LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

Zbigniew K.

Byłem. Oferta pracy zgodna z opisem. Polecam

Marecki

Polecam firme w 100% bardzo profesjonale podjscie, oby wiecej takich!!! pozdrawiam

Bartek

Polecam. Przed wyjazdem do pracy wszystkie warunki są potwierdzone przez LUKSMANN na piśmie. U mnie się zgadzało. Pozdrawiam Panią Beatę :)

Grzechu111
@Weronika

jestem kierowcom i całą odpowiedzialnością polecam pracę z LUKSMANN. Przynajmniej mi się super trafiło. Zakwaterowanie mamy hacjenta z basenem, codziennie w domu i minimum 2000 euro miesięcznie. Śmigam na czteroośce.

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista w Dziale Technicznym? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie LUKSMANN HR?

Świeży
Kandydat

Witam, czy ktoś pojechał od Luksmanna do Kassel na BDF? Jak warunki płacowe i mieszkaniowe? Dla swieżaka te BDFy do ogarnięcia? Pozdrawiam.

jasiek
@Świeży

ja jechałem do kassel i juz zostalem 4 miesiące no trzeba sie podszkolić ale da radę jak sie chce, spoko robota, weszystko pokazuja co i jak

Jaty

I jak jesteś już tam ?

Antek Nowy wpis
@Świeży

Zobacz sobie na stronie pracawue.pl tam masz oferty od Luksmanna i masz podane widełki ile zarobisz i mniej więcej ile co kosztuje mieszkanie, jedzenie itd.

Administrator Nowy wpis

LUKSMANN HR poszukuje osoby na stanowisko Opiekun Osób Starszych w Monachium. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Artur Nowy wpis
Kandydat

bardzo profesjonalne podejście na etapie rekrutacji... polecam wszystkim

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma LUKSMANN HR w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Praca z językiem: rumuński/bułgarski/węgierski/czeski/słowac. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Łukasz 30
Kandydat

Witam wszystkich, dużo ofert przeglądałem firmy Luksmann,posiadam doświadczenie na wywrotkach, myślę nad wyjazdem do Niemiec,jak to w rzeczywistości wygląda? Tzn nie znam wogole języka,da się to jakoś przeskoczyć? Prosiłbym o wypowiedź osobę, która w podobnej sytuacji była i jednak udało się. Dodam że tutaj u nas zarobić godne pieniądze ???????? się nie da. Pozdrawiam Łukasz z Lubelskiego.

Karol.84
@Łukasz 30

Sa oferty bez jezyka, tj. z polskim koordynatorem. Ja pojechalem co prawda nie na wywrotki ale na BDFy i mam polskiego dyspozytora. kontakt jest z reguly pisemny wiec nawet w sumie jak bym mial niemca to bym sobie wszystko w translator wrzucil i bez problemu. jak ktos chce pracowac to nie ma przeszkody w jezyku, pozdrawiam z kassel

Kris
@Łukasz 30

Witam. Znalazłeś prace na wywrotki w Niemczech. Tez się zastanawiam na wyjazdem do pracy.

Świeży
@Karol.84

Można się z Tobą jakoś skontaktować? Zapytałbym o to i owo.

Paweł
@Łukasz 30

Siema, nic sie nie martw, jak ogarniesz robiotę z polskim dyspo to bez probolemu, potem jak bedziesz juz sluchal niemieckiego to sam załapiesz podstawy

Irek
@Karol.84

Jak jest na BDF ? Chce spróbować, a nie mam doświadczenia. Dzięki za podpowiedz.

Zwickau to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Pracownik Produkcji? Co powiecie o pracy w firmie LUKSMANN HR?

jasiek
@Administrator

ja pracuje w zwickau na produkcji juz 3 lata polecam kasa na czas i duza pomoc ogolnie w ogarneciu sie za granicą

Karol
Klient

Dzień dobry, z firmą wyjechałem ponad rok temu. Byłem już w Niemczech lecz pojechałem na własną rękę i trochę się przejechałem na kasie. Luksmann spełnił moje oczekiwania, bałem się pojechać ale Pani Julia dzwoniła co tydzień zapytać się czy jest ok, czy kasa się zgadza, warunki itp. nie zostawiła mnie samego w niemieckiej firmie a tego się obawiałem. Także polecam

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Pracownik Administracyjny. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Marek z kassel

wszystko ok szybkie załatwienie pracy i mila obsluga pozdrowienia dla was

Pracodawca

A gdzie Luksmann nie rekrutuje? :) Wybór z pośród 500 firm. Zapraszamy tel. 500800870

Brylant
@LUKSMANN HR

Czyli do wustermark też?

Pracodawca

@Brylant

Nie, tylko Kassel !

Kierowiec.
Kandydat

Widzę że firma Luksmann ma same dobre opinie.To super że profesjonalnie podchodza do każdego pracownika.Przegladałem ich ofert pracy ,szkoda że nie maja nic na ruchome podłogi(walking floor) w Niemczech bo chetnie wróciłbym na niemieckie szlaki.Pozdrawiam i szerokosci .

MirekM

Bardzo dziękuję firmie Luksmann HR-Wrocław, a zwłaszcza Pani Julii, za profesjonalną pomoc w znalezieniu ciekawej pracy.

olo

znaleźli mi robote blisko granicy jezdze po niemczech kasa jest jaka miala byc wiec wszystko sie zgadza

Jl
Kandydat

Bez języka niemieckiego jako kierowca ktoś od nich jechał i może powiedzieć jak to wygląda pytam bo nie chcę do (usunięte przez administratora) trafić a znam tylko angielski i nie wiem czy warto się takimi ofertami interesować

Jaroslaw B.
@Jl

Ja nie znam jezyka za bardzo, tak pare slow, i pracuje bez problemu. jak mam jakas sytuacje to dzwonie do luksmanna i mi pomagaja cos przetlunaczyc, poza tym jest jeszcze polskie dyspo.

Szymek

wszystko okej, dzieki za pomoc

JJ

Polecam, na miejscu wszystko sie zgadzało z trym co w ofercie pozdro

Piotrek

Warunki jakie zastałem w pracy zgodne z tym co mowił Luksmann, kasa wypłacana na czas a to najwazniejsze. szef w porządku nic tylko jeździć. dzieki za pomooc

Marcin
@Piotrek

Gdzie ta firma bo tez szukam daleko od granicy jaki system

Pracował ktoś z Was jako Technik w LUKSMANN HR? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Marek

Wszystko ok, oferta zgodna z opisem. Wypłata wypłacana na czas. Bardzo miłe podejście do klienta, po rozpoczęciu pracy otrzymałem paczkę z gadżetami luksmanna. Oby tak dalej :)

Jasiek

Rózne opinie słyszy się o agencjach pośrednictwa pracy. Ja zdecydowałem się na Luksmanna bo miała zdecydowanie najlepsze ze wszystkich, trochę się obawiałem jak to będzie, ale nie załuje. Usługa jest darmowa, a bardzo pomocna. Pani Julia wyjasniła jak przebiega rekrutacja, znalazła mi ofertę, która mi odpowiadała i mogłem liczyć na pomoc w razie potrzeby, to bardzo sobie ceniłem. Będę polecał kolegom, bo jak dotąd nie spotkałem się z takim profesjonalizmem. Jasiek, izoterma, Kassel. Pozdrawiam

Mateusz
@Jasiek

Jasiek daj na priv bo mam parę pytań w sprawie izotermy w Kassel mojn nr tel 609561970

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 38 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie LUKSMANN HR?

Liczba opinii klientów firmy LUKSMANN HR, to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LUKSMANN HR