Opinie o Iqos (Philip Morris) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Philip Morris. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Philip Morris o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philip Morris w Warszawa

Wlkp

Gdzie pracowałeś kolego 4 lata ?

4 lata

Witam wszystkich, opowiem wam trochę na temat działu sprzedażny PMPL. Firma ma świetne założenia jeśli chodzi o to jak powinno się w PMPL pracować, niestety ludzie którzy to nadzorują maja już inne założenia ( wybić się wysoko kosztem szeregowych pracowników ) Pracowałem w tej firmie 4 lata i szczerze odradzam, chwalą się wysoka etyka, ale jak pracujesz tylko 8h dziennie to możesz usłyszeć pytanie: czy czasem się nie wypaliłeś, możne chcesz zmienić firmę itp. szantaże. Jeśli maja Prawny problem ze zwolnieniem to coś wymyśla i dyscyplinarka. Ścieszka kariery bardzo prosta 1. ty wchodzisz w d**ę swojemu przełożonemu, 2.on musi wchodzić swojemu i wtedy jak jesteś 3. dobrym murzynem to możne ci się uda, a i musisz donosić bez tego według szefa nie jesteś lojalny. Szkolenia stare sprzed 10 - 15 lat, po okresie 6 miesięcy tracisz czas jeśli chodzi o szkolenia. Targety czy to HSK czy PMPL to jakiś kosmos, są dwie opcje, pracujesz uczciwie i nie robisz targetów = wylot z pracy, lub raportujesz kłamstwa = wylot jeśli wyjdzie podczas kontroli. Ciągły stres. Żałuje tylko jednego, ze tak długo tam siedziałem!!!!! Praca na rok i polecam zmienić. Wiem ze w wielu firmach tak jest, ale od tak wielkiej korporacji oczekuje się czegoś innego

4 lata

Anton, jeśli pracujesz w Philipie a piszesz Filipie to widzę ze twój poziom znajomości PMPL jest naprawdę wysoki :. Zacznij od podstawy : POPRAWNA NAZWA TWOJEGO PRACODAWCY

Anton

Obiektywnie pisząc, jak pracujesz w Filipie masz fajnie jak pracujesz w outsourcingu to masz nie fajnie. (usunięte przez administratora)

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Stokrotka

Kiedyś było fajnie, były jasno postawione cele proste procesy. Teraz jest gorzej. Wszyscy "biegają z pustymi taczkami, bo nie ma czasu załadować", realizują jakieś utopijne wizje typu "Commercial Approach".(usunięte przez administratora) Generalnie odradzam.

Retro

Uprzejmie proszę jeśli jest ktoś po rekrutacji przez LKK o info czego można się spodziewać na rozmowie..? i oczywiście jak wyglądają kolejne etapy prowadzone już przez PMP ? Dziękuję.

Draft

Zdecydowanie odradzam może kilka lat temu firma była ok , ale teraz to tragedia. Przyszli nowi dyrektorzy i generalnie zwalniają i zwalniają ludzi poza ty, socjal mierny brak bonusy . Panie z hr pożal się Boże , po ważnym ludziom odradzam współpracę

Gg
@Draft

HR panie to cyrk i kpina, polewka ma maxa. To tu jest zepsuta rybia głowa

PMI

Generalnie teraz firma zwalnia pracowników i bierze studentów bo taniej, troche potrzyma i następnych , taka moda w korpach. POwszechne nie szanowanie pracowników , zatrudnianie przez firmy zewn. okrojono już chyba wszystko co się da. Wczoraj zwolnili dziewczynę po kilkunastu latach pracy , reszte dopiszcie sobie sami. Trzeba będzie zmiatać, bo szkoda czasu na patałachów

HIJENY

Jesli bezpośrednio w PMI to jak najbardziej unikaj wszelkich firm outsorcingowych , współ pracujących.(usunięte przez administratora) PMI ostatnio preferuje takie opcje zatrudnienia, nie masz wtedy wielu dodatków które mają pracownicy .Ciekawe czy panowie drektory byli by tak skorzyt do pracy w outsorcingu , watpię . A i jeszzce jedno firma zwalnia ostatnio na potęgę !!!

jasiek

Witajcie, jestem po rozmowie rekrutacyjnej prowadzonej przez LKK... Moje pytanie, czego mogę się spodziewać na kolejnym etapie (ma być kolejny już przez PMPL + ostatni jazda z przedstawicielem)? Jakie zadania (proszę o przykłady bądź gdzie szukać wiedzy n/t), czy też będzie po części w j.angielskim? Dzięki za odpowiedź.

Olo

Firma fajna jako Filip praca nie fajna w outsourcingu . Odradzam współpracę prze pijawki pośredniczącej. Nie bedą cię szanować a teraz zatrudniają tylko w ten sposób fatalnie tylko usiąść i płakać .

AS

Firma godna polecenia , mili ludzie, spoko socjal. Prawie same zalety no moze poza tymi awansami o których pisał poprzednik

zdziwiony

powiem tak, jak każda korporacja ma swoje plusy i minusy. do plusów na pewno można zaliczyć szkolenia - szkolą na prawdę dobrych fachowców, pensja stała (system premiowy jest w skali kilkunastu procent w skali roku) dość interesująca, socjal w full opcji, auto do użytku codziennego bez jakichkolwiek limitów, konferencje czyli wyjazdy zagraniczne co roku. co do wad: oczywiście przedmiotowe traktowanie podwładnych, częsta blokada informacji z najniższego szczebla, oczywiście mydlenie oczu szansami pięcia się po szczeblach kariery (parę "szarych eminencji" rozdaje tam karty), trzeba uważać co do kogo się mówi. powiem tak jakby oczyścić tą firmę z paru niepotrzebnych - a może nawet szkodzących firmie - osób, była by firmą godną polecenia w 100 procentach. i to chyba na tyle. wybór należy do Was...

Zostaw merytoryczną opinię o Philip Morris - Warszawa

• Jak się pracuje w Philip Morris?

Zobacz opinie na temat firmy Philip Morris tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philip Morris?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 3 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philip Morris?

Kandydaci do pracy w Philip Morris napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philip Morris