PEKAES o. Trzebnica

Trzebnica

Opinie o PEKAES o. Trzebnica

mika

widze ze zdania sa podzielone. ale o co chodzilo ze PEKAES o. Trzebnica oszukuje swoich klientow oraz pracownikow. ? mam nadzieje ze to zdanie juz sie zmienilo. w koncu sa jednym z największych operatorów logistycznych w Polsce, świadczących usługi od 1958 roku. ponadto oferuja pakiet usług logistyki magazynowej oraz spedycję: krajową, międzynarodową, morską i lotniczą. a wiem ze taka oferta pomoze obiec caly swiat.

go

a atmosfera obecnie jeszcze gorsza

go

nie polecam w zadnym aspekcie pekaes sa oszukują pracowników i klientów.

Szukasz pracy?

PeKaeS

Pracowałem tam przez rok czasu. Takiego bajzlu jak tam nigdzie nie widziałem. Ogólny sajgon na magazynie, nierzadko stwierdzaliśmy przypadki kradzieży zawartości gdy odbieraliśmy tira np z Błonia,ogolnie wolna amerykanka. Co do wynagrodzenia to dużo nie wspomnę, bo nie ma czego - troszeczkę powyżej minimalnej ustawowej pensji. Teraz Plusy: atmosfera pracy nie była tragiczna, jako-tako socjal też był. Ogólnie jako pracę w trzebnickim oddziale odradzam bo pieniążki firma płaci [usunięte przez moderatora]. No chyba że nie ma lepszej alternatywy.

Zostaw opinię o PEKAES o. Trzebnica - Trzebnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PEKAES o. Trzebnica