PEKAES SA

Błonie

Opinie o PEKAES SA

boguś

ja pracuje w oddziale warkały , co tu sie dzije to przerasta niejednego , nowe hasło pekas powinno bys takie jak w obozie PRACA czyni wolnym , roboty w (usunięte przez administratora) kasy na pracownika zero tylko obiecaniki albo szantaze ze na twoje miejsce jest duzo tylko ze nikt tu nie chce pracowac , (usunięte przez administratora) zeby przez 8 godzin nie moc zejsc z wozka bo jest praca to jest chore w dodatku ten (usunięte przez administratora) niczuk masakre kierowniczek ciota oczywiscie pracuje na rano bo by sie zmeczył fragles tylko straszyc potrafia nie polecam tu pracy dla nikogo rotacja taka ze szok chodz raczej nie ma tu komu pracowac , niedługo beda zatrudniac ludzi z grupa inwalidzka . DO PRACY POWINNO ISC SIE Z OCHOTA A NIE PO TO ZEBY BYC WIEZNIEM I CIAGLE SZYKANOWANYM. POZDRAWIAM CALA KADRE KIEROWNICZA Z WARKAŁ NICZUK WAM W (usunięte przez administratora)..

punkt

o tym zje.......m sosnowcu to już legendy chodza chłopaki z jas i raben to sobie boki zrywają jak można w tym syfie pracować jako kierowca?a ci ludzie zza okienka to już wyzsza kultura i inteligencjahahhahha obrażeni na cały swiat a kierowca dla nich to smiec ja zrezygnowałem z tej pracy sorki z obozu pracy po 3 tygodniach odradzam te firme sorki oboz.

marek

kiedy przenosza oddzial sosnowiec do gliwic?moze ktoś odpowiedzieć?bo jakas wielka tajemnica z tego jest?miałem się przyjąć na magazyn,ale kolega mi odradzil.z jaworzna do gliwic to troszkę daleko .dziekuje za odpowiedz.

Lidia

Przypominam o obowiązującym wszystkich użytkowników regulaminie. Jego treść znajdziecie pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Szczególną uwagę warto zwrócić na §4. Zasady korzystania z Serwisu. Wyszczególniono tam jakie treści są na portalu niedopuszczalne. Warto pamiętać, że nie jest to miejsce do obrażania innych uczestników dyskusji.

Dominik

Wiem dlaczego się zwalniają i nikt o tym mówić nie chce. 2700 brutto (ponoć podwyżki od nowego roku) brak weekendów, minimalne premier (bardzo minimalne). Ale żeby nie było że jest tak źle. Ogólnie praca 99% na wózku widłowy, czyli plus bo patrząc na rynek pracy na magazyn się dostaniesz z uprawnieniami a będziesz dymał jak fizol a na wózek to sobie możesz popatrzeć jedynie. Co do doswiadczenia, no nie mówcie mi że doświadczenie nie jest na równi z zarobkami. Ja wolę dostać te 2tyś przez rok popracować a po pracy przy rozładunku to wszędzie przyjmą a też sam czujesz się pewniej że umisz jeździć na wózku i nic nie rozwalisz. Ogolnie 6/10 ja polecam ale to zależy od tego czy chce się pracować...

witam
@Dominik 19.10.2017 12:32

Różne oddziały mają różne stawki i godziny pracy. Tak tylko napomknę.

Stefan
@witam 19.10.2017 17:04
Różne oddziały mają różne stawki i godziny pracy. Tak tylko napomknę.

zgadza się różne, ale wszystkie mają wspólny mianownik prezes - żenująco niskie

zombie

witam, może ktoś się orientuje, jak w Pekaes wygląda praca na spedycji całopojazdowej krajowej. Chciałem złożyć doki do oddziału w Gdynii. Ogłoszenia wisiały i wisiały. Dziś patrze na pracuj.pl, wszystkie ogłoszenia na spedytorów poznikały na cała PL. Zawijać będą w siebie tą spedycje czy jakieś inne plany ..?? Proszę o o odp może ktoś się orientuje czy opłaca się tam składać dokumenty...:) Dzięki

Motem
@zombie 03.11.2017 08:54

zdecydowanie odradzam, zadaj sobie pytanie dlaczego jest tam taka rotacja i tyle negatywnych wpisów tutaj.

moje

ameryki nieodkryles w pekaes sosnowiec niema szacunku dla człowieka tam tylko się licza cyferki jeden przed drugim wilkiem jak by mogli to by sobie oczy wydrapali tak się boja zarządu!!!

baca

a kolesiostwo? to zapomniales?prezesie pogon to kumoterstwo!!!!

kosynier

oddzial sosnowiec to wielki mobbing atmosfera skandal pozal się boze szkoda slow

KM

Ta firma to jedna wielka żenada, pracowałem w niej 2 lata temu i odszedłem, poszedłem do konkurencji, niedawno zostało mi zaproponowane ponownie stanowisko w tej firmie na międzynarodówce. Po rozmowie kwalifikacyjnej na drugi dzień dostałem informację, że zostałem ponownie przyjęty i witają mnie po raz drugi na pokładzie grupy PEKAES, parę minut po tym dostaje potwierdzenie zatrudnienia na e-mail ze wszystkimi szczegółami odnośnie terminu rozpoczęcia pracy itd. Nagle po 2 tygodniach od potwierdzenia, dzwoni do mnie żałosna Pani z rekrutacji i mówi, że moja kandydatura została anulowana, nie mogą mnie zatrudnić, nie potrafiąc podać powodu, niczego. Mój błąd to to, że postanowiłem wejść po raz drugi do tego syfu, gdzie nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Jedyne jej słowa to, że jej przykro ;) , mi również przykro że ta Pani pracuje tam i robi ludzi z balona, nadaje się co najwyżej do pieczenia bułek w Kauflandzie. Jeśli mi ktoś nie wierzy, mogę wysłać screen z potwierdzeniem zatrudnienia itd. Ludzie uważajcie;) jest mnóstwo dużo innych lepszych firm, które nie poosiadają tak chorej struktury, i które liczą się z człowiekiem i go doceniają.

KM
@duck 22.10.2017 19:40
daj im popalic Kolego , bedę Ci kibicował jak wielu , którzy sie przejechali na tej firmie

Kolego nie mam ochoty nikomu dawać popalić :) nie interesuje mnie ta firma, zakończyłem ten etap w swoim życiu bardzo dawno temu i nie mam zamiaru o tym pamiętać, każdy jest dorosły i decyduje za siebie. Jeśli ktoś chce to tam pójdzie i sam się przekona jak jest i podejmie decyzję. Ja po prostu nie życzę sobie zaklamanych komentarzy na mój temat i tyle, bo jeśli coś jest prawdą to niech tu napisze a jeśli tylko szykanuje nie mając żadnych dowodów to lepiej niech zamilknie. Pozdrawiam i życzę każdemu wszystkiego dobrego a przede wszystkim zajęcia się swoimi sprawami i życiem a nie ciągle mieszanie w życiu innych.

Miras Szczecin
@KM 11.10.2017 14:14

Kolego nie mogę uwierzyć ze ich nie pozwałeś. sprawa nie do przegrania w okolicznościach przedstawionych przez Ciebie, tym bardziej ze to "mistrzowie procesowi" jak potrzebujesz pomocy chętnie pomogę.

Nowy

Cześć, Mam pytanie, są tu pozytywne wypowiedzi jak i negatywne, skoro ta firma jest taka dobra to czemu cały czas szukają ludzi ? aktualnie szukam pracy jako spedytor i dzień w dzień na pracuj przychodzi mi oferta pekaesu ... serio przez tak długi okres czasu nie są w stanie nikogo zatrudnić czy o co chodzi ? może ktoś coś podpowiedzieć w temacie czy warto składać tam cv?

Patryk

Jaki jest powód, że PEKAES ma tak duże potrzeby zatrudnić ludzi na stanowisko magazyniera? Interesuje mnie praca w firmie ale chciałbym wiedzieć co się dzieje?

selek
@Patryk 17.10.2017 21:27

urósł im wolumen rok do roku prawie o połowę

Goku

No cześć. Ogólnie staram się o przyjęcie do PEKAES w Sosnowcu jako operator wózka widłowego. Ktoś coś wie na temat pracy, bo obiecują że praca na wózku, a w pakowanie nie chce się bawić. Z góry dzięki.

Piotr

Prawda jest taka, że w każdej firmie są zawsze jakieś kłopoty czy niedociągnięcia nie tylko w Pekaesie. Natomiast dobra praca może wspomóc firmę, pozbyć się niedociągnięć.

Piotr

PEKAES ma wbrew niektórym wpisom na forum dobrą opinię jako pracodawca. Może nie są idealną firmą, cóż?

Peter

Jak widzę mają dość długą listę aktualnych ofert pracy. Brak ludzi do pracy daje się we znaki już wielu firmom. Tym bardziej, że dużo osób wyjeżdża za granicę bo tam jednak lepiej zarabiają. Może czas to zmieni?

yogi

Szkoda tylko że firma ciągle ma słabą terminowość na oddziałach,ciągłe oferty pracy spowodowane brakiem pracowników którzy odchodzą tam gdzie lepsze warunki pracy.Firma poszukuje stażystów i praktykantów żeby obniżyć koszty zatrudniania nowych pracowników.

Lidia

@ja dziękuję za wyjaśnienie. Możesz jeszcze powiedzieć coś więcej o tym jakie możliwości rozwoju oferuje firma? Czy jest coś, co wyróżnia pracodawcę na tle innych firm z branży?

Obecny

Może niektórym firma źle się kojarzy z dawnych czasów. Gospodarka rynkowa zmieniła wszystkich również PEKAES. Może pracując tu niektórzy zaczną myśleć trochę inaczej? Mamy wiele stabilnych tematów, wypracowanych metod, wystarczy sumiennie pracować i będzie ok

on
@weźtysięweźweź 17.09.2017 18:43
stabilne tematy ? - tzn wiecznie rozwalone palety od klientów, które trzeba przekładać, bo pieniążki najważniejsze? wypracow...

byś się nie ośmieszał z tymi 5cio tonowymi przesyłkami i wózkiem o udźwigu 2,5 ton... to widać od razu jaki z ciebie fachura i pojęcia nie masz o czym mówisz... w łeb się...

weźtysięweźweź
@on 20.09.2017 13:42

mhm, a co miałem wziąć wózek o większym udźwigu ? skąd ? chyba ty nie masz pojęcia o czym mówisz, pozdrawiam.

Kajetan

Dużo rad i porad a wystarczy dobrze pracować i memoranda nie będą potrzebne.

@Kajetan 15.08.2017 13:50
Dużo rad i porad a wystarczy dobrze pracować i memoranda nie będą potrzebne.

Racja Kajtek!

Busik

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nie potrafimy docenić tego co mamy , ciągle narzekamy. Może to idealna praca ale nie jest źle!

Lidia

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Spedytor Całopojazdowy Krajowy. Możecie powiedzieć coś więcej o tym stanowisku pracy? Czego mogą spodziewać się przyszli pracownicy PEKAES SA? Każda dodatkowa informacja może być pomocna.

wiem wszytsko
@Lidia 02.08.2017 13:10

koleżanko możesz się spodziewać na pewno wyzysku ciężkiej pracy - usłyszysz też pytania czemu tak mało? a czemu taka niska marża itd. itd. do tego będziesz się spowiadać regularnie a co najgorsze jak Ci się uda wykonać niewykonalny plan to Cię orżną na premii

@wiem wszytsko 09.08.2017 19:36

Prawda: - ciężka praca, bo taki jest zawód spedytora całopojazdowego; ten, kto się na niego decyduje ma bardzo ciekawą pracę, ale niełatwą, wymagającą wiele pomysłowości i przedsiębiorczości - usłyszysz pytania czemu tak mało dopóty, dopóki nie odrobisz w marży swoich kosztów tak, jak chce tego firma, która Ci płaci pensję - będziesz wiedziała od początku ile to jest - zasady są jasne od początku, nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie na siłę - usłyszysz pytania czemu taka niska marża zawsze, kiedy będziesz robić byle jakie zlecenia na zapchaj dziurę i wyjdzie Ci byle co na koniec z marży, że nie odrobisz nawet swoich kosztów - będziesz spowiadać się regularnie dopóty, dopóki Twoje wyniki będą niższe niż te, których chce od Ciebie firma za to, co Ci płaci Czy to dziwne? Nie, bo w każdej firmie jest tak samo - dostajesz pensję i masz ją odrobić i zarobić ponad to dla firmy; tu też tak jest nikt od tego nie ucieka i nie udaje, że nie ma oczekiwań; chyba, że ktoś "wiem wszytsko" pracuje w takiej, gdzie płacą i niczego nie wymagają... Nadużycie: - słowo wyzysk, ale w złości i emocjach ludzie mogą pisać wszystko, co im ślina na język przyniesie chcąc zabłysnąć przed innymi, popisać się... "Wyzysk – występek polegający na wykorzystaniu przymusowego położenia innej osoby i zawarciu z nią umowy, nakładając na nią obowiązek świadczenia niewspółmiernego ze świadczeniem własnym. Przymusowość położenia polega na tym, że sytuacja majątkowa pokrzywdzonego grozi niemożnością zaspokojenia podstawowych potrzeb jego i jego rodziny, co skłania go do zaciągnięcia zobowiązania niewspółmiernego do świadczenia wzajemnego." Nieprawda: - że orżną Cię na premii; możesz sobie sama wyliczyć, zasady są znane - tak, jak ta firma wiarygodnie płaci wszystkim przewoźnikom na czas i jest z tego znana na rynku, tak samo rozlicza się ze spedytorami z premii - ten kto mówi i pisze co innego - po prostu kłamie

Pastelak

Mogę powiedzieć, że jak ktoś najpierw narozrabia a później potrzebuje od kogoś łaski to niestety jej nie dostaje. Już mam niemałe doświadczenie zawodowe i wiem co piszę, trzeba żyć z ludźmi w zgodzie.

na twoje miejsce 10

jak do czepiania się to dyrektor pierwszy ale jak dajesz wypowiedzenie to już brak odwagi u dyrekcji i nagle nie daje ci za porozumieniem stron tylko 3 miesięczne a z niewolnika niema pracownika

Kierowca

Pracuję w PEKAES-ie od lat i nie narzekam i tak radzę innym.

Pastelek

Jakaś nowa forma działalności , że PEKAES ma tyle ofert praktyk? Czy to są płatne praktyki ? Jakie wymagania trzeba spełniać, żeby dostać się? Wiem, że na forum piszą pracownicy dlatego piszę z nadzieją iż dowiem się czegoś więcej niż w firmie. dzękuję

gruby dyrektor
@Pastelek 04.07.2017 20:42

W tym przypadku popytaj raczej nie na forum lecz u byłych praktykantów oni Ci powiedzą czy warto czy nie warto... lub "u źródła" w każdym oddziale jest osoba która Ci w tym temacie pomoże i udzieli wyczerpujących informacji.

Pastel

Interesuje mnie zatrudnienie na praktyki w Krakowie. Może mi ktoś napisać kilka szczegółów, jak się pracuje i jaką pracę mogą dać praktykantowi? Bardzo by mi pasowały tym bardziej że na miejscu. Czy za praktyki firma płaci jakieś pieniądze czy nie ma sie co nastawiać?

Anioł

Diabeł
@Anioł 22.06.2017 22:55
konkretnie to dno i bąble ile możesz dostać? skoro klient płaci za paletę ze Szczecina do Rzeszowa 70 zł all in...

no to jak Szczecin - Rzeszów jest 810 km, to wychodzi 8 groszy za kilometr! pięknie!

gruby dyrektor
@Diabeł 23.06.2017 22:28

jeżeli na samochodzie jedzie 33pal to daje stawkę 2,8/km netto więc stawka rynkowa a wypełnienie zwykle bywa większe niż 33, na tym polega optymalizacja kosztów, duże firmy mogą więcej:) z tego właśnie wynikają możliwości oferowania klientom atrakcyjnych stawek ...niby oczywiste ale chyba nie wszyscy o tym muszą wiedzieć... Diabeł tkwi w szczegółach:)

A coś konkretniej?

Pastel

Dobry humor też jest potrzebny w pracy, fajnie bo dowcipnie.

Lucifer

Witam, zastanawiam się nad współpracą z tą firmą jako przewoźnik czy ktoś może coś więcej powiedzieć na ten temat jakie stawki itp. ? dodam że mam swoje auto.

@bingo 18.06.2017 19:04
z kołami, czy bez?

z dyszlem Panie, z dyszlem i drabiną!

@bingo 18.06.2017 19:04
z kołami, czy bez?

z dyszlem Panie, z dyszlem i drabiną!

Pastel

Widzę, że PEKAES ma bardzo długą listę ofert pracy i zastanawiam się jaki jest tego powód? Czyżby otwierali jakąś nową bazę? Konkurencja jest silna to pewnie muszą coś robić żeby istnieć na rynku. Może ktoś coś napisze?

Wenus
@Pastel 11.06.2017 10:05

Tak, otwierają nową bazę na Marsie.

Jerzyk

Co nowego słychać w firmie? Jestem byłym pracownikiem ale myślę, że jest dobrze bo widziałem długą ofertę pracy.

Prezes
@Kyrzej 30.05.2017 14:25
Brawo - cóż za charyzma i charakter - bierzcie z człowieka z żelaza 245% normy przykład. @Kolo to nie kalumnie tylko fakty to ż...

Napisz, że wywalam miliony na te sprawy, czemu ograniczasz się tylko do setek? "Wasze" to będą jak sobie kupicie tą firmę :-)

@Kyrzej 30.05.2017 14:25

Już ktoś wcześniej słusznie napisał: nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje... jak tak źle - świat czeka z otwartymi rękami - idźcie i bierzcie jak wszystko inne i gdzie indziej jest lepsze! Człowiek jest wolny!

Kormoran

Witam, mam pytanie czy praca dla specjalisty ds.ppoż i bhp jest aktualna?Znam firme i wiem , że dobrze by mi się pracowało. Może ktoś słyszał jakie stawiaj,a wymagania na początek? Czy sa jakieś dodatki typu socjalnego? Czasem czytam wpisy ale myślę, że ludzie z nudów piszą.

Jurgen

A może ktoś ma informacje na temat pracy w firmie dla dyspozytora? Mam doświadczenie i szukam pracy a że dobrze znam firmę to zależy mi na pracy w Pekaes-ie.

Karol

Osobom nieszczęśliwym wszędzie będzie źle, wszystko im przeszkadza i ogólnie nie polecają!!! Ja polecam pracę w firmie, jest bardzo duża konkurencja, może trzeba zmiany?

yburg
@Karol 23.04.2017 12:25

och Karol! jak to ładnie żeś ująłłłł, trzymaj tak dalej i nie popuszczaj... takich właśnie nam trzeba, szczęśliwych....

yburg
@Karol 23.04.2017 12:25

robo

Wynagrodzenie , tych którzy napędzają ten kołowrotek -załadunków i rozładunków na terminalach nieadekwatny do wykonywanej pracy pod presją czasu , wykonując te same czynności na terminalu masz niższą stawkę niż kolega pomimo , że jesteś z firmą związany o wiele lat więcej . Poszukując pracowników PEKAES powinien w pierwszej kolejności zadbać o tych którzy aktualnie pracują - aby nie myśleli o zmianie pracodawcy a skupili się na swoich obowiązkach, jak na razie to wiele obietnic ze strony '' zarządzających" i nic po za tym.

rak
@robo 11.04.2017 12:51

kolego masz rację ...pracuję w konkurencji i rozglądam się za zmianą ..patrzę na wpisy o Pekaesie i widzę , że jest podobnie jak2 u mnie.. nowymNowym dają kasę a tych co już 2 ..3 lata robią mają za nic...daruję sobie tę firmę ...zaraz Wasz Troll napisze że pewnie jestem słabym pracownikiem co tylko się rozgląda jak zarobić a nie narobić ..hehe.. biedny gość ktokolwiek by to nie był ..pozdro

Bodzio

Widzę, że PEKAES szuka sporo osób do pracy? Mnie interesuje praca BHP i mam pytanie czy cos więcej dowiem się tu na forum?Lubie wcześniej wiedzieć co i jak z tą posadą. Zawsze interesował mnie transport dlatego chciałbym tu pracować, podoba mi się firma.

eee tam.

Każdy oddział żyje swoimi prawami, wczoraj przyszła linia ... o godz 18, do rozładunku! hahaha! Brawo Bydgoszcz!!!!!

NIKES

Pracowałam dla tej firmy kilka lat. I co mnie zaskoczyło ? To, że została zwolniona osoba bardzo ambitna , obowiązkowa, znająca się na swojej robocie, a w jej miejsce przyszła leniwa nie wiedząca w jakim świecie żyje. Jedyne co ją interesuje to przeglądanie youtob ...ale wciąż pracuje , wchodzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prezesowi i mało tego to intelektualne nic kieruje jego decyzjami...kto ma zostać zatrudniony, kto zwolniony...No i jakie można mieć zdanie o takiej firmie...dokąd zaprowadzą takie samorządy ? Kiedy firma nie ma soldnych fundamentów?

lolo
@dyrektor oddzialu 04.04.2017 23:28
he, he; jesteś taki poważny pracownik jak tu napisałeś o tym co robisz w robocie, he, he, sam sobie ocene wystawiles na świat,...

jak mi płacą tak pracuję ....

@dyrektor oddzialu
@lolo 05.04.2017 20:55
jak mi płacą tak pracuję ....

he, he, no racja! ale ci powiem jak w Rejsie - nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje, ha, ha! :-)

czesiek dziedzic

cześka kolega
@czesiek dziedzic 11.03.2017 00:15
no i dobrze Pan Preses pisze, bardzo dobrze, niech wiedzą....

a i pewnie, niech gawiedź ma igrzyska!

cześka kolega
@czesiek dziedzic 11.03.2017 00:15
no i dobrze Pan Preses pisze, bardzo dobrze, niech wiedzą....

czesiu, pan prezes specjalnie dla ciebie pisze, żebys mógł coś dowalić dodatkowo, przecież ty się lubujesz w s[...]niu we własne gniazdo, wszyscy wiedzą jak cie to kręci

Lidia

Specjalista ds. Dystrybucji, jak z wynagrodzeniem?

dziwuje

jeśli ktoś tu wpisuje ze chce pracować w tej firmie to wątpię aby to był wpis prawdziwy - stawiam na PR kierownictwa w drgawkach przedśmiertelnych chwytający się każdej metody. Do Robson, którego zastrasza Księgowy nie przejmuj się kolego to typowa taktyka słabych ludzi. Nie trzeba mieć IQ Einsteina aby wiedzieć kto jest autorem tego wpisu.

Główny Księgowy
@dziwuje 09.03.2017 21:13

Brawo ty! żaden pozytywny wpis tutaj o tej firmie nie jest prawdziwy. tylko te opluwające są prawdziwe! to dziadostwo w tej firmie tylko po dnie szoruje, słabi ludzie, nic nie robią, ciągną w dół; nikt tam nie chce pracować, ani jeden, a ten tysiąc ludzi co tam pracuje dzisiaj to pewnie dziwolągi co nie wiedzą, że to taka badziewna firma. ale na szczęście są tacy jak ty, zawsze są gotowi to przypomnieć wszystkim, dziękujemy ci za to! a te wpisy to wina prezesa co nic nie robi przecież, to pisz jasno, wszyscy wiedzą. P.S. co do twojego kumpla Robsona - to podpytaj jak zatkało kakao jak przeczytał, co zapomniał dopisać...

Lidia

czesiek dziedzic rozumiem, że tak jest zawsze w firmie PEKAES SA?

Ciekawy

Widziałem ofertę na Specjalistę ds. bhp i ppoż. Warto aplikować na to stanowisko ? Jak postrzegają politykę bhp ??? Ile można dostać wynagrodzenia na start ???

Xyz

Czy to prawda, ze plany sprzedażowe dla handlowca są określone w dolarach ? ...

Lizus
@nadia 06.03.2017 13:42
biedny to ty jesteś a nie czesiek...widać twój nick zobowiązuje:)

Tak, jestem biedny, najbiedniejszy! Oczywiście, że mój nick zobowiązuje! W szczególności do głupoty w odpowiedzi na głupotę ludzką! Zadowolony/a kto tam się chowa za tym nickiem?

k.
@Xyz 02.03.2017 22:41
Czy to prawda, ze plany sprzedażowe dla handlowca są określone w dolarach ? ...

nie w PLN

Lidia

PEKAES SA właśnie poszukuje Specjalisty ds. Logistyki. Pracował już ktoś na tym stanowisku? Obowiązki adekwatne do wynagrodzenia?

czesiek dziedzic
@Lidia 27.02.2017 15:29
PEKAES SA właśnie poszukuje Specjalisty ds. Logistyki. Pracował już ktoś na tym stanowisku? Obowiązki adekwatne do wynagrodzeni...

nie ważne ile zarabiasz, ważne ile wydajesz.... a obowiązki zawsze są adekwatne do wynagrodzenia,

Robson

Pierwsze co Pekaes powinien zrobić to wywalić na zb...y p...k panią H....... z działu księgowości co się zajmuję ponoć SKONTEM . Oczywiście bardzo nieudolnie wprost beznadziejnie a nie wspomnę o inteligencji owej pani co prosi bardzo dużo do życzenia. Ps.Piszę Pani z małej litery bo na dużą nie zasłużyła .

Księgowy
@Robson 21.02.2017 14:12

Najdroższy Przewoźniku, po pierwsze to dobrze Ci radzę uważać na to, co piszesz obrażając ludzi w necie, bo świat nie jest taki anonimowy jak Ci się pewnie wydaje; po drugie to dowiedz się najpierw jak owa Pani się nazywa, bo Ci się pierwsza litera "pokićkała"; po trzecie to nie z działu księgowości, a z działu finansów; po czwarte inteligencja może ewentualnie pozostawiać dużo lub wiele do życzenia, ale nie może "prosić dużo do życzenia"; a po ostatnie i najważniejsze to nie wylewaj swojego nieuzasadnionego żalu obrażając jak gówniarz kobietę, że Ci skonta nie wypłaciła, tylko pisz jak naciągnąłeś kasy na paliwie i nie ma z czego wypłacić, więc taka jest cała prawda o Twojej "krzywdzie"... tyle i tylko tyle, wstyd Kolego jak diabli, ale po Twojej stronie, nie Pani bynajmniej... Pani wywalać absolutnie nikt nie będzie, bo doskonale pilnuje takich krętaczy jak Ty!

Roman

Bardzo zależy mi na pracy w Pekaes-ie w Kielcach jako spedytor. Czy jest takie zapotrzebowanie? Ile można dostać na start?

Postój

Jak stok nie zauważył to przypominam, czasy się zmieniły. Teraz jest olbrzymia konkurencja, piękne nowe wozy zupełnie inne kryteria. Pracuję w Pekaesie od lat i widzę jak bardzo się starają ale jest ciężko.

Zostaw opinię o PEKAES SA - Błonie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PEKAES SA