Opinie o DFME w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DFME. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DFME na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DFME w Wrocław

Małgosia Nowy wpis

Na stronie informacja, że prowadzą ciągle rekrutację na mistrza produkcji. Ale to trochę brzmi dla mnie dziwnie; w sensie co, ciągle ktoś opuszcza firmę czy tyle miejsc nowych pracy powstaje? Z czego to wynika

Czy w DFME jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

tig Nowy wpis

Przyjmowanie do pracy ludzi (usunięte przez administratora)chorych i nie reagowanie na ich zachowania jest problemem.

Franek

Wielokrotnie nagradzana firma, organizująca imprezy integrujące rodziny z firmą, dlatego warto tu pracować.

@Franek

Hahaha dobre zarty. Znam ta firmeod wieelu lat i nigdy nie bylo zadnej imprezy dla rodzin. chyba komus sie firmy pomylily.

J23
@1234

NIGDY NIE BYŁO IMPREZY INTEGRACYJNEJ W TEJ NIBYFIRMIE!!!!!!!!!!!!!!!!

Juzek

prezesa pytaj nie nas

Jolanta
@Juzek

A skoro nie ma imprez, to może są jakieś benefity? Karta multisport np.?

Jjj Nowy wpis
@Franek

Jakie imprezy integracyjne to jakiś żart

Marzena Nowy wpis
@Jjj

No że imprez nie ma to już wiemy... A jakiś zamiennik? Jak socjal wygląda?

Wieszcz

Zmiana Prezesa! Niektórym zmieniają się miny Część z nich woła Dość pantomimy! Dajcie podwyżkę! Krzyczą już chłopcy Może to ludzie, a może związkowcy... Już o przetrwanie zaczyna się bój Idźcie na Jerzmanów krzyczy już Wuj I tak tam idą posępne twarze Bez kierownictwa i majstrów na sztandarze...

Piotr Mickiewicz

W DFME gdy nikt nie obserwuje Widać jak po kątach nikt nie pracuje Tu rozmowy tam jakieś śmiechy I wódeczka leje się dla pociechy Gdy przychodzi czas końca pracy Ruszają do szatni wszyscy pijacy Tam rumor rozmowy śmiechy i chichy Dochodzi do nas dźwięk bardzo cichy To jeden z pijaków zapomniał o zmianie I siedzi zachlany przy obsranej ścianie

Ziom
@Piotr Mickiewicz

Jaka praca taka płaca:))))

Kadry

Wszyscy tylko o pieniądzach. Czy już nikt nie pracuje z pasji? Ludzie opamiętajcie się! Prezes złoty dla was by w ogień skoczył, pierś nastawił!!1 żeby bronić firmy przed skarbówka. A wy tylko byście chcieli pieniędzy. Wstyd i biada wam !!!1

Czy w DFME wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

odp

nagrody może i nie ale za to są spore grusze więc jest dobrze

bez jaj
@odp

całkiem dowcipny pan jest

Joachim

Jak komuś nie pasuje praca w firmie to nikt go nie zmusza.

Dfme glebe żre
@Joachim

i nikt nie zabrania napisać opini na temat tego syfu

2rbak

Mialem przyjemnosc pracowac dla DFME jakis czas temu przez kilka dobrych lat i musze napisac ze.... tesknie. Bardzo dobrze wspominam te czasy. Bardzo dobra kadra inzynierska, ludzie naprawde znajacy sie na swojej pracy. Praca pelna wyzwan, cos pieknego dla chcacego sie rozwijac inzyniera. Lubię atmosferę w DFME za: Kadra inzynierska

Jerzy
@2rbak

Skoro tak tęsknisz to wróć, tam ciągle szukają pracowników.

@2rbak

Praca pełna wyzwań czyli kserowanie przewodników z lat 60 i kombinatorstwo jak na maszynach Made in Ussr utrzymać standard i klase konkurencyjnych firm

Miro

@Jerzy Na jakie stanowiska potrzebują teraz pracowników i jakie zarobki proponują ?

@Miro

Powiedzą ci że na wszystkie ale ostatecznie będziesz jechał jako ślusarz albo malarz

1905

pracowałem w tej firmie(DFME) sporo lat(jeszcze od czasów Dolmelu).Nie jest to firma produkcji seryjnej-i wymaga w związku z tym nietuzinkowego podejścia -czasami sterowania "ręcznego".Pracując na różnym poziomie niektóre osoby nie potrafią tego zrozumieć. Stale powtarza się temat niskiej płacy -to jest problem firm produkcyjnych w kraju-nikt natomiast nie napisał ,że pensje w DFME są płacone terminowo-a to nie we wszystkich firmach się zdarzało. (usunięte przez administratora)W niektórych opiniach sugerowano ,że do pracy w godzinach nadliczbowych typowano pewnych faworytów-a dlaczego miałoby być inaczej - na tym polegała ta praca ,żeby ją wykonać sprawnie- i w przypadku pilnych tematów należało dobierać odpowiednią grupę pracowników.

@1905

Pozowole sobie zauważyć ,że wypłata w terminie to raczej jest standard niż zaleta

Praca Wre W dfme

Dfme czyli zbiorowisko kurzu ptasich odchodów i ludzi, którzy nie wiadomo czy ciągną nogami po ziemi od starości czy upojenia alkoholowego

Co wchodzi w socjal DFME?

Praca Wre W dfme

Uścisk dłoni kierownictwa i herbatki lipton (te najtansze po dwóch saszetkach nie chcesz pić więcej)

Iwo

Mogę jedynie potwierdzić dobrą opinię o firmie. Człowiek idzie do pracy z przyjemnością a ta bardzo dużo.

Gutek

Może nie wszystko jest idealne w firmie ale generalnie wszystko jest ok. Nie narzekam .

Grabarz

Kilka lat już tam nie pracuje a opinie takie dokladnie jak tam bylo. Wódke pija,chamstwo,syf,klika. Komu trzeba w łape dawać aby to dziadostwo funkcjonowało...! Tak a propos ci z serwusu dalej kradna paliwo,drogie środki,złom,miedz, oszukuja na fakturach na nadgodzinach ? Zenek wózkiem z towarem do garażu a kocur wywoził i poł tony sie zdarzało ah bonanza!

Zadowolony

Ja jestem zadowolony. Pensja zawsze na czas, wszystko legalnie nic pod stołem.Praca lekka , zarobki ok , miła atmosfera , szacunek i zrozumienie. Proponują umowę o pracę i adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie. Polecam też osobom , które chcą zdobyć doświadczenie. Istnieje możliwość zrobienia dodatkowych uprawnień. Marka znana i poważana na świecie.

Nikodem
@Zadowolony

Ta opinia to żart :D

Zadowolony
@Nikodem

Brawo Ty, za wyczucie sarkazmu. A tak naprawdę ta firma to jakaś kpina jak na dzisiejsze standardy. Zdecydowanie nie polecam zatrudnianiu się tam nawet najgorszemu wrogowi. :p

Hero

Kierownictwo przyjaźnie nastawione.zawsze można się dogadać. Porządna firma

Edek z krainy kredek
@Hero

Z której strony porządna?

Strzeżcie się

Dwie poniższe opinie to chyba jakiś żart jest.Odradzam każdemu szanującemu się człowiekowi pracy w tym zakładzie....po za pensją na czas nie ma nic na plus. Przepisy BHP łamane nagminnie,syf i zapylenie przechodzi ludzkie pojęcie a nie daj Bóg są próby maszyn to stopery czasem nie pomogą ale oczywiście człowiek od BHP nie widzi nic w tym złego.Brak szacunku kierownictwa (kierownika i dyrektora) do pracowników...sprzeciw im się ze nie przyjdziesz to od razu głupie docinki i telefon do mistrza dlaczego on nie chce przyjść.Środki czystości które przysługują co 3 miesiące ucinają po trochu (co robi wbrew przepisom) jeszcze trochę to piaskiem ludzie będą się myc. Premie świąteczne itp dodatki to tylko nawijanie makaronu na uszy bo nic takiego w życiu nie dostaniesz.Pokaż ze umiesz więcej to sprowadzisz na siebie tylko kłopoty i będziesz robił wszystko. A sprawa pieniędzy to tez szału nie ma na start jak będzie dla nich Asem to przy dobrych wiatrach w granicach 2500 brutto. Podwyżki są takie ze nie odczuje się jej (100-300 brutto) Tak jak to ktoś napisał czas się tam zatrzymał za czasów komuny i tak jest także każda inna firma jest lepsza od tej budy.

Pogromca damskich bokserow

Jesli ktos szanuje siebie i dba o swoja rodzine to niech sie rozejrzy w jakim syfie pracuje. Żywice,benzyna,rozpuszczalniki,krzemionka,azbes,ołów,cyna,rdza,stare farby i wiele wiele innych bardzo szkodliwych substancji. Czyż nie jestes frajerem?

Zostaw merytoryczną opinię o DFME - Wrocław

• Jak się pracuje w DFME?

Zobacz opinie na temat firmy DFME tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DFME?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DFME?

Kandydaci do pracy w DFME napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DFME