GEODIS Road Network sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Road Network sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEODIS Road Network sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Road Network sp. z o.o. w Błonie

Wie ktoś jakie zarobki dają na stanowisku operator wózka widłowego?

Milo

Pracuje tam oddział rze i atmosfera fajna kierownictwo mega fajne biuro fajne magazynierzy zajebosci

Kamil
@Milo

witam możesz coś więcej powiedzieć np zarobki ?

Ibidem
@Kamil

jakie stanowisko?

Malone
@Ibidem

Operator wózka widłowego, jakie są zarobki ? Dzięki.

vitacz
@Malone

zarobki są rynkowe, częściowo też zależą do twoich umiejętności. a tak naprawdę to nie ważne ile zarabiasz ważne ile wydajesz....:)

Ba
@Milo

W Łodzi też wszyscy spoko tylko kierownik terminala to pała.

Ba2
@Ba

Chyba dyrektor oddziału... pseudo dyrektor...

Rox
@Ba

RK

Opon

Praca w okresie niedawno zwolnionego zarządu była nieprzyjemna nie do opisania. Stres byl ogromny. Nie podobał się nikomu ich stosunek do ludzi i sytuacje które miały miejsce. Kto przeżył ten wie albo słyszał co spotkało koleżanki i kolegów. Po prostu cos okropnego. Bardzo często wymagania ponad ludzkie siły i zdrowy rozsądek. Celowe obietnice bez pokrycia. Surowe kary za wszystko, poczucie niepewności i możliwości zwolnienia. Skąpstwo oraz lodowata mściwość. Cwane obarczanie innych za swoje porażki i złe decyzje i to tak aby nie móc się obronić. Efekt to spora ilość spraw sądowych z pracownikami. Dobrze ze nastąpiły zmiany. Osobiście nigdy więcej nie chciałabym pracować dla takich ludzi. Jednakże firmę Pekaes oceniam dobrze. Pracuje tam dużo bardzo dobrych i mądrych ludzi. Były zarząd oceniam oddzielnie.

Nieterminowa dostawa

Witam, Dnia 27.04.2022 została odebrana paleta z Wodzisławia Śl. do: 42-270 ADAMÓW, ul. Rycerska 15, podaję nr zlecenia – PL2240510040679000, niestety do dnia dzisiejszego jeszcze nie została dostarczona, jest to jakieś nieporozumienie, dowidziałam się że znów dzisiaj tj. 06.05.22 również nie pojedzie do Klienta, mamy umowę z Pekaesem jesteśmy długoletnim klientem, jak my wyglądamy przed naszymi Klientami obiecujemy że dostawa będzie w danym dniu po uprzednim zapewnieniu przez oddz. Katowice, który obsługuje ten rejon, stwierdzam ze to nie pierwszy przypadek z tym oddziałem. Pol-Eko-Aparatura sp. j. ul. Kokoszycka 172 C 44-300 Wodzisław Śl tel. 32 453 91 80

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
bylypracownik

Zwolniłem się początkiem 2020r, najlepsza decyzja w życiu :)

a

Fatalna firma, niszczą przesyłki, nie da się złożyć reklamacji bo nie da się zalogować do strefy klienta, nikt nie odpowiada na e-maile i nie odbiera telefonów, przesyłki są podejmowane dostarczane z dużym opóźnieniem.

Hetmat

Przesyłka: szkło, panele fotowoltaiczne. Odcisk buta na panelu, pracownicy chodza po przesyłce. Omijać szerokim łukiem.

Agata
@Hetmat

Zrobiłeś zdjęcie jako dowód? Bo jeszcze wyjdzie, że trzeba będzie reklamować kiedyś to zawsze jakieś zabezpieczenie. Co nie zmienia faktu, że to bezczelne

Pracownicy

Dziekujemy nowemu właścicielowi że wysłuchał naszych próśb odnośnie zmian w zarządzie. Jesteśmy zadowoleni.

Natalia
@Pracownicy

Cieszę się, że zostaliście wysłuchani, a jak oceniacie zarobki w firmie? Co było nie tak z poprzednim zarządem?

NIEZADOWOLONY KLIENT

PODAŁEM ADRES DOSTAWY, A ONI NIE POTRAFILI DOSTARCZYĆ TEGO NA MIEJSCE CHODŹ W NAZWIE BYŁ PODANY CAŁY ADRES ODBIORCY ORAZ NUMER KONTAKTOWY, PORAŻKA. TERAZ DZWONIE I PRÓBUJE USTALIĆ CO Z PACZKĄ I NIKT MI OD GODZINY NIE JEST W STANIE POMÓC NAMIERZYĆ GDZIE PACZKA DOSTAŁA DORĘCZONA. NIE POLECAM

emil

Kraków fatalna atmosfera ,z tego co mówi się na mieście po przyjsciu nowego dyrektora

robert
@emil

Kraków nigdy nuie miał szczescia do dyrektorów , jak i kilka innych oddziałów

Komentator_Wszystkiego
@emil

Tak, bo dyrektor załatwi wszystko sam. Czyżby się trochę wziął za zespół? Bardzo mi się "podoba" myślenie: zespół słabo gra? zmieńmy trenera. Właśnie to zespół powinien być zmieniany a nie trener. Potem przychodzi nowy dyrektor, zaczyna zmieniać procesy, zespół, codzienne nawyki no i jest zła atmosfera i zespół staje okoniem itd. no więc nadal nie ma wyników, no to ... zmieniamy dyrektora. I tak w kółko Macieju. Każdy nowy dyrektor (jeżeli jest zewnątrz) dostać 90 dni na obserwację rzeczywistości, wyciągnięcie wniosków i przygotowanie planu działania na najbliższe 9 miesięcy (gwarantującego maksymalizację zysku w oddziale przy równoczesnym poprawieniu jakości serwisu) Po czym powinien absolutny kredyt zaufania od przełożonych (tak długo, jak długo konsekwentnie realizuje plan) wszelkie potrzebne narzędzia do realizacji planu (tak długo jak realizuje plan) i władzę absolutną w oddziale (oczywiście w ramach prawa i regulacji wewnętrznych firmy) na te 9 miesięcy (ale tak długo,jak realizuje plan) Pracowników trzeba szanować, wysłuchać. zrozumieć, rozwijać, wspomagać i trzymać, krótko jeśli trzeba. Tu chodzi o zbyt duże pieniądze, żeby pozwolić na bylejakość. Pracownik w firmie w ciągu 8 godzin ma mieć takie efekty jakby pracował ciężko 10 godzin. Codziennie! Inaczej - wymiana. Kasa? Tak! Jak najbardziej! Ale najpierw trwałe efekty. W pracy nie jest się na wakacjach, urlopie, odpoczynku. W pracy się pracuje i nie zastanawia się nad tym "jak mi jest w tej robocie źle" (można zmienić). Gdyby wszyscy mieli takie podejście to i cała gospodarka i firmy i pracownicy byliby w innym miejscu niż są. A tak jak jest? Tylko marudzenie o atmosferze, o relacjach, stylach zarządzania itd.

@Komentator_Wszystkiego

Jezeli pracownik jest szanowany ,ma odpowiednie wynagrodzenie za swoja prace nie trzeba dziesiecu godzin - zrobi to co do niego nalezy w ciagu szesciu godzin-tylko glupcy mysla ,ze jak beda z pejczem nad czlowiekiem stali to poprawia wydajnosc .Pozdrawiam wszystkowiedzacych i zycze powodzenia w ich pseudomysleniu

@emil

A Lublinie jeszcze takiego dziadostwa nie było

king

macie nowy magazyn w Lublinie i narzekacie ?

Smok
@emil

(usunięte przez administratora) To znaczy zmiana popołudniiowa i nocną dniówka spoko marna kasa nie polecam

@emil

Dyrektor? W Krakowie nie ma już dyrektora. Jest ktoś kto pracuje na tym stanowisku zatrudniony przez Pekaes, ale jego zwierzchnikiem jest przewoźnik pod którego jest dopasowywany oddział.

szoferek

Tylko nie oddział Czechowice ,tam tylko posłać PIP na Arturka czyli pseudo kierownika ,który nie ma pojęcia o transporcie. Niszczy ten oddział jak mało kto,sadysta dla pracowników .Zabrania kierowcą brać urlopy nawet jak są sytuacje nagłe choć nie są jego pracownikami. Chce mieć władze(usunięte przez administratora) . Pozabierał wózki elektryczne kierowcą a palety są nawet 1500 kg. sam by 100 kg. nie pociągnął lebioda. Niech właściciel się wezmie za ten oddział bo firma straci całkiem swój wizerunek

@szoferek

Szoferku Z tego co wiem to Artur nigdy nie miał problemu z pracownikami i zawsze działa w ramach przepisów prawa pracy. Dziwi mnie twój wpis, pewnie jesteś (usunięte przez administratora) który wykorzystuje obecna sytuacje na rynku pracy, a Artur z takimi bardzo dobrze sobie radzi. Nie rozumiem ludzi którym się wydaje że wiedzą wszystko i wypisują takie bzdury.

Www

Jak dobrze pracować już w innej firmie. Bardzo wiele z nas uciekło i była to bardzo dobra decyzja. Inne normalne życie. Co za ulga ..... Nigdy więcej ! Życie jest piękne ! Wolność !

Lolita

To prawda!!!!

obajt

swięta prawda :-) , pozdrawiam Cie i życze powodzenia w nowej pracy

Haha

NIC TYLKO ZAZDROŚCIĆ I ŻYCZYĆ POWODZENIA !!! Wszedzie dobrze ale nie w PEKAESIE

Paw
@Www

A wmawiano nam ze nie .można sobie poradzić.. Odejście to katastrofa Ze tu najlepiej. Ze gdzie indziej tylko gorzej i zwalniają. A tu proszę. Gdzie indziej i lepiej i przyjemniej bez kombinowania zwodów czy zagrywek, intryg. Przesadzonych planów i bezsensownego cwanego systemu premiowego. Można ? Można. Nawet trzeba.

@Paw

Jakiego oddziału dotyczy twoja wypowiedź czy ogólnie?

Lolita

Bo tak jest

Warto się 3 razy zastanowić przed podjęciem pracy w "pekaesie" oddział Gdańsk, brak poszanowania pracowników, brak premii, brak wpływu na premię, brygadzistka porażka.

Łódź - masakra

W Łodzi na niciarnianej zamiast pracować to dłubią w nosie i w necie surfują, więc jak ktoś chce labe to tam płacą za nic, grosze ale za nic :) A nasze dwie młode śmieszki to dobrze potrafią zrobić górze ;)

lilo40

Chyba mają dużo zleceń bo są nie rzetelni i aroganccy. W dobie gdzie przewoźników jest do liku, klientów mają głęboko w (usunięte przez administratora) Przewóz towaru nie tani a obsługa beznadziejna. Głęboko się zastanów zanim zlecisz im transport. Podejście do pracy mają jeszcze za (usunięte przez administratora) Czy się stoi czy się........

SSSS

Jeśli ktoś chce pracować w tej firmie niech 3 razy się zastanowi albo w miarę możliwości zrobi rozeznanie... Pracy w pewnych działach nie polecam

Mojzesz
@SSSS

Omijać dalekim łukiem sosnowiec magazyn porażka to co się tam wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie.Czy nikt z centrali nie panuje co się tam wyprawia?Cała kadra zawładneła tym terminalem jak swoją własnością.Prezesie to woła o pomstę do nieba.

SsSs
@Mojzesz

Warto spojrzeć na pracuj.pl i olx z rekrutacjami pracowników ile i jak często są ogłoszenia na stanowiska, to powinno dać do myślenia jaka rotacja... rozwój nie ma tu zbyt wiele wspólnego. Pracownik jest tylko elementem wykonawczym kolejne polecenia no i ew. kolejnym numerem na liście płac ale również stałym kosztem. Proponuje zrobić ranking rotacji pracowników na etat- tu będzie wysoki poziom.

Ilona

Ktoś z Was składał może reklamację na przewóz przesyłki przez Pekaes? Jak to wszystko wygląda - chodzi mi o czas, w jakim rozpatrują, czy kontaktują się potem, kiedy złożysz formularz, itp. Może ktoś ma doświadczenie z nimi i przybliży trochę :)

Zuber

Ty naprawdę sądzisz, że prezes ma czas, ochotę i potrzebę siedzenia tu i "kłócenia" się z innymi wpisami? ;-)

Leon zawodowiec
@Zuber

Oczywiście: to jego główne zajęcie, priorytet, najważniejszy KPI obok psucia peku, który powinien być już liderem branży. Ty rozumiem z tej grupy liżącej buty. "Kłócenia..." to mocno nietrafione pojęcie

ZUBER
@Leon zawodowiec

"PEK" jest już jednym z liderów branży (Raben, Schenker, SUUS, PEKAES). Firma jest bardzo zdrowa finansowo - a to jest PODSTAWOWY CEL każdej firmy. Została przez poprzedniego właściciela (fundusz) sprzedana dużemu globalnemu graczowi. Zadanie zostalo wykonane. Zarząd jest po to, żebyrelaizować zadania postawione przez właściela lub udziałowcó firmy.

Fala
@ZUBER

Jak widać ich zadaniem jest Nie doręczanie przesyłek a DRĘCZENIE klienta. Nigdy już nie skorzystam z tego dziadostwa i szczerze nie polecam.!!!!!!!!!!!!!

Fala

Jak już ktoś wcześniej pisał jest to firma przewozową jakiej nie ma w tym kraju, najgorsza na rynku odbiorca paczki wg konsultanta jest nikim nie ma praw do niczego jak oświadczył jest tylko pośrednikiem i nie będzie normowany o statusie przesyłki, nie informują kiedy dowiozą przesyłkę, (usunięte przez administratora)

Szukajac_pracy

Dajcie znac jak beda szukac kasjera w rzeszowie. Robota marzenie, od 7 (i to nie zawsze) do 12 czasem nawet 11-tej...

Niebieski ptaszek
@Szukajac_pracy

Zawsze tak było. Raj dla jednej osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Road Network sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Road Network sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEODIS Road Network sp. z o.o.