PGS.spółka z.o.o

Opinie o PGS.spółka z.o.o

Janek

Dużo się dzieje - kto chce może się wiele nauczyć, młody sympatyczny zespół, wynagrodzenie = średnia rynkowa, szefostwo w porządku, chociaż czasem grają twardo :) pozdrawiam cały Zarząd PGS

norod

No wiadomo, że raczej za darmo nikt w tej firmie pracować nie będzie @anonim, stąd też wszelkie nadgodziny są płacone, ale raczej nie zdarza się, żeby były nadgodziny, no i dużym atutem pracy jest zatrudnienie, odbywa się ono na zasadzie umowy o pracę.

n.i.k

Nie polecam, [usunięte przez administratora] , praca min 9 godzin, ale słowa "nie wyjdziesz, jak nie zrobisz" to chleb powszedni. Na okresie próbnym pracowałam nawet 8-19.30, znajomej obcięto premię za błąd, którego powazny skutek dla firmy wynikał z braku zabezpieczeń waznych plików przez samego pracodawcę... Nie ma czasu na przerwę w pracy, jest bałagan i chaos w organizacji pracy, pracodawca - dyrektor zarządzający albo udaje że nie widzi, że pracy jest za dużo i powinien zatrudnić więcej osób albo wykorzysztuje do granic możliwości obecnych pracowników. Człowiek zachowuje się tak, jakby praca w tej firmie była jedyna pracą na rynku i jest wręcz bezczelny [usunięte przez administratora] gdy zauwazy że jesteś mocny i nie dasz się zniszczyć, to (na Twoje szczęście) długo nie popracujesz. :)

Słowa kojarzące się z PGS.spółka z.o.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili zyczliwi... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?9euro Najbardziej podobało mi się w PGS.spółka z.o.o:wypłata na czas dbanie o pracowników Najbardziej nie podobało mi się w PGS.spółka z.o.o:

Zostaw opinię o PGS.spółka z.o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGS.spółka z.o.o