Opinie o Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik w Wrocław

Michael Nowy wpis

Nie polecam firmy jako pracodawcy. Jeden braciszek jak i drugi mają nierówno (usunięte przez administratora). Krzyczą na pracowników oraz wyzywają. (usunięte przez administratora) w tej pseudo firmie to standard od rana. Rotacja ogromna ze względu na (usunięte przez administratora) jak i zarobki-minimalna krajowa a reszta pod stołem w kopercie płacone aby ominąć ZUS i urząd skarbowy. Żona właściciela zatrudniona jako słup aby ominąć VAT .Pracowałem na serwisie i ogłoszenia nijak mają się do oferowanego towaru, zwłaszcza że pan godzik nabija marże grubo o 50 % jak zamawia z Chin do Polski. Mam nadzieję że jak PIP, urząd celny, urząd skarbowy i straż pożarna wejdą do tej budy z lat 80 to zrównają z ziemią tą firmę razem z dwoma braciszkami na czele prosto do prokuratury rejonowej.

datkam

Pracowałem w gotronik dobre pare miesiecy jako magazynier. Na początku było całkiem przyjemnie, lecz z czasem to co pan godzik i jego brat robił to niezly kabaret. 1 sytuacja: Godzina 16:03 ( 3 minuty po czasie, a sam pan godzik zaznaczal, że 8h i minuty dluzej) poszedłem sie przebierac (wgl szatnia w toalecie była, rozumiecie to?). 2 minuty pozniej do szatni podchodzi szef i mnie zaczal wyzywac i przeklinac dlaczego ja sie przebieram. Zaczałem mu grzecznie tlumaczyc, ze jest po 16, a on dalej mnie wyzywal i grozil dyscyplinarka. 2 sytuacja: Nieraz jest tam taki zajazd, ze trzeba doslownie biegac przez pare godzin by sie wyrobic i czasami po prostu nie da sie wszystkiego wykonac i zostaje pare wysylek na nastepny dzien . (wynika to tez z braku wiedzy o zarzadzaniu i logistyce w najmniejszym stopniu). Wtedy wychodzi pan godzik i robi afere, nie wiedzac nawet co sie dzialo w ciagu dnia, bo siedzi caly czas u siebie i nie ma na nic wglądu. Prócz tych sytuacji oferowane są tam smieszne pieniadze, brak premii, zero motywacji. Pomieszczenia magazynowe to są zwykłe pokoje w którym są regały i półki. Towar zmienia swoje pozycje co chwile, nic nie jest podpisane, zero oznaczeń. Trzeba zapamietywac lokalizacje towaru, ktorego jest pare tysiecy. Pamietam jeszcze jak brat pana godzika robil mi jakies wywody o pracy patrzac sie w ziemie caly czas i do konca nie wiedzial co mowi nawet. Praca na chwile. Jesli szukacie stalej pracy to niestety odradzam pracy w gotronik.

Ramon Nowy wpis
@datkam

Bo natura ludzka jest WREDNA zwłaszcza w takim kraju jak nasz.

Nie polecam, czas oczekiwania to nie 24 h jak jest na stronie ale ponad 10 dni. Otrzymałem urządzenie bez polskiej instrukcji. Pisałem w tej sprawie kilka razy niestety po 4 miesiącach nadal nie otrzymałem instrukcji mimo że na początku firma zapewniała, że mi ją dośle (dotyczy zamówienia Nr: 73353).

Aleksandra Nowy wpis
@Paweł

Ale lipa. Na Twoim miejscu dalej bym prosiła o tą instrukcję. Nie myślałeś o tym? A tak w ogóle może gdzieś w internecie jest jakaś do pobrania?

Paweł Nowy wpis
@Aleksandra

Niestety firma już nie odpowiada na moje e-maile.

Paulina

Włos się jeży jak czytam niektóre komentarze, naprawdę w dzisiejszych czasach szefostwo pozwala sobie na wyzywanie i obrażanie pracowników? Przecież to mobbing! Jeśli to prawda oczywiście...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Nie polecam zakupów w tymże sklepie. Zamówiłem tutaj lutownicę z konkretnym grotem, który podany był w opisie produktu i na zdjęciach, mimo, że lutownica kosztowała więcej niż w konkurencyjnych sklepach, gdyż zależało mi na tym grocie. Lutownica przyszła ze stockowym grotem, jak w innych tańszych ofertach. Panowie zdziwieni tym faktem zaproponowali mi po prostu zwrot lutownicy tłumacząc się: "że nie są w stanie wyłapać, jaki towar do nich przychodzi ze względu na ilość zamówień" xD No sorry bardzo xD Tak więc zwróciłem towar dn. 23.04, oczywiście będąc już "w plecy" o koszt przesyłki do mnie, za co oczywiście nie zaproponowano mi zwrotu. Widocznie to stała polityka tego "niby-sklepu", że za błędy Gotronika odpowiada finansowo klient - żenada. A i co ważne, zwrot za lutownicę miałem otrzymać od razu po otrzymaniu przez sklep przesyłki. Do tej pory (dziś jest 04.05) pieniądze nie wpłynęły na moje konto. Być może ten sklep ma problemy z płynnością finansową i kredytuje się właśnie w ten sposób u poszkodowanych ich niekompetencją klientów. A i jeszcze jedno, po grzecznym zwróceniu uwagi o błędnej dostawie zostałem potraktowany zarówno podczas rozmowy telefonicznej jak i w mailu bardzo oschle i odpychająco, za błędną dostawę również do tej pory nie usłyszałem najmniejszego słowa przypominającego "przepraszam", tak jakbym wielce szanownemu sklepowi truł (usunięte przez administratora) o takie niegodne ich drobnostki jak błędny produkt dostawy. Także czekam wciąż na zwrot pieniędzy, w międzyczasie zamówiłem dużo taniej tę samą lutownicę z Banggood z Czech, przyszła po 3 dniach i się wszystko zgadza. Szkoda, że tak się kończą próby wspierania polskiego biznesu mimo wyższej ceny, jak widać nie warto się nawet starać, bo klient jest ostatecznie chyba dla nich niewartym uwagi paprochem.

Pytanko

Dużo stresów czy raczej spokojna praca ? Na produkcji ?

wolę poczekać na Chinczyka

Ceny w tym sklepie to jakieś sc-fiction. marża na poziomie 1000% . UOIK powinien codziennie gnębić takich naciągaczy. towar z aliexpres a ceny razy 10. Nie pracaowalem tam ale sadzac po innych komentarzachj typowy "szew" WYZYSKIWACZ. nie polecam

Elżbieta
@wolę poczekać na Chinczyka

Słyszałam, że w Gotronik, dzięki bezpośredniej współpracy z producentami i dostawcami z całego świata, mogą zaoferować najbardziej atrakcyjne ceny na rynku oraz szeroki wybór modeli bezpośrednio z naszego magazynu. Dlatego też ceny mogą być tam nieco wyższe - ale i jakość jest pewnie dużo lepsza. Pierwszy raz byłeś w tym sklepie?

Notorycznie są usuwane negatywne komentarze. ŻE TAK POWIEM w skrócie - małe zarobki - kiepskie warunki (stara PRLowska buda) - nieprzyjemny, krzykliwy właściciel. Już kiedyś pisałem, ale widzę, że Gotronik znowu pisał do Gowork, żeby usunęli - ŻAL.PL - JANUSZ BIZNESU

Janusz

Nie obrażaj porządnych Januszów!!!! (ODWALCIE SIĘ OD Januszów)

borkopf

Dokonałem zakupu uchwytu samozaciskowego do mini wiertarki i i takiego samego uchwytu w formie adaptera, uchwyt z adapterem był uszkodzony (wypadła sprężynka rozpierająca szczęki).Podczas próby naprawienia tej drobnej usterki, uchwyt się rozleciał. Okazało się , że korpus jest wykonany z blachy aluminiowej o grubości 0,35 mm. Drugi uchwyt nie wytrzyma obciążenia wiertłem Ø 2 mm i też się rozpadnie. W sumie nie pieniądze i nie towar lecz nie należy wprowadzać klientów w błąd gdyż uchwyty te nadają się tylko dla dzieci do zabawy a nie do nawet delikatnych prac. Nie polecam zakupów w tej firmie. Na zdjęciach wszystko jest piękne ale rzeczywistość sprowadza na ziemię.

wrocławianka

Pracowałam tam kiedyś wyszukując sprzęt elektroniczny w magazynie (sprzedaż wysyłkowa). Szef całkiem miły, ale niestety oferował jedynie minimum socjalne, a wyszukiwania rzeczy było bardzo dużo i ciężko było to ogarnąć. Po pracy wracałam tak padnięta, że zrezygnowałam. Lepiej opłaca się iść gdzieś do sklepu np odzieżowego mniej roboty a kasa taka sama. Może teraz jest inaczej. Moje sugestie dla Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik: Zwiększyć pensje Lubię atmosferę w Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik za: Pracowałam krótko ale szef sympatyczny.

dewonie

fatalna obsługa i dość nieprzyjemna, wrażenia nie pozytywne, obsługa nie potrafi doradzić i na niczym się nie zna zupełnie Moje sugestie dla Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik: zmienić branżę na warzywniak Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić obsługę i tym bardziej szefa

Mietek Szcześniak

Widzę, że sukcesywnie usuwane są negatywne opinie. Niestety, ja sukcesywnie będę powtarzać, że praca w tej firmie to zmarnowany czas. Właściciel jest człowiekiem wybuchowym, konfliktowym. Płaci śmieszne pieniądze, benefitow zero. Nie polecam też pracy w tej postkomunistycznej budzie. W życiu nie dane mi było mieć do czynienia z kimś takim, jak P. Piotr Godzik. Mobbing pełną gębą! Godzik często podnosił głos, wyśmiewał się za plecami pracownika. Na zgloszenie problemu usłyszałem "na twoje miejsce jest 1000 innych" - no, moze 10 lat temu tak, ale czasy się zmienily. Zresztą co to za szacunek do pracownika, mówić takie coś? Ale określenie "janusze biznesu" rzeczywiście pasuje idealnie :) żadnen z pracowników nic nie powie, bo się boją że stracą pracę. Kochani, nie bójcie się, na pewno znajdziecie lepszą - za lepsze pieniądze i z lepszym szefem :)

Michaello

Janusze biznesu, radzę trzymać się z daleka.

GOTRONIK

Na opinię trafiłem przez przypadek... Pokazali mi ją mocno rozbawieni pracownicy powyższym komentarzem. No cóż gdyby szanowna Pani była równie komunikatywna podczas rozmowy kwalifikacyjnej jak w pisaniu nieprawdziwych opinii i "opluwaniu" moich pracowników to może i by znalazła pracę w naszej firmie. A tak mimo że minęły ponad 3 miesiące to każdy kto się z szanowną Panią zetknął pamięta jej wizytę. Z mojej strony życzę powodzenia w życiu! Należało poczekać jeszcze chwilkę na korytarzu bo pojwali się także przystojniacy w wieku od 23 do 34 lat :P

Zbyszek ZIobro
@GOTRONIK

dramat, chłopie zobacz co ty piszesz publicznie, czy ty jestes normalny???

StylówaMarkaDresPlusKoszula
@Zbyszek ZIobro

A co gościu złego napisał? Przecież nie jest grzechem nie kłamać. Podważam!

KASZTELAN NIEPASTERYZOWANY
@Zbyszek ZIobro

Tzn, podważam wypowiedź panie ziobro zbyszek ;p GOTRONIK NIE POLECAM TAM PRACY.

Zbyszek Ziobro

że tak powiem;) nie polecam pracy w tej firmie. właściciel (jak ktoś pisał wyżej - typowy janusz biznesu z allegro :) :): :):) ma chyba jakies kompleksy i problemy emocjonalne. Ludzie, z całego serca mówie wam: niech was ręka boska broni iść tam do pracy!pozdrawiam:)

HUAN MARTINEZ

Tak jak wszyscy... NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE. MIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. MOBBING!!! PISAŁEM KOMENTARZ JAKIŚ CZAS TEMU... NAGLE GO NIE MA.. JAK TO? CZYŻBY PAN PIOTR MIAŁ COŚ NA SUMIENIU? POZDRAWIAM I ODRADZAM.

loepold

potwierdzam opinie poniżej - janusze biznesu handlujący badziewiem z Chin. Nie szanują ludzi, Ale pamiętajcie Godziki - KARMA WRACA!

Wiktor

Firma, która ma opinię bardzo dobrego pracodawcy nie powinna mieć u siebie takich pracowników.

Co tu dużo mówić. Nie polecam pracy w tej firmie.

Zosia

Notoryczne usuwanie komentarzy.... żal

Zostaw merytoryczną opinię o Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik - Wrocław

• Jak się pracuje w Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik?

Zobacz opinie na temat firmy Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • SŁUBICKA 44 lok. 5
    53-615 Wrocław