Opinie o Intrac Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Intrac Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intrac Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intrac Polska w Warszawa

memyself

Intracowiec jeżeli dla ciebie 16h w robocie w firmie handlowej to oznaka choroby psychicznej to może otwórz warzywniaka od 8 do 16 wtedy bedziesz pracował 8h. Takie są teraz realia że pracuję się o wiele dłużej zresztą nie na darmo handlowcy mają nienormowany czas pracy . Zresztą chyba każdy z byłych sprzedawców Intraca pracowało więcej niż normowe 8h. Wiem to po sobie .

ja sam

INTRADUR - 2013-07-24 20:49:53 Cóż za pytanie ?? W godzinach nocnych !!! Ale niespodzianka co?? Skąd przybywasz , że pytasz o godziny pracy w intracu z Łagiewnik ? A może z kosmosu ?? Poczytaj sobie kodeks pracy . Pytasz co to jest ?? Wpisz w GOOGLE.Koledze o ksywce intradur już chyba nerwy puszczają od pracy w intracu. Zamiast kultularnie odpisać jesli ktoś pyta to od razu rzuca prawie że inwektywami. Na tym m.in. polega problem intraca że mało kto jest tam normalny, ale jeśli jest to po pewnym czasie szybko ucieka sprawdziwszy w jakie (usunięte przez administratora) wpadł, albo staje się właśnie nerwowy :D

INTRADUR

intracowiec

hakier się znalazł :) wolica - to wiadomo, że centrala się wpisała

Czy po rozmowie w Intrac Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
haker

Jest taki program iphost, niestety niedostępny w sieci. Za pomocą tego programu wyświetla się IP wpisującego na forum i tak : Wpisy są z : Gdynia okolice Dąbka Tczew okolice Rokitki Wolica/Janki Sosnowiec/Andersa Dąbrowa Górnicza Słupsk/ Łódź/Jana Pawła Olsztyn/Witosa/Wójtowo Braniewo Łazy Kilka wpisów ma zamaskowany IP czyli stosują wiedzą jak to robić.

intracowiec

ikar - 2013-07-16 06:08:10 haha ciekawe który z was pracuję 10h dziennie?5minut nie zostaniesz w pracy dłużej. Wymaganie nazywasz nagonką,kontrolę podejrzeniami, a co myślałeś że ciągle będzie luz blus?Ci co uczciwie pracują i w pracę wkładają serce, napewno więcej zarabiają niż średnia krajowa.któryś z pseudokierowników sie odezwał, żenada

intracowiec

kierownicy mają plecy, mimo ich nieporadności, afer w oddziałach nikt im nic nie robi, tylko szeregowi pracownicy się zmieniają co chwilę odnośnie płacy, jak ktoś jest masochistą i lubi atmosferę wiecznych podejrzeń i nagonki to nie jest aż taka tragicznie, średnia krajową może wyciągnie za 10h dziennie

bylyintracowiec

[usunięte przez admina] Praca tam to prawdziwa MASAKRA.

ikar

sorry, kolego fakt, że nie wiem kim jesteś, mam nadzieję że nie jesteś jednym z tych trzech oszołomów którzy odeszli w tym roku.

witamy Gdańsk

ikar - 2013-07-08 23:28:13 Chyba jesteś nie w temacie kolego, narazie jest szambo jakie pozostawiles po sobie.kolego, nie wiem do czego nawiązujesz, ale człowiek odpowiedzialny za szambo w tym oddziale, wciąż tam pracuje

witamy Gdańsk

A co tam słychać w Intracu oddział Szadółki śmierdziułki? Widzę że pracownicy zmieniają się tam szybciej niż samochody mknące po niedalekiej obwodnicy.

intrac to firma w ktorej rotacja pracowników jest wręcz zadziwiajająco duża, potwierdza to wszystkie negatywne opinie. [usunięte przez admina]

wujek dobra rada

jak nie masz nic lepszego to idź, to tylko rozmowa kwalifikacyjna, lepiej pracować w intracu niż być bezrobotnym, zawsze jakaś kasa wpadnie i o życiu się czegoś nauczysz

kandydat

Mam w poniedziałek rozmowę w sprawie pracy. Czytajac te posty w większości negatywne, zastanawiam się dlaczego nikt z firmy Intrac nic nie odpisuje? No i nic niema tu konkretnego tylko jakieś ogólniki, które wyglądają tak jak by pisal to jeden max dwóch autorow

pracownikbyły

Trzech mądrali ze skandynawi nie chce płacić podatów od zysku u siebie,to zakłada firmę w którą inwestują, firma (intrac) przynosi kontrolowaną stratę więc też nie płaci podatków w Polsce,reszta wypłukanej kasy na czysto wraca do szwedów, numer stary jak kapitalizm.Polska i szwedzka skarbówka i tak się nie dogadają. Dlatego w firmie jest takie szambo, wyprana kasa wraca do Szwecji.

pracownikbyły

Bardzo niebezpieczna firma,od dłuszego czasu działa na kontrolowanej stracie jak pralnia kasy,nowy dyrektor zarozmiały cwaniaczek pozwalniał tych którzy mieli jakieś pojęcie o maszynach,samochody serwisu wyglądają jak śmietniki,brak narzedzi,katalogów,programów diagnostycznych,pojęcie gwarancji nie istnieje.Szef serwisu były mechanik o zarządzaniu zespołami nie ma pojęcia wszystko chce naprawiać sam,firma bez planu,mechanicy bez wsparcia technicznego ,dorabiają na boku bo zarobki poniżej średniej.Generalnie bieda z nędzą,duża rotacja pracowników,zalecana duża ostrożnośc.

dddd

buba - 2013-05-20 12:58:07 Byli - 2013-05-18 22:55:34 Wykazac!!!!!!! J.W sie wykazuje pierdzeniem w stolek i picie kawy ktorej sam nie umie zrobic bo nawet do tego nie ma pojecia. od tego jest przecież kierownik :p, nic tylko pracować w intracu :-) pseudokierownik [usunięte przez moderatora]też nie lepszy, sensowną pracą się nie zhańbi, lepiej wszystko zwalic na podwładnych

buba

Zostaw merytoryczną opinię o Intrac Polska - Warszawa