LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 27 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy LUKSMANN HR. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Mechanik. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Seba

tak sie składa ze ja pracujwe przez nich jakomechanik juz przeszło rok, polecam, wszystko to co w ofercie to było też na miejscu, brdzo fajna koordynatorka pomocna zawsze, juz pare razy jechalem przez agencje ale nigdy nie bylem tak zadowolony jak teraz wiec smialo dzialaj

Czy w LUKSMANN HR zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

józekjózek

chyba normalni ludzie zaczęli miec dostęp do internetu i piszą ci co serio są normalni i pracują i sa zadowoleni, a nie ci co obsmarowują kogoś, a sami benzynę kradna czy auta rozwalają a sie potem dziwią , ze kasy brakuje czy coś

Dariusz

Witam, Serdecznie polecam firmę LUKSMANN . Współpraca od samego początku przebiegała bardzo pozytywnie od przedstawienia oferty pracy , po negocjacje z pracodawcą i finalnie podpisanie umowy. Osobiście polecam Panią Martę Cieciura przesympatyczna, a zarazem kompetentna osoba.Praca zgodnie z moim oczekiwaniem, doskonałe warunki pracy, płacy iz zakwaterowania. Cały czas mogę liczyć na wsparcie Pani Marty. Pozdrawiam

zainteresowany Kessel.

Mam pytanie może znajdzie się Kierowca pracujący w Kessel w firmie transportowej , praca zorganizowana przez Luksmann , podzieli się opinią , będę bardzo wdzięczny.

Misio
@zainteresowany Kessel.

Ja pracuje w Kassel przez luksmanna, jest tu sporo chłopa, kórzy przez Luksmanna pojechali. Kasa sie zgadza i na czas, co im zglosilem to zalatwione bylo w 5 min. dobrze, ze maja kontakt do prezesa bezposrednio to nie trzeba czekac i wszystko działa od reki. jak chcesz spoko robote igwarancje warunków to tylko luksmann

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ziemniak

Ktoś pracuje przez luksmana w Dreźnie na BDFach? Chodzi mi o oferte bez doświadczenia.System 2/1 1800eur to realna wypłata? Bez języka niemieckiego pisza

alvaroooo
@Ziemniak

jaod paru miesiecy pracuje w okolicy drezna na bdf, nie moge złego słowa powiedziec kasa jest zawsze na konto kiedy trzeba i wszystko sie zgadza, mniej nigdy nie miałaem niż to 1800 euro, czasami wiecej sie zdarzy, smiało uderzaj, bez jakiegos (usunięte przez administratora) sie robi, pozdro

Piotrek
@alvaroooo

A możesz powiedzieć jak realnie wygląda to 2/1? W piątek kończysz, zjeżdżasz do domu i potem po tygodniu np w niedzielę wracasz? Można dorobić sobie w sobotę pomiędzy tymi dwoma tygodniami? Pozdrawiam

Szukają kierowcy na busa lub osobówkę do wożenia artykułów medycznych we Fryburgu. W ogłoszeniu jest stawka taka: 1 550 zł - 1 750 zł miesięcznie. Czy to pomyłka i chodzi o EUR, a nie zł? Jak to rozumieć?

Pawełson

wszystko na plus, polecam za stały kontakt i rzetelnosc- to co obiecali zgodziło się z tym co na miejscu, pozdrawiam

Magdalena

Szukam chłopakowi jakiejś pracy i znalazłam ofertę na stanowisko Kierowcy chłodni. Informują o stawkach w zależności od wyboru systemu, o dietach... Brak informacji na temat zakwaterowania. Czy firma załatwia jakieś lokum pracownikowi? Czy po prostu mieszka się w samochodzie?

Piotrek C.

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy organizowane są przyjazdy z Polski do firmy (chodzi mi o oferty na kierowcę C+E)? Albo czy są jakieś rekompensaty za paliwo. Mój przykład jest taki, że niedługo będę mieszkał w Warszawie i robota jest w Dreźnie. Trasa to około 630km w jedną stronę. Przy systemie 2/1 to średnio trzy trasy czyli niecałe 2tys km. Bardzo daleko i bardzo dużo kasy idzie na paliwo. Druga sprawa jak to wygląda z parkingami na bazie: czy jest to parking strzeżony, czy nie? Pozdrawiam

Mariusz T..

Napiszę krótko. Wszystko rzetelnie przedstawione. Warunki, jak i umowa z pracodawcą w 100 % zgodna. Ciągły kontakt z pracownikami "Luksmana". Na dzień dzisiejszy, śmiało mogę polecić tą agencję oraz nie mogę pominąć w pozdrowieniach Pana Szymona.

Krzysztof

Pierwsza praca od Luxman trzy lata i wszystko ok. Zmieniłem na system 2/2 też z luxmanem i kolejne trzy lata pracuję w Bielefeld bezpośrednio u Niemca. Wszystko co mi gwarantował pośrednik z Luxmana zgadza się i nie pobierają żadnych pieniędzy od nas. Luxmana polecam każdemu co zaczyna u Niemca bo to profesja a nie ściema jak u innych. Pozdrawiam wszystkich kierowców i nie dajcie się wrobić w żadne opłaty bo to ściema. Luxman pobiera kasę od pracodawcy a nie od pracownika.

Jasiu

polecam, duże wsparcie przy szukaniu pracy i też w pierwszych tygodniach na miejscu w nowej firmie, polecam

@Jasiu

A jeśli chodzi o umowę to jaką dostałeś? Przez agencje jest tylko zlecenie czy można wynegocjować terminową umowę o pracę?

Fabian

Wszystko okej polecam

Slawek

Ok

Staszek

Rowniez polecam firme, fajne oferty maja

Robert

polecam oferty

Dużo tu wpisów od osób które znalazły prace przez agencję, to spoko w sumie, ale może osoby pracujące w HRze wypowiedza się na temat pracy? Firma często szuka ludzi do zespołu? Jak warunki?

K

Witam czy ktoś pracuje aktualnie przez LUKSMANN i może mi powiedzieć czy warto?

Bart

Witam, ktoś pracuje na meblach w Bielefeld przez tą agencję??

pablo
@Bart

mój kolega tam zaczął pracę pare tygodni temu z tego co mowi to niezle siano tam mozna zgarnac a robota jak na transport mebli bardzo spoko z tego co wiem, sam teraz czekam na info i bede tam uderzał

Grażyna
@pablo

Niezłe siano tzn jakie tak konkretnie? Za jaki nakład pracy, on na start już tyle zgarnia czy stawki i tak są stałe?

Łukasz 30

Czy jest tutaj kierowca, który zaczął pracę na wywrotkach w Niemczech? Miałbym kilka pytań. Potrzebuję kontaktu, jeszcze byłoby super gdyby był z województwa Lubelskiego. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 110 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR