Opinie o Lafarge Cement S.A.

zamydlenie OCZU

Nie zastanawialiście się czasami po co ta nagonga na BHP ktoś na Górze kręci lody a was gania. przed Zarządem trzeba się pokazać?

Prezes
@zamydlenie OCZU 27.07.2017, 21:53
Nie zastanawialiście się czasami po co ta nagonga na BHP ktoś na Górze kręci lody a was gania. przed Zarządem trzeba się pokaz...

BHP jest ważne w pracy. To chyba dobrze, że dbają o bezpieczeństwo...

Marta
użytkownik zarejestrowany

Prowadzą właśnie rekrutacje na stanowiska: Technolog Betonu, Młodszy kontroler finansowy, Operator węzła betoniarskiego/Operator ładowarki, Przedstawiciel Handlowy. Kto aplikuje? Jakieś rady dla tych co chcą aplikować?

szarża

normalny
@szarża 09.10.2016, 20:49
Ciekawi mnie jednak to czy atmosfera w pełni dopisuje, wiecie może? Z góry dziekuję za szybką odpowiedź....

Atmosfera zawsze taka sama czyli jak w korpo karierowicze i banda oszołomów którzy próbują Ci wmówić że bhp da Ci wyżywić całą rodzinę :)

xero

Grzegorz 2016-10-07 08:44:29 nie polecam pracy w tej firmie na stanowisku operator węzła betoniarskiego, zakres obowiązków to: od sprzątania toalet poprzez zamiatanie placu, wypełniania stosu papierów z tabelkami, i dopiero na samym końcu jest kręcenie betonu. Operator w tej firmie to najgorsze zło, jest od wszystkiego. Zarobki na rękę 3300 zł z czego 1000 zł musisz wydać na dojazdy do pracy i przemieszczanie się między wytworniami. Nadgodziny nie płatne, wszystkie do odbioru w stosunku 1:1. Praca po za domem w delegacji. Nie miła atmosfera w pracy, ludzie pracujący w tej firmie mają kompleksy wyższości nie wszyscy, ale większość. Jedynym plusem w tej firmie to jest rygorystyczne przestrzeganie BHP. Nie polecam tej firmy, stąd tak duża liczba ofert pracy na operatora, gdyż nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tam pracował.

Kiedy skonczy sie komuna

Podwykonawcy Lafarge zaczynają zatrudniać Ukrainców , za takiego pracownika nie trzeba płacic ZUSU są konkuręcją dla POlskiego pracownika tak nas wydymało PO PSL AWS ITP

seba
użytkownik zarejestrowany

Jest kilka ciekawych ofert pracy w tej chwili. W Rzeszowie i Warszawie poszukiwany jest laborant betonu. Ktoś poleca te stanowisko? :) Jak wygląda w Lafarge rekrutacja?

granda
użytkownik zarejestrowany

kolego, jak ktoś ma nóż na gardle to będzie szukał każdego dostępnego rozwiązania by tylko spod toporka wyjść. W lafarge dobre jest to że w miarę regularnie kogoś szukają więc jak komuś się pali pod nogami to może próbować swoich sil.

adme

Tak pożegnano upadły Lafarge Holcim w którym nie ma szans na poprawę i życzę i powodzenia w szukaniu ludzi do pracy których nie szanują.

loliolo

Sześć rumaków, kareta, muzyka z „Ojca chrzestnego” i płatki róż. Tak żegnano... szefa mafii. Władze Rzymu oburzone

nolen

Operator odwala robotę za całe biuro bo oni muszą miec czas na jezdzenie za kierowcami betonomieszarek czy jezdza w pasach, okulary kask kamizelka na budowach, siedzenie w laptopach obserwowac kamery

dfdf

benda szukac i znajda z Białorusi , Litwin za drogi

biii
użytkownik zarejestrowany

@duch wątpię, by jedna osoba zajmowała się aż tyloma rzeczami, tym bardziej, że Lafarge raczej szuka na kilka stanowisk i każde ma inne obowiązki. Może chcą odciążyć pracowników.

@biii 05.02.2016, 11:33

Zatrudnij się to zobaczysz program Kopernik wywalił Kobiety z biura bo po co one tam są jak operator jest na miejscu i będzie robił jej robotę za darmo.A zarząd nazywa to wyzwaniem dla operatorów tylko nie zapytał się czy nam się to podoba.

duch

Kali nie masz racji Lafarge nie jest jednych z lepszych tylko jednym z gorszych.Jak by była jedną z lepszych nie było by takiego przemiału ludzi jak jest dotychczas.Sprzęt jaki posiadają jest przeważnie stary a jak jest nowszy to wyrzucają z niego zaawansowane oprogramowanie i wkładają swój zacofany program do szpiegowania operatorów chyba nazywa się BCXM. I następny temat chyba nie szukają operatorów tylko ludzi którzy będą robili na tych co siedzą w biurach, bo ludzi pracy nie szanuję taka firma jak Lafarge.

BYŁY NIEWOLNIK

jako kierowca z dzwigu na dzwig, dalekie budowy od wenzła powod stare wenzy , zawsze mozna sciemic na budowie gruszka stoi w KORKU LIPA PARU GÓMOWCOW MA DOBRZE z TEJ SAMEI WIOSKI, PIP 24 H wtedy wplenił by te zło wywalania Tarczek

duch

Seba chyba dobrze Ci płacą za pisanie bzdur o dobrych warunkach i okrojonej opiece medycznej która ma siedziby w aglomeracjach i żeby z niej korzystać trzeba dojechać.A atrakcyjne wynagrodzenie jest takie jak w Lidlu na kasie tylko że w Lafarge oprócz pracy jako sprzedawca jesteś jeszcze operatorem i operatorem ładowarki , laborantem i bhp-owcem (ale tylko do donoszenia na kogoś)

seba
użytkownik zarejestrowany

Na stanowisko operatora oferują dobre warunki,szkolenia,umowę o pracę,opiekę medyczną,atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudniają wielu pracowników przeciez działają w 90 krajach na świecie w branzy cementu.

bła z cyrku

Wenzłowi odchodzą cienka kasa, obowjązkow za 5

duch

Po co doświadczenie i tak go nie doceniają wiem sam po sobie.Zarabiam tyle co mój kolega którego cały czas uczę.Także Ozon przestań pisać bzdury.

duch

Po co doświadczenie i tak go nie doceniają wiem sam po sobie.Zarabiam tyle co mój kolega którego cały czas uczę.Także @elo przestań pisać bzdury.

ozon
użytkownik zarejestrowany

@elo, są tez inne stanowiska jak Automatyk, czy dyspozytor / spejcjalista ds. logistyki. Wymagane jest jednak wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe i trzeba mieć już doświadczenie.

duch

Atmosfera w tej firmie nie jest dobra pełno donosicieli którzy czekają aż zrobisz coś nie zgodnego z Bhp.Non stop rotacja na wyższych stanowiskach i co nowa "miotła" to się chce wykazać twoim kosztem.Wymyślają nie stworzone rzeczy.

elo
użytkownik zarejestrowany

no to faktycznie ciekawa oferta, ale jak ktoś zna się na budowie, Ja widziałem stanowiskoa elektromontera al enie napisali ile taki dostaje, tylko, ze atmosfera dobra..

realista

A przy okazji szanujcie pracowników to nikt nie będzie się zwalniał

bursztyn
użytkownik zarejestrowany

@rttr - i ta na koordynatora jest dość ciekawa, bo zapewniona jest umowa o pracę, prywatna opieka medyczna i odpowiedni pakiet szkoleń, więc czego chcieć więcej.

rttr
użytkownik zarejestrowany

@wiatraczek no akurat nie tylko na takie stanowisko bo również na inne, na przykład koordyantora do spraw produkcji czy automatyka w Krakowie i Gieźnie

wiatraczek
użytkownik zarejestrowany

@realista bhp trzeba przestrzegac, szczególnie jak oferują teraz pracę elektromonterom i operatorom węzłów betoniarskich, tutaj bhp to podstawa moim zdaniem

@wiatraczek 02.12.2015, 17:55

To weź sobie to Bhp do domu i się tym najedz.Widzę że jesteś albo automatem który reklamuję Lafarge albo masz już zryty beret także czas się zwolnić.

lila
użytkownik zarejestrowany

moi drodzy dobrze ze kary sie pojawily... jakby sie komus krzywda stala to by gorzej bylo. firma dba o bezpieczenstwo i nie ona jedyna. a firma znana i sie wciaz rozwija. odpowiadaja na pytanie warto odbyc stac. zawsze to zdobedziecie wiedze. ja osobiscie chce sie dostac do firmy i widze ze wlasnie poszukuja osob na stanowisko inzynier mechanik.

@lila 18.08.2015, 23:55

Przestań pisać pierdoły tak się Tobą interesują że jak będą z pracy wyrzucać za złamanie zasad to nikt się nie zapyta czy masz co do garnka włożyć.Bhp jest w tej firmie po to żeby ciągnąć kasę jak się komuś coś stanie to spadają akcje Lafarge.

pech

kary od nowego roku wzrosly brak okularow 600zl kasku 800 kamizelka 600 buty 900 pojazd na chodzie bez kierowcy w kabinie lub pozostawienie otwartej kabiny 1200zl 120 nowych kar smieszna firemka

edek
użytkownik zarejestrowany

no właśnie, przecież gdzieś nawet widziałem, żeby oni konkretnie dali ogłoszenia czy coś takiego i nie wiem na czym temat się skończył, czy faktycznie było tak, że oni przyjmowali tych praktykantów? bo nie wiem czy na pewno mam się po prostu dostć na jakieś stanowisko stażysty na przykład? jak to wygląda?

fffff

bhp a kierowcy betonomieszarek dymaja po 24 h pracownicy na przeladowni kruszyw tak samo gdzie pip

Pozytywnie Pracuję już jakiś czas. Pensje mam taką jaka była umówiona na rozmowie. Pieniądze zawsze na czas przelane, socjal dobry. Szef ok, pracownicy też. Atmosfera dobra. Rozwój w dużym stopniu zależy od zaangażowania pracownika co firma zauważa i odpowiednio nagradza. Polecam.

Witam. Pracowałem w betonach w dziale technicznym. Zarobki ok. Kierownictwo do czasu też było spoko. Lecz gdy zaczęły się problemy finansowe rozpoczęli zmiany i wymienili mi kierownika na takiego, który nie myśli a wykonuje polecenia. Jaki jest tego efekt wszyscy już wiedzą. Co do bezpieczeństwa to jest to jedna wielka farsa.

la farge fima piękna na zewnątrz szkolenia buciki okularki ubranie niby dla wszystkich nauczanie języków oczywiście tylko smietanka a pracowników traktuje sie tam jak niewolników jednym słowem pracuj ponad nadgodziny ale nie wykazuj tego karte nalezy podbić o godzinie własciwej i wracać do roboty

Zostaw opinię o Lafarge Cement S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lafarge Cement S.A.