ALIKO

Wrocław

Opinie o ALIKO

lucyfer

i Tu się zgodzę Firma kogucik , Szef robi wielkie zamieszanie a potem mam pretensje do kierowcy że nie dojechał , za duże koszta ponosi firma bo samochód którym trzeba jechać się rozsypuje nadający się jedynie na złom i wysyła auto z ładunkiem . Poraszka NIE ODPOWIEDZIALNY WŁASCICIEL TEJ FIRMY !!!!

LUKA

TAK ZWANA FIRMA KOGUCIK. OBIECANKI CACANKI A REALIA DIAMETRALNIE INNE . WSZYSTKIE SPRAWY ZAŁATWIANE NA OSTATNIĄ CHWILĘ JEŻDZIŁEM PO CAŁEJ EUROPIE I KILKAKROTNIE BYŁO TAK , ŻE GDYBYM NIE MIAŁ SWOICH FUNDUSZY TO STAŁBYM W SZCZERYM POLU W NIEMCZECH LUB FRANCJI. DRUGI PRZYKŁAD PILNY WYJAZD DO GB PĘDZIŁEM NA ZŁAMANIE KARKU DOJEŻDŻAM DO PROMU A BILET NIE ZABUKOWANY, CZEKAŁEM, NA BOOKING OD 5 RANO DO 10. 5 GODZIN W PLECY PRZEZ TO , ŻE SZEF NIE MÓGŁ SIĘ WYSPAĆ. PODSUMOWUJĄC JEŻELI NIE MUSISZ TAM PRACOWAĆ TO OMIJAJ TĄ FIRMĘ Z DALEKA.

Zostaw opinię o ALIKO - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALIKO