Opinie o Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu w Wrocław

MM

Pracowałam tam około 3 lata i przez cały ten okres było wszystko ok. Nie było jakichś chorych akcji ze strony kierowniczki czy pani Ani. Pracowałam zarówno przy laserach, jak i tych bardziej zaawansowanych zabiegach. Uczyłam się wszystkiego i poznawałam kolejne szczególy. Nie zdażyło się żeby klientki jakoś były baardzo niezadowolone. Większość z nich odwiedzała salon jeszcze nieraz. Wg mnie praca zarówno dla dziewczyny świeżo po szkole będzie w porządku - dużo się nauczy, zobaczy jak bardziej doświadczone kosmetyczki prowadzą pewne zabiegi. Dla tych doświadczonych - możliwość stałego doskonalenia swoich kwalifikacji plus praca na dobrym sprzęcie.

Misty

Bardzo dobra atmosfera, fajnie ludzie, dużo klientów, możliwość nauki - kursy, możliwe premie. Na początku było mi trochę ciężko, ale jakoś się udało przebrnąć i teraz jestem zadowolona :)

CzarnA

Pracuję już drugi miesiąc i jestem zadowolona. Jestem świeżo po szkole, także to dla mnie taka pracowita forma wakacji, bo mogę robić i dodatkowo się uczyć tego co jest moją pasją. Nie jestem odpowiedzialna za prowadzenie zabiegów, ale pomagam przez co dużo się uczę i poznaję dużo technik jak wykonywać poszczególne elementy zabiegu. Mam nadzieję, że z czasem będę mogła zrobić więcej. :)

Cathy

Fachowo, konkretnie i przyjemnie. Relaks każdej z nas się należy. Dzieciaki sprezentowały mi zabieg i miałam chwilę dla siebie. Dziękuję! :)

Kosmetolog

Do krakowskiej kliniki Anna Pikura moje cv złożyłam za namową znajomej, która jest stałą klientką salonu. Sama byłam świeżo po studiach i ostatnia praca wcale mnie nie satysfakcjonowala. Akurat na portalach z ogłoszeniami o pracę pojawiło się ogłoszenie salonu. Złożyłam i czekałam na telefon. Po kilku dniach otrzymałam telefon z propozycją umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną. Oczywiście zdecydowałam się. Po przyjściu do salonu rozmowę przeprowadzała manager. Nie wiem czy wszystkie rozmowy wyglądały tak jak moja, ale ja byłam bardzo zadowolona. Oprócz standardowych pytań po co, dlaczego, na jak długo?, pojawiły się pytania dotyczące moich pasji, miejsca kosmetologii w moim życiu, zainteresowań kosmetycznych wychodzących poza obszar pracy. Zrozumiałam szybko, że ta klinika to nie miejsce, które szuka robotów do wykonywania pracy, ale ludzi z prawdziwą pasją, chcących ciągle się rozwijać i pomagać innym. Rozmowa nie należała do najłatwiejszych i myślę, że osoby z niewielką wiedzą kosmetyczną lub zainteresowaniami skierowanymi poza świat kosmetologii miałyby z nią problem - ja jednak wspominam ją bardzo pozytywnie. Zaproponowane warunki również mi odpowiadały. Gdy wychodziłam z salonu miałam nadzieję, że ktoś się do mnie odezwie. Tak się stało, po kilku dniach zostałam przyjęta. Jeżeli chodzi o rady jakie mogę udzielić innym osobom: bądźcie otwarte, patrzcie w oczy, uśmiechajcie się, pokażcie, że lubicie, to co robicie.

Ivona

Jak dla mnie ok. Korzystam z zabeigów i zawsze byłam zadowolona. Dziewczyny znają się na kosmetologii, więc same zabiegi upływają w przyjemniejszej atmosferze. Czasem jakieś drobne przesunięcia (ok. 5min) są ale nie jest ich dużo. W innych salonach czekałam prawie godzinę, także jeśli zdarzy się te kilka minut to nie problem.

klara

Nie ma rewelacji, ale w żadnym wypadku nie ma tragedii. Praca jest po prostu dobra. Można się sporo nauczyć, jeśli tylko się chce. Pieniądze są na czas, także jeśli chodzi o to to nie ma zastrzeżeń. Z dziewczynami utrzymujemy takie kontakty zawodowe jak powinny wyglądać. Nie ma jakiegoś obgadywania za plecami, po prostu się szanujemy :)

Pati91

Nie bywam często, ale ilekroć jestem w klinice to jestem zadowolona. Kiedyś korzystałam tylko z oferty masaży, a z czasem zdecydowałam się na inne zabiegi. Profesjonalnie i fachowo.

Ewelina

Zabieg wykonany profesjonalnie, szybko i bez problemu, bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam.

Joanna

Na start bardzo fajne miejsce. Dużo można się nauczyć. Koleżanki z pracy pomocne i chętnie można z nimi podzielić swoimi doświadczeniami na temat pracy czy posiadanych umiejętności. Pieniądze też nie są najgorsze.

Weronika

Korzystałam kilka razy z kuponu na gruponie i byłam zadowolona. Teraz ciężko wyłapać jakiś pakiet, bo bardzo szybko się rozchodzi. Raz zdarzyło się, że musiałam czekać na zabieg kilka minut, ale to nie było dla mnie problemem, bo kilka minut mnie nie zbawi, a wolę żeby miejsce, gdzie miały się mną zająć Panie było przygotowane właściwie.

Maja S.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Baaardzo bogata oferta zabiegowa. Cała gama zabiegów - od zabiegów pielęgnacyjnych i wyszczuplających po zabiegi odmładzające. Korzystałam wiele razy i zawsze byłam zadowolna. Mój mąż korzystał natomiast z masaży (w związku z urazem kręgosłupa) i również był zadowolony z efektów.

ola

Fajne miejsce, pełen profesjonalizm. Dobre miejsce pod względem usług i cen.

Natalia

Najlepsza klinika we Wrocławiu. Masaże zdecydowanie na najwyższym poziomie. Ceny atrakcyjne, a obsługa miła i posiadająca odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zabiegów :)

MagdaLena

Potwierdzam - najwięcej mamy klientek z grouponu, głównie właśnie na zabiegi Spa itp. Praca jest w porządku. Dobry sprzęt, dużo nauki, fajna atmosfera :)

Hania
@MagdaLena

A ja nie patrzę na groupon tylko chodzę kiedy mam ochotę. Jak wypróbowałam raz, tak chodzę dalej i jest super. Moja koleżanka pracowała tam kilka lat temu i wypowiadała się o pracy w samych superlatywach.

Verka

Miałam mieć przedwczoraj wizytę, jednak nie mogłam i rano przełożyłam wizytę. Nie było problemu z przeniesieniem zabiegu na wczoraj. Konkretnie i szybko ustalone. Martwiłam się, żeby się nie okazało, że przyjadę i odprawią mnie z kwitkiem (musiałam dojechać 10 km). Na szczęście wszystko ok. Jestem zadowolona.

Kaja

Czy wie ktoś czy jeszcze pracuje w Klinice taka wysoka blondynka, która robiła makijaż permanentny oczu? Robiłam kreskę na górnych powiekach jakoś w styczniu :) Chciałabym jechać jeszcze raz, a akurat ona zrobiła to meeega profesjonalnie.

Skoru11
@Kaja

Jeśli myślimy o tej samej to tak :P Robiłam górną kreskę jakoś dwa tygodnie temu i też jestem bardzo zadowolona. Kolejny zabieg i kolejny raz bardzo przyjemnie i fachowo.

Paulla

Z Panią Anną współpracuję od jakichś 4-5 lat. Bezkonfliktowa. Kobieta wie czego chce. Dostarczamy wiele produktów niezbędnych przy zabiegach. Nie ma problemu z płatnościami. Wiem, że pracownice są zadowolone z pracy, ponieważ wiele z nich znam osobiście. Z resztą, jak ktoś jest klientem salonu to widzi, jaka tam jest atmosfera.

Natalie

Podobnie jak Nowa byłam tam na początku na praktykach, a po praktykach zaoferowano mi umowę i pracuję tam do dziś. Nauczyłam się bardzo dużo. Pani Anna jest bardzo konkretna, ale również inspirująca. Od razu widać, że prowadzenie kliniki to jej wielka pasja i jak dużą przyjemność sprawia jej zadowolenie klientów. Zarobki są bardzo dobre, a zespół który tworzymy jest zgrany. Wymieniamy się doświadczeniami i mamy świetny kontakt. Pani Manager pomaga nam, kiedy pojawia się jakiś problem. Obawiałam się, że poziom technologiczny stosowanego przez nas sprzętu mnie przerośnie. Na szczęście udało się wszystko ogarnąć - w czym pomogły dodatkowe kursy zorganizowane dla nas.

Nowa

Chciałam opisać moją pracę w salonie kosmetycznym we Wrocławiu. W tamtym roku odbywałam tam praktyki. To był bardzo dobry sposób na zapoznanie się z miejscem i zdecydowanie czy kosmetologia to to, czym chcę się zająć w przyszłości. Salon (a raczej Klinika - bo tak się nazywa - Klinika Anna Pikura) znajduje się na ulicy Kazimierza Wielkiego w ścisłym centrum Wrocławia. Przyznaję, że to był jeden z moich powodów, dla których wybrałam praktyki tutaj. Kolejny powód to niezła opinia wśród bywalców i bardzo dużo fajnych, nowych i ciekawych zabiegów. Tak, tak jako jedna z niewielu w szkole podczas praktyk chciałam się czegoś nauczyć a nie siedzieć i się nudzić. Dostałam się na praktyki bez problemu. Rozmowy z Panią manager i z właścicielką - Panią Pikurą były bardzo inspirujące. Dużo dała mi praca w miejscu, gdzie szefostwo naprawdę wie o czym mówi i kocha to, co robi. Na początku, jak wszędzie, pokazano mi miejsce pracy i przyznaję, że miałam sporo obowiązków. Musiałam utrzymywać czystość gabinetów, przygotowywać stanowiska do pracy. Gdy zapoznałam się z miejscem, zaczęłam asystować przy zabiegach (na początku będąc bardziej obserwatorem, po jakimś czasie, za zgodą klientów wykonując zabiegi pod nadzorem prowadzącej mnie kosmetyczki). Nauczyłam się korzystać z maszyn w salonie, starsze koleżanki były bardzo otwarte i z serdecznością dzieliły się swoją wiedzą i dawały pouczające wskazówki. Po dwóch miesiącach trochę żal mi było odchodzić i do dziś świetnie wspominam to miejsce. Nie pytałam o zarobki, ale kosmetyczki, z którymi pracowałam były zadowolone. Słyszałam też od nich, że często można się dostać z salonu na różne kursy dokształcające! Jak tylko pojawi się wakat zamierzam aplikować (zwłaszcza, że w tym roku kończę szkołę) Dobre, choć wymagające miejsce na praktyki. Mi się podobało.

początkująca

Ja również pracują w salonie w Trójmieście (Gdynia). Dostałam się tam troszkę z przypadku (gdy zaraz po szkole roznosiłam CV) - menadżerka zadzwoniła do mnie i zaprosiła na rozmowę kwalifikacyjną. Udało się i zaczęłam pracę. Na początku było ciężko (praca kosmetyczki jest wymagająca), ale przetrwałam! Teraz nie wyobrażam sobie lepszego początku niż właśnie salon Anny Pikury. Ruch jest spory, kierownictwo duży nacisk kładzie na profesjonalną obsługę oraz na intensywną sprzedaż - nie tylko zabiegów, ale także biokosmetyków, sygnowanych imieniem i nazwiskiem właścicielki. Więc praca nadaje się dla osób otwartych, które nie mają problemu z kontaktem z klientami no i są przekonywujące :). Salon nie należy do największych, ale wszystko ma swoje miejsce i rozkład salonu sprawia, że człowiek nie czuje "ścisku". Osoby, z którymi współpracuję są fajne. Lubią to co robią. Co chwilę wprowadzany jest jakiś nowy zabieg, pojawiają się, co jakiś czas, szkolenia (tu zgadzam się z przedmówczynią). Sprzęt - ok. Wypłata - ok. Nic tylko pracować :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu - Wrocław

• Jak się pracuje w Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu?

Zobacz opinie na temat firmy Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu?

Kandydaci do pracy w Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu
4.6/5 Na podstawie 29 ocen.

Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu