Opinie o Panda Sushi Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Panda Sushi Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Panda Sushi Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Restauracje
Restauracje Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panda Sushi Sp. z o.o. w Wrocław

mm
Były pracownik

Załoga restauracji jest świetna. Każdy dzień pracy to ścisła współpraca doświadczonych osób, które wiedzą jakie obowiązki do nich należą. Załoga jest dosyć zżyta ponieważ już nie jedno razem przeszli i ufają sobie nawzajem. Jak w każdej restauracji kelnerki mają trochę mniej do powiedzenia niż kucharze ale mimo to nie są to dwie oddzielne ekipy ale jedna, która daje z siebie wszystko. Zaplecze jest regularnie sprzątane, nigdy nie widziałam, żeby rzeczy które wracają z sali były ponownie wykorzystywane. Szefowie sami wcześniej przez wiele lat pracowali w gastronomii więc mają pojęcie o realiach pracy. W razie potrzeby sami coś dokupują, jadą zawieźć zamówienie lub odbiorą telefon od klienta. Co jakiś czas są organizowane spotkania pracowników z szefami na których każdy może wypowiedzieć swoją opinię co jest na plus, a co na minus i razem rozwiązuje się problemy. Sporo lat już przepracowałam w gastronomii i jest to miejsce które najlepiej wspominam. Czasami trzeba się z czymś przypomnieć ale nigdy nie miałam większych problemów z którymi nie dało się jakoś poradzić. Jeśli ktoś preferuje "leniwą" pracę to nie polecam, ale jeśli jest się obrotny i ma się coś między uszami to jest to miejsce w którym zostaje się na dłużej. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Panda Sushi Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Panda Sushi Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Panda Sushi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Panda Sushi Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Babiego Lata 15A lok. 2C
  53-020 Wrocław
 • NIP: 8992813560 REGON: 366814644 KRS: 0000674560
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Panda Sushi Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii