Opinie o Zarządca Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zarządca Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zarządca Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarządca Sp. z o.o. w Warszawa

Piotr

Potwierdzam, atmosfera fatalna.. Prezes Szot wyżywa się na pracownikach, Krzyki awantury i poniżanie ludzi. Firma przez to traci kolejne wspólnoty i zostają jedynie maleństwa takie których nikt inny nie chce. Prezes płacze że nie ma pieniędzy i tnie pensje

Bogusław
Klient

Od 2020 r firma Zarządca administruje naszym osiedlem. Jestem pełen podziwu za determinację w odbiorze dokumentacji od poprzedniej firmy administrującej zakończoną sukcesem i wkład pracy który został włożony w wyprowadzenie naszej Wspólnoty. Jesteśmy o wszystkim informowani, Pani Administrator przemiła osoba, zawsze oddzwania, odpisuje na maile i nie ucieka od dyskusji. Poproszona o przedstawienie dokumentacji wspólnoty, dosłownie za moment otrzymałem wiadomość z ustalonym terminem wizyty w siedzibie firmy. Dokumenty zostały przygotowane z pełnymi opisami. Jak najbardziej polecam tą firmę, moim zdaniem świadczą usługi na wysokim poziomie.

Anna

Pracownicy odchodzą, została już garstka niedobitkow, albo kompletnie niezaradni życiowo, albo rodzina prezesa, wszyscy widzą że to już nawet nie jest łódka która nabiera wody, lecz Tytanic pikujacy na (usunięte przez administratora) W całej firmie pozostało już tylko sześciu administratorów i prezes, który zamiast działać żyje wspomnieniami o dawnych lepszych czasach... To już nie jest firma tylko skansen, absolutnie nie polecam nikomu.

Anna

Katarzyna
@Anna

Nic dodać nic ująć, zostają jedynie pseudo administratorzy których rynek zweryfikował brutalnie, a u Kazimierza Szota jest doktryna: mierny ale wierny. Dariusz Komornicki - szwagier Justyna Wierzejski Szot - córka Magdalena Kozieł - wybitnie brzydka ale i wybitnie tania sekretarka I tak dalej... im dalej w las tym większa żenada ????‍♂️

@Anna

Pracowałaś tu ponad 10 lat tak dobitnie przy każdej okazji podkreślając ,,jestę tu dyrektorę". Wstydu nie masz. Jak ci było tak źle to czemu tak długo w tym tkwiłaś ? Sama doprowadziłaś do odejścia wielu wspólnot- nie wiem czy z własnej nieudolności czy na złość . Ale to już twój problem.

@Katarzyna

cytat : "wybitnie brzydka ale i wybitnie tania sekretarka" - to jest właśnie obraz byłych pracowników -sami się orają. Nic dodać nic ująć.

Justyna Wierzejska Nowy wpis
@Katarzyna

Widzisz wierni zostali, a miernych już nie ma i mam nadzieję, że dobrze się Wam wiedzie :). Boli Was moja osoba, bo bardzo ciężko pracuje, podnoszę swoje kwalifikację i codziennie udowadniam, że można tylko trzeba chcieć. Wspieram kolegów w pracy nigdy nie odmawiam pomocy, nawet swoim kosztem...to Was boli?? Czy to, że głowy nosiłyście wysoko, ale nic za tym nie szło...bo jak się człowiek zatrzyma to później ciężko przełknąć porażkę, że ktoś po prostu stał się lepszy. Nigdy nie byłam traktowana "lepiej" nigdy nie dałam nikomu odczuć, że jestem jak to nazywacie "Wierzejska-Szot" córka Prezesa, wiec skąd te osądy?? Nie jesteśmy nieudacznikami i życiowymi frustratami, ani tym bardziej pseudo administratorami, zasada jest jedna lojalność i zaangażowanie i właśnie tego Wam niestety brakuje. Czytając takie bzdury nasuwa się tylko jedna myśl...jakim trzeba być człowiekiem żeby po tylu latach pracy nie umieć odejść z godnością i twarzą, zamknąć pewnego etapu życia. Jedyne co potraficie to usiąść przed komputerem i pisać takie brednie!! Magda to Waszym zdaniem "tania sekretarka" - tania bo jako pierwsza nie roznosi plot i nie wdawała się w Wasze dziecinne intrygi?? tego nie możecie przeboleć, bo sianie zamętu było Waszym sensem przychodzenia do pracy. Atakujecie dobrą dziewczynę i to w taki bezczelny wulgarny sposób - najgorszy z możliwych! Jest mi po prostu wstyd za Was! Tworzymy w pracy fajny zgrany team, który działa jako całość i wiecie swoimi postami wystawiłyście tylko sobie świadectwo nie nam! Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę Wam żebyście nigdy nie usłyszały takich niesprawiedliwych słów na swój temat.

ML Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Pracuję w tej firmie od maja 2019 r. Pensja zawsze na czas, umowa u pracę od początku zatrudnienia, stawki warszawskie (te wyższe) wszystkie składki odprowadzane terminowo. Z urlopami też nie ma problemu - potrzebujesz to bierzesz. W pandemii podczas lockdownu można było pracować online. Z problemami zawodowymi do Prezesa można zawsze przyjść i otrzymuje się wsparcie, szukamy wspólnie rozwiązań, prezes nie zostawia problemów Wspólnot samych sobie. Nigdy nie doświadczyłam od Prezesa agresji ani mobbingu. Takie są fakty pod którymi podpisze się szereg osób-obecnych i byłych pracowników. Co do wpisów byłych zatrudnionych to piszą je osoby, które mają problemy z nałogami alkoholowymi i za to zostały wylane. Jak potrzeba dowodów to chętnie przytoczę sytuacje tych osób (wymienie inicjały) jakie miały miejsce gdy przychodzili do pracy pod wpływem (albo w ogóle nie przychodzili bo zachlali). Sorry, ale firma nie jest winna waszemu alkoholizmowi. Druga grupa osób, które się tak pięknie wypowiadają o byłym pracodawcy, u którego pracowali LATAMI (10 lat i dłużej) to frustraci, którzy mają problemy z własnym poczuciem wartości (z powodu m.in przemocy domowej, zdrad męża, inne). Skoro prezes taki zły to czemu zgadzał się w większosci na rozwiazanie umowy o pracę za porozumieniem stron a nie wręczył dyscyplinarki ? Pamiętajcie że Wasi przyszli pracodawcy lub klienci czasem występują o opinię do byłych pracodawców. Skoro tego nie bierzecie pod uwagę to sami sobie wystawiacie świadectwo. PS teraz tworzymy fajny zgrany zespół, dobrze że was już nie ma. Aha i przyszły nowe 4 duże wspólnoty, w zaledwie miesiąc ;)

Bogusław

Kasia
@Bogusław

Zgadzam się w 100% z Bogusławem !! W naszej Wspólnocie zrobiło się w końcu normalnie. Wszystko na czas, jesteśmy informowani na bieżąco o tym co się dzieje lub jest planowane o wszystkich wydatkach i remontach. Firma konserwująca wywiązuje się z zobowiązań na czas, wykonują również drobne przysługi dla mieszkańców. Administrator jest pomocny i bardzo kontaktowy.

WM Cybernetyki 7c,b,d
@Bogusław

Szamowni czytelnicy tego portalu oczywistym jest że w sieci jest hejt i nagonka na konkurencję, zatem aby zweryfikować to czy opinie są prawdziwe czy pisane przez samego Pana Szota lub jego córkę Panią Justynę Wierzejską (wstyd chyba używać nazwiska Szot) wystarczy wyszukać w internecie kontaktu do nas czyli wspólnot które rzekomo dały referencje Panu Szotowi, aby zobaczyć że najlepiej trzymać się od tej firmy zdała, generalnie że wszystkich wspólnot wylatują z hukiem i w atmosferze niejasnych działań finansowych. Sprawdzajcie proszę u źródła dlaczego tak wspaniałą rzetelna firma z tyloma referencjami sukcesywnie potracila duże intratne finansowo wspólnoty, a pozostały jedynie takie których żadna inna firma nie chce.

WM Dworcowa w Piasecznie
Klient

Zdecydowanie nie polecam!!! Firma dawno temu administrowała naszym osiedlem po czym z hukiem wyleciała, z niewiadomych przyczyn (jak nie wiadomo o co chodzi to... ale członkowie Zarządu też są jedynie do czasu sprawozdania, więc to ma krótkie nóżki) w zeszłym roku pojawiła się ponownie, wnioski: Absolutnie powtórka z rozrywki, sposób zarządzania i podejście do mieszkańca rodem z PRL w stylu: "Nasz petent... Nasz poddany"

Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Żenujący.. Jak zgodzisz się na marne pieniądze to wezmą każdego z ulicy, dobra alternatywa dla pracy w Biedronce, choć zarobki niższe - masakra

Pytania

Umiejętności Pani nie ma, doświadczenia również, zatem od kiedy może Pani zacząć?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agata
Klient

Jestem mieszkanką osiedla przy Nowoursynowskiej, niestety w zeszłym roku zmieniono firmę administrującą co okazało się fatalnym posunięciem. Pani Edyta wyznaczona na początku jako administratorka sprawiała wrażenie rozchwianej emocjonalnie z zerowymi kompetencjami, choćiaż po poznaniu Prezesa tej firmy nie można się dziwić, zwykły (usunięte przez administratora) z podejściem w stylu: co to nie ja, podczas gdy wiedzą zatrzymał się w czasach PRLu. Firmy absolutnie nie polecam, bo od razu widać że pracownicy są tłamszeni i traktowani jak parobki pańszczyźniane. My będziemy żądać kategorycznej zmiany firmy od naszego Zarządu tym bardziej, że firma Zarządca i firma Synertech zajmująca się konserwacją to jedno i to samo i również rażący brak kompetencji prezentuje a my za to nie będziemy dłużej płacili.

Ola
@Agata

Jestem bardzo zdumiona Pani opinią, również jestem mieszkanką na ul. Nowoursynowskiej! Zmiana firmy administrującej to była najlepsza decyzja Zarządu. Może faktycznie Pani Edyta na początku nie dawała sobie rady, ale po zmianie administratora na Panią Justynę wszystko jest w jak najlepszym porządku. Pani Wierzejska jest bardzo sympatyczną i dobrą administratorka, która nigdy nie odmówiła pomocy, jest bardzo zaangażowana w życie naszej Wspólnoty, widać, że świetnie dogaduję się z Zarządem. Rozliczenia zawsze na czas, organizacja, perfekcyjny kontakt, nawet w weekendy kiedy jest problem nigdy nie spotkałam się z odmową pomocy. Nie wiem dlaczego tak łatwo przychodzi nam ocenianie innego człowieka. Ja osobiście bardzo polecam firmę Zarządca Sp. z o.o. głównie za to, że stawia na jakość kontaktu z nami jako z klientami, nie jesteśmy nigdy traktowani jak klient tylko jak partner , ale to głownie za sprawą "fajnej" Pani administrator.

Marcin

Firma w której ludzi traktuje się jak (usunięte przez administratora), Prezes osadzony w realiach komunistycznego systemu gdzie każdy pracownik i lokator to prtent, którym się pomiata.

@Piotr

Teraz czekamy chwilę po wpisie, jak sam Prezes albo jego córka Justyna Szot-Wierzejska pod pseudonimem w ciągu kilku godzin dadzą odpowiedź.

Kacper

@edyta a ty się zwolnilas?

Edyta

Nie polecam, w firmie zatrudnieni są sympatyczni ludzie, ale sam Prezes Kazimierz Szot to znerwicowany niestabilny emocjonalnie człowiek, jeżeli lubicie wykrzykiwanie i mobbing to polecam.

Ania

Macie może zapewnione lekcje języków obcych?

Stefan

@Nowy zarząd wspólnoty To jest forum pracownicze ,więc konkurencja mogłaby przestać tu wypisywać takie bzdury.

Nowy zarząd wspólnoty

Właściciel Kazimierz Szot zamieszcza referencje z budynków z przed kilku lat, chwali się nagrodami które zdobyła firma 20lat temu, a z aktualnych referencji nie ma nic a w przypadku drugiej firmy Synertech sp.z o.o. wiekszość referencji to jawne (usunięte przez administratora) Wspólnoty mieszkaniowe nie są obsługiwane przez tą firmę. My jako nowy Zarząd Osiedla Sakura jesteśmy zdruzgotani naduźyciami jakie robi Pan Kazimierz Szot.

Co sądzicie o zarobkach w Zarządca Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

jkk

@duracz zgadzam się z tobą, że atmosfera jest bardzo ważna. Firma aktualnie poszukuje Administartora niruchomości do Krakowa - trzeba mieć wykształcenie średnie techniczne, ale widze takze że oferują umowę o prace, co na pewno na plus. Zarobki od 2500zł

tbs

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

JAKOWLEW 001

Dokładnie to samo i ja mam do powiedzenia. Ten typo to jakaś pomyłka. Dziwi mnie to, że zarządy tolerują takie postawy. Gdzie indziej widząc co się dzieje, pokazali by mu gdzie jego miejsce-za ogrodzeniem osiedla... HHHaaaaaa Zarządca-NIE POLECAM

marcinfz

Firma rodzinna, w której prezes, swoich klientów, pracowników i nawet żonę traktuje jak szmaty. W upały pracowników terenu każe kranówką poić, najchętniej wynagradzałby pracę talerzem cienkiej zupy, o [usunięte przez moderatora] Większej łajzy w całym swoim zawodowym życiu nie spotkałem. [usunięte przez moderatora] presja, chora atmosfera. Poszukiwani wykonawcy robót, gdy dowiadywali się, że dzwonię od \"Zarządcy\" odmawiali współpracy. Nikomu nie polecam, do dziś mam nerwicę i problemy z kręgosłupem po rocznej przygodzie z [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Zarządca Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zarządca Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Trembowelska 11C