Cemet S.A.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Cemet S.A.
4 2 6 1

Opinie o Cemet S.A.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Cemet S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Wyleczony

Lipa... Zarobki pracownika "szeregowego" mającego uprawnienia maszynisty - ustawiacza pracującego w piątki, światki i niedzielę na 3 zmiany w systemie 4-brygadowym porównywalne z obecnymi zarobkami kasjerki w biedronce czy Lidlu.. Właściwie to nie lipa tylko hańba... Za duża odpowiedzialność jak na 2.5k na rękę Wiele można by jeszcze wytknąć, ale chyba nie ma sensu.. Nie polecam...

mamma

jakiś czas temu widziałem że usilnie poszukiwali do zxatrudnienia nowego spedytora krajowego - czy to aktualne?

admin

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę Cemet SA.

Zostaw opinię o Cemet S.A. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cemet S.A.