Apteka z Uśmiechem

Apteka z Uśmiechem

Opinie o Apteka z Uśmiechem

apteka z grymasem

"Apteka z Uśmiechem" i Farmas Polska. Fatalnie. Firma rekompensuje swoje problemy finansowe obniżając wynagrodzenia pracowników do najniższej krajowej aneksami do umów. Reszta kasy ewentualnie pod stołem = w razie ciąży lub L4 minimalny zasiłek z ZUSu. Jeśli nie aneks, to zwalnianie pracowników bez powodu, aby tylko poprawić rentowność apteki i sytuację finansową. Braki kadrowe = Warszawka która przyjeżdża z biura na tzw. zastępstwo ma wywalone na wszystko - w/w magister siedzi na zapleczu, zamawia obiadek na koszt firmy, a technicy harują. Koordynator niedoinformowany, nigdy nic nie wie, do tego kłamie na każdym kroku. Nie wierzcie w żadne zapewnienia o "fajnym pracodawcy" bo fajnie nie jest. W biurze owszem - śmietanka towarzyska, w której rączka rączkę myje i spija sobie z dziubków jacy to nie są fantastyczni. Dla szarego pracownika brak szacunku. Traktują ludzi jak tanią siłę roboczą, nie liczą się z nikim. Premie zamrożone, możesz stanąć na głowie, a nie dostaniesz ani grosza. Naprawdę ostrzegam przed tym pracodawcą!

Lala

Polecam Lubię atmosferę w Apteka z Uśmiechem za: Podejscie do personelu

apteka z grymasem
@Lala 09.10.2018 20:20

Rozumiem, że to ironia? :)

woltyżer

cześć. Sporo na temat aptek z uśmiechem rozmawiałem ostatnimi czasy z koleżanką która tutaj pracuję. Proszę podrzućcie mi info na temat tego jak właściwie jest tu z zarobkami bo jej głupio mi było pytać. Myslę , że jak to w farmacji powinno być przyzwoicie, ale wolę aby ktoś z zatrudnionych się wypowiedział.

Zostaw opinię o Apteka z Uśmiechem - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka z Uśmiechem