Opinie o Intrac Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Intrac Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intrac Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intrac Polska w Warszawa

j23

Do którego baraku, tzn. oddziału????? Dobre :D

NT+

Możecie pisać sobie o gościu co chcecie, fakt jest taki że pierwszy raz jego dział od początku istnienia firmy jest na plusie. Możecie zarzucać mu prostotę i inne przymiotniki, ale w konfrontacji brak wam argumentów, a wasza bezsilność każe wam pisać takie bzdury. Pseudo firma przetrwała kryzys, jest na wzroście i szlak was trafia że jesteście wobec tego bezsilni. Fakty , Panowie, Fakty, konkrety piszcie a nie wypociny szkalujące firmę, zapraszam wszystkich do firmy, do któregokolwiek oddziału, proszę zobaczyć, porozmawiać z pracownikami, niczego się nie wstydzimy ani nie ukrywamy.

intracman

Więc szukaj czym prędzej. Jeżeli twoje pojecie o pracy jest takie że szef Ci przeszkadza, to zmień to i nie psuj atmosfery. Poza Tobą są ludzie w firmie którym chce się pracować i widzą w tym sens. Nie psuj opinii firmie tylko dlatego że jesteś prostakiem który nie potrafi z szacunkiem wypowiedzieć magicznego dziś w Polsce słowa: mam pracę.

intrac
@intracman

Nie licz na to (usunięte przez administratora) prostym kołkiem łatwiej sterować.

@intrac

żebyś ty miał 1/10 rozumu co ten prosty kołek to byś tutaj nie pisał inteligencie...

Pokażcie takiego co pracuje 1 minutę ponad 8 h, dobre ,dobre,

Czy po rozmowie w Intrac Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

NT+

Jak najbardziej aplikuj , ci co są pracowici, chcą się rozwijać znajdą w firmie swoje miejsce.

krzychu

Chłopie daj sobie spokój kasa marna brak podstawowych narzędzi pracy narzędzi diagnostycznych dostępu do katalogów części nie wspomnę o szkoleniach brak wsparcia technicznego, w polu jesteś zdany tylko i na siebie,a musisz wiedzieć że firma Intrac specjalizuje się w naprawach wszystkich maszyn dostępnych na rynku.

max
@krzychu

OOOO widzę że znowu były chyba jakieś zwolnienia bo znowu piszą byli pracownicy.

L.O.
@max

Ale pociesza mnie fakt, że mimo różnicy zdań zgadzamy się w kwestii że L.O.to jednak prosta konstrukcja, łatwo sterowana(chociaż i w tym temacie mam wątpliwości),a w kwestii 1/10 rozumu hm..., inteligencie...Rozumiem, że inteligentni tzn. myślący pracownicy w tej "pseudo firmie" to rzadkość stąd ta reakcja.pozdrawiam

piotrek

No pytam czy można jakieś fuchy robić po godzinach??

M.L
@piotrek

Kiedyś były czasy, teraz lipa, mam nadzieję że LO odejdzie bo inaczej trzeba szukać nowej roboty..

P1

A co rozumiesz przez dodatkowe pieniądze??

P1

OGULNIE O.K

pracownikbyły

czytam i nie wiem czy napewno o ten intrac chodzi,kto chwali [usunięte przez administratora] to znaczy że jeszcze smutna prawda przed nim,[usunięte przez administratora] był dobrym mechanikiem został kiepskim kierownikiem,[usunięte przez administratora] o maszynach nie ma zielonego pojęcia,plan naprawczy ? przezyć nastepny miesiąc,recepta na kiepskie zarządzanie-kilku zwolnić, przyjąc nowych będzie na kogo zwalić nie udane pomysły,obecni pracownicy i tak szukają nowego zajęcia bo nie znają dnia i godziny kiedy zostaną wystawieni na bruk,ogólnie wszystko po staremu.

szybki

Witam kolegów z Intrac i kołków bukowych. [usunięte przez administratora] jest idealną osobą na stanowisko kierownicze,zna maszyny od podszewki.Jak kolega wspomniał zawsze służy pomocą.Nie znam tak dobrego mechanika i zarazem osoby dogrywającej sprawę od a do z.Nie jest sztuką wyuczyć się na inżyniera tylko się nim urodzić i ich zaginać.Ja osobiście z przyjemnością pracuje po godzinach,dostaje bardzo dobre wynagrodzenie za swoja prace.jak się nie kradnie i jest się lojalnym pracownikiem to Intrac ciebie też doceni.Dzięki takim ludziom jak [usunięte przez administratora] Intrac pozbywa się złodziejstwa i dzięki temu wstaje na nogi,dzięki temu uczciwi ludzie będą mieć dalej dobrze płatną i satysfakcjonującą prace.Jak jeden z drugim jesteś beztalenciem i umiesz się tylko ślizgać jak mucha po końskim[usunięte przez administratora]to twoja sprawa że nie zarabiasz dobrze i[usunięte przez administratora]cię z każdej następnej roboty.[usunięte przez administratora]

intracman

Cienki jesteś xxx. Zawiodę cię: też nie przepadam za [usunięte przez administratora]. Ale robię swoje zamiast tracić energię na głupoty. A moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z moralizatorstwem. Nie mam na to czasu. No i przyjemniejsze zainteresowania niż dyskusja z typem który nie okazuje szacunku własnej pracy. Do PRL byś się nadał.

xxx

intracman - 2013-08-05 09:51:55 Do zainteresowanego pracą: praca jak każda inna, firma jak każda inna. Jak pracujesz, masz spokój, jak się obijasz, to piszesz kretyńskie komentarze na goworku. Ja pracuję i nie uważam żeby to była zła firma. Fakt że jest nieduża ma zasadniczą zaletę: uniknęła tak dużych skutków recesji jak większe firmy z branży. A czynnik ludzki.... jak wszędzie. Są ludzie, są też taborety. Co do opinii na temat [usunięte przez administratora]. Może nie zna on angielskiego. Ale mówi po hiszpańsku, włosku, francusku i po niemiecku. A ty mądralo? Coś mi się zdaje że czasy kiedy wykształcenie nobilitowało minęły bezpowrotnie. Wiedzy a przede wszystkim obycia w temacie nie nabywa się na uczelniach. Znam wielu takich papierowych fachowców. Boże zmiłuj się. Poza tym nie rozumiem co komu przeszkadza że facet jest zwyczajnie pracowity? czyżby i pan [usunięte przez administratora] tutaj zawitał?, ten pseudomoralizatorski bełkot z którego nic nie wynika można poznać od razu, polecam oddział gdańsk każdemu kto chce tego posłuchać, człowieku idź lepiej wykaż się sprzedając maszyny może to ci lepiej wyjdzie niż tylko pilnowanie ciepłej posadki

flota
@xxx

Panowie,dajcie im spokój i tak są na krawędzi

żmija

intracowiec - 2013-08-04 20:55:12 Cyprian - 2013-08-04 15:53:11 Chciałem poczytać opinie o firmie do której chcę się zatrudnić i widzę że miast opinii jest tutaj forum. Widzę że są wpisy pracowników którzy zostali zwolnieni i teraz wyrzucają swój żal jak to zostali skrzywdzeni. Druga grupa to pracownicy obecni którzy plują do własnego koryta . Jeżeli nikt z firmy nie odpisuje, to znaczy że firma jest OK.to sie zatrudnij a nie wylewasz swoje przemyślenia na tym forum, to jest oczywiste że będą tu pisać ludzie znający intraca, byli lub obecni pracownicy zobaczymy co będziesz sądził o tej śmiesznej firmie za parę miesięcy zwlaszcza jak aplikujesz do warszawki lub pod skrzydła ktoregoś z kierowników oddziałów, życzę powodzenia, może spotkamy się na jakiejś firmowej popijawie po szkoleniu Najlepiej jak by trafił do oddzialu Olsztyn to byś sie cieszył.

KLOP
@żmija

Tego nie da się opisać to trzeba przeżyć!!!!! pozdrawiam.

intracowiec

Cyprian

najcul
@Cyprian

Myślę, że telefon do przyjaciela tzn. klienta Intracu będziecie najlepszą rekomendacją.Znajdź klienta Intracu a wątpliwości twoje zostaną rozwiane na ...... -

memyself

Żałuj siebie , że tam jeszcze siedzisz. Chyba , że Cię nie stać na nic lepszego. Mnie ta firma dynda koło nogi ale na tego[usunięte przez administratora] z moich czasów nie powiem złego słowa zawsze służył pomocą szczególnie w przypadku jednego WXa . A to jaki jest teraz - mnie to już nie interesuje ,

LUCKY LUCK
@memyself

Jedno słowo maaaaasakra, omijać z daleka

L.O.
@LUCKY LUCK

L.O ale się rozpisałeś,idź już spać jesteś żałosny.

@LUCKY LUCK

Do którego baraku, tzn. oddziału?????

max
@pracownik

Do tego baraku w ktorym wiecznie spales zamiast pracowac..

ESAC
@max

W TYM OGÓLNYM (usunięte przez administratora)NIESTETY NIE DA SIĘ ZASNĄĆ....

lol

przynajmniej ktoś w tej firmie pracuje,a tu od razu wyzywają od psycholi :D, gdyby każdy w intracu tyle pracował to może by cos z tego było, a tak ściemniający i udający że prężnie działa kierownik-handlowiec mający pod sobą 1 koordynatora/sprzedawcę części, który ma z kolei pod sobą 2 pożal się Boże serwisantów bez doświadczenia i narzędzi i siedzą wszyscy razem w jakimś baraczku zwanym szumnie odziałem serwisowym.

intracman

Kilianie, zgadzam się z Tobą. W przeciwieństwie do innych wypowiadających tu się osób widzę sens w tym co ten człowiek robi. Ma założony pewien plan i go realizuje. Natomiast gros osób które pojawiły się w tej firmie pracuje/pracowało na zasadzie przetrwalnika: aby do soboty. Widzę że ludzie lubią się wypowiadać na temat polityki zarządu, kierowników, itd itp. Jednak w tej całej swojej mądrości nie widzą podstawowej zasady działania firmy: zysk. Jeżeli plan[usunięte przez administratora]się nie powiedzie, to nie będą się musieli zwalniać z tej firmy. Po prostu zostaną zredukowani. Nie bronię tych dwóch Panów. Bronię swojej [usunięte przez administratora]Chciałbym aby w następnym roku miała swój stołek i chwilę radości w Matki Boskiej Pieniężnej. Więc Panowie: przestańcie bredzić. Nikt nikogo nie zmusza do pracy.

kilian

Mialem okazje poznac tego [usunięte przez administratora] i powiem jedno jak Intrac mnie zwisa tak gosciowi nalezy sie szacun.Nigdy nie odmowil mi pomocy niezaleznie od pory dnia lub nocy. SZczeze zdziwilem sie ze wrocil do firmy, jego decyzja ale i tak jego praca to utopia.Stara gwardia go predzej czy puxniej go wykonczy tak jak zrobili to z[usunięte przez administratora] Jest jeszcze inny scenariusz stanie sie czescia ukladu .

Zostaw merytoryczną opinię o Intrac Polska - Warszawa

Intrac Polska