Opinie o OBag store w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OBag store. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OBag store o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBag store w Wrocław

Czy w OBag store występują paczki/bony świąteczne?

Jeśli wytrzymasz w tym bagnie do świąt i sie nie zwolnisz to tak dostaniesz bon na torebke. Chociaz firma lubi zasłaniać się brakiem funduszy i trudną sytuacją (przez covid) to nigdy nie wiadomo.

Teraz Nowy wpis

Oczywiście, że tak

Chętnie zatrudniają i chętnie zwalniają jak znajda kogoś bardziej dyspozycyjnego :) lubią też nie informować o nieprzedłużonej umowie, a potem zadzwonić i zapytać jak ci się pracowało

Mariusz

Jakie umowy proponują skoro tak łatwo mogą nie przyjąć i zwolnic? Zlecenie? Powiesz jak bardzo trzeba być dyspozycyjnym żeby się utrzymać?

Były pracownik Nowy wpis
@Mariusz

To zależy gdzie będziesz pracował. Na początek jest umowa zlecenie. Jeśli chodzi o dyspozycyjność to najlepiej jakbyś był pod telefonem 24/7. Jeśli nie odbierzesz telefonu, albo nie przyjdziesz do pracy (na zastępstwo) wprowadza Cię w poczucie winy. Serio NIKOMU nie polecam pracy w tym miejscu. To rodzinna firma z rodzinna atmosfera, a od takich trzeba szybko uciekać.

Honorata Nowy wpis

w poczucie winy? Jak niby mogą to zrobić? Te zastępstwa to często tu występują?

Nick Nowy wpis
@Mariusz

Zlecenie

Nowa

Dopiero zaczynam prace, ale póki co mogę ocenić rekrutacje ipierwsze dni pracy. szybki kontakt po złożeniu cv, spoko prezentacja o firmie, systemie wynagrodzen i tak dalej. Decyzje o umowie oprace dostałam następnego dnia po rozmowie. fajne wprowadzenie - dużo tego wszystkiego, ale dzewczyny pomagają. Na dzień dobry dostaje się zegarek, w tym kolorze co się wpisało w formularzu CV. Dają apkę na samsunga, która wyszukuje informacje o produktach i pomaga ogarnąć temat. Zobaczymy co będzie dalej. póki co jest ok

Vayokett
@Nowa

Hej. Jakie są pytania na rozmowie o pracę? Bo jutro właśnie mam rozmowę. Może jakoś bym się przygotowała :p

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie OBag store? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zapomnij o pięniądzach

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OBag store? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

@wawa a jaki podają powód zwolnieniaV

Jakie są mocne strony pracodawcy OBag store?

Wawa

Szybkość w zwalnianiu

Wiktor

@margarita a jakie sprawy ukrywają ?

Margarita

Dziwna firma. W centrali 3 osoby, które ukrywają wiele spraw przed zarządzającym firmą Panem K, który stawia na komfort i atmosferę w firmie.

Aga

Firma o bag w Polsce to jakaś pomyłka. Pracowałam chwile w Warszawie, szczerze nie polecam! Podziwiam w jaki sposób ta firma tyle czasu istnieje

Obag
@Aga

Dziękujemy Ci za Twoją opinię - bardzo cenimy sobie opinię naszych pracowników, ponieważ dzięki nim możemy każdego dnia tworzyć lepsze miejsce pracy i rozwoju. Twoja opinia pokazuje to, że pomimo wielu starań, poziom zadowolenia pracowników w naszej firmie nie jest na poziomie, którego oczekujemy. Zabieramy się do pracy ! Obiecujemy nie oszczędzać się w dążeniu do najwyższego poziomu zadowolenia pracy w naszej firmie. Pomimo faktu, że nasze drogi się rozeszły, życzymy Ci samych sukcesów na Twojej ścieżce kariery. Pozdrawiamy serdecznie, Obag

Stella

profesjonalista w branży, dobrze oceniany w internecie, a praca w firmie jest dla chcących pracować, ja polecam.

Ktosia

Pracowałam w salonie w Poznaniu. Strasznie mały magazyn jak na liczbę produktów co powoduje, że ciężko znaleźć miejsce aby odpocząć na magazynie ( plus taki, że zarząd to widzi i miał zorganizować dodatkowy magazyn). Na dzień dobry Dostajesz umowę o pracę, po 3 miesiącach trochę benefitów. Fajni ludzie w zespole i fajni klienci. Za mało szkoleń, gratisów, benefitów i spotkań z zarządem ( wszystkie problemy i prośby zatrzymuje Dyrektor sprzedaży więc nawet nie wiadomo co trafia wyżej). Czy warto tam pracować ? Wiem, że w pobliskich butikach w Galerii mieli zdecydowanie więcej obowiązków i pracy za niekoniecznie większe pieniądze.

Praca dla ludzi aktywnych, chcących się uczyć. Setki nowych produktów miesięcznie, więc jest czego się uczyć. Pokazujesz klientce 50 uchwytów a Ona mówi, że mały wybór - to mnie denerwowało najbardziej:/ Małe zaplecze, niewygodne krzesła. Sporo szkoleń ( głównie internetowe) więc nie trzeba było jeździć w ta i z powrotem.

Dziwna firma, dziwne zasady, niskie zarobki. Zamydlają oczy mówiąc, że co miesiąc jest premia a tak na prawdę jej nie ma. Jak wyrobi się target i premia teoretycznie będzie przysługiwać to nagle wpadają złe opinie w internecie i cała załoga ma obciętą premię... Nie polecam pracy w tej firmie, stracicie czas i nerwy. Rotacja pracowników jest bardzo duża - co świadczy o złym zarządzaniu.

niezadowolona
@Gość

Potwierdzam, w innym salonie spotkało mnie to samo. Nie polecam pracy u tego pracodawcy!

Pracownik z Małopolski
@niezadowolona

Myślę, że p. "Niezadowolona" to tak na prawdę niezadowolony pan M. Brak klasy i wdzięku kiedy kiedy firma żegna się z pracownikiem który od początku ponosił porażki i nie mógł znaleźć kontaktu z podwładnymi i nie miał dla nich szacunku.

Kaśka

Zanim zostałam mamą pracowałam w firmie prawie 2 lata. Na początku było słabo bo firma była mocno niezorganizowana, ale jak odchodziłam na macierzyński to było spoko. Mały zespół, sporo możliwości dorobienia ( premie za różno zadania i wyniki). Fajny produkt bo nie sprzedajesz caly czas tego samego tylko za kazdym razem inna torebke. Minus za brak karty multisport i prace w galeri ( czasami w sobotę do 21 musiałam tyrać)

QQQQ

Nie polecam firma zakłamana obietnice bez pokrycia - kierowniczka jak chorągiewka inna rozmowa przez telefon inaczej przez sms-y. Panuje dosyć nerwowa i napięta atmosfera .

Zostaw merytoryczną opinię o OBag store - Wrocław

• Jak się pracuje w OBag store?

Zobacz opinie na temat firmy OBag store tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OBag store