Opinie o Delabie Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Delabie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Delabie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delabie Sp. z o.o. w Warszawa

Co wchodzi w socjal Delabie Sp. z o.o.?

Krzysztof Nowy wpis

mają full opcje, ubezpieczenia, karty benefit, opieke medyczną

Jaki jest wkład kierownictwa Delabie Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Magik Nowy wpis

Dobra atmosfera? Tu takie pojęcie nie istnieje. Ale za to bardzo dobrze działa szczucie, odgadywanie, manipulowanie i interesowanie się kierownictwa twoim prywatnym życiem.

Były pracownik Nowy wpis

W wolnej chwili lubie czytać co się dzieje w firmach w których robiłem i tym bardziej śmieję sie kiedy widzę takie żale. Ja tam pracowałem i stwierdzam że firma jak każda inna, jest ok. Mi nie pasowal produkt. W sensie nikt nikogo na sznurze nie trzyma. Jesli mamy ochote zmienic to trzeba to zrobic a nie (usunięte przez administratora) wylewaja frustracje. Co do samochodów to jezdza Fiatami Panda i multipla ;)

Oreo

A jakie auta na stanowisku doradcy handlowego, może ktoś odpowie. Dzieki

Czy po rozmowie w Delabie Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Ciekawy

Hej, jak wygląda praca jako.ph w firmie? Warto aplikować?

A.J.
@Ciekawy

Nie warto, szkoda zdrowia. U tego pracodawcy stracisz tylko nerwy i nabawisz się depresji. (usunięte przez administratora) to coś naturalnego w tej firmie. Notorycznie będziesz oszukiwany, okłamywany i zastraszany Francja.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Delabie Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Informacyjnie

Firma nie zapewnia karty flotowej, wszystkie koszty związane z samochodem ponosisz sam. Wszystkie wydatki takie jak: opłaty za hotele, kolacje z klientami, szkolenia u klientów również płacisz z własnej kieszeni. Niby później oddają ci kasę, ale z tym różnie bywa i bardzo długo to trwa. Firma nie rozlicza diet zagranicznych, (usunięte przez administratora) Podczas cotygodniowego dnia biurowego masz do wykonania określoną ilość telefonów, z których później jest się sprawdzanym (firma notorycznie sprawdza twoje bilingi). Kierownictwo nie szanuje twojego czasu wolnego od pracy, telefonów spodziewaj się o bardzo późnych godzinach, w weekendy oraz podczas twojego urlopu.

@Informacyjnie

pisałeś o jakimś zastraszaniu. w jakim sensie mieliby to robić? w przypadku tych wspomnianych wydatków na wyjazdach to jest jakkolwiek ujęte w umowie czy wszystko leci na słowo?

Zadowolony pracownik
@Informacyjnie

Witam, na całe szczęście pozwolę sobie niezgodzić się z byłym pracownikiem, a zaraz wytłumaczę dlaczego: (Firma nie zapewnia karty flotowej, wszystkie koszty związane z samochodem ponosisz sam) - fakt, nie mamy kart flotowych ale firma zwraca wszystkie koszty utrzymania samochodu! i nie ma też problemu z używaniem samochodu w celach prywatnych. (Wszystkie wydatki takie jak: opłaty za hotele, kolacje z klientami, szkolenia u klientów również płacisz z własnej kieszeni. Niby później oddają ci kasę, ale z tym różnie bywa i bardzo długo to trwa) – jeszcze mi się nie zdarzyło aby firma mi nie zwróciła za jakiekolwiek koszty a pracuję już 8 lat ???? a czas zwrotu jest zależny od tego jak szybko wyślemy koszty do firmy. (usunięte przez administratora) Podczas cotygodniowego dnia biurowego masz do wykonania określoną ilość telefonów, z których później jest się sprawdzanym (firma notorycznie sprawdza twoje bilingi). – tak w poniedziałki mamy dzień biurowy i musimy wykonać określoną liczbę telefonów ale dostajemy za to oraz za kilka innych rzeczy dodatkową premię! Więc nie wydaje mi się żeby to był problem a raczej wartość dodana (dodatkowa kasa) no chyba że ktoś nie chce pracować i najchętniej by nic nie robił. (Kierownictwo nie szanuje twojego czasu wolnego od pracy, telefonów spodziewaj się o bardzo późnych godzinach, w weekendy oraz podczas twojego urlopu) – no i znowu bzdura!! Ja nie odbieram telefonów po godzinach pracy lub w weekendy a podczas urlopu mam podany numer do biura. I nigdy nikt nie miał do mnie o to pretensji!!! Myślę że były pracownik sam był sobie winien zaistniałej sytuacji. Dodam też, że sfrustrowany były pracownik chyba musiał gdzieś wylać żale… za to że został zwolniony, a jak znam firmę to na pewno nie został zwolniony bez powodu! Pozdrawiam

@Zadowolony pracownik

Miałbym kilka pytań, czy jest możliwość aby się jakoś skontaktować?

ania
@Zadowolony pracownik

Witam Zgadzam się z tą wypowiedzią , patrząc na wypowiedź byłego pracownika to mało dojrzałe posunięcie ;/ Mam pytanie odnośnie rekrutacji , widzę że pracodawca podczas rozmowy zaczyna od testów - czy testy są bardzo skomplikowane ? czy na podstawie testu mogą wybrać odpowiednią osobę ? jak widać z odp powyżej nie zawsze bardzo inteligentne osoby sa inteligentne a testy to zawsze jakiś stres ;)

wawa
@Informacyjnie

jaki samochód służbowy? jaki zakres wynagrodzenia podstawowego?gps? wymogi dot . sprzedaży ? jakiś CRM?

Janusz

Osoby które zastanawiają się czy aplikować opisze proces rekrutacji: 1) Wszyscy kandydaci spotykają się w jednym pomieszczeniu i rozwiązują 3 testy ( logiczny , techniczny i psychologiczny ) . Wszyscy siedzą koło siebie więc ... jest ciasno i mało komfortowo. 2) Po wypełnianie testów idziesz do domu jak testy oraz wysokość płacy im pasują masz zaproszenie do centrali w Warszawie na rozmowę z Francuzem. 3) Po przejściu wszystkich etapów dostajesz robotę

Rafał
@Janusz

Dzięki

Kamil
@Janusz

Coś więcej o testach?

Agata
@Kamil

@Kamil Też chętnie się dowiem więcej informacji na temat testów podczas rekrutacji w Delabie. A Ty juz aplikowaleś, czy dopiero się zastanawiasz? Liczę, że odpowiesz.

Nico
@Agata

Hej, powiecie coś więcej o tych testach, czy trzeba się jakoś przygotowywać, jakieś przykładowe pytania..?

@Nico

Ja myślę, że na pewno trzeba się przygotować, bo tak to byś konkurencyjny nie był. Są tu przecież też inni kandydaci. Może to, że jest ciasno pomoże w ściąganiu od innych? ;)

Arek
@Nico

Z tego co pamiętam są to testy osobowościowe, techniczne i logiczne (np. domino). Do testów osobowościowych raczej sie nie przygotujesz.

@Arek

No co racja to racja. Ale mimo wszystko jeśli chodzi o pewnego rodzaju osobowość to za jakimi cechami u ludzi się tu oglądają?

Beata

Dalej jednym z etapów rekrutacji jest lot do Francji? Leci się na jeden dzień czy jak to wygląda? Bardzo mnie ta rekrutacja zaciekawiła, nieczęsto wiąże się z tego typu "wycieczką"..

Arek
@Beata

Z tego co zrozumiałem to tak. Jeśli zdasz drugi etap rekrutacji to lecisz na rozmowy do siedziby na dzień lub dwa.

Justyna
@Arek

Wow super, a wiesz na jakich warunkach, w sensie jaka klasa w samolocie, hotel, taxi itd? Kto płaci i jak?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Delabie Sp. z o.o.?

M.

Za moich czasów była od razu. Teraz chyba po okresie próbnym

kandydat

Cześć, Podpowie ktoś jak aktualnie wygląda rekurtacja na stanowisko PH? Jak atmosfera w pracy, jakie plany itd? O kasę nie pytam, ponegocjuje ;)

LJ
@kandydat

Hej, Bez większych zmian, czyli: 1. Wszyscy spotykają się i rozwiązują 3 testy ( logiczny , techniczny i psychologiczny oraz podajesz oczekiwane wynagrodzenie ). Miejsce to salka konferencyjna w Hotelu w zależności od regionu 2. Jeśli testy będą ok i zostaniesz zakwalifikowany - zapraszają do Francji na dogrywkę - i tu dziwna kwestia, lecisz z kontrkandydatami :/ co oznacza że możesz ich wypchnąć z samolotu i zostać sam na placu boju :) Co we Francji - nie wiem 3. Spełniasz ich założenia - rozpoczynasz pracę :)

Ulka

Delabie to bardzo dobra firma. Z całą pewnością dla ludzi chcących pracować.

Ph

Oj boli jak się nie dostanie pracy, poboli i przestanie ;) a firma jest zajebista, praca rewelka, produkty najlepsze- i to piszę ja PH Delabie- jakby się ktoś zastanawiał to radzę składać CV i modlić się o pracę w tej firmie.

Nowa
@Ph

Czy mogę zadać pytanie na priv?

mario
@Ph

A jakimi autami jeżdżą?

Bardzo dobra firma to i na forum cisza. Potrzebują ludzi?

Pl

Witam. Czy ktoś wie jakie warunki finansowe oferuje i firma i jaki samochód służbowy? Dziękuję.

Wiolek

Bardzo przyzwoita firma, pracowałem jako PH i będę o nich miał jak najlepsze zdanie. Warunki płacowe bardzo dobre jak na tą branżę, produkty innowacyjne, świetnie się je promuje i sprzedaje. Poukładani. Spokojnie bym polecił każdemu.

TimOnn

Jakość dobra, ale nie najlepsza, też mam doświadczenie z hurtowni i są firmy bijące delabie na głowę jeśli chodzi o jakość. Nie będę wskazywał nazwy ale marka na P i marka na F to liderzy jeśli o to chodzi :) Pozdrawiam.

Robert

Ja pracuje w jednej z hurtowni gdzie sprzedajemy ich produkty. Jakość jest nieporównywalna do innych, widać że dobra. Też wysyłałem aplikację. Z tego co mi mówiła ich przedstawicielka, warunki są dobre a umowy na czas nieokreślony.

PH2

Frajda lataniem samolotem to była 20 lat temu, dziś to norma. Co do finału rekrutacji to widocznie się nie pomylili, widząc do jakiego poziomu "kolega" się zniża kiedy go tyłek boli... "handlowcy uciekają do biur" - :) Oni nie uciekają, dostają nowe propozycję, nowe wyzwania i możliwości. Młoda firma = spory rozwój = dużo możliwości, jednak bez Ciebie AX ;). Osobą z doświadczeniem w branży, szukającym pracodawcy, radze nie czytać głupot ze stron jakich jak ta, z komentarzami napisanymi przez frustratów. Zasięgnijcie opinii na rynku. P.S. AX następnym razem kiedy będziesz w Warszawie to daj znać, otworzyli nową linie metra, postawie Ci bilet... ale będzie frajda...

ax

po rekrutacji wiem, że opinia o francuzach jest słuszna. to nadęte tłumoki, z przerośniętym ego, pokazujący wszystkim co to nie oni. ha..ha... dwu dniowy darmowy pobyt we Francji w zakładzie /dziura na końcu świata/ jedyny plus rekrutacji to przelot samolotem. poza tym stracony czas. handlowcy w Polsce uciekają do biur

Zostaw merytoryczną opinię o Delabie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Delabie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delabie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Delabie Sp. z o.o.