Opinie o DFME w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DFME. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DFME na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DFME w Wrocław

aż żal jak się czyta te opinie- gdyby tak było źle za komuny to nie byłoby co sprzedać zagranicznemu inwestorowi,który niedługo pozbył się konkurencji i poszedł dalej .

Klasarobotnicza

Muzeum komunizmu w wydaniu Chińskim.Park maszynowy pamięta stalina,część maszyn Gierka, poza tym nie oferują NIC.Nawet premii na święta nie ma dla pracowników.DZIADOSTWO!!! i praca za gówniane pieniądze.

Klasarobotnicza

marko

??????????' skoro tak piszesz to może niedługo beda wymieniac zespół i bedzie wiecej ofert?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
??????????

to nie firma to zwykła buda trzeciej kategorii pomielona razem z majstrami,mistrzami,kierownictwem az dochodząc do szefa oprócz jednego mistrza Pana J.S Tu nie ma więcej co picac bo szkoda palców meczyc na klawiaturze ale może kiedys

Bóg Honor Ojczyzna

W serwisie opychają się za firmowa kase jednocześnie diety pobierając. Wedle kodeksu pracy ekwiwalent się nie należy i mysz czy kot i cały serwis (smiech )powinien oddac za wszystkie delegacje kase skoro maja na nich dwa posiłki co dzien. Ktos z was ma diete i dostaje jesc od Żelezników? może ktoś z poza serwisu zacznie noclegi im ustawiac ? wtedy wyjda róznice i będzie wiadomo ile to kosztuje a ile laduje w kieszeniach serwisu? Nikt jeszcze tego nie ogarnął ponoc firma biedna Andrew może Ty?a może nasz sherlock Marian?

dzordz

wymagania wobec kandydatow są bardzo wysokie - musza chciec malo pieniedzy, najlepiej jakby za darmo pracowali . Firma fajna na pieersza prace, mozna sie sporo nauczyc, bo starsi pracownicy maja naprawde duza wiedze tylko zaden baran ich nie szanuje i nie slucha. A do tego zobaczyd eksponaty muzealne na chodzie i poczuc powiew historii .

Allah Abbar

Dziwne ze cie nie "wybrali" ci idioci biorą każdego.

......

Nie wiesz co gadasz w mojej firmie to mamy dopiero przejeb wypłaty nie bylo ze 2 miechy i o nadgdzinach niema co mazyc kamery na każdym kroku.a szef jak morde rozedrze to go na parkingu slychac..startowalem do dfme ale mnie nie wybrali

bardzo cinko

Pracownik chodzi z uśmiechem? Dostanie podwyżke, czy premię? Chyba autor tego postu ma nazwisko na literę "Ż", albo pisze o jakiejs innej firmie. Jeśli pracownik się usmiecha to tylko z politowaniem. Na kazdym kroku wszyscy sieja defetyzm, ciagle slychac ze do kolejnych maszyn firma tylko doplaca. Ogolnie odechciewa sie angazowac w prace, nie warto nic dawac od siebie bo i tak nikt tego nie doceni. Najlepiej siedziec cicho i sie nie wychylac, zbyt wiele nie robic i miec spokoj. Firma szuka specjalistow na OLX, bo za darmo. To najlepiej swiadczy o podejsciu do tematu. Albo tanio, albo dobrze.

ggggg

najgorsza firma w ktorej pracowalem.W srodku firma wyglada jak by sie czas 30 lat temu zatrzymal.Skandalicznie niskie wynagrodzenie,kolesiostwo i chamstwo!Szantazysci jebani W SOBOTE 'MUSI PAN PRZYJSC,NIE INTERESUJE MNIE TO ...FIRMA MA TERMINY JESLI PAN NIE PRZYJDZIE TO NIE MAMY O CZYMM W PONIEDZIALEK ROZAWIAC..za takie slowa "SZEF" powinien sie pozegnac z praca za ten regularny mobing

sman

Oprocz prawdy slowa narzekania nie ma. Na dobra sprawe wszyscy powinniscie byc z wyrokami . Zero pojecia w zarzadaniu ludzmi! Musicie byc bardzo TANI! Tak sobie zrobiliscie, ze mlodym karzecie a starych prosicie.

Suberman

W wielu firmach za prace nagradzaja a w Dfme pytaja sie o opinie starych dziadow bo kierownik to widzi tyle co mu sie palcem pokarze . Np stawialem wodke na poczatku jako mlody chodzilem wraz z nimi pijany i co dostalem podwyzke za co? Bo dziad powiedzial ze jestem dobry ptacownik. Pozdro cdn.

superman

W dfme nie trzeba pracowac tylko latac za szefem jak sie pojawi i podlizywac sie. Najlepiej z kolega i tylko jak go zobaczysz od razu do niego! Sukces murowany!

Robo

Pracujesz to zarabiasz, opier.... To nie masz szans na awans. Taka prawda.

nick

haha firma dynamicznie sie rozwijajaca hehe sprzet tak stary ze powinien byc w muzeum!jak MUSISZ cos zrobic to licza na twoja KREATYWNOSC bo nie masz czym pracowac.PORAZKA odradzam pracy nawet najwiekszemu wrogowi w tym Kouchozie.A wynagrodzenie skandalicznie niskie

Nik

Kolego, , mial'' jestes pewnie tym co klepie te pozytywne opinie.... chcesz naprawde aby napisac jakie zas.bhp sa tu lamane? Czy sam nie masz o tym pojecia ?Ps z tym miedzynarodowym rozwojem to Cie ponioslo. Te przestarzale maszyny co maja za małą sprawnosc mozna sprzedac w krajach z poza europy. Odp?

nik

Bhpowiec to mlody facet i ma tu guzik do powiedzenia. W takich firmach powinien byc bardzo ważną postacią lecz tu jest,, garazowka'' i oby taniej oby szybciej. Technologia przestarzała i syf jakiego dawno nie ma. Zarabiaja tylko lizusy, szef takich lubi a kier. przedewszystkim-takim alkomatu nie podają. Jest paru takich i oni opinie wystawiaja nowemu. Nikt sie Ciebie nie zapyta czy to prawda. Zagrywki prosto z przedszkola. Banda biedakow co za sobote w tym syfie da se jaja ogolic. Robota dla osób co chcą przebimbac 8h albo swoje zarobili tu sie dorobisz tylko jakiejs paskudnej choroby.

Czarnuch

Odradzam pracy w tym zakladzie.Brak jakichkolwiek zasad BHP.Bardzo niska płaca jak na rok 2015!!Brak elementarnej kultury ze strony SZEFA jak i jego kolesia kierownika.Majstrowie są tam służącymi wykonującymi każde nawet najgłupsze polecenia.Jednym słowem porażka jesli nie jestes zdesperowany i nie masz noza na gardle to nie łap się tej (usunięte przez administratora) pracy...

portos

Dolnośląska Farbryka Maszyn Elektrycznych to kontynuator 50-letniej tradycji największego producenta maszyn elektrycznych w Polsce - DZWME Dolmel. Swoją siedzibę firma ma we Wrocławiu, a więc w najbardziej uprzemysłowionej części naszego kraju co wiąże się z wieloma ułatwieniami logistycznymi dla firmy

Zostaw merytoryczną opinię o DFME - Wrocław

• Jak się pracuje w DFME?

Zobacz opinie na temat firmy DFME tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DFME?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DFME?

Kandydaci do pracy w DFME napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DFME