Opinie o A&K Hurt-Market Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie A&K Hurt-Market Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie A&K Hurt-Market Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&K Hurt-Market Sp. z o.o. w Mielec

Czy firma publikuje gdzieś ogłoszenia o naborze? Czy raczej wolą zatrudniać ludzi z polecenia? Pytam dla siostry, niedługo kończy szkołę i szuka pracy w Mielcu lub okolicach.

Kasia Nowy wpis

Czy jest szansa na zatrudnienie i gdzie mozna składać cv?

Jaka atmosfera jest między działami w A&K Hurt-Market Sp. z o.o.?

Co wchodzi w socjal A&K Hurt-Market Sp. z o.o.?

Obywatel

W socjal wchodzą kary za L4, za wolne na krew, za opiekę na dziecko, za dwa dni wolne na dziecko, na święta grudniowe 200zl bonów, są jeszcze wczasy pod grusza.

Justyna
@Obywatel

Duże te kary? Ile odtrącają? L4 z zasady jest płatne 80% to może to nie jest tak do końca kara? Możesz napisać na jakiej umowie tutaj pracujecie? Zlecenie jest czy można liczyć na umowę o pracę?

@Obywatel Nowy wpis
@Justyna

Kary w postacie utraconej premi przez długi czas po powrocie z chorobowego czy z opieki itd. Zawsze jest umowa o prace

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie A&K Hurt-Market Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Renata

Czy poszukują do pracy na Zygmuntowskiej 2L w Mielcu, gdzie można składać CV i czy warto?

Monia

Gdzie można składać cv do pracy w A&K który jest nowo budowany w Radomyślu Wielkim?

Mk
@Monia

Nie było wogole oferty do pracy bo wszyscy dostali się po znajomości

@Mk

wszyscy? to ile w sumie osób i na jakich warunkach zostały przyjęte? wiadomo?

Aleksandra

No jak widać chyba nikt nie wie. Może skontaktuj się z firmą bezpośrednio? Tel lub mail?

Witold

Sporo wcześniejszych uwag dotyczy braku szacunku dla pracowników. To prawda? Nadal tak jest czy się poprawiło i atmosfera jest bardziej przyjazna? Pytam bo jakbym się dostał do pracy to nie chciałbym być tylko trybikiem w maszynie.

Oleeee
@Witold

Będziesz trybikiem

@Oleeee

A skąd ta pewność? :( Niby każdy tak ma? Bo rozumiem że skoro tak piszesz to jesteś aktualnie tam pracownikiem i tak się czujesz?

Mini Majk

Mi się tam źle pracowało dlatego zmieniłem na inną. Powód dziwna atmosfera, zero dodatków typu karty multi, paczki dla dzieci. System pracy też dziwny. Spędzanie całej soboty od otwarcia do zamknięcia sklepu to czyste niewolnictwo. Jeszcze do tego w piątek po drugiej zmianie więc mało czasu na regenerację. Zakaz palenia w trakcie przerwy. Zachorujesz? pójdziesz na chorobowe na tydzień to potem pracujesz 3-4 miesiące bez premii za najniższą krajową. Dlatego każdy traci urlop aby pokryć i nie idzie na L4 a potem się bujaj niech matka sama z dziećmi na wakacje jedzie. Ogólnie nie polecam

Grzegorz
@Mini Majk

Sporo tych zastrzeżeń. Jest je komu zgłosić, by firma miała szanse się nad nimi zastanowić i ewentualnie poprawić sytuację, i by nie było sytuacji, że pracownik odchodzi?

Jolanta

Rozbawiły mnie wpisy w stylu „moja żona pracuje”, szukam wpisów z pierwszej ręki. Tylko osoba znająca firmę od wewnątrz jest w stanie coś konkretnego powiedzieć, jak traktują ludzi itp

Gregor

Myślę że piszą osoby leniwe, kłótliwe i lubiące plotki. Moja żona pracuje tam ładnych kilka lat i sobie chwali. I nie zamieni na żadna inna pracę. Co powiecie o pracy w biedronce lub Lidlu

blamakara

Ale wstyd

Bioły
@blamakara

Idzcie na magazyn tam dopiero (usunięte przez administratora)

Miś gogo

Prawda taka że utarło się że w AK to każdy by chciał pracować. Placa? Ok. Ale już stawki porównywalne z innymi branżami handlowymi. Poszanowania pracownika nie ma. Takie chyba przyzwyczajenie guru. Osobiście nie polecam. Młodzi chcą pracować a tam komuna żyje. Mimo wszystko życzę wszystkiego najlepszego zarówno ludzia którzy tam pracują jak i osoba zarządzającym firma

Benia
@Miś gogo

To prawda o szacunku mozna pomarzyc

Żmija

Nie polecam! Omijac szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) dla ludzi bez ambicji i honoru!

Renata
@Żmija

Niektóre osoby, które jednak zdecydują się podjąć pracy w firmie mogą poczuć się urażone Twoim określeniem. Może napiszesz dlaczego nie polecasz? Za wiele nie można wywnioskować po samym stwierdzeniu.

Żmija
@Renata

Kto pracowal w tym obozie to wie o czym mowa. Spróbuj tego miodu bedziesz miala pojecie jak sie tam traktuje ludzi.

Relka
@Żmija

Ja tez nie polecam

JA

A jak z dbaniem o bezpieczeństwo pracy w związku z wirusem ?

Elizabeth
@JA

Nie ma nic w sklepach A&K wirus nie obowiazuje!!!

dorota

NIKT NIE DODA OPINI BO każdy boi się o pracę a rózowo nie jest ..zarobki może i nie najgorsze ale psychicznie ludzie nie dają rady dlatego czesto zmienia sie załoga ,,kierowniczki chcą sie wykazać ,pokazac kto tu rządzi i co trochę objadą cie nie wiadomo o co ,,nie polecam tam pracy

Zostaw merytoryczną opinię o A&K Hurt-Market Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w A&K Hurt-Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A&K Hurt-Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&K Hurt-Market Sp. z o.o.?

A&K Hurt-Market Sp. z o.o.
  • Piaskowa 10
    39-300 Mielec

A&K Hurt-Market Sp. z o.o.