Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.

Juniors

Nie polecam tej firmy. Odradzam. Wyzysk. Grzegorz.N wogóle nie zna się na logistyce składowaniu a ludzi ma za nic i wykorzystuje ich. A sam nie umie jeździć na wózku!! Obiecali mi umowę przez firmę a ciągle trzymali mnie przez agencję. Dobrze że się zmieniłem na normalną firmę a nie w tym bałaganie pracować. Odradzam zarobki masakra jakaś.

użytkownik zarejestrowany

@Gosc jak rozumiem - nie współpracuje Ci się dobrze z kierownikiem w tej lokalizacji. A jak oceniasz pozostałe aspekty zatrudnienia? Pracę samą w sobie i warunki zatrudnienia? Możesz napisać coś więcej?

Gość

W Wrocławiu kierownik magazynu to cwaniaczk który się lansuje na plecach pracowników łep mu przewiało na motocyklu Robi się właścicielem firmy mam nadzieję że szybko dostanie kopa w przeciwnym razie nawet Ukraińców braknie temu do rozładunku typowy dziad na stołu

użytkownik zarejestrowany

@bassa a Ty jesteś pracownikiem Geodis Calberson Polska? Czy też możesz rozbudować swoją wypowiedź i napisać, jak tobie pracuje się w tym miejscu? Każda tego typu opinia przybliża realny oraz pracodawcy.

bassa

powiedziała co wiedziała moxe jakis konkret co?

Kasia.K

Piszecie bzdury na temat ludzi których wogóle nie znacie.

użytkownik zarejestrowany

@janek ja nie jestem pracownikiem tej firmy, tylko moderatorem portalu gowork.pl - moim zadaniem nie jest opowiadanie się po którejś ze stron. Pytania, które są kierowane do użytkowników forum, mają za zadanie rozbudować opis sytuacji o konkretne szczegóły, które wprowadzą merytoryczną dyskusję na forum.

janek

janek twoje argumenty karolina sa po prostu żałosne wyjdz na magazyn i popatrz jak chłopaki taszcza kanapy po 100 kg jedna np marina a sami niektórzy waza 70 spróbuj sama a potem wez te ochłapy i za to żyj macie to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] siedzicie w biurkach po 8 godzin i jestescie odcieci od magazynowej rzeczywistosci tniecie na socjalu zabraliscie pracownikom premie roczne wyjazdy integracyjne tniecie premie za zwolnienia lekarskie robicie co chcecie itp temu tez zaprzeczysz? a moze temu ze 50 procent waszej ekipy to obywatele ukrainy których dozynacie pozdrowienia dla janka i szeptusia jak to mozliwe ze ludzie na stanowisku brygadzisty w godzinach słuzbowych grają sbie na telefonach ?zamiast zajmowac sie magazynem?i odpisze ci nic mnie tu nie trzyma niedługo spadam...a ty dalej dorabiaj pod biurkiem na swoja premie

użytkownik zarejestrowany

@janek jesteś aktualnym pracownikiem Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.? Co zatrzymuje Cię nadal w tym miejscu? Dlaczego uważasz, że pracodawca za główny cel nie stawia sobie zysk firmy, a oszukanie pracownika? Mógłbyś opisać dokładniej swój punkt widzenia?

janek

głowny cel firmy wykończyć pracownika psychicznie i fizycznie zrobienie z niego idioty zarzadzaja tam nieodpowiedni ludzie i opieraja sie na systemie który nie działa maksymalne ciecie kosztów i to najlepiej kosztem pracownika notoryczne ciecia premi bo pada deszcz bo swieci słońce itp.....nielogiczne rozwiazania,totalny bezsens .....

użytkownik zarejestrowany

@Tomek a jakie konkretnie sytuacje w firmie skłoniły cię do takiej opinii?

Tomek

Ta firma to jakiś koszmar, krzyczą na pracowników, traktują ich jak śmieci.. trzeba się dopominać i prosić o urlop.. Prezesi tam zatrudnieni zachowują się jak by człowieka mieli za nic. przestrzegam przed zatrudnianiem się w tej korporacji francuskiej. Trzy razy się zastanów zanim się tam zatrudnisz.

zenek

bana baranów , brak słów ,zero organizacji , nikt nie wie co sie dzieje tam, moze faktycznie coś mocnego jarają .

Loka

Praca dla tej firmy to hardkor, mają wymagania jakby startowali w olimpiadzie gdzie nagroda jest lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swojego managera. P.Lukasz J.zachowuje się jak by zjadł wszystkie rozumy aa tak naprawdę jest tylko na usługach p.Grzegorza. Tylko parę osób jest ok.robią swoje i nie zajmują się pierdolami. Np.p.Karolina z recepcji. Magazynierzy są leniwi i jak nikt nie widzi siedzą na telefonach lub organizują sobie wyścigi na wózkach.Masakra na to patrzeć. W ogóle nie szanują pracy innych.NIE POLECAM!!!!

woda

@Łąki dlaczego?

Łąki

Nie mam dobrego doświadczenia z ta firma.

były

Miałem nieszczęście tam pracować . Jednak odpuściłem po miesiącu . Wszystkim chętnym odradzam , chyba że ktoś lubi hardcore :) Kierownik ma takie wizje jakby się naćpał jakiegoś super zioła a nie potrafi zapanować nad tym co się dzieje na magazynie . Towar jest upychany w regały bez wcześniejszego przyjęcia i wprowadzenia do systemu tylko po to żeby zrobić wolne miejsce na kolejne dostawy . Zmiany decyzji w ciągu dnia to norma , bałagan nie do opisania . Sprawy socjalne to totalna porażka : toaleta w kontenerze poza halą , brak szatni , jadalnia śmiechu warta . No i jak wszędzie : coraz więcej Ukraińców .

obcy

Od 1.12.2016 ruszył magazyn pod Wrocławiem . Bałagan totalny , brak wszystkiego , jeden wielki matrix .

sławek
użytkownik zarejestrowany

na pewno nie ma u nich łatwej pracy ale jest jedna jako Handlowiec Spedycja Morska i/lub Lotnicza i tu można dobrze zarobić.

Kolo

13 brutto za pracę w magazynie? Chyba jakieś jaja! Szkoda czasu!

paulo

Francuska firma i nie dajecie z nimi rady SZOK.W Francji zaraz zorganizowany strajk i podwyżka jest albo jej nie ma i po robocie niech sobie sami te fotele noszą skandal u nich można a u nas nie jak to Kużwa jest zniesmaczony pozdro

Janek Geodis

Nie polecam zarobki niskie dopiero co podwyrzka byla a dwa dni pozniej zmienili warunki premiowania na gorsze atmosfera fajna oprucz jednego brygadzisty karierowicza ktory zniecheca do przychodzenia do pracy do tego zatrudnili idiote od jakosci ktory chodzi i wnerwia wszystkich ogolnie to nawet w amazonie lepiej firma kieruje sie ku plajcie nie polecam w firmie malo kto pracuje dluzej niz 3 miesiace.

gosc

Jak wygląda praca i płaca na magazynie w czeladzi?

mmm

Jak wygląda praca w Strykowie spedytora? Jaka atmosfera pracy, jakie zarobki?

gruby z szczecina

firma jak firma nie jest zle plac troche maly kierowca

kierowca

A może coś o kierowcach którzy oczekują na załadunek po 20 godzin, nie ma odpowiedniego zaplecza- sanitarnego (jedna ubikacja na ponad 50 kierowców) nie ma automatów z ciepłymi napojami.Obsługa przy okienku jest również nie miła a już nie wspomnę że brak im profesjonalizmu bo kierowca też człowiek a oni potrafią zamknąć okienko przed nosem.

barnaba

zapytajcie Mariana w Strykowie, obiecanki to Jego domena :)

Loki

Co możesz powiedzieć o dziale spedycji jaka atmosfera zarobki tak ogólne...? Dzięki

zxc

Zarobki w porównaniu na okolice są niezłe, ale nie w porównaniu z tym jak ciężką robotę wykonują panowie na magazynie. Oczywiście była obiecana podwyżka na luty/marzec ale jak to wyszło teraz nowy kierownik nie chce o tym słyszeć... Z resztą to kolejna niespełniona obietnica w tej firmie - podwyżki były obiecywane już na początku, otwarcie mówiono prosto w oczy pracownikowi i dupa, chłopakom jest ciężko, mieli zatrudnić więcej osób i gówno, mówiono o jakiś szkoleniach językowych, logistycznych, o pasach na kręgosłup dla magazynu i gówno. Co chwile tylko jakieś obiecywanki, które tak na prawdę nadają się tylko na przemiał... Co do ekipy to ogólnie nie ma zastrzeżeń oprócz jednego brygadzisty i administratorki, karierowicze i [usunięte przez administratora].. Ogólnie w firmie nastroje robią się coraz gorsze, nie dziwie się jak zacznie ekipa uciekać

Zostaw opinię o Geodis Calberson Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.