AkademiaWWW

Opinie o AkademiaWWW

Marta

Jaki jest powód, że od dawna nie piszecie? Tak dobrze się w firmie pracuje i nie ma chętnych do pisania pozytywnych opinii?

Paulina

@Anseal to dobrze, że jesteś zadowolony. Czy piszesz jako pracownik powyższej firmy, czy może jako klient? Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach z AkademiaWWW?

Anseal

Bardzo przyjemna firma. Ludzie bardzo w porządku, ich umiejętności są zadowalające, aczkolwiek nie wybitne. Raczej polecam pod względem szkoleń.

olo

Mister' szczerze powiedziawszy to powiem Ci tak, że zaobić jedynie to oni moga ale na ludziach, ponieważ to oni są dużą firma specjalizujaca sie w organizowaniu kursów i różnego rodzaju szkoleń komuterowych, a ty ty szukajac pracy u nich musisz miec wyksztalcenie infrmatyczne

tomek

@grzechu musisz patrzeć na to czy dają nowe ogłoszenia czy nie, bo pewnie z rekrutacją to jest różnie, a jeśli chodzi o praktyki to chyba najczęściej to na wakacje oni przyjmują. Czekam jeszcze na Wasze komentarze odnośnie pracy u nich, samego zatrudnienia i warunków jakie panują u nich konkretnie. Pozdrawiam!

grzechu

siemanko, czy w akacemiwww jest obecnie jakieś miejsce do pracy czy neistety obecnie nie prowadzą rekrutacji? bo to w czym specjalizuje się akademia pasjionuje mnie i myślałem że zmieniając pracę załapie się do nich ale niestety nic nie widzę, czy może oni jakoś wewnętrzną rekrutacje mają czy jeszcze inaczej?

lokietek

(usunięte przez administratora) nie robia szkolen - prosta sprawa

radoo

nie kupujcie tam akademia WWW to (usunięte przez administratora)

Rafox

Akademia www i wszystko co z nia zwiazane to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Wojtek

wszystkiego po trochu- jednym slowem(usunięte przez administratora) to dwa wielkie (usunięte przez administratora) i nie warto u nich pracować- zawsze znajdą sposób na to żeby ktoś na nich za darmo robił:P

Adam_M

Jaka firma taki zarobek i tyle... U mnie zarobili tyle co na piwo i niech tak pozostanie:P

Stefan

Popieram Wojtka - (usunięte przez administratora) moja sprawa juz trafiła do sądu. Myślą że jak ktoś jest studentem to można po nim jechać

Wojtek

Bardzo nie profesjonalna firma. Nie wypłacalna i zbywająca pracownika. Szefowie firmy są osobami, które zasługują na 10 lat robót w kopalnii. Nigdy więcej nie przyjdę do tej firmy szkoleniowej, ani p oto zeby tam pracować ani po to żeby tam odbywać kurs.

Zostaw opinię o AkademiaWWW - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AkademiaWWW