły się ogłoszenia bo zwolniło się kilku geodetów (z dużym stażem, z własnego wyboru) i na miejsce np. 3 doświadczonych osób firma planuje zatrudnić pewnie z 6-7 nowych.. sami sobie przeliczcie stawki :)

Krzysztof

w maju znów pojawiły się ogłoszenia na geodetę..czy to wakat za kogoś czy jakiś mały postęp w firmie...trochę czuję taki misz masz i ciężko ocenić tę firmę jako przyszłego pracodawcę..wiadomo że co osoba to inne postrzeganie świata, pracy itp. niestety nie zawsze tak jest jakbyśmy tego chcieli, ech jak żyć

Stary Geodeta

Pracowałem. Praca jak praca. Mam wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Jedyne co widzę to coraz niższy poziom wykształcenia i coraz większe wymagania.

Geodeta

Rozmowa w siedzibie firmy - jakaś parodia, szukają "niewolnika". Co chwilę pojawiają się ich ogłoszenia na różnych portalach.

Idiotyczne pytania o informacje zawarte w przesłanym CV + o delegacje/kontrakty zagraniczne i oczekiwania finansowe bez podania co będziesz robił bo chcą zatrudnić pracownika ale w sumie to nie wiedzą po co.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Rudzik

Powiedzcie mi jedną rzecz, czy obecnie pracując dla Polservice możecie polecić ich jako pracodawcę? Jestem po studiach geodezyjnych na Politechnice Warszawskiej i zastanawiam się nad jakimś pracodawcą, który mógłby pomóc mi wejść w świat prawdziwej geodezji i trochę się w nim odnaleźć. Za wszelkie wskazówki dotyczące pracy w Warszawie dzięki.

Heniek
@Rudzik

Nie

archibald

Były pracowniku, żadna praca nie hańbi i żadna nie jest wstydem bo z każdej coś jednak wynosisz, rozwijasz się jako człowiek i pracownik - piszes że firma zatrudnia 100 geodetów, dla mnie to jej świetna recenzja że tak bardzo inwestujne w kapitał ludzki. a jakbym teraz wysłał cv to jest jakieś miejsca wolne dla geodety?

gość
@archibald

Archibaldzie, brzmisz niczym stare - młode 35 piętro...

universal

Firma daje możliwość zdobycia praktyki do geodezyjnych uprawnień. Na początku kariery nigdzie "złotem nie sypią" a w Polservice szynkę kroi się grubymi plastrami.

anonim warszawa

Poszedłem tuż po studiach z jakimś tam doświadczeniem. Na start dostałem 10zł brutto umowe zlecenie a na umowie w sumie nic nie było napisane konkretnego. Powiedziano mi na początku że po miesiącu dwóch dostanę podwyżkę do 10 netto a potem po jakimś czasie więcej. Jak się okazało po miesiącu (usunięte przez administratora) mnie zbył mówiąc że jeszcze nic nie umiem - sam jeździłem już na tyczenie, inwentaryzacje itp. na dość poważnej inwestycji oraz sam robiłem szkice z tego. po dwóch miesiącach gdy się przypomniałem powiedziano mi że jak mi się nie podoba to przyjdą inni i będą robić za 8zł brutto... Atmosfera w pracy całkiem dobra bo trafiłem na fajny zespół na początku i sporo się nauczyłem. niestety na wyższych stanowiskach metoda spychologii jest na 1. miejscu... o wszystko trzeba się wykłucać i prosić... Dojazd 2h w obydwie strony zapewnili ale kasa się liczyła od wejścia do wyjścia z inwestycji czyli dziennie 2h były kradzione... NIE POLCEAM !!!

terefere
@anonim warszawa

Podzielam zdanie kolegi i również nie polecam. Najgorsze jest to, że nawet o wypłatę trzeba dzwonić non stop i przypominać o swoim istnieniu, po czym wpłynie na konto, około 20 dnia miesiąca. Stawki nędzne. Zamiast motywować. Zniechęcają. Niestety jest to największe przedsiębiorstwo w mazowieckim. NIE POLECAM.

yy

Cieszę się koledzy Geodeci, że dzielicie się swoimi doświadczeniami z pracy w PolSerGeo i mówicie innym prawdę - jak tam jest. (usunięte przez administratora)

ooooo

Oj jak to na czyich? Jest tam jeden człowiek z 1,2 i 4 i podpisuje wszystko jak leci. PŻ bo o nim mowa nie boi się niczego, ale oni takich głupich geodetów szukają! I jak? Macie ochotę tam pracować?

ciekawy

A na jakich warunkach byliscie zatrudnieni.Stawka godzinowa?umowa jakas?

Geodeta z Wawy - 2014-02-19 12:43:43 - Geodeto z którego piętra jesteś? z 35??

:))

Jak się pracownik "postawi" i wyrazi swoją opinię o problematyce nadgodzin czy też urlopów szefowie zgodnie odpowiadają :"Możesz się zwolnić, na twoje miejsce jest dużo chętnych"....

dokładnie tak, a do wyliczanki dodajcie też delegajce :)

:))

Nie zapomnijcie dodać że i nadgodziny są obowiązkowo wykonywane i STANDARDOWO niepłatne... szefostwo odpowiada: to odbierzecie sobie dzień wolny... przez długą kadencję w tej firmie nigdy nie dane mi było odebrać sobie dnia wolnego za nadgodziny

Geodeta z Wawy

Stawki wynagrodzenia takie sobie, ale i rynek trudny więc niby skąd mają płacić wysokie pensje. Wypłaty na czas, sprzęt nowy, ogólnie jestem zadowolony.

...

przeszedłem przez to piekło i szczerze odradzam każdemu

ass

[usunięte przez moderatora] Mój staż był dłuższy niż 2 lata, i mój błąd że aż tak długo! Po pytaniach niektórych z tej strony widzę że mają ciśnienie na robotę w tej firmie. Ok, zero podwyżek, zero nadgodzin, brak szacunku dla pracownika, błaganie o dni wolne. tego chcecie?

EX

Ja uważałem się za starego pracownika bo pracowałem ponad dwa lata , ale są tacy którzy już tam działają po 5 lat i wzwyż, trzeba tylko dobrze [usunięte przez moderatora] lizać swojemu kierownikowi [usunięte przez moderatora]

też ex

Firma Polservice Geo ma jedną złotą zasadę - zwalniać starych pracowników.... bo nowi są tańsi..

Zostaw merytoryczną opinię o POLSERVICE Geo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w POLSERVICE Geo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POLSERVICE Geo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLSERVICE Geo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w POLSERVICE Geo Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLSERVICE Geo Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 175 ocen.

POLSERVICE Geo Sp. z o.o.