Opinie o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA w Warszawa

Francja

dostałem taki kontakt (usunięte przez administratora), podobno mają pracę dla ubojowców i wykrawaczy we francji na normalniej umowie o prace

Wall

Trzyma się na rynku fakt tylko dlatego że pracują tam tacy ludzie jak my. Czysty wyzysk kierownik produkcji tylko czeka żeby pieniądza zabrać za święta nie płacą A Panie lejowe myśla ze sa mistrzami paranoja

firmadramat

Firma dramat, zawsze była. Na górze przydupasy prezesów. Od Dyrektora handlowego począwszy. Wszedzie układy. Ciągła rotacja stanowisk. Pieniądze słabe płacone w wiekszosci pod stołem. Taka to Firma i nie porownujcie jej do PKM DUDA bo to dwie inne Firmy. Ta to zaden koncern

###
@firmadramat

Tragedia na produkcji....

góra
@firmadramat

firma jest ok. tylko trzeba więcej pracować niż się mądrzyć. Wypłaty są na czas bo to spółka akcyjna to po pierwsze a po drugie pensja wypłacana musi być bo tak stanowi prawo pracy. Jeśli ktoś ma jakieś zarzuty czy uwagi czekamy na informację.

kpina

A co sadzicie o produkcji. Brugada 2 i 3 hmm jak dla mnie tragedia wystarczy znac dobrze kiero lub prowadzacych i robisz co chcesz a taki pion podjazdowy traktuje cie jak zero

Czy po rozmowie w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
cała prawda

FIRMA TRAGEDIA!! Zero szacunku dla pracownika ucinanie płac, niewypłacanie całej kwoty za nadgodziny, wyzysk jeden wielki, przy urlopie zero premii mimo, że urlopu było kilka dni w miesiącu, na święta KUBKI DLA PRACOWNIKÓW OD FIRMY KPINA!! (usunięte przez administratora)

U dudy najlepiej maja ci co choruja im wolno wszystko zawsze dostana urlop itp. a kierownictwo ?? doceniaja tym co du** liza

anka

Czy u Dudy jest zakładowy fundusz socjalny? Bo nie wiem czy skladac wniosek o wczasy pod gruszą?

obywatel

potrzebuje ukrainców

obywatel

nie ma przyjęć do dudy na ich miejscach są ukraincy zapieprzaja po 12h 6 dni wtygodniu

lol

mi,to chodzi o tą Justynę z szopienic,,?

lol

racja,właściwie nic mnie to nie interesuje,bo znam ją tylko z "widzenia'.pozdro...

lol

dlaczego Justyna M.się zwolniła? czy ktoś wie?

Pracuje w tym zakładzie na produkcji jest tragedia poprostu jedna baba drugą by za 1zł zaje. .. Kolesiostwo jezeli chodzi o kierownika prowadzacego itp. A osoby które pracują już długo myślą że mogą wszystko zero ponmocy i wsparcia. Zarobki też do dup. . okropna nerwowka

Kraków- Barbara

Niestety kupiłam zaparzone śmierdzące boczki pakowane w próżni. Zdecydowanie odradzam Jeżeli masz coś kupić od Dudy to bez opakowania i wąchaj- ten smród poczujesz

Maszyniok

Ile teraz na maszynach można zarobić jak się zwalnialem bralem 1900 a teraz

gogol

powiedz lolek23 czyim jesteś przyd...sem i pochwal się ile zarabiasz. nie wszyscy dobrze zarabiają...nawet u dudy. więc nie zabieraj głosu. a może też kapujesz, skoro pochwalasz takie metody zaistnienia w firmie.

Krążek

Nawet jak pracujesz 2,5miesiąca w mieśącu to i tak ci za to nie zapłacą a człowiek daje z siebie wszystko ludzie wogule nie szanowani jak by mogli to byci z samochodu nie dali wysiąść no ale

obecny

a wiesz co ty jaszczur...ja uważam po twoim tonie, w jakim odniosłeś się do mojej uwagi, że jesteś jakimś przydupasem u Dudy, w kulki grasz i bierzesz niezłą za to kasę. a to znaczy, że jesteś tyle samo wart, co ten w pomarańczowej smyczce, z tą tylko różnicą, że on niszczy ludzi za nędzne grosze. taki już z niego śmieć.

Ty śmieszny chłopeczku co ty wypisujesz? Tak, mamy pracę być może w jednej z największych i najbardziej znanych marek w Polsce, tylko co z tego? Za ile, ciężko harujemy? Gdybyś mógł coś powiedzieć na temat pracy, nie zabierałbyś tutaj głosu. Dobrze ci? A kto jest twoim wujkiem? A może to ty jesteś owym wujkiem, albo jednym z wujków? Pełno tych nierobów u Dudy. A taki kapuś-ochroniarz, którego zatrudniono poza ochroną zewnętrzną, jest wam na rękę. Tylko za co on bierze pieniądze? Pomawia ludzi o wszelkie zło. Z normalnej firmy, gdziekolwiek pracował, wszędzie go zwalniano za niszczenie ludzi. Ale u Dudy mobbing jest rzeczą normalną, a ten psi ochroniarz w pomarańczowej smyczy...były ormowiec, i były milicjant w gnębieniu ludzi jest najlepszy. Nawet z milicji go wywalili. Teraz na umowę zlecenie wyrabia sobie emeryturkę. Jedno jest pocieszające, ze jak już ją otrzyma, to zdechnie z głodu. Nie dociera tylko do was, że igracie z paragrafem, zatrudniając go. Kiedyś ktoś się mocno wkurzy.

okm
@pracownik

bo w kazdej robocie to jest tak, ze jak nie masz wujka, to musisz wykazać sie dobrą praca jak chcesz utrzymac stanowisko, albo dobrze kapowac, donosić, podkladac swinie, niszczyc ludzi. a ten pomaranczowy smyk ma na imie Stachu i swinia byl cale zycie. w milicji palowal ludzi i robil najprzerozniejsze swinstwa. to byl wyjatkowa swinia, ze az nawet z milicji go wywalili. teraz szwenda sie po firmach ochroniarskich i tez go zwalniaja za naduzycia wobec ludzi. u dudy jest tolerowany z przymrozeniem oka bo taki jest im potrzebny, a to tez dowodzi ze ten zaklad nie jest normalny, ze jest przyzwolenie na jego zachowania wobec ludzi. jedno jest tylko tutaj normalnoscia - swinia w zakladach miesnych.

onyx
@pracownik

no i sobie swoim nędznym życiem zasłużył na głodową emeryturę. nie ma go co żałować. w życiu trzeba być człowiekiem.

Cezar
@pracownik

ten "ochroniarz" ma już problemy z policją. wie o nim również poznańska prokuratura. nazywa się stanisław sz. i dopuścił się przestępstw w hurtowni elektrotechnicznej elektroskandia, gdzie współpracował w niszczeniu ludzi z kierownikiem administracyjnym Błażejem J. jeżeli ktoś chce założyć mu sprawę to proszę kontaktować się z Komisariatem Poznań-Nowe Miasto.

obecny

Chcę wam wszystkim powiedzieć jaki ten ochroniarz w pomarańczowej smyczy jest potrzaskany. To prawdziwy psychol. Byłem świadkiem jak chciał bić przy budkach szlabanowych ochroniarza, który się zwolnił z pracy i wychodząc, na chwilkę się zatrzymał, żeby się pożegnać z kolegami. Widział to przez kamerę. Natychmiast przybiegł i z pełną agresją rzucił się na tego człowieka. To zwykły szajbus. Ktoś taki nie powinien być zatrudniony w Zakładach mięsnych DUDA. Ale pewnie dlatego utrzymuje się w tej robocie, że dobrze kabluje, a w kablowaniu i pomawianiu on jest mistrzem. Nigdzie szmaciarz długo miejsca nie zagrzał, bo wszędzie jak tylko dał się poznać, to się go pozbywali. Tutaj jedynie ma pozwolenie na tak chamskie zachowania. To zwykły śmieć.

Zostaw merytoryczną opinię o POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA - Warszawa

• Jak się pracuje w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA?

Zobacz opinie na temat firmy POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA?

POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA