Opinie o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA w Warszawa

abc

Ten w pomarańczowej smyczy każdego dnia kabluje do prezesa na wszystkich, zwalcza ochroniarzy, a prezesi i dyrektorzy potem się z czuba śmieją. On myśli, że w ten sposób nabija sobie punkty.

obywatel

tak to smyczka

katia

czy chodzi o tego stukniętego ochroniarza w pomarańczowej smyczy? bo ten w każdym widzi złodzieja. bardzo antypatyczny typ.

onyx

Jaki z niego ochroniarz, kiedys był milicjantem. Pałował ludzi, podkładał swinie i gnił przy kazdej okazji. Jak milicja przefarbowała się na plicje, skasowali i jego, bo to była wyjątkowa gnida. Potem pałętał się po różnych zakladach, ale też się na nim poznawali i szybko dostawał kopniaka. Widocznie u Dudy potrzebują takiego patałacha zeby kablował. Doprowadził do zwolnienia wiele osób. Pozostaje tylko pytanie...czy słusznie te soby potraciły pracę? Pomówić mozna każdego, a on jest w tym mistrzem. Popatrzcie na jego wredną gębę...już na niej ma swinię wymalowaną.

Czy po rozmowie w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia

ten ochroniarz ma na imie Stachu. pracował kiedys w tym samym zakladzie co ja w strazy przemyslowej. kapowal i doprowadzal ludzi do zwolnien bez konkretnych zarzutow, az dyrekcja sie pokapowala, ze to prawdziwa gnida i go zwolnili. w kazdym widzial zlodzieja, a sam ma klejace lapy i zakosi wszystko jak nikt nie zauwazy. nie raz widzielismy przez okienko portierni jak ciął komara. gdyby u Dudy pracowal na nocki tez by gnił, zaloze sie.

kierowca

A ja chcę poruszyć inny temat. Chodzi o ochronę, a dokładnie o jednego ochroniarza, który jest zatrudniony w Zakładach mięsnych i chodzi w mundurze z logo DUDA. Szanowny Panie Prezesie, kogo Pan zatrudnia? Złodzieja!!! Codziennie obserwujemy z kabin samochodów jego wyczyny rzucania czymkolwiek w drzewo orzechowe zza ogrodzenia. Niech sobie zbiera leżące na ziemi orzechy, ale rzucać czym popadnie i łamać gałęzie to chyba nie przystoi pracownikowi ochrony. Ten cymbał psuje opinie Pańskiej firmie w całej Polsce, zważywszy, że widzą to kierowcy z różnych zakątków Polski. Przychodzi do pracy pożreć i nakraść orzechów i tyle jest z niego pożytku, ale wszystkich kierowców i pracowników zakładów mięsnych uważa za złodziei i pijaków. Ochrona pod okiem kamer sprawdza kabiny samochodów i torebki pracowników. Gdyby mógł to jeszcze do majtek kazałby zaglądać, a dlaczego jemu nikt nie sprawdza wyładowanych toreb. Nieraz wynosi dwie torby. Najciemniej zawsze pod latarnią. Po zakładzie krąży opinia, że on jest skuteczny. W czym??? W kablowaniu? Insynuacje, podejrzenia i uważanie wszystkich za złodziei nie są żadnymi osiągnięciami, a w wykrywaniu wszelkich patologii doskonale sobie radzi ochrona zewnętrzna. Panie Prezesie, ten szmaciarz nigdzie długo miejsca nie zagrzał, zwalniali go wszędzie za spanie, za niesłuszne podejrzenia i donosicielstwo, które z faktami nie miało nic wspólnego. Jego pensja, to pensja dla kolejnego zatrudnionego na produkcji. Jego pensja to kolejne zaoszczędzone pieniądze na koncie firmy. Kopa w zad pasożytowi i po ptokach.

nowa

Witam dzisiaj zadzwonił i do mnie i zaproponowali stawkę 10zl netto na godzinę chciałam zapytać jak jest w rzeczywistości:)ps jest to praca na pakowni

dana

duda z Sosnowca to (usunięte przez administratora) nie polecam,a reksio z garmażerki to pajac i dupek liżący (usunięte przez administratora) dyrektorowi,gnębi tylko pracowników swą krzywą mordą,przyjdzie czas na niego.....

niestety

Potwierdzam pensja minimalna oficjalnie reszta pod stolem, wiec dramat

Lukasz

w 2004 roku gdy odchodzilem z firmy ,pracowalem jako operator dymo-generatorow w zakladach Duda.Jestem ciekawy jak placa na chwile obecna bo moja osttania wyplata z maja 2004 to bylo 1280 na reke.Od 11 lat emigracja :)

Gregor

A Jak jest na stanowisku technologa? Warto aplikować, czy już mają i nie potrzebują. I ile wynosi stawka? Bardzo proszę o odp.będę wdzięczny. Pozdrawiam

wyjasnienie

Ludzie co wy piszecie wogóle są 2 firmy jedna to DUDA S.A i to jest najwiekszy koncern miesny , który miesci się gdzieś w Polsce, a drugi to Zakłady mięsne Silesia S.A z Sosnowca. Firma dramat, pieniądze pod stołem tzn kopertówki. Na umowie najniższa. Grupa osób, która jest przy Prezesie jest uprzywilejowana , a reszta to "czarne ludki" do zapieprzania. Nie polecam nikomu pracy w tej Firmie.

....

dobrze zarabiają tylko ci którzy piją piwska z kierownikami,składają sie na prezenty urodzinowe dla kierowników,jesteś rodziną, sąsiadem, znajomym.Reszta jest w jednym worze.Pracowałam tam wiele lat (nie tylko ja ,ale i moi znajomi,oglądalismy sobie wszyscy(cała zmiana)paski i widzielismy róznice w wypłatach.Wiadomo kto najwięcej zarabia.....

byly

panie dyr czy ten lysy dow. laduje was jeszcze w konia moze w wolowine pan (usunięte przez administratora) ma czasami racje warto go posluchac

generał udko

tak się składa że ja też szukam pracy w tej branży, trochę doświadczenia już mam i celuję od razu w jakieś fajne nie szeregowe stanowisko. co może mi zaproponować firma Polski Koncern Mięsny DUDA S.A. Silesia na dzień dzisiejszy ciekawego skoro mam już dekadę doświadczenia w branży mięsnej na różnych stanowiskach?

fdf

nie warto telemarketer tam zarabia 1700 brutto

solidarność

Witam i szczerze zachęcam do przystąpienia do Związku Zawodowego NSZZ Solidarność!!e-mail:t.cichon@solidarnosckatowice.pl

kk

i jak po rozmowie było?

@kk

nie pojechałem na rozmowę bo mam inną pracę.

kk

i jak po rozmowie było?

Czy może ktoś napisać ile teraz zarabia się w tym zakładzie?,bo mam jechać tam na rozmowę kwalifikacyjną.

Zostaw merytoryczną opinię o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA - Warszawa

• Jak się pracuje w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA?

Zobacz opinie na temat firmy POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA?

POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA