Opinie o DFME w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DFME. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DFME na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DFME w Wrocław

alinka90

w sumie bardzo mnie ciekawi ta branża, wiąże się z moimi hobby i pasjami, zainteresowaniami - więc chciałabym żeby moja pasja stała sie pracą. jednak jakie trzeba spełniać dokładnie wymagania żeby dostać prace w DFME? i ogólnie jako osoba zawodowo w tym początkująca jestem w stanie sobie u nich poradzić na zakładzie?

lin

DFME konstruuje i produkuje maszyny elektryczne średniej i dużej mocy - generatory i silniki. Poprzez skoncentrowanie się na wybranym segmencie rynku udało im się wyspecjalizować w produkcji i serwisie maszyn średniej i dużej mocy. W tej chwili można powiedzieć , że są jednymi z najlepszych takich producentów na świecie

weglik

Ten zakład to PRL Bis można tak śmiało nazwać ten bałagan. Nowy pracownik to dla starych pracowników po prostu śmieć, problem bo starego pierdołę nieroba mogą zwolnić. Mentalność tych ,że ludzi powoduję wręcz odrazę. Nie pijesz wódki-źle. Nie palisz- źle. Ogólnie do tej pory są tam zasady rodem z komunistycznych zakładów(wpisowe, upijanie się co niektórych to tam norma)

Gal Anonim

Na początku 2000 brutto (jakiś rok temu było 1900 brutto) a później podwyżki o 200 zł przy podpisaniu umowy na 2 lata. a na nadgodziny to są rzadko i trzeba sobie zasłużyć po roku pracy.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
?

malo placa robota troche brudna

dreamliner

zależy jak się zakręcisz i czy podkupisz sobie zaufanie odpowiednich osób....nie musisz nic umieć oby być dobry aktor.

DonPedro

Nie masz co tu liczyć na awanse i podwyżki, banda (usunięte przez administratora) i poganiaczy.

krasnoludek

a na montażu raz pijak raz wariat

salamander

a w tsransporcie to same asy pracuja jedna krolewna i 5 pomocnikow

grzes

to jeszcze istnieje!?pracowało sie tam pare latek ,co sie wódki wypiło i papierosów wypaliło to nie policze,fajnie byłoby wrócić do tej komuny na troche i sie oderwac od rzeczywistości i udawać tak jak wszyscy ,że coś się robi a na drugiej zm. to było istne sanatorium wszyscy nawaleni ah jak sobie przypomne.... wygodna robótka dla partaczy, lizusów co robią szum wokoło siebie.

z produkcji a może nie...

frajerzy,pijaczki mąciwody-konfidenci po prostu świnie, stare dziady a młodzi robią podobnie, firma ok (poza płacami) a tak to banda baranów i przede wszystkim zgraja szukająca od rana gdzie i od kogo by tu się napić!!!a stary pracownik (co wygląda jak żul z pod Żabki o 6:00)ma więcej do powiedzenia niż jakiś kierownik.....kto lubi wódeczkę to jego miejsce... inne osoby nie bardzo się będą liczyły póki co... Ps Te pijaczki to oczywiście cwaniaki i jaki makaron na uszy kierownikowi nawiną to wszystko łyka....może mu to pasuje....on ich słucha i ma za fachowców a oni to wiedzą i korzystają!

pijany

To prawda wódka rządzi!!! jeśli chcesz przyjść w sobotę to postaw brygadziście pół litra i tak co sobota będziesz w pracy!!! co tu się dzieje to nawet wam się nie śni!!! kadra przymyka oko na to ,że z ponad stu osób co dzień połowa jest na pewno na bani!!! mówią na nich fachowcy!!! śmiech na sali!!!

trzeżwy

Stare dziady rządzą oraz wódka, jest tu szeroko zakrojona hierarchia, młody nawet w sobotę przyjść nie może, jak przychodzi stara maszyna to ściągają emerytów np po to aby ją obrócić normalnie śmiech!!! jak by ludzie co obecnie pracują nie mieli o tym pojęcia!!!! SZEF p. [usunięte przez moderatora]. jest tu jedyną konkretną osobą wśród kadry jego majstrowie są jedynie jego sekretarkami!!!! Lepiej omijać tą firmę z daleka!!! Jak tylko znajdę inną pracę to od razu mnie tu nie ma!!!

malarz

Zarobki uwłaczające!! Poniżanie pracowników na każdym kroku!!! Kierownik [usunięte przez moderatora] zachowuje się jak pies [usunięte przez moderatora] (specjalnie z małej). Jak szukasz pracy na przeczekanie to tak w innym wypadku ODRADZAM!!!

lolobrygida

Prawda komuna na każdym kroku brak szacunku i przede wszystkim zaufania do pracownika , kultura u kadry nie jest na poziomie. Wygląda na to ,że tu nikt nie myśli mówię tu o produkcji, mianowicie kto w danym momencie jest najwyższy ,,rangą na pokładzie\\\" ten rządzi!! Patrząc z boku bardzo zabawnie to wygląda, często pracownik mówi w swoim gronie np lepiej bym to zrobił ale co się będę odzywał i ma racje bo nikt go nie posłucha. -szanowna kadro może by tak douczyć się w tym temacie ,podejrzeć w innych firmach jak obecnie się pracuje ludzie to nie hołota!!!-oprócz tych co sami stworzyliście!!! -może lepiej abyście razem się naradzali nad problemem a nie każdy ,,kto mądrzejszy ten pierwszy\\\" zbyt wiele błędów się tu popełnia aż niewiarygodne!!! w życiu czegoś takiego nie widziałem.

praca tam i zarobki tam to paranoja a [usunięte przez moderatora] to gosciu w ciaglym szoku

Andrzej B

Szlam z (usunięte przez administratora) , komuna na karzdym kroku , pracownik nic nie znaczy Siedlisko poganiaczy i komunistow .

Zostaw merytoryczną opinię o DFME - Wrocław

• Jak się pracuje w DFME?

Zobacz opinie na temat firmy DFME tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DFME?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DFME?

Kandydaci do pracy w DFME napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DFME