Audatex Polska Sp. z o.o.

Opinie o Audatex Polska Sp. z o.o.

Zaorane

Rozmowa rekrutacyjna jak w latach dziewięćdziesiątych, pytania z pierwszego rozdziału podręcznika HR dla opornych (dlaczego Pan chce dla nas pracować, jakie są Pana słabe strony). Do tego sam proces rekrutacji trwa strasznie długo, a gdy w końcu spotka się ten zaszczyt odbycia rozmowy w siedzibie, to ma się wrażenie, że ma ona na celu prezentację twojego rozmówcy, a nie ciebie. Jak ktoś wyżej napisał, dziwni ludzie.

aab

co rozumiesz pod pojęciem 'dziwni' ?

Sapienti sat

Nie polecam, dziwni ludzie

Napisz jak współpracowało ci się z firmą Audatex Polska Sp. z o.o.. Twój komentarz może zmienić wszystko.

Zostaw opinię o Audatex Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audatex Polska Sp. z o.o.