Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik

Wrocław

Opinie o Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik

Co tu dużo mówić. Nie polecam pracy w tej firmie.

Zosia

Notoryczne usuwanie komentarzy.... żal

Paczuszka

Straszne miejsce, odradzam i zgadzam się w 100% z negatywnymi komentarzami, te pozytywne są wyssane z palca.

Marta

praca jak praca, ale elektroniczy towar to nie dla mnie były, pozdro dla dziewczyn i dla pana listonosza :D:D

Justyna

Przez ponad pół roku pracowałam w firmie. Jakie mam wspomnienia? Raczej pozytywne. Atmosfera bardzo przyjazna. Odnośnie wynagrodzenia to sprawa jest dość klarowna: jak pracujesz tak zarabiasz. Niestety musiałam zrezygnować z pracy z powodów osobistych (chłopak dostał lepszą ofertę pracy w Poznaniu). Odnosząc się do wielu powyższych wpisów to nawet kojarzę te osoby i nie potwierdzam tych opinii.

Kjan

Mam same dobre doświadczenia z tym sklepem. Faktem jest, że dawniej pracowali tam prawie sami mężczyźni, kompetentni w elektronice. Podczas ostatnich zakupów obsługiwała mnie młoda, atrakcyjna dziewczyna i robiła to bardzo również kompetentnie.

Kooper

Widać masz inne upodobania jak szef tej firmy

Sebastian

dziwne, a ja tyle razy byłem w tym sklepie i ani razu atrakcyjnej pani nie spotkałem

Wojciech

Polecam pracę jako serwisant elektronik. Wprawdzie już nie pracuję w Polsce, ale z sentymentem wspominam tam pracę. Trochę podszkoliłem się w serwisie. Teraz pracuje na podobnym stanowisku ale za zupełnie inne pieniądze (oczywiście nie w polsce), ale doświadczenie procentuje.

GOTRONIK

Na opinię trafiłem przez przypadek... Pokazali mi ją mocno rozbawieni pracownicy powyższym komentarzem. No cóż gdyby szanowna Pani była równie komunikatywna podczas rozmowy kwalifikacyjnej jak w pisaniu nieprawdziwych opinii i "opluwaniu" moich pracowników to może i by znalazła pracę w naszej firmie. A tak mimo że minęły ponad 3 miesiące to każdy kto się z szanowną Panią zetknął pamięta jej wizytę. Z mojej strony życzę powodzenia w życiu! Należało poczekać jeszcze chwilkę na korytarzu bo pojwali się także przystojniacy w wieku od 23 do 34 lat :P

Zostaw opinię o Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gotronik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Godzik