Opinie o Sainz Development S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sainz Development S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sainz Development S.A. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sainz Development S.A. w Warszawa

Jak wygląda sprawa grafiku w Sainz Development S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Sebastian Zalewski Nowy wpis

Czy Developer narzuca konieczność wyboru banku spośród swojej listy? Dziękuje za info

Jakie są mocne strony pracodawcy Sainz Development S.A.?

Joasia

nie jestem pracownikiem, a klientem. bardzo niezadowolonym. Obecnie weszlismy już na drogę sądową. Firma podejście z klienckiego na unikanie kontaktu zmienia po podpisaniu umowy. Srawa w tej chwili już wkroczyła na etap postępowania sądowego

Jan
@Joasia

Może Pani podzielić się szczegółami konfliktu? Rozważam zakup mieszkania w inwestycji tej firmy więc każda informacja będzie cenna.

benia
@Joasia

a czy mogłaby Pani przybliżyć sprawę? Bo jednak skoro Pani nie poleca firmy to warto by przytoczyć powód, bo tak to można każdą firmę oczerniać.

Mieszkaniec Nowy wpis
@benia

Mogę się tylko domyślać o co chodzi przedmówczyni. Także jestem niezadowolonym klientem, który kupił dom. Obsługa super dopóki klient, nie robi problemów czyt. Nie zgłasza usterek, nie czepia się terminów, nie zgłasza nieprawidłowości. Niestety tych jest duzo, a nawet tak duzo ze grozi prokuraturą. Jest to tak naprawdę młody deweloper i po paru latach budowania wychodzą teraz wszystkie nieprawidłowości. My także występujemy na drogę sądową i wiem ze sasziedzi także.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sainz Development S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
J.

Na początku wrażenie i atmosfera super. Jednak już po niedługim czasie wszystko się zmienia. Wypłaty pod stołem, współpracownicy mogą wsadzić cie w (usunięte przez administratora) z obawy przed opinia szefa- każdy się go boi jakby miał władze Boga. Za to szef wykorzystuje na maksa swoją pozycje, aby wykorzystywać cię do działania niezgodnie z prawem i przykrywania jego machlojek lub braku kasy.

Urszula
@J.

Współczuję. Czy takiego zastraszania nie można gdzieś zgłosić? Jak w ogóle można w taki sposób kierować ludźmi...

Zostaw merytoryczną opinię o Sainz Development S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sainz Development S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sainz Development S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sainz Development S.A.
  • Powstańców Śląskich 123 lok. 70