Opinie o Lafarge Cement S.A. w Warszawa Warszawska 110

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lafarge Cement S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lafarge Cement S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lafarge Cement S.A. w Warszawa Warszawska 110

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Lafarge Cement S.A.?

Czy pracownicy w Lafarge Cement S.A. dogadują się między sobą?

Kasia z działu HR

cześć, atmosfera jest czymś, co nas wyróżnia. Dogadujemy się ze sobą. Wiemy, że praca każdego z nas ma wpływ na pozostałych i na rozwój całej firmy. Staramy się, aby każdy pracownik czuł się dobrze, był szanowany oraz miał poczucie, że jest ważny i doceniony w zespole, w którym pracuje. Wtedy wiemy, że praca jest czymś więcej niż tylko obowiązkiem. Porozmawiaj z nami o Twoich oczekiwaniach, opowiedz jakiego miejsca pracy szukasz. Najlepiej sprawdzić to na własnej skórze: https://www.lafarge.pl/oferty-pracy

odpowiedź Nowy wpis

ciężko na to odpowiedzieć , jedni się dogadują inni nie , ale ogólnie atmosfera jest nieciekawa

Jaka jest kultura pracy w Lafarge Cement S.A.?

Kasia z zespołu HR Nowy wpis

Dzień dobry, dziś kilka słów o benefitach w naszej firmie. Są one takie same dla pracowników biura i zakładów. Każdy może skorzystać np. z Multisportu, opieki medycznej, dofinansowania wypoczynku czy kursów i szkoleń. Dla naszych pracowników przygotowaliśmy także szeroką ofertę dofinansowań, szkoleń i certyfikatów. Proponujemy np. zdobycie uprawnień dla operatorów maszyn, które pozwolą poszerzyć Twoje kwalifikacje, mamy również szkolenia językowe, managerskie czy z umiejętności miękkich. Wszystkie pozwolą Ci na rozwój Twoich kompetencji. Część szkoleń jest organizowana w czasie pracy, część proponowana poza nimi. Mamy też system premiowy oparty na jasno określonych zasadach. Są to nagrody roczne, systemy premii dla działów handlowych i produkcyjnych oraz premia uznaniowa tzw. F05 za zaangażowanie. Pracownicy mogą również skorzystać ze specjalnej oferty na nasze produkty oraz wsparcia naszych ekspertów np. przy doborze materiałów do budowy swojego domu. Więcej o nas dowiesz się na: lafarge.pl/kariera

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lafarge Cement S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kasia z zespołu HR

Cześć, dziś chciałabym napisać kilka słów o docenianiu. W Lafarge docenianie to jeden z głównych obszarów, nad którym nieustannie pracujemy. Co do tego, że bez pracowników nie byłoby naszej firmy nie mamy wątpliwości, ale chcemy im o tym przypominać i potwierdzać w naszych działaniach. W ostatnich latach przygotowaliśmy program "Hojni w Docenianiu" oraz włączyliśmy moduł Doceniania w szkoleniach lidershipowych. Potwierdzeniem na to, że udaje nam się to osiągać jest otrzymanie kolejnego tytułu Top Employer Polska. Dowiedz się więcej o nas na lafarge.pl/kariera.

Czy w Lafarge Cement S.A. pracuje się na open space?

Kasia z działu HR

cześć, jeśli chodzi o pracę w biurze to jest to open space, ale z wydzielonymi przestrzeniami pod konkretne działy.

Czy w Lafarge Cement S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Ktoś

Są zewnętrzne i wewnętrzne. Firma mocno kładzie nacisk na szkolenia.

Kasia z działu HR

cześć, dla naszych pracowników mamy szeroką ofertę dofinansowań, szkoleń i certyfikatów. Proponujemy np. zdobycie uprawnień dla operatorów maszyn, które pozwolą poszerzyć Twoje kwalifikacje, mamy również szkolenia językowe, managerskie czy z umiejętności miękkich. Wszystkie pozwolą Ci na rozwój Twoich kompetencji. Część szkoleń jest organizowana w czasie pracy, część proponowana poza nimi. Więcej o nas dowiesz się na: lafarge.pl/kariera

Dominika

Szukają Specjalisty ds. Administracji i Sprzedaży. Ktoś z Was podpowie mi, jakie są widełki zarobkowe? Czytałam tutaj, że kierownik w 2019 roku miał ok. 4 tys. netto. Wolę zapytać, jest kryzys, więc kawa na ławę...

pensje
@Dominika

Pensje dużo nie poszły do góry, teraz na stanowisku kierowniczym można dostać niecałe 6 tys. netto na stanowisko tego specjalisty o którego się pytasz to podejrzewam że coś około 4500 netto

@Dominika

cześć, na wynagrodzenie pracowników w naszych zakładach wpływ ma kilka czynników - m.in. doświadczenie oraz staż pracy. Dlatego nie dzielimy się tymi informacjami publicznie. Zachęcamy Cię przede wszystkim do sprawdzenia naszych ofert pracy. Poznajmy się. Jeśli będziemy do siebie pasować, przedstawimy Ci ofertę. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania. Nasze oferty pracy znajdziesz tutaj: https://www.lafarge.pl/oferty-pracy

Benek

Jest dobrze pod wieloma względami więc nie powinna dziwić nikogo taka cisza na forum!

Niezbyt wiele piszecie o pracy w firmie Lafarge Cement na forum, co jest dość dziwne, ponieważ firma ta jest jednym z czołowych producentów cementu, kruszyw i betonu na polskim rynku, zatrudniając blisko 1500 pracowników. A to już niewątpliwie pokaźna liczba. Również obecnie poszukiwane są nowe osoby do pracy w tym miejscu - https://www.lafarge.pl/oferty-pracy Pracodawca potencjalnym kandydatom oferuje między innymi umowę o pracę i prywatną opiekę medyczną. Co sądzicie o prezentowanych ogłoszeniach?

On
@Marta

Umowa o prace i pakiet medyczny to juz jest standard na rynku w wiekszych firmach, wiec pisanie o tym jako o nie wiadomo jakim beneficie jest nieadekwatne do rzeczywistosci. Dla firmy Lafarge Cement S.A. to jest standard i takie minimum z minimum, jesli chca miec pracownika. Tak samo jak IBM, Orange, T-Mobile i inne korporacje.

BHP

tak nowa strona na donosik bezpiecznie@lafargeholcim.com wenzłowy da ci słabe lty na dzwik donies na niego jak chodzi bez okularów lub nie zapina pod kaskiem w kamerach sprawdzą i po premi

@BHP

Zupełnie nie jest jasne, co chciałeś nam przekazać. Skup się proszę na przedstawieniu nam aktualnych warunków pracy w Lafarge Cement. Firma ta w Polsce zajęła 2. miejsce za działania proekologiczne dla kopalń żwiru i piasku w konkursie EKOKopalnia 2019. Jak myślisz, czy takie wyróżnienie sprawi, że pracodawca zechce zaproponować Wam podwyżki?

baltazar

Ludzie się tu pchają do pracy jakby tu były jakieś mega wielkie zarobki , a tak naprawdę to tak różowo nie jest , przykładowo osoba na stanowisku kierowniczym - kierownik mający pod sobą kilkunastu pracowników zarabia niewiele ponad 4 tys na rękę (cementownia)

Radek

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

zamydlenie OCZU

Nie zastanawialiście się czasami po co ta nagonga na BHP ktoś na Górze kręci lody a was gania. przed Zarządem trzeba się pokazać?

Prezes
@zamydlenie OCZU

BHP jest ważne w pracy. To chyba dobrze, że dbają o bezpieczeństwo...

Prowadzą właśnie rekrutacje na stanowiska: Technolog Betonu, Młodszy kontroler finansowy, Operator węzła betoniarskiego/Operator ładowarki, przedstawiciel handlowy. Kto aplikuje? Jakieś rady dla tych co chcą aplikować?

szarża

Ciekawi mnie jednak to czy atmosfera w pełni dopisuje, wiecie może? Z góry dziekuję za szybką odpowiedź.

normalny
@szarża

Atmosfera zawsze taka sama czyli jak w korpo karierowicze i banda oszołomów którzy próbują Ci wmówić że bhp da Ci wyżywić całą rodzinę :)

xero

Grzegorz 2016-10-07 08:44:29 nie polecam pracy w tej firmie na stanowisku operator węzła betoniarskiego, zakres obowiązków to: od sprzątania toalet poprzez zamiatanie placu, wypełniania stosu papierów z tabelkami, i dopiero na samym końcu jest kręcenie betonu. Operator w tej firmie to najgorsze zło, jest od wszystkiego. Zarobki na rękę 3300 zł z czego 1000 zł musisz wydać na dojazdy do pracy i przemieszczanie się między wytworniami. Nadgodziny nie płatne, wszystkie do odbioru w stosunku 1:1. Praca po za domem w delegacji. Nie miła atmosfera w pracy, ludzie pracujący w tej firmie mają kompleksy wyższości nie wszyscy, ale większość. Jedynym plusem w tej firmie to jest rygorystyczne przestrzeganie BHP. Nie polecam tej firmy, stąd tak duża liczba ofert pracy na operatora, gdyż nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tam pracował.

Kiedy skonczy sie komuna

Podwykonawcy Lafarge zaczynają zatrudniać Ukrainców , za takiego pracownika nie trzeba płacic ZUSU są konkuręcją dla POlskiego pracownika tak nas wydymało PO PSL AWS ITP

seba

Jest kilka ciekawych ofert pracy w tej chwili. W Rzeszowie i Warszawie poszukiwany jest laborant betonu. Ktoś poleca te stanowisko? :) Jak wygląda w Lafarge rekrutacja?

granda

kolego, jak ktoś ma nóż na gardle to będzie szukał każdego dostępnego rozwiązania by tylko spod toporka wyjść. W lafarge dobre jest to że w miarę regularnie kogoś szukają więc jak komuś się pali pod nogami to może próbować swoich sil.

Zostaw merytoryczną opinię o Lafarge Cement S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lafarge Cement S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lafarge Cement S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lafarge Cement S.A.?

Lafarge Cement S.A.