Opinie o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA w Warszawa

To nie tak, że zakład trochę pracowników zatrudnia?;) Kurcze, zdziwiony jestem, że tak mało tu informacji. Przydałoby się wiedzieć, jak praca w firmie wygląda z waszej perspektywy. Jeśli chodzi o nie to mam zamiar startować do pracy na magazynie, ale ofert nie widzę. Bezpośrednio trzeba się skontaktować z zakładem? Macie teraz przestrzeń na dodatkowych pracowników? Ile pracownik magazynowy zarobi tu na start? Mając doświadczenie? Dają bez problemu umowę o pracę?

Krupniok Nowy wpis

To, co powiem nie będzie miłe, ani smaczne, ale trzeba zmierzyć się z rzeczywistością. Podczas mielenia słychać piski. Zawsze myślałem, że to nienaoliwione maszyny, lecz dopiero ostatnio zdałem sobie sprawę, że to te półmetrowe szczury, które tam włażą. To się potem mieli, wy to jecie i co można zrobić. Wy to wszystko jeta i wam to wszystko smakujeta, wystarczy, że TV pokaże reklamę nowych parówek naczosnkowanych i już lecita na złamanie karku i na co wam to, jak tam szczura żreta. I że to niby dobra metoda na głoda. Nie sądzę.

Kamil Nowy wpis

Swego czasu szukano do tej firmy przedstawiciela handlowego. Od tamtego czasu już ogłoszenie ponawiane nie było, więc pewnie odpowiednią osobę znaleźli. Na zaś chcę się dowiedzieć, czy jest to totalnie samodzielne stanowisko, czy jest nad nami osoba, która nas co miesiąc rozlicza z efektów? Jakie progi sprzedażowe trzeba w ciągu miesiąca wyrobić? W ogłoszeniu nie podali takich szczegółów. Mam doświadczenie jako przedstawiciel i rozglądam się za nowymi możliwościami i lepszą kasą. A no i jeszcze tu coś o obcięciach pisali pensji. Jakich pracowników to dotyczyło?

Zibie Nowy wpis

Paskudne słone wyroby z Naszego kraju znalazły się w świecie , nie polecam tej firmy albo zapraszam kierownictwo do sieci Tesco w UK do spróbowania co sprzedają , Te wyroby odbiegają od normalności np, pasztetowa słono gorzka myśliwska nie podsuszana a do Krakowskiej Suchej to brakuje receptury , (usunięte przez administratora) nigdy nie kupię więcej i nie polecam

Czy po rozmowie w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Ekspert ds. HR
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Andrzej Duda

Zaraz do Polski wjedzie Google i Microsoft ze swoją kasą, technologią i kulturą pracy. 3 miliardy zielonych mają zainwestować w Polsce obie te korpo. Będzie chyba musiał wysłać swoich" menedżerów" w proces bo zabraknie rąk do pracy. Praca jest odmóżdżająca, nie rozwojowa, nudna i wsteczna itd. Śmieszne są te ich ogłoszenia o pracę. Potrzebują inteligentnych ludzi...do czego niby?!(usunięte przez administratora)

Zibie
@Andrzej Duda

Wasze produkty nie nadają się do jedzenia, macie tam jakąś kontrole jakości? Wasza pasztetowa jest ohydna i słona do tego i to w GB! kupiłem dwa razy w Tesco i już tego nigdy nie zrobię. Wstyd firmować swoim napisem takie jedzenie,,,,

Wypłata znowu obcięta , co miesiąc więcej zabierają. Tak to jest jak u pracodawcy nie ma związków zawodowych. Tak chyba już zostanie , ludzie jak się zbuntują to może coś się zmieni.

Hej jak wygląda praca pracujecie na 3 zmiany? Czy czterobrygadowke macie? Jak wygląda sprawa z telefonem można na przerwie zadzwonić? Ile jest przerw?

tt

Przerwa jest jedna, mozesz oczywiscie zadzwonić, z tym że na poziomie na którym jest stołówka czy szatnie i tak nie ma zasięgu. Czterobrygadówka jest na konfekcji.

Zawiedziona

dzisiaj kupiłam flaki krojone gotowane, które okazały się szarpane składające się z niekrojonych pasków ale jakichś okruchów z których większość po obgotowaniu i wycedzeniu przez sitko wypadła do zlewu. Ponadto mają plastikowy smak, pierwszy raz w życiu kupiłam taki produkt. Po gotowaniu przez 3 godziny nadal pozostały twarde i mimo warzyw i przypraw plastikowy smak się nie zmienił. Jestem zawiedziona. Szkoda pieniędzy na ten produkt. Chociaż trochę sama jestem sobie winna bo widziałam że to wygląda jak zmielony wołowy żołądek, ale z braku innej oferty w pobliskich sklepach zdecydowałam się kupić. Po raz pierwszy kupiłam coś z tej firmy i nie zaryzykuję więcej. Szkoda tylko mojego czasu z gotowaniem i moich pieniędzy, bo to niczym nie przypomina flaki. Przykre...

Kamil

Piszesz, że za nadgodziny w tygodniu jest dodatkowa zapłata, ale nie jest zbyt wysoka. Czy w weekend ta stawka jest wyższa i dzięki temu można otrzymać lepsze wynagrodzenie?

Looo

Jak nazywa się dziewczyna z pralni z ładnym uśmiechem ?

Iwona

@Zainteresowany, a w jakim charakterze chciałbyś pracować w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA? Wysyłałeś już swoje CV do firmy? @SILESIA, proszę Cię więc o podzielenie się swoją opinią na temat tego pracodawcy. Jaki rodzaj umowy oferuje, czy w firmie jest jakiś socjal?

robot
@Iwona

jest socjal stołówka i pralnia gratis

@Iwona

ZFŚS niestety nie ma jest stołówka bezpłatna dostępna cały czas. Umowę oferujemy najpierw na okres próbny, później na czas określony.

umil
@SILESIA

a wynagrodzenie nadal jest płacone pod stolem czyli czesc w bonach czesc w gotowce w kopercie czesc z innej firmy ? czy skarbówka i inspekcja pracy się zainteresowala donosami od pracowników ?

@umil

Wynagrodzenie jest płacone zgodnie z przepisami, wszystko idzie przez listę płac.

Nowy 97
@SILESIA

Dzień dobry. Jakie są zarobki jako pracownik produkcji.

@Nowy 97

Widzę, że interesuje Cię podjęcie pracy w POLSKIM KONCERNIE MIĘSNYM DUDA. Na razie jeszcze nikt nie odpisał Ci na pytanie o zarobki w tym miejscu, ale trzymam kciuki, aby to jeszcze uległo zmianie. Ile chciałbyś zarabiać jako pracownik produkcji w tym miejscu? Czy masz już doświadczenie w pracy w podobnej firmie?

Dan
@Nowy 97

takie jak wszędzie - z nadgodzinami i nockami może 3 wyciagniesz

Ilona
@Iwona

Jest oferta pracy w dziale kontroli jakości? Może ktoś opisać jak wygląda praca, czy to jest na produkcji czy w laboratorium? Jak wynagrodzenie?

Obserwatorka
@SILESIA

Szkoda tam pracowac bylam miesiac. Kazdy mysli ze jest kierownikiem mobing do zjedzenia same obslizgle kielbasy prawde ktos napisal zwroty ze sklepu to czym karmi duda swoich pracownikow

Mariusz
@SILESIA

Czy już dostaliście koperty bo nasz dział jeszcze nie ???

Hanna

Taki spokój na forum, mam nadzieję, że to efekt dobrej pracy?

Gutek

@Stary bywalec Czy chodzi o to forum czy o firmę? Mam wrażenie, że ktoś lubi stawiać firmę w złym świetle nie mając żadnej wiedzy!!

Iwona

@Stary bywalec, rozumiem, że wypowiadasz się z perspektywy pracownika POLSKIEGO KONCERNU MIĘSNEGO DUDA, tak? Czy w związku z faktem, że w firmie jest, jak sam piszesz, coraz więcej pracy, pracodawca zaoferował swoim pracownikiem jakieś podwyżki? Może warto się o nie upomnieć - a nuż się uda.

Stary bywalec

Fakt, zero socjalnego, pełno Ukraińców, masakra, coraz więcej pracy, i do tego beznadziejne kierownictwo

Iwona

@umil, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA. Możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? @SILESIA, dziękuję za Twoje odpowiedzi, myślę, że wiele wyjaśnią osobom zainteresowanym podjęciem pracy w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA.

SILESIA

Zakłady Mięsne SILESIA Sosnowiec poszukuje pilnie pracowników na stanowisko sprzedawca do swoich sklepów mięsnych. Praca w sklepach Sosnowiec, Katowice Szopienice.

Iwona

@daro, ja oczywiście rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię na temat pracy w POLSKIM KONCERNIE MIĘSNYM DUDA, ale bardzo proszę o wyrażanie jej w rzeczowy i przede wszystkim, kulturalny sposób. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w POLSKIM KONCERNIE MIĘSNYM DUDA w Warszawie? Napiszcie proszę, jak przebiegała Wasza rozmowa rekrutacyjna do pracy w tej firmie.

daro

Ludzie gdzie wy chcecie pracować? Ta firma to dno dna. Jak tam łysy pietrzyk dalej lizus jest dyrektorem handlowym ? firma układów i układzików

Iwona

@robot, dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że również jesteś pracownikiem POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA. Jak oceniasz tego pracodawcę? Jesteś zadowolony z zajmowanego stanowiska? @SILESIA, rozumiem, również dziękuję Ci za udzielenie odpowiedzi na moje pytania. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA?

Zostaw merytoryczną opinię o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA - Warszawa

• Jak się pracuje w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA?

Zobacz opinie na temat firmy POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA?

POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA