Opinie o GEODIS Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GEODIS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Przewoźnik
Inne

Nie polecam współpracy. Firma anulowała zlecenie transportu 3 godziny przed załadunkiem uważając, że nie ma w tym nic złego.

KK
Pracownik
@Przewoźnik

Od razu jak zadzwonił klient około godziny 6:50 że nie wyrobią się z produkcją zostali Państwo poinformowani z samego rana że towar nie będzie gotowy na Państwa transport. Było pytanie czy Państwo poczekają czy pomóc poszukać czegoś innego w zamian. Nie zgadzam się z Państwa komentarzem " uważając że nic w tym złego". Staraliśmy się pomóc, POZDRAWIAM

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w GEODIS Polska Sp. z o.o.?

driver
Były pracownik
@Anna

pracowałem i była fajna impreza firmowa dla cełego oddziału, bony na święta, inne dodatki, fajna atmosfera. Pytanie czego kto szuka, żeby wypracowac premie i zarobić więcej to trzeba pracować:)

anonim
Inne

Jak dużej znajomości Excela potrzeba by dostać się na pracownika administracji magazynowej? Nie precyzują tego w ogłoszeniu. zastanawiam się także czy działa się tu na jeszcze innych programach, jakiś SAP na przykład? Mam z nim doświadczenie

Excel Nowy wpis
Były pracownik
@anonim

Podstawowej, poziom jest tak niski jak w gimnazjum.

anonim Nowy wpis
Inne
@Excel

A w trakcie pracy już? po tym co piszesz rozumiem, że funkcja licz.jeżeli to poziom nie do przekroczenia? Chce się dowiedzieć jak w późniejszym etapie jako pracownik administracji magazynowej można się tu rozwinąć a przede wszystkim na kogo awansować?

Klient Nowy wpis
Inne

Jako klient nie polecam .Towar często niedostarczony na czas bo kurier twierdzi że nie może wjechać tirem co inni wjeżdżają .Pewnie z głównej drogi ciężko zjechać w bok .Ale my klienci płacimy za to .Ja się dziwię że ktoś jeszcze tego gbura kierowcę nie zwolnił .Tylko moja hurtownia niestety wasza linia wysyła mi towar ale dla mnie to starta więc nie polecam

Pekaes
Kandydat
 Pytanie

Ile zarabiacie jako magazynierzy w poszczególnych oddziałach? To może ja zacznę, Słubice 5100 brutto podstawy + dodatki za zmianowość i premia.

Qwerty
Pracownik
@Pekaes

U mnie jest to ok 6000 ze wszystkim na 4 brygadach i ani widu ani słuchu o podwyzkach...

Nick Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Pekaes

Podobnie, a kiedy podwyżki?

anonim
Inne

Dzień dobry, a co ze spedytorem morskim? Możecie proszę określić aktualne warunki zatrudnienia? już wcześniej sugerowano rotacje, zastanawiam się czy w specjalizacji morskiej jest podobnie? jakie są oferowane warunki wynagrodzenia? jaka podstawa? jak wychodzą prowizje?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GEODIS Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
(152 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam Widnieje ogłoszenie na magazyniera w Opolu ktoś orientuje się w jakich godzinach jest praca i jakie są zarobki ? Pozdrawiam.

anonim
Inne

Sprawa z dojazdem też mnie ciekawi, czy zdarza się, że nowe lokalizacje są włączane? Ile osób minimalnie musi być do zgarnięcia żeby dorzucili jakiś przystanek? Wiem też z internetu, że lider zespołu jest poszukiwany. zastanawiam się czy liczba ludzi w firmie się powiększa czy to może skutek rotacji? wiecie jak rekrutacja może w tym przypadku wyglądać?

Mysza
Inne
 Pytanie

Z jakich obszarów /ulic dojezdza autobus/bus z Wrocławia do firmy?

Pytanie
 Pytanie

Czy w GEODIS Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

anonim
Inne

Pracy na próbnym czy ogólnie? I z perspektywy jakiego stanowiska jeśli można spytać? Ja właśnie w ofertach nie widzę niczego o zleceniu. ciekawi mnie tez to ze magazynierów obecnie nie szukają „od zaraz” a spedytorów już na przykład tak. czy maja teraz rotacje czy to rozwój jakiś?

Inter-Styl
Inne

Szczerze nie polecam firmy, przesyłki nie są dostarczane na czas. Nie odpowiadają na maile. Bardzo zależało mi na jak najszybszej dostawie, ale pomimo wielu maili i telefonów przesyłka oczywiście dotarła po ustalonym terminie. Sytuacja powtarza się wielokrotnie, więc to nie jest przypadkowa pomyłka, to po prostu brak profesjonalizmu. Odradzam!!

Spedytor fachowiec
Kandydat
@Inter-Styl

Mam nadzieję, że w końcu wyciągniecie z tego wnioski, sytuacja się powtarza, wy za każdym razem zlecacie transporty firmie, która wiecznie się spóźnia z dostawami...fajnie, fajnie, gratulacje powagi. Zacznijcie płacić normalnie za transporty normalnym firmom transportowym a nie operatorom logistycznym to wtedy będziecie mieć terminowe dostawy.

anonim
Inne
@Spedytor fachowiec

Twierdzisz przy tym, że tutaj nie warto niczego zlecać ale pracować już tak skoro kandydujesz? Mnie właśnie przywiodła tu jedna z aktualnych ofert z tym, że nie na spedycje. Chodzi o specjalistę kontrolingu operacyjnego. Co wiecie o tej pracy tak w konkretnych? Ile się zarabia, przy jakiej atmosferze i czy to będzie dłuższa współpraca?

Iskierka
Pracownik

Firma nie odpowiedzialna . Znicze przyszły po 1 listopada a wysłana przesyłka 30.09.2023. Połowa palety bez dokumentów przyszła 31 a 6 palet została na magazynie w Rzeszowie do 2 .10. 2023. (usunięte przez administratora) żadnego kontaktu. Nie polecam. Zdała od tej firmy.

anonim
Inne
@Iskierka

I czyja to wina w zasadzie? Kto poniesie odpowiedzialność? Pytam aktualnych pracowników, czy spedytor będzie miał wobec tego większe problemy? ciekawią mnie szczegóły tej okoliczności, bo to jednak święto… widzę tez przy tym dwie oferty na spedycje na międzynarodówkę, przy czym widnieje oznaczenie „praca od zaraz” czy to oznacza, że są większe braki? To powód?

anonim
Inne

Na jaką premię może teraz liczyć spedytor? Upewniam się, bo widząc te ostatnie opinie dotyczące nieskutecznego obsłużenia przesyłek klientów zastanawiam się na ile praca byłaby dla mnie rentowna. Od czego to w zasadzie zależy? Opiszecie także atmosferę na dziale? także jest dla mnie ważna

Nieodebrana
Inne

Firma od piątku do wtorku nie odebrała przesyłki, cały czas pod ten sam adres wysyłała samochód, który nie mieścił palety mimo iź wysokość od początku była zadeklarowana poprawnie. DRAMAT! Nie polecam

Bohdan
Inne

Przyjechał kurier, dostarczył uszkodzoną paletę, po czym uciekł, a wcześniej zerwał z palety etykietę i nawet nie wziął od nas podpisu jako odbiorcy. prawdopodobnie pracują tam (usunięte przez administratora)

Elżbieta
Inne
@Bohdan

Tak w sumie to co w takiej sytuacji? zastanawia mnie odpowiedzialność samego kuriera, skoro faktycznie nie wziął tamtego podpisu, który był wymagany? Był ktoś niedawno na jakimś szkoleniu i je opisze? kto je w zasadzie prowadzi?

Krystyna
Inne

Cześć, czy ktoś z was brał może udział w rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. dystrybucji? Nabór zakończył się miesiąc temu, więc zakładam, że już kogoś znaleźli. Dacie znać, jak poszło? Dostał ktoś pracę? Jakie warunki zaproponowali, wszystko się zgadzało z tymi w ofercie? Warto czaić się na nowe oferty pracy? Jak wam się obecnie tu w firmie pracuje, zadowoleni? ;)

kamil
Kandydat
 Pytanie

czy któś opowie więcej o pracy w biurze w Pietrzykowicach? jaka atmosfera, jakie dodatki są?

Adrian88988
Były pracownik

Dostajesz pracę jako operator wózka widłowego, ale w rzeczywistości jesteś tylko robotnikiem, chodzisz z wózkiem i naklejasz naklejki i ręcznie rozładowujesz samochody. Nowe osoby co 3 tygodnie, ponieważ nikt nie chce tu zostać. Na 6 wózków widłowych przypada 10-12 operatorów, pomyśl sam

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w GEODIS Polska Sp. z o.o.?

Szef
Pracownik
@Pytanie

Są organizowane wyjazdy oraz imprezy integracyjne

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Chyba śnisz ???????????????? jedynie biuro coś takiego ma ????????????????????

Anna
Inne
@Pracownik

A szeregowi pracownicy nie? No cóż, w mojej jednej firmie ludzie sobie sami organizowali takie wyjazdy. A nawet jak by było coś takiego, to myślisz że byłoby spoko w obecnym zespole? Chodzi o to, czy tam ogółem jest atmosfera do zniesienia tak w ogóle.

Marzena
Inne
@Pracownik

a coś więcej o warunkach w biurze w takim razie? ile tych osób tam teraz jest, że sobie na jakieś wyjazdy mogą pozwolić? jaki był ostatni z nich?

driver
Były pracownik
@Anna

pracowałem i była fajna impreza firmowa dla cełego oddziału, bony na święta, inne dodatki, fajna atmosfera. Pytanie czego kto szuka, żeby wypracowac premie i zarobić więcej to trzeba pracować:)

Byly pracownik
Pracownik

Odnosnie firmy Geodis w Bielsku-Bialej . Po pierwsze zaczynajac prace nie masz umowy o prace tylko umowe zlecenie . Po drugie . Czeste rozladunki reczne tirow - worki z przyprawami po 20 kilo jeden ( caly tir ) . Ekstreamalnie ciezka praca fizyczna . (usunięte przez administratora). Pensja nie adekwatna to wykonywanej pracy ! . Stare wozki widlowe ktore przezyly czasy (usunięte przez administratora) ! Firma tragedia , ludzie ktorzy tam pracuja sa ciagle na etapie szukania nowej pracy ! Nowi pracownicy uciekaja do tygodnia czasu . Nie radze nawet probowac - STRATA CZASU !

X
Były pracownik
@Byly pracownik

Potwierdzem, dział logisyczny w Czechowicach opisany 1:1.

Krystyna
Inne
@Byly pracownik

Serio, tylko umowa zlecenie? Nawet po okresie próbnym? Powie ktoś kto dłużej pracuje? Pensja nieadekwatna do wykonywanej pracy napisałeś, masz na myśli najniższa krajowa? Czy jakoś inaczej.

Napoleon
Były pracownik
@Byly pracownik

Zgadzam się z kolegą, rozśmieszyło mnie jak rekruterzy z tego Geodis ,dzwoniąc do kandydata mówiąc z francuskim akcentem "firma żeeeeooddiss" dzien dobry. Parodia, kolejny zagraniczny wyzyskiwacz ,jak nie Niemiec to francuz albo Chińczyk.... Ciężka praca , pieniądze słabe.....a ludzie to tak średnio ....ogólnie to lepiej za granicą robić niż we własnym kraju wykonując rozkazy obcych nawet za cenę sztucznego rozwoju....

MiamiHeat
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca na magazynie (Biskupice Podgórne / Tyniec Mały) ? Jakie są stawki, grafik pracy, atmosfera, ogólne warunki pracy? Zastanawiam się czy aplikować na magazyniera / operatora wózków widłowych.

Kandydat
Kandydat

Czeladz Byłem umówiony na telefoniczną rozmowę rekrutacyjną, nikt nie zadzwonił. Próbowałem skontaktować się z Panią z HR (jak się domyślam), bezskutecznie. Totalny nieprofesjonalizm

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Polska Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w GEODIS Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Polska Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Polska Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w GEODIS Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
GEODIS Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii