LUKSMANN HR

Zbigniew K.

Byłem. Oferta pracy zgodna z opisem. Polecam

tango_miet@tlen.pl
@Zbigniew K.

Witam chciałbym podjąć w Waszej firmie pracę w systemie lub cały m-c. Mam doświadczenie na Bdf oś skrętna - Pflaum, Paul Kolberg. Mówię i czytam po niemiecku i angielsku. Posiadam ADR. Tel : 0048/ 607 518 843. Pozdrawiam Mieczysław Kochański

Marecki

Polecam firme w 100% bardzo profesjonale podjscie, oby wiecej takich!!! pozdrawiam

@Marecki

Twoja wypowiedź jest z poziomu pracownika, który znalazł pracę za pośrednictwem firmy LUKSMANN HR? Jeżeli tak to, czy możesz napisać, jak to się stało, że trafiłeś akurat na tego pośrednika pracy? Słyszałeś przychylne opinie, czy może po prostu pracować za granicą i znalazłeś ogłoszenie, które dodawała akurat ta firma? Bądź tak miły i przedstaw, jak to wyglądało w tym konkretnym przypadku.

Bartek

Polecam. Przed wyjazdem do pracy wszystkie warunki są potwierdzone przez LUKSMANN na piśmie. U mnie się zgadzało. Pozdrawiam Panią Beatę :)

@Bartek

Firma sama z siebie potwierdziła warunki, które przedstawiła na piśmie, czy może było to wykonane na Twoją prośbę? Zastanawia mnie jeszcze, jak to się stało, że zdecydowałeś się na pracę akurat za ich pośrednictwem? Znałeś wcześniej tę firmę, czy może po prostu aplikowałeś na ogłoszenie, które dodali? Uzupełnij, proszę, jak to wyglądało.

Grzechu111
@Weronika

jestem kierowcom i całą odpowiedzialnością polecam pracę z LUKSMANN. Przynajmniej mi się super trafiło. Zakwaterowanie mamy hacjenta z basenem, codziennie w domu i minimum 2000 euro miesięcznie. Śmigam na czteroośce.

Ciekawy BDF
Kandydat

Dzień dobry, Interesuje mnie praca na bdf w niemczech w systemie 2/2. Mam doświadczenie 1 rok na jeździe plandeką, boxem oraz kontenerem morskim. Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak wygląda praca w Niemczech na BDF przez firmę luksmann? Jest to jazda do końca tacho czy raczej w granicach rozsądku? Czasy przejazdu napięte? Pozdrawiam

Ciekawy BDF Nowy wpis
@Ciekawy BDF

O ktoś usunął mój komentarz do tego posta - nieładnie :p Ponawiam prośbę czy ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie?

Kazimierz Nowy wpis

Luksmann szybko i skutecznie załatwił wszystkie formalności, a moja pierwsza wypłata była nawet wyższa niż oczekiwałem - dokładnie 3155€ netto, gdy zakładałem 3000€. To dowód na ich profesjonalizm i troskę o pracowników. Gorąco polecam tę firmę każdemu szukającemu stabilnej pracy jako kierowca, duża pomoc i wsparcie a przede wszystkim warunki się zgadzają a są nawet lepsze :P

Mariusz Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z firmy Luksmann która załatwiła mi pracę jako kierowca CE w Niemczech. Znaleźli dla mnie idealną pozycję jako kierowca plandeki, a dodatkowo moje wynagrodzenie było wyższe niż się spodziewałem. Bardzo profesjonalna obsługa i skuteczność w działaniu. Polecam!

Paweł Nowy wpis

znalazłem świetną robotę – dobra pensja, super trasy i fajny zespół polecam luksmann każdemu kierowcy, który szuka nowej pracy. Dzięki nim wszystko poszło sprawnie i bez stresu. Wielkie dzięki, za pomoc w znalezieniu tej świetnej pracy, jeżdze na wywrotce

brak

سائق شاحنة

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Olek

Szukałem nowej roboty jako kierowca CE i muszę powiedzieć, że lepiej trafić nie mogłem.Już na starcie byli mega pomocni i szybko ogarnęli, czego szukam. Rozmowy były konkretne i bez zbędnego gadania. W krótkim czasie dostałem kilka ofert, które idealnie pasowały do moich kwalifikacji. Cały proces rekrutacji był prosty, a ludzie z firmy zawsze byli na bieżąco i szybko odpowiadali na moje pytania.pozdrawiam

Kamil

Polecam, duży wybór ofert jest z czego wybrać, można się podpytać o wiele rzeczy związanych z pracą w niemczech i jest miła obsługa

Kierowca międzynarodowy

Witam, chciałbym pozytywnie wypowiedzieć się na temat firmy LUXMAN. Szybko załatwili mi pracę i przede wszystkim sprawdzają firmy. Nie wyślą Cię do (usunięte przez administratora) nie musisz się stresować, że pojedziesz i cos będzie nie tak na miejscu. Warunki na piśmie przed dojazdem, wszystko wiesz, wszystko jest jasne. Polecam

witek

wszystko dobrze, warunki są okej, kasa na konto do 15 jak miało byc, smialo polecam

Ina
Inne

Bardzo dobra firma, pani MArlena niesamowicie pomocna, pelne wsparcie, firma @LUksmann godna polecenia

Kamil

Pomogli mi znaleźć pracę jako mechanik w Niemczech. Wszystko poszło gładko i bez problemów. Dzięki nim mam teraz fajną robotę i to w systemie a to sie nie czesto zdarza jesli chodzi o prace dla mechanika. Polecam serdecznie!

Mariusz

Mega pomocni! bardzo jestem zadowolony ze współpracy i firmy jaka mi polecili. jeżdzę na plandece w okolicy Poczdamu. Cały proces rekrutacji był szybki i bez stresu. Polecam!

Paweł

Chciałbym serdecznie podziękować firmie rekrutacyjnej Luksmann za profesjonalną i skuteczną pomoc w znalezieniu pracy jako kierowca CE w Niemczech. Proces rekrutacji przebiegał sprawnie i bezproblemowo, a każdy etap był klarownie wyjaśniony i przeprowadzony z największą starannością. Oby więcej takich rzetelnych firm

Gracjan

FirmaLuksmann znalazła i dopasowała do mnie bardzo fajną ofertę pracę jako kierowca CE. To wszystko sprawnie, bez żadnych problemów. Gorąco polecam!

Patryk

Jestem bardzo zadowolony z zaproponowanej pracy. Polecam każdemu!

Szymon

Nie mogę wystawić niczego innego niż pięć gwiazdek dla firmy Luksmann! Jestełem zadowolony z ich profesjonalizmu i zaangażowania. Praca, którą mi zaproponowali, przekroczyła moje oczekiwania pod każdym względem. Zespół Luksmann wykazał się nie tylko doskonałą znajomością branży, ale także empatią i troską o mnie. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje nie tylko pracy

.d

Jestem zadowolony z obslugi. Warunki na miejscu się zgadzają. Naprawde spoko

Kazik

Polecam wszystko gra, oferta sie zgadza, kasa na konto wpływa jak w zegarku (pracuje 4 miesiąc) pozdro

Ruda
Inne

Właśnie zauważyliśmy z partnerem w ogłoszeniu dla kierowcy, że oferowanych jest 30 dni urlopu płatnego. Tak dla jasności jeszcze ile musi faktycznie tych godzin wyrobić by mieć te 4 800 euro z górnego progu oferty?

Franciszek

dziekuje firmie luksmann za załatwienie mi dobrej pracy. wszystko jest okej, dobrze sie pracuje. plus za bycie pod telefonem nawet po dojeździe, nie ma olewania - tak trzymać

Kazimierz

Praca jaka była umówiona taka jest rzeczywiście. Ciągły kontakt, bez zarzutu. Firma w której pracuje też godna polecenia. Jeżdze w kassel na bdf- polecam i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 125 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR
Przejdź do nowych opinii