LUKSMANN HR

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LUKSMANN HR

Marecki

Polecam firme w 100% bardzo profesjonale podjscie, oby wiecej takich!!! pozdrawiam

Bartek

Polecam. Przed wyjazdem do pracy wszystkie warunki są potwierdzone przez LUKSMANN na piśmie. U mnie się zgadzało. Pozdrawiam Panią Beatę :)

Zbigniew K.

Byłem. Oferta pracy zgodna z opisem. Polecam

Grzechu111
@Weronika

jestem kierowcom i całą odpowiedzialnością polecam pracę z LUKSMANN. Przynajmniej mi się super trafiło. Zakwaterowanie mamy hacjenta z basenem, codziennie w domu i minimum 2000 euro miesięcznie. Śmigam na czteroośce.

ŁUKI Nowy wpis
Kandydat

Witam pracuje ktoś w Hanburgu na chłodni, jakieś opinie.

Kierowca Nowy wpis
Kandydat

Profesjonalna obsługa kierowców. Różnorodność ofert jest ogromnym atutem, zwłaszcza wiele lokalizacji. Polecam firmę.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w LUKSMANN HR?

Puzon
Kandydat

Ktoś pracuje w Dreźnie na chłodni?

Mateusz Nowy wpis
@Puzon

Również jestem ciekaw tej oferty

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma LUKSMANN HR w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Praca z językiem: rumuński/bułgarski/węgierski/czeski/słowac. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Mirosław
Klient

Polecam w stu procentach. Pracuje przez Firmę Luksmann i jestem bardzo zadowolony. Dbają o pracownika. Sprawdzają Pracodawców. Wszystko jest super!!+

Myszk

Bardzo konkretną FIRMA pozytywne podejście do pracownika nawet po zakończeniu pracy goroco polecam świetny kontakt z panio Judyto profesjonalne podejscie

Przemas

Ja pojechałem od nich na kategorie C. Nie polecam Ci. Będziesz zawiedziony. Wszystko co innego się okazało niż przez telefon. Zakwaterowanie tragedia. (usunięte przez administratora)

Maćko

Cześć. Jadę do pracy właśnie tam gdzie pisłeś. Mógłbym do ciebie zadzwonić? Chciałam się dowiedzieć szczegółów.

Turek
Kandydat

Witam .mam takie pytanie. Czy jest możliwość zatrudnienia kierowcy z poza uni europejskiej. Chodzi o Turka.

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w LUKSMANN HR? Interesuje mnie praca jako Pracownik Produkcji, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na GoWork.pl 22 marca.

Iwona

Dzień dobry, jak wywnioskowałam praca polega na byciu kierowcą w Niemczech. Stąd też chciałabym zapytać o język obcy jakim trzeba umieć się posługiwać. Czy trzeba znać dobrze niemiecki czy wystarczy angielski komunikatywnie?

Potatoes
@Iwona

Iwona nie peniaj funt idzie do góry DFDS jeszcze podniesie stawki także nic straconego. Ewentualnie wróć do texela...

michu22

Polecam współpracę z tą firmą 1 telefon i w ciągu 5 dni wyjazd i nowa praca :) umowa z niemcem nie z żadnymi pośrednikami i przede wszystkim sprawdzone firmy narzekacza proponuje jazde u polskich dziadów i potem głoszenie swoich żalów na parkingu pozdro..

Iwona
@michu22

Samej udało mi się właśnie dowiedzieć, że LUKSMANN HR nie pobiera żadnych opłat od kandydatów, z którymi współpracuje, ich usługi są w pełni bezpłatne. Oferują zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u zagranicznego pracodawcy - wraz z wszystkimi świadczeniami socjalnymi, które na takich umowach przysługują pracownikowi. A co z zakwaterowaniem na miejscu pracy? Nie trzeba się o nie martwić?

Tomek
@Iwona

Jak nie pobiera...6 miesięcy bez dodatku za pracę w nocy, bo trzeba spłacić luksmana.

Pracodawca

@Tomek

Panie Tomku nie pobieramy żadnej prowizji z wypłat. Nie mamy nawet dostępu do wypłat kierowców, ponieważ kierowcy nie są zatrudniani przez naszą agencje. Każda osoba, która jest przez nas obsługiwana, jedzie bezpośrednio do pracodawcy w Niemczech i tam też otrzymuje swoją wypłatę. Na naszej platformie można znaleźć wiele ofert pracy z różnych firm transportowych w Niemczech. Jeśli firma, w której jest Pan zatrudniony nie wypłaciła Panu dodatku za jazdę w nocy, a miał Pan to w ofercie, to trzeba zgłosić się o wyjaśnienie do tej firmy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem tel. 500800713 chętnie pomoże wyjaśnić pana wątpliwości.

Jaro
Klient

Witam. Szukam pracy za granicą. Jestem kierowcą zawodowym C, E. Parę razy wyjeżdżałem do Niemiec, ale nie trafiłem na dobrą pracę w której można godnie pracować i zarabiać pieniądze. (usunięte przez administratora)Luksusmann wydaje się najbardziej sensowną agencją? Niestety nie znam języka. Czy warto w to wchodzić?. Może ktoś aktualnie pracuje i coś podpowie. Dzięki z góry za każdą informację .

Mirek M
@Jaro

Witam. Ja byłem skierowany do pracy przez Pana Adama z Firmy Luksmann. U mnie w Firmie pracują Polscy kierowcy bez znajomości języka niemieckiego. Wszystko w moim przypadku się zgadzało jak poinformował mnie Pan Adam. W Firmie w której pracuję jest super. Spokojna praca. Pieniądze dobre i punktualnie wypłacane!!!

anita
@Mirek M

Hej. Jaka to firma? Mąż poszukuje pracy jako kierowca c+e+ ADR.

Zbysio90
Kandydat

Cześć mam pytanko szukam pracy. Pracy stałej, W niemieckiej firmie zależy mi na wszystkich świadczeniach socjalnych a w skrucie szukam dobrej firmy z którą będę mógł współpracować latami. Teraz może coś o Mnie z zawodu jestem Monterem kadłubów pracowałem jako Szlifierz okretowy, pracownik drogowy monter oznakowania drogowego, Monter fasad, Monter izolacji przemysłowych stocznia statki rafineria Gdańska jak i Pdf elektro ciepłownia Gdańsk - Gdynia, Malarz konserwator, Monter instalacji przeciw pożarowych ppoż, Monter przy domowych instalacji wodno kanalizacyjnych. Obecnie poszukuje pracy stałej czy jest ktoś kto będzie w miarę mi coś sensownego doradzić chętnie się uczę posiadam również uprawnienia cięcia i szczepiania oraz jak to większość ogulno budowlańców Umiejętności do obsługi zwyżek i wszelakiej maci sprzętu budowlanego - elektro narzędzi

Seba
Kandydat

Mam pytanie jak wyglada rekrutacja w Luksmann. Czy dostane umowe posrednictwa pracy od nich z warunkami zatrudnienia, czy wysylaja mnie w ciemno do Niemca. Czy przed wyjazdem niemiecka spedycja sprawdza telefonicznie znajomosc jezyka. Czy Luksmann przedstawia oferte tylko telefoniczni czy dostane przed wyjazdem od nich cos na pismie...bylbym wdzieczny za informacje

Mirek M
@Seba

Witam. Tak dostaniesz umowę wstępną że wstawisz się w wyznaczonym terminie u Pracodawcy. Na miejscu podpiszesz Umowe o prace z niemieckim Pracodawcą. Według mnie Firma Luksmann to najlepsza Firma na rynku pracy. Jestem bardzo zadowolony z ich usługi. Polecam w 100 procentach. Pozdrawiam serdecznie Pana Adama z Firmy Luksmann. Mirosław M z Firmy GT Transport.

Pablo
Kandydat

Szukam pracy jako kierowca c+e i kfalifikacje dziękuję

Paweł

Czy firma melduje kierowców na terenie Niemiec Pytam bo jest mi niezbędnie do otwarci rachunku i innych dodatków w Niemczech

Hubika

wszystko ok, polecam, zawsze dobry kontakt i obsługa

Siaraa

Mogę polecić tą firmę , profesjonalne podejście do pracownika a przed wszystkim zatrudnienie przez firmę a nie agencję a to wielki plus !! Dziękuje ekipie Luksmann za załatwienie pracy :)

zibi1975

polecam ekipe luksmanna pomogli zagwarantowali prace i juz nie musze robic u polskiego (usunięte przez administratora)a jesli ktos chce godnie pracowac i godnie zarobic polecam !!

Pracodawca

Aktualność

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:
Kierowca  C+E – Hamburg – 2500 €
region zatrudnienia: Hamburg
Opis stanowiska:

• prowadzenie zestawu typu tandem

• jazda trasy dalekobieżne

• zabezpieczanie ładunku, czytanie pozwoleń, transport maszyn i urządzeń

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

• pracę stałą, od poniedziałku do piątku

• pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej

• niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

• niemieckie zarobki składające się z podstawy 2500 € na umowie lub 13€ na godzinę, do uzgodnienia z pracownikiem

• premię za jazdę w nocy i na weekendy, premię za każdy dzień urlopu oraz podwyżkę po okresie próbnym

• zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym przy bazie firmy

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

• pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń

• prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej

• opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych

• prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld

• płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 26 dni w roku

• pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

• prawa jazdy CE, karta kierowcy, kod 95

• doświadczenie z przyczepa na osi skrętnej , mile widziane minimum pół roku doświadczenia

• podstawowych umiejętności w komunikacji j. niemieckiego, poziom A2, mile widziany język komunikatywny

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl
Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 596 lub 0048 500 800 309
Zapraszamy również na naszą stronę internetową
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

LUKSMANN HR