Opinie o Vewd Software Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Vewd Software Poland Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vewd Software Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vewd Software Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jak dużo osób pracuje w Vewd Software Poland Sp. z o.o.?

Paulina Nowy wpis

Jak wygląda Wasz dzień pracy w Vewd Software? Jesteście zadowoleni z wynagrodzeń, godzin pracy, zakresu obowiązków? Mam nadzieję, że osoby zatrudnione w firmie podzielą się swoimi opiniami.

Pytanie Nowy wpis

Czy Vewd Software Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

atka Nowy wpis
@Pytanie

jest karta Multisport - na umowie o pracę dofinansowane przez firmę 50%, drugie pół dopłaca sam pracownik.

Staszek

Powiedzcie czy rekrutują teraz i jak przebiega ten proces w firmie?

@Staszek

Łapcie otwarte rekrutacje: https://www.vewd.com/jobs/ ;-)

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Vewd Software Poland Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku HR Business Partner . Jaki był jej rezultat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Vewd Software Poland Sp. z o.o.?

@Pytanie

Liderzy są i z zewnątrz i z wewnątrz na takich samych warunkach.

Dawid

Macie lodówkę pracownicza tak?

@Dawid

Mamy

tester

Dużo ludzi mających pojęcie o pracy, dość ciekawie. W kuchni kanapka z EPI rano i pełna lodówka potem jak chcesz sobie coś zrobić. Problem tylko zarobkami lekki, bo są firmy co wybierają sobie najlepszych i dają im +30% przez co uciekło dość dużo osób.. Polityka work4home trochę dziwna, firma jest raczej nieprzychylna.

tester po jakimś czasie.
@tester

Dużo zależy od teamów gdzie trafisz. Najwięcej maintenance jest w deliwerkach którzy łatają bugi i scalają produkt z platformą. Niestety wiele dziur w testach automatycznych i mnóstwo pracy manualnej. Nie ma szału, nie jest źle jeśli nie zalewają cię robotą.

Paula

@jestOk to w sumie tylko ta powtarzalność zadań może być tu negatywem?

Luidzi

Mam nadzieję, że taki spokój na forum to wyraźnie efekt zadowolenia z pracy.

nadzieja
@Luidzi

i ja mam taka nadzieje.. ale info zadnego ;)

jestOk
@Luidzi

Jeśli szukasz cutting edge projektów gdzie co chwila będziecie się zastanawiać jak rozwiązać złożone problemy to raczej odradzam. Jest kilka obszarów gdzie faktycznie coś takiego się robi ale główna praca to rozwiązywanie błędów i stabilizacja. Pasją zadań nie przyciągnie więc stawia na stabilność. Z jednej strony zadania wymagają sporo umiejętności z drugiej po jakimś czasie są powtarzalne stąd duża rotacja w firmie.

Prawda_i_tylko_prawda

Powiedzcie proszę jak się pracuje Front/Back End Developerom :) Jesteście zadowoleni? Polecilibyście firmę?

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi ciekawostkami o Vewd? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Michal

Pracuje tam wiec moge byc stronniczy ;) Atmosfera dobra, zarobki dobre, zatrudnienie stabilne, praca jak wszedzie: nadazanie za rynkiem spacanie dlugu technologicznego. Duzo zalezy od klienta ktorego sie wspiera jedni sa bardziej inni mniej rozsadni. Firma dopiero co sie oddzielila od Opery i dopiero ustala swoj setup.

Radek

Czy ktoś coś o nich wie?

Maciej

Czy ktoś coś?

Zostaw merytoryczną opinię o Vewd Software Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Vewd Software Poland Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Puławska 182
    02-670 Warszawa
  • NIP: 5213723966 REGON: 363796555 KRS: 0000603823
Vewd Software Poland Sp. z o.o.